Byl let MH-17 vychýlen do uzavřeného vzdušného prostoru?

Ač existuje spousta otázek, které se objevily kolem toho, co mělo být ukrajinským „smečem“ dokazujícím zapojení ruských rebelů do dnešní tragédie MH-17, tak se objevila ještě další otázka, napadající při pohledu na to, co je jasně náčrtem letové dráhy dnešního posledního a tragického odletu Boeingu 777 Malajských aerolinií.

Snad nejlepší vizualizace této otázky přichází od Vagelise Karmirose, který dal dohromady všechna nedávná zakreslení dráhy letu MH-17, jak byly zaznamenány Flightaware, a ukázal, že ač posledních deset drah proletělo bezpečně dost na jih od regionu Doněck a přeletělo tuto zónu až nad Azovským mořem, bylo to jen při dnešním tragickém letu, kdy let procházel přímo nad Doněckem.

Proč na odklonění od tradičních letových tras a na průletu nad vyznačenou zónou záleží? Protože, jak ukazuje následující mapa od WSJ, je to přesně tam, kde je uzavřený letový prostor (restricted airspace).

Takže snad, ještě než dospějeme k „jistému“ závěru o zapojení těch rebelů, nebo jiných, tak by si člověk měl položit, ještě než na někoho svalí vinu, klíčovou otázku, proč se pilot odklonil od svého obvyklého letového plánu, a proč letěl do uzavřeného vzdušného prostoru, a prostě i jaké instrukce pilotovi dalo řízení letů z Kyjeva během minut před explozí?

 

Submitted by Tyler Durden on 07/17/2014 20:55 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-07-17/was-flight-mh-17-diverted-over-restricted-airspace
5 Komentářů k Byl let MH-17 vychýlen do uzavřeného vzdušného prostoru?

 1. Pombo napsal:

  Je to lež, prošel jsem si poslední lety této společnosti a všechny letěly Doněckou oblastí. http://www.flightradar24.com/data/flights/mh17/

 2. Hox napsal:

  Ne nutně. Otázka by měla být postavena jinak, které z těch dvou stránek lžou a jaktože tam jsou jiná data.

 3. marabu napsal:

  tak podla linku od JR to sedi k tomuto clanku.Draha bola oproti letom posunuta severnejsie. Podla toho lietadlo na uzemi ukrajiny meni smer na juznejsi, ale vtom pripade letelo skoro nezmenenou trajektoriou.
  Snad sa vydoluje nejake info z vraku. Celkovo je divne aj neopatrnost tej leteckej spolocnosti, hlavne po info o bezlet zone. A keby aj nebola tak letiet si nad vojnovou oblastou kde vrazdia civilistov, atd... to je tiez teda odvaha-blbost ako tram.

 4. absolutely WTF (culture TaeKwonDo Federation) certified and is constructed from a Carboxylated Nitrile silicone seed covering lined really polyurethane orthopedic embracing.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!