Ještě jedna verze příčin letecké katastrofy na Novorossii

30. dubna 2014 královna Beatrix (Beatrix Wilhelmina Armgard) odstoupila z trůnu ve prospěch svého syna. V čele království stála 33 let. Na trůn nastoupil její syn, 46-letý princ Orange Willem – Alexander, čímž byla do jisté míry přerušená dlouhá „ženská verze“ vlády v Nizozemsku.

Spolu s královstvím princ Alexander a princezna Maxima zdědili i kapitál – hlavní aktiva dynastie skupiny Fillips, KLM a Royal Dutch Shell. Royal Dutch Shell je holandsko-britský koncern, který slučuje energetické a petrochemické firmy a má pobočky ve více než 90 zemích po celém světě. Sídlo Shell se nachází v Haagu (Nizozemsko).

24. ledna 2014 Ukrajina podepsala na 50 let dohodu s touto společností o tom, že bude investovat a produkovat břidlicový plyn v jihovýchodní Ukrajině. Obsah dohody je utajen, podrobnosti nemohou být zveřejněny dříve jak za 55 let. Ložiska břidlicového plynu se nacházejí převážně na území Doněcka, Luhanska a Charkova a zabírají plochu 7.886 km2. V této oblasti jsou města: Slavjansk, Izum, Barvenkovo​​, obrovský kus Kramatorska, část Družkovky a Balakley, stejně jako desítky a stovky menších sídel. Zde je seznam pouze největší z nich: Gusarovka, Savincy, Červonyj Oskol, Krasnyj Liman, Seversk, Jasnogorka, Avdějevka, Krasnogorovka, Orlovka, Kamyševka, Novogrigorovka, Novonikolajevka, Toreckoje, Aleksandrovka, Novoaleksandrovka, Očeretino, Petrovskoe, Velká Kamyševacha, Červonyj Šachťor, Petrovskoje.

Podle článku 37.2 (b) dohody stát poskytuje „…V případě, že se pozemky nacházejí v soukromém vlastnictví a vlastníci nesouhlasí s uzavřením dohod o pozemcích dobrovolně, nebo pokud požadují začlenění do dohod o pozemcích podmínky, které jsou, podle odůvodněného názoru provozovatele, nepřijatelné, dojde ke zrušení vlastnického práva jejich majitelům, práva na trvalé užívání, pronájem a další práva třetích osob týkající se takovýchto pozemků. Všechny pozemky, kterých se takovéto zrušení týká… budou následně poskytnuty provozovateli v oprávněné lhůtě, na základě dohod o pozemcích, jejichž součástí jsou odůvodněné podmínky.“ – Nyní to převedu do srozumitelného jazyka: Pokud Shell prohlásí, že v rámci pozemku bytového domu, zahrady nebo pole může být břidlicový plyn, budou obyvatelé muset svůj majetek prodat Shellu za tu cenu, kterou jim nabídne. Pokud navrhovaná cena se dosavadnímu majiteli nebude zdát dostatečná, stát je povinen odebrat majetek násilím a dát ho Shellu.

Dohoda se Shellem stanoví možnost přistoupení k rozvoji těžby břidlicového plynu v jakékoli oblasti na Ukrajině a stát je povinen dát ji ke zničení ihned a zdarma.

V současnosti není Porošenko schopen přestěhovat obyvatelstvo jihovýchodu do jiných regionů Ukrajiny. Snaha o vyhlazení obyvatelstva na jihovýchodě během ATO tedy není nic jiného než poskytnutí zdrojů potřebných pro současné vedení Ukrajiny. Zbývá jediná věc: přesvědčit vlastníky Shell – krále Willema-Alexandera -, že se s lidmi žijícími na jihovýchodu (domobranou Novorossie) vypořádá.

Uhájit zájmy společnosti Shell zavedením ozbrojených sil Holandska na jihovýchod Ukrajiny král Willem Alexander nemůže. Rozmístění jednotek je možné pouze jako součást mírových sil NATO pod rouškou sankce Rady bezpečnosti OSN. A aby mohly mírové síly NATO vstoupit na jihovýchod Ukrajiny, musí být Novorossia uznána jako mezinárodní subjekt terorismu.

To je důvod, proč byl 17. července zasažen malajsijský Boeing 777, na jehož palubě bylo minimálně 143 poddaných z Nizozemska. A také proč si byl Porošenko tak jistý viníkem útoku – separatisty Novorossie.

Zdroj: http://varjag-2007.livejournal.com/6431312.html
17 Komentářů k Ještě jedna verze příčin letecké katastrofy na Novorossii

 1. jedna napsal:

  Jojo, tihleti královští dobrodějové, mávající na zpitomělé davy a držící megamajetky, jsou kořenem zla ve světě.

 2. krysar napsal:

  Já bych jen dodal, že poměrně velké naleziště břidlicového plynu máme i v ČR, kde se pokoušeli zahraniční korporace o jejich těžbu avšak průzkumné vrty, která vláda ČR v tichosti povolila, jim byli zastaveny a to činností obyvatel předmětných území, ale abychom neusli na vavřínech, nebyla těžba zakázana, jen pozastavena.
  Tím nastává otázka, kdy budeme muset vzít zbraně do rukou mi a chránit své domovy a životní prostředí, před krádeží nerostných surovin české republiky nenažranými plynařskými korporacemi, které si na nás brousí zuby.

  • Včera šel dokument o frakování.Otrávený vzduch,otrávená voda,v seismicky citlivých oblastech zemětřesení.To je jen základ.Půda po ukončení mrtvá,nevhodná k čemukoliv

 3. Definitiva napsal:

  Aj v Srebrenici boli jednotky OSN, modré prilby z Holandska-Nizozemí, garantovali demilitarizované pásmo a napriek tomu ozbrojené komandá moslimov mali v Srebrenici svoju základňu, odkiaľ podnikali vražedné výpravy na okolité srbské obce a vraždili srbských civilov. Túto genocídu Srbov nazval Haagský tribunál genocídou moslimov. OSN slúži NATO. USA ovláda OSN, NATO, FED, MMF, a všetky ďalšie medzinárodné inštitúcie, ktoré zriadili na ochranu demokracie po americky. Anglosaso židovská civilizácia pácha takmer tisícročnú genocídu na Slovanoch. Buď zapriete svoje Slovanstvo a stanete sa otrokom NWO- globálneho prediktora podľa Biblického projektu, alebo si zvýšite šancu na to, že vás NATO zavraždí. Na to je NATO. Ak sa chystáte dostatočne dlho žiť, tak možno zažijete nárast ateizmu a náhradu Biblického projektu za Scientológiu, jej cieľ sa nemení, je to zotročenie ľudí.

  Slovan má iba jednu šancu, poraziť anglosaso židovskú civilizáciu v tisícročnej vojne a ak sa ľudstvo chce vyhnúť opakovaniu posledných 5000 rokov dejín, tak je nutné definitívne riešenie. Táto zrúdná genetika sa nedá opraviť, ani liečiť, dá sa iba vyselektovať, tak ako sa to deje v ríši zvierat. Dejiny Slovanov boli zničené a zatajované. Ďakujeme anglosaso židom za to, že zrušili socializmus, ktorý Slovanom inštalovali po Židoboľševickej VOSR, ďakujeme za internet a slobodné informácie. Anglosaso židovská civilizácia si definitívne podpílila konár pod vlastnou prdelou. Sú to géniovia neschopnosti, zdroj všetkého zla na tomto svete.

  • jani napsal:

   Nebyly to naverbovaní bojovníci Al Kaidy (CIA) v té Serebrenici? O něčem takovém byla zmínka v dokumentu Zero.

  • Peter napsal:

   Súhlasím vo všetkom !!!
   Ale sme nejednotní, pasívny, mierumilovní….
   Mali by sme vyvýjať oveľa väčší tlak na vládu !!!

 4. KoJaK napsal:

  Tak mohli jste to zkrátit ještě trochu více a rovnou sdělit, že za sestřelením stojí moc iluminátů.
  Jakmile slyším spojení „král, královna“ a „korporace“ je dobré se mít vždy na pozoru.
  Takže v podstatě Porošenko nechává už tyto domy vlastně demolovat svými raketomety kvůli zájmům Shellu o břidlicový plyn… já bych se ani nedivil. Ukrajinská junta je schopná všeho, stejně tak jako korporace jsou schopny všeho, aby dosáhly zisku!! A to včetně obětování lidských životů.

 5. flamenco napsal:

  Těžbu břidlicového plynu u nás ne!!!!
  A vůbec jinde taky ne. Je to k exkrementu a nosí sebou svinstvo a smrt.
  Copak se ti psychopati vymydlení před ničím nezastaví. Třičtvrtě planety v háji a jedou dál, jakoby byli nesmrtelní.

  • RNDr.Rudolf Jiříček napsal:

   Jsem naftový geolog, byl jsem zaměstnán u Mor.naftových dolů 40 let.Jen pár slov k naftové geologii. Ropa nebo zemní plyn vznikly z organických zbytků hlavně v jílech, které byly stlačeny nadložním geostatickým tlakem a vyšší teplotou v zemské kůře. Jestli nastala situace, že byly tyto uhlovodíky vytlačeny do porézních nebo puklinových kolektorů (písky, slepence, pískovce, vápence, dolomity), pak v nich vzniklo ložisko. Takové těžily Mor.naftové doly
   i OMV Wien desítky let. V Kanadě však začali s břidlicovým plynem, když v těchto nepropustných horninách udělali umělé pukliny odstřelem a ty, které se spojily vytvořily zdroj těžby i z této skupiny hornin. V Evropě se o to kromě jiných pokusili Poláci, ale protože jde o nebezpečnou hru, kdy mohou uhlovodíky skončit ve zdrojových horninách pro pitnou vodu, tak nabídli vyzkoušet tuto metodu u nás. Chopil se jí ing.St.Benada, býv.řed.MND Hodonín, který byl do této funkce dosazen K.Komárkem,sen.z OV KSČ. Přestože ví, že je to nebezpečná hra, chce se o ni pokusit v Karpatech střední Moravy. Jako člen ČSL čekal podporu M.Kalouska z téže strany. Věděl stejně jako ostatní geologové a technici z MND, že Kalousek v letech 2011-14 se věnuje podvodu za 10 mld Kč, když přes státní firmu Palivový kombinát,s.t.p.Ústí n.L., provádí tzv.sanaci 660 vrtních sond mezi Hodonínem a Břeclavou pro firmy: Karel Komárek (Drilling and Services), Viamont min.Řebíčka, Unigeo Ostrava, Krosno Polsko, Maďarské naft.specialisty aj. Ti obdrží od státu financě kolem 6 mld Kč a české cementárky 4 mld Kč. Od každého dostane podílnictví.V r.2011 jsem podal na M.Kalouska trestní oznámení, přijela kpt.ing.Štorová z Policie ČR ,antikorup.odbor a zkopírovala si ode mne dokumenty. P.Nečas a M.Kalousek jí zakázal se o tom šířit. Mně pak P.Nečas poslal 3 str.mail, že on na podvodu nemá účast, to už zařizoval M.Kalousek u Topolánka. Nepochodil ani R.John, který svolal v r.2011 tiskovou konferenci v Praze, na níž jsem oznámil podvod. Všichni dostali zákaz o tom mluvit, protože M.Kalousek má imunitu.To je něco jako pilitická kapavka. Protože ing.Benada o tom ví, očekává od Kalouska z býv.ČSL podporu . Podařilo se nám zatím zničit Kalouskův projekt „Ekotrend“ za 114 mld Kč,od kterého vláda musela odstoupit, a zčásti úhradu majetku církvím, které rozpočítal M.Kalousek a kardin.Vlk na 60 let s penálem na 270 mld Kč. Když se podařilo přinutit vládu o jednání, snížil se požadavek na asi 54 mld Kč. Kde mělo zmizet 200 mld Kč, nikdo nevysvětlil. To je zhruba vše, co říci k těm podvodům u nás.Na Ukrajině se těží uhlovodíky desítky let z porézních hornin Karpat a jejich předhlubně. Nelze považovat plochu, kterou zaujímají nepropustné jíly, jílovce a břidlice za ložisko. Tato metoda získávání uhlovodíků je velmi drahá.
   Pokud jde o ten Boeing, pak pochybuji, že to souvisí nějak s pasažéry z Holandska. Spíše bych věřil, že jde o teroristickou akci jako 11.září v USA, nedávné záhadné zmizení malaysijského Boeingu v Indickém oceáně a současná tragédie letadla stejné spol., kterou mohli vykonat islámští teroristé nad hranicí Ukrajiny a Ruska. Pak by to bylo globální ohrožení letecké dopravy celého světa, které by postavilo proti sobě Západ a Východ do té doby, než by našli vinníka, který začíná prosazovat své zájmy v Německu.
   To je zhruba vše, co bych k tomu mohl říci. RJ

 6. Antitroll napsal:

  Logicky tato teorie zní velmi dobře, šlechta vždy stála proti společnosti, a svatby mezi šlechtou a průmyslníky byly časté…
  Takže válka oligarchů západu a východu:-))Putin a Obama se jaksi zapojují zase do svých společných zájmů. Proto taková snaha Moskvy o rozdělení Ukrajiny, ale i světa. Ukrajina je pouze sousto pro Putina, Obamu , a jak vidíme i pro Maďary, Poláky, tak i pro královnu Beatrix.

  A pak přichází Majdan, který původně měl za cíl odstranit stávající světový ekonomický a společenský neřád, který neustále udržuje tento svět v napětí, kvůli ziskům, a nezájmu o společnost a svět!!!

  • Martin napsal:

   Putin veľmi dobre vie, že aj po ňom západniari a obrezanci idú a najradšej by ho videli tuhého a Rusov vytlačených niekde v rezervácii na Sibíri.

 7. Adolf Balík napsal:

  O předání trůnu nejstarší dcerou zakladatele Bilderbergu prince Wilhelma touto panovnicí přezdívanou Bilderbergská Bětka svému synovi viz též zdejší článek:

  http://www.nwoo.org/2013/01/29/holandska-bilderbergska-kralovna-abdikuje-ve-prospech-sveho-syna/

  Bohužel není ještě převeden ze starého systému tak, aby tam nebyly problémy se zalamováním řádků a s obrázky.

  Při troše hledání by se tu ještě někde našly články o aktivitách prince Wilhelma na poli environmentalistiky (čti re-feudalizace kontroly půdy) a globálním řešení problémů hospodaření s vodou (hodně na úrovni OSN). Tedy má jít o kontrolu nad esenciálním faktorem pro život vodou a nastolit režim kontroly nad vodou charakteristický pro „inundační civilizace“, v nichž měla elita v historii vždy nejtužší kontrolu nad společností a byly to ty pravé „faraonské“ despocie. Takže uchvácení kontroly nad půdou, vodou a energií je programem tohoto nacisticko-bilderberského rodu.

 8. Ivan napsal:

  Zapadni krvilacni zlocinci besneju s penou na papuli… a s nimi aj goebbelsovske media v ich krvavych paprciach…

  Naposledy tak besneli, ked „nasli“ Saddamovi zbrane hromadneho nicenia (Blair ceril tie jeho konske zuby, ked tvrdil, ze do 30 minut moze Saddam zasiahnut so ZHN V. Britaniu…).

  Napokon sa ukazalo, ze Zapad tam objavil a doteraz kradne iba ropu… Zjavne nieco bude kradnut aj na Ukrajine, ked rovnako besnie…

 9. Putin napsal:

  smečka idiotů tady, všechna čest

 10. komtesa napsal:

  Jednoduse, nenakupujte u firmy SHELL. Blokujte holandske vyrobky. To je ten nejjednodussi krok,ktery muze normalni clovek udelat.

 11. iveta napsal:

  zajimave

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!