Odkud pochází humánní maso?

Před časem jsme informovali o tom, co si lze představit pod tzv. "humánní" porážkou prasat. Bohužel většina lidí věří tomu, co se píše na obale či říká v reklamách (viz nedávná přednáška Tajemství marketingu potravin) a tak prodejci dále vesele obelhávají své zákazníky (viz třeba nedávná kauza se značkou Tatra). Následující video se na celý problém díva tak trochu s humorem a ironií, ale přesto z něj běhá mráz po zádech.

Zdroj: http://soucitne.cz/odkud-pochazi-humanni-maso
Jeden komentář na Odkud pochází humánní maso?

  1. VezmuSiKohoChci napsal:

    Velkochovy jsou mnohem vetsi svinstvo nez druha svetova valka.
    Ke vsi smule naproata vetsina lidi je vypatlanych reklamou a konzumem a chodi nakupovat do supermarketu, pravda o jidle je nezajima (velkochovy, GMO, podminky zamestnancu, hnojiva).

    Vetsina lidi je natolik vzpatlana mediama, ze jim nevadi ani takove veci jako GMP, pijeti TTIP, zakas pestovani zeleniny na zahrade (v Nevade-USA to fakt zavedli), nebo zakaz uchovavani semen. Vetsina konzumnich mladych nad tim mavne rukou, je jim to jedno a jdou si hrat s mobilem (vyroba elektroniky, tezba surovin, to je taky kapitola sama pro sebe, viz dokument krev v mobilech).

    Kam to asi povede, jestli se vetsinove mysleni nezmeni ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!