Klíčové video s “důkazy” o ruské odpovědnosti za sestřelení malajského letadla vyvráceno

Mish je vysoce uznávaný finanční blogger. Jednou ze součástí Mishovy značky je to, že mluví s lidmi, co opravdu ví, o různých tématech a oblastech, a pak hlásí, co oni k tomu řekli. Dnes Mish vyvrátil jeden z hlavních video „důkazů“, o nichž média mainstreamu tvrdila, že dokazují, že je to Rusko, kdo je za sestřelením malajského letounu nad Ukrajinou.

Jeho stránka Global Economic Analysis běžně získává ceny jako:

Jacob Dreizin, US občan, který mluví rusky a čte ukrajinsky, poskytl před třemi hodinami tuhle aktualizaci.

Ahoj Mishi,

V pátek Daily Mail, jeden z hlavních britských listů zveřejnil fotky a video toho, co měl být údajný raketomet „Buk“ rebelů směřující do Ruska. Článek přednesl tvrzení různých ukrajinských zdrojů, že tomu raketometu chybí několik střel poté, co s nimi sestřelil malajský 777. Na tento článek také jako na zvláště aktuální dal odkaz Drudge Report a nejspíš si ho prohlédlo několik milionů lidí.

Tento mem se dnes stal i součástí oficiální povídačky Strýčka Sama, jak je vidět z následujícího výňatku z New York Times:

V programu CBS „Čelit národu“ i pan Kerry mluvil o tom videu, které zveřejnili Ukrajinci, a ukazuje jednotku SA-11 vracející se do Ruska po sestřelu toho letounu, kvůli čemuž „mu chybí raketa.“

Odkaz na toto video od New York Times ve skutečnosti směřoval na příspěvek na Facebookový účet ukrajinského ministra vnitra. Tvrdilo se u toho, že raketomet přejíždí hranici do Ruska.

Ovšem ruští bloggeři a novinářské zdroje si prošli ten billboard a další markanty této scenérie, aby identifikovali silnici, kde bylo to video pořízeno, tj. poblíž města Kranoarmějsk, které je od května pod kontrolou Kyjeva.

Ten billboard je ve skutečnosti reklamou na prodejnu aut v Krasnoarmějsku. Rovněž jedna ze staveb v pozadí je údajně obchod s domácími potřebami na Gorkého ulici v Krasnoarmějsku.

Všimni si prosím, že to město je zhruba 120 kilometrů od ruské hranice a 80 kilometrů od místa sestřelení malajského 777. A opakuji, je od května pod kontrolou Kyjeva.

Koluje přinejmenším ještě jeden klip s „ruským Bukem“, o němž se tvrdí, že Ukrajinci předvádí své vlastní zařízení. Pořád ještě pracuji na tom, abych ho pro tebe našel.

Jacob

Dotyčné video

Tohle je od Ukrajinců neuvěřitelně odflákunuté, když vydají takovéto video, kde je jasný billboard čehosi na území v držbě Ukrajiny a tvrdit, že to ukazuje raketomet Buk vjíždějící zpět do Ruska.

A to se snad od nás čeká, že bychom měli Kyjevu věřit? Kerry?

Přistupuj k tomu prosím vážně. Jestli tě fakt zajímá pravda, tak se neuchyluj k takto snadno vyvratitelným a odfláknutým podfukům.

Tohle není samozřejmě poprvé, kdy média mainstreamu o nějakém videu roztrubují, že je „důkazem“ až do té doby, než je vyvráceno.

Related posts:

  1. Ukrainian Buk battery radar was operational when Malaysian plane downed – Moscow
  2. U.S. Govt. Lied to Pretend that Accidental Russian Shootdown of Commercial Plane Was Intentional
  3. Kiev’s evidence of militia’s responsibility for airliner crash faked – expert
  4. What the Media Won’t Report About Malaysian Airlines Flight MH17
  5. NY Times Publishes Fabricated Evidence of Russian Troops in Eastern Ukraine

Washington’s Blog
July 22, 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/key-piece-of-video-evidence-for-russian-responsibility-for-malaysian-plane-shootdown-debunked.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!