Masové protesty pořádané rodinami mužů odvedených do Ukrajinské armády

V Podkarpatském regionu se stále více lidí bouří proti tomu, aby jejich muži byli odváděni do armády. Zprávy o špatných podmínkách vojáků se nedají udržet. Jedná se o reportáž ukrajinské státní TV, takže v ní nejsou záběry s lidmi, kteří nesouhlasí s válkou, kteří by se pravděpodobně také našli.
7 Komentářů k Masové protesty pořádané rodinami mužů odvedených do Ukrajinské armády

 1. Ivan napsal:

  Volby Porosenka su podvodom americkych poradcov v Kyjeve…!!!

  Dosle vysledky z volebnych obvodov okamzite likvidovali a nikto ich nekontroloval ani nespocitaval. Dopredu bol pripraveny vysledok vitazstva Porosenka uz v prvom kole. Ak by sa konalo druhe kolo, vzhladom k potřebnému casu, by uz doslo k úplnému kolapsu kyjevsko-ukrajinskej armady. S OBSE a EU poradcovia dohodli, ze volby prehlasia za demokraticke a platne, aby bol prezident tzv. legalne zvoleny obcanmi Ukrajiny a mohol tzv. legalne vladnut z vole naroda…!!!

  Pred nastupom do funkcie tzv. prezidenta Porosenka (volby boli zmanipulovane americkymi poradcami), bola ukrajinska armada v naprostom rozklade a vo velkej dezercii. Po urychlenej manipulovanej volbe Porosenka, aby mohol tzv. legalne pouzit vojensku silu, americki poradcovia nasadili do vsetkych utvarov zastupcov Narodnej gardy s pravomocami na mieste odsudit a popravit ukrajinskych vojakov, ktori by odmietli akykolvek rozkaz, vratane strelby do civilneho obyvatelstva… Az po tomto nasadeni komisarov sa ukrajinska armada akotak pozviechala a nasilim musi plnit tzv. legalne rozkazy Porosenka…!!! Doteraz je kazdy utvar sprevadzany Narodnou gardou s uvedenymi justicnymi pravomocami, nariadenymi priamo Porosenkom, aby vsetko bolo zastrete tzv. legalnostou a v mene ukrajinskych obcanov…!!!

 2. Porošenko je snad v nějakém jiném světě.Co chce dokázat?Kdo mu dává tak tragické rady,že je ochoten vyvolat celostátní válku?

 3. krysar napsal:

  Lůzy západoukrajinské - nahnat je všehny pod paldu domobrany.

 4. Vlado 48 napsal:

  Tak nevím, ted' jsem zas slyšel že ty ložiska břidličného plynu na východě stojí po dvou zkušebních vrtech za prd a s tou těžbou to asi nebude tak horké nehledě k tomu že hrozba partyzánských útoků na těžební zařízení tyto pracovníky asi moc motivovat nebude. Pokud budou lepší podmínky na západní Ukrajině tak se budou snažit zničit krajinu tam.
  Co si Walzman vymyslí dalšího? Ještě jednu mobilizaci, více pravomocí kamarádům z pravého sektoru, více zahraničních kontraktorů? Zatím se mu zrovna moc nedaří.

 5. Vlado 48 napsal:

  Krysaři, všichni západoukrajinci nejsou lůza. Každý není banderovec nebo pravý sektor. Ti praví nacionalisté se už začali vracet do svých domovů v dřevěném futrálu, a obyčejným lidem začíná docházet kam Ukrajina pod Walzmanovým(Porošenkov) vedením spěje.

  • Kluk napsal:

   "Krysaři, všichni západoukrajinci nejsou lůza. Každý není banderovec nebo pravý sektor."
   Přesně tak, a ke všemu nesnáším slovo lůza, zní to pohrdavě a povýšenecky, navíc ten kdo volí takováto slova, sám většinou na vyšší úrovni není oproti ostatním!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!