Důkaz americké verze zřícení malajského letadla MH17 stále chybí

Snímek obrazovky pořízený 2014-07-25 08:48:13Vedení Spojených států, Ukrajiny a mnoha států EU společně s hromadou západních massmédií obviňují východo-ukrajinské povstalce a Rusko ze sestřelení malajstijského letadla MH17. Ale zatím nepředložili jediný důkaz, pouze hromadu o nic se neopírajících prázdných řečí. Ruský Ministr obrany už na to pronáší poměrně ostrá slova.
10 Komentářů k Důkaz americké verze zřícení malajského letadla MH17 stále chybí

 1. henryho napsal:

  ti kdou chtějí žít v míru a spolupracovat vidí i slyší

  odpověd temné strany síly
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/343212-rusove-pres-hranici-ostreluji-ukrajinskou-armadu-tvrdi-usa.html

  mají důkazy, které nikdy nepředloží ? vše jede podle scénáře, síření chaosu v plném proudu
  Uvedla však, že podrobnosti zveřejňovat nebude, aby nekompromitovala zdroje a nevyzradila metody sběru informací.

  ŘÍM HOŘÍ

  PROSTUPNOST hranic Ruska je realitou.....ví, že v Donbasu se umírá za Slovany.....partizánská válka domobranců je vplném proudu.....

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/stat/planeta/1137-ve-stinu-hysterie-mh17-pokracuji-na-ukrajine-tvrde-boje-proc-porosenko-vyhlasil-mobilizaci-fasisticti-vudci-v-kyjevske-vlade-svobodne-volby-nepripusti-bludny-kruh.htm

  Ve stínu hysterie MH17 pokračují na Ukrajině tvrdé boje: Proč Porošenko vyhlásil mobilizaci? Fašističtí vůdci v kyjevské vládě svobodné volby nepřipustí. Bludný kruh?

  http://outsidermedia.cz/zpravodajsk%C3%A9-slu%C5%BEby-usa-rusko-to-neud%C4%9Blalo/

  Uvědomme si, že Bushův i Obamův režim lhal o „íránských jaderných zbraních“.

  Jediný možný závěr je, že vláda, která soustavně lže, není důvěryhodná.

  Už od zkorumpovaného Clintonova režimu jsou američtí novináři nuceni svými šéfy lhát v zájmu Washingtonu. Je nadějným znamení, že někteří z nich při své konfrontaci s Marií Harfovou našli trochu odvahy. Doufejme, že tato odvaha zapustí kořeny a poroste.

  Nemyslím si, že se Spojené státy mohou zotavit ze škod způsobených neokonzervativci, kteří určovali politiku vlád Billa Clintona, G. W. Bushe a Baracka Obamy, ale kdekoli vidíme známky odporu proti masivním lžím a podvodům, které jsou příznačné pro vládu USA v 21. století, měli bychom podporovat ty, kteří se postaví těmto lžím.

  Záleží na tom budoucnost naše i celého světa.

  toz tak vše dobré

  • Lex DRUID napsal:

   Na Britské listy se vyser. Nevidíš co tam Čulík a Dolejší začali dělat? Podívej se jen na názvy článků s jejich jmény:
   - Proč někteří Češi nekriticky věří ruské propagandě? Jan Čulík
   - Velitel separatistů: Naše jednotky měly systém Buk svými protiruskými poznámkami vybavil K.D.
   - Nemáme právo na to, aby nám ruská vláda alespoň lhala pořádně? Karel Dolejší
   - MH17: Proč na místě nehody nikdo neviděl ukrajinský bitevník, který tam měl podle Moskvy být? Karel Dolejší
   A to je jen malý výběr.
   Ti už si svou stranu vybrali a podle toho taky jedou. Od příchodu Dolejšího jsou BL žumpa stejně jako ČT po sedmi letech vlády ODS. A nevypadá to, že by chtěli něco měnit.

   • C&K napsal:

    Přesně tak, s Dolejším a Čulíkem jdou BL do kytek. Vypadá to jakoby snědli veškerou moudrost a zapoměli na svoji proklamovanou nestranost.

 2. Ivan napsal:

  Zapadni koloniální genozlocinci besneju…

  S penou na papuli proti Rusku a Putinovi, pritom nie je zatial vylucene, ze vrahmi obeti letu MH17 Malaysia Airlines su, americky prezident Obama a jeho babkovy tzv. prezident Ukrajiny Porosenko, ktori pravdepodobne pripravovali letecky atentát na Putina, ktory sa rovnakou trasou a v tom case vracal z cesty po juznej Amerike…!!!
  Besnie aj holandsky premier, ktory sa vyslovil, citujem: "Absolvoval som veľmi ostrý telefonát s ruským prezidentom Putinom,“ uviedol zase holandský premiér Mark Rutte, ktorého krajina mala na palube zostreleného lietadla 192 občanov. "Povedal som mu, že mu sa mu kráti čas, aby ukázal svetu, že má dobré úmysly, že preberá zodpovednosť.“
  Alebo: „Je to posledná šanca. Hovorí Západ ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi v súvislosti s tragédiou malajzijského Boeingu 777, pri ktorej minulý štvrtok zahynulo 298 ľudí. Viaceré stopy vedú k záveru, že ho na východe Ukrajiny zostrelili proruskí rebelanti.“
  Citovane z: http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/324503-zapad-odkazal-rusku-mate-poslednu-sancu/
  A besneju s penou na papuli aj goebbelsovke media pod zapadnou kontrolou a cenzurou…
  Nikto uz nehovori, ze prvotnou pricinou dnesneho stavu na Ukrajine bolo stvanie ludi na Majdane zapadnymi kolonialnymi zlocincami, s ich priamou ucastou na mieste. Az potom zacali postvani majdanocvci polievat neozbrojenu policiu benzinom a za ziva ich podpalovat… A kedy bude vysetrena strelba zo strechy hotela Kyjev americkými kontraktormi a polskými specialnymi ostrelovacmi, a to do demonstrantov aj do neozbrojenych policajtov… Kde su garancie Ashtonovej, ze strelba do neozbrojenych policajtov i civilistov na Majdane musí byt objektivne vysetrena… Nakladla si sama sebe do huby, to co predtym vylucila zadnou castou…?!!!
  A kto ma este verit zapadnym kolonialnym genozlocincom, ktori garantovali zmluvu medzi prezidentom Janukovycom a majdanistami o mierovom rieseni obcianskeho konfliktu…?, kde je zmluva zo Zenevy o odzbrojeni kyjevskej tzv. Narodnej gardy i povstalcov sucasne…? Musime si uvedomit aj na Slovensku jedno: Este nikdy sme neboli porobeni takymi zlocincami jako je to dnes…, a este jedna vec slobodu nam nikto nedaruje, musime si ju vybojovat aj za cenu krviprelievania, na krvilacnych zlocincov ine neplati…, inak budu rabovat, vrazdit a kradnut…!!!

 3. Ivan napsal:

  Podobny podvrh poskytla CIA aj so Saddámovými zbranami...

  hromadneho nicenia (ZHN)… Powell to prezentoval pred OSN… Neuveritelny podvrh to bol aj vtedy… Powell ukazal snimky akychsi hal, kde kazda vrhala tien od slnka inym smerom (zrejme v Langley svietili vtedy dve slnka) a na otazku, kde su tie ZHN odpovedal, ze Saddam ich skryva za palmami… A to povedal pred delegatmi vsetkych clenov OSN, ktori v naivnosti cumeli s otvorenymi ustami…
  Jednu zasadnu chybu robi Malajzia…, ze dava desifrovat cierne skrinky do Britanie… No a tam bol aj za Saddama zlocinec, ktory vsugerovaval britom nebezpecie ZHN, vraj Saddam dokaze nimi napadnut G.B. do tridsiatich minut… MI6 patri tiez k najvacsim statnym teroristickym intituciam na svete (popri CIA, MOSSAD, BND atd.)…!!! Takze vysledky budu vopred jasne…

 4. Ivan napsal:

  Volby Porosenka su podvodom americkych poradcov v Kyjeve...!!!

  Dosle vysledky z volebnych obvodov okamzite likvidovali a nikto ich nekontroloval ani nespocitaval. Dopredu bol pripraveny vysledok vitazstva Porosenka uz v prvom kole. Ak by sa konalo druhe kolo, vzhladom k potřebnému casu, by uz doslo k úplnému kolapsu kyjevsko-ukrajinskej armady. S OBSE a EU poradcovia dohodli, ze volby prehlasia za demokraticke a platne, aby bol prezident tzv. legalne zvoleny obcanmi Ukrajiny a mohol tzv. legalne vladnut z vole naroda...!!!

  Pred nastupom do funkcie tzv. prezidenta Porosenka (volby boli zmanipulovane americkymi poradcami), bola ukrajinska armada v naprostom rozklade a vo velkej dezercii. Po urychlenej manipulovanej volbe Porosenka, aby mohol tzv. legalne pouzit vojensku silu, americki poradcovia nasadili do vsetkych utvarov zastupcov Narodnej gardy s pravomocami na mieste odsudit a popravit ukrajinskych vojakov, ktori by odmietli akykolvek rozkaz, vratane strelby do civilneho obyvatelstva… Az po tomto nasadeni komisarov sa ukrajinska armada akotak pozviechala a nasilim musi plnit tzv. legalne rozkazy Porosenka…!!! Doteraz je kazdy utvar sprevadzany Narodnou gardou s uvedenymi justicnymi pravomocami, nariadenymi priamo Porosenkom, aby vsetko bolo zastrete tzv. legalnostou a v mene ukrajinskych obcanov…!!!

 5. krysar napsal:

  Velmi dobře řečeno, ale je nadmíru jasné, že civilní letadlo sestřelily v rámci nouze západníukrajinci/kyjev, s tichým souhlasem bastardů z U.S., neb ukrajinská armáda dostává od domobrany na zadek a sestřelení civilního letadla ukrajinskou armádou a následné obvinění domobrany z terorismu by mohlo napomoci ukrajinskému požadavku o vstup NATO (North Atlantic Terrorist Organization) na území ukrajiny a zapojení se do genocidy na východoukrajinských občanech.
  Nicméně ještě není vše dořešeno, neb černé skříňky mají ulhaní nohsledi U.S. a to británie, u které málokdo věří, že podá objektivní a nezkreslené informace. Neb záznamy z těchto skříněk půjdou dozajista přes U.S., aby mohli být adekvátně upraveny.
  Už mě s těmi bastardy z U.S. dochází trpělivost, co vám přátelé?

 6. Zed napsal:

  Žádné přímé důkazy, že to sestřelili separatisti nemají. Jenom dohady, doměnky ze sociálních sítí a to ještě pečlivě vybrané, protože na těch samých médiích jsou i opačné názory a se silnějšími argumenty. Vylhaná média obviňují separatisty z okrádání obětí katastrofy pomocí z kontextu vytržených záběrů a slov. Předvádějí doslovný novinářský hyenizmus až se z toho chce jednomu zvracet. RF předložila EU důkazy, že za sestřelením letadla nestojí separatisti ani RF, SSA přišli po propadáku s jejich YouTube důkazy s povídačkou o dezertérovi a sami ukrajinci o možném náhodném sestřelení při probíhajícím cvičení se systémy BUK-M1. Těch důkazú proti nim přibývá, ale to nic nevadí představitelům EU k vyhlášení dalších sankcí. Prostě, ať je pravda kde chce, rozjety vlak se jen tak zastavit nedá. Důvod je jasný: SSA chtějí velikou válkou smazat své astronomické dluhy a spolu s Bilderberg teroristy v řídících orgánech EU odstranit věci NWO velice nebezpečného Putina. Účel světí prostředky, takže goebbelsovská propaganda jede dál na plné obrátky, ať je pravda jakákoliv. Ta naše demokratické instituce absolutně nezajímá. Štvát, štvát a zase štvát, to je mainsteamové heslo posledních dní. Putin je arciďábel za každou cenu. Přímo totož svou nezávislou politikou ohrožuje tomuto světu terorem vládnoucí elity typu Bilderberg, CFR a Trilaterální komise.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!