Obama volá po kolektivizovaném Novém světovém řádu

„Lidé jsou plni obav … ten starý řád už nefunguje.“ President Barack Obama během vybírání na kampaň tento týden volal po „novém řádu“ založeném na kolektivizovaném systému, aby se utišily obavy lidí z geopolitických půtek a z ekonomiky.

„Lidé jsou plni obavy. Teď toho má dost co dělat s určitými velkými problémy v zámoří,“ řekl Obama s dodatkem, „když ale lidé vidí, co se děje na Ukrajině a tu ruskou agresi vůči svým sousedům tím, jak financují a vyzbrojují separatisty; přes to, co se děje v Sýrii… přes neschopnost sunnitů, šiítů a Kurdů ke kompromisu v Iráku … až po to, co se děje v Izraeli a v Gaze…“

„Součástí obav lidí je prostě pocit, že všude po světě už ten starý řád nefunguje a my ještě nejsme tak daleko, jak bychom potřebovali, s novým řádem založeným na jiné soustavě principů, který je založený na společné lidskosti, který je založený na ekonomikách, které fungují pro lidi… Ale tady ve Spojených státech je tím, co lidem dělá rovněž starosti, skutečnost, že ač si ekonomika jako celek vedla dobře, tak průměrný člověk má pocit, že když příjmy a platy se prostě nezvedly, tak se lidé, ať pracují, jak chtějí tvrdě, cítí, jako by uvázli.“

Obamovo volání po „novém řádu“ v geopolitickém kontextu opravdu může znít dost těžko odlišně od starého unipolárního řádu, který Spojené státy představovaly od konce Studené války, a ten teď zpochybňuje vzestup zemí BRICS.

Vývoj za poslední rok objasnil, že Spojené státy už Rusko nepovažují za součást „nového řádu“ kvůli jeho odporu k obkličování od NATO.

Zdejší článek rozebírající tento únik Ruska z Nového světového řádu: Vrcholný US diplomat: Rusko zradilo “Nový světový řád”

Z ekonomického hlediska Obamovo volání po „ekonomice, která pracuje pro lidi,“ založené na „společné lidskosti“ je v přímém rozporu s jeho skutečnou politikou, která téměř výlučně sloužila ku pomoci vyžraných sviní z Wall Streetu, zatímco běžní Američané vidí, jak jim příjem jejich domácnosti upravený o inflaci rok za rokem upadá.

Tohle však není v žádném případě poprvé, kdy Obama volal po novém světovém řádu (New World Order).

Během proslovu v roce 2010 ve West Pointu president povzbuzoval rozvoj nového „mezinárodního řádu“, který pomůže se zabezpečením amerických zájmů.

Obama rovněž během proslovu v Berlíně v roce 2012 naléhal na Evropany a Američany, aby přijali myšlenku „globálního občanství.“

I vicepresident Joe Biden opakovaně volal po „novém světovém řádu.“

Related posts:

 1. Top U.S. Diplomat: Russia Has Betrayed the “New World Order”
 2. Ahmadinejad calls for ‘change’ in world order
 3. Wa Post Report: Hagel Warned Obama About ‘New World Order’
 4. New World Order Crony Gary Hart Calls for “Civic Duty”
 5. Russia Will Lead Effort to Found `New World Economic Order,’ Medvedev Says

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
July 25, 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/obama-calls-for-collectivized-new-world-order.html
5 Komentářů k Obama volá po kolektivizovaném Novém světovém řádu

 1. Definitiva napsal:

  Obama je pomätený. Rusko už buduje nový kolektívny NWO, ten bude bez politickej lúzy USA a EÚ, bez mien ako Bush, Rockefeller, Baruch, Warburg, Openheimer, Rothschild a ich lokajov Obama a kolektív a EÚ Barroso, Cameron a kolektív.

  USA a EÚ politická lúza nestíha sledovať čo sa deje, nie to ešte niečo ovplyvňovať, keď tak maximálne zostrelia alebo nechajú zmiznúť nejaké lietadlo, najradšej majú Malajzijské, lebo sa im nepodarilo dosadiť vo voľbách pro sionistického lokaja, na rozdiel od Ukrajiny, ale ani lokaj na Ukrajine nevie zabezpečiť vojnu proti Rusku.

  Nedarí a nedarí. Technokratická spoločnosť zbavuje ľudí zdravého rozumu. A bez zdravého rozumu sa už raz nedarí. Bohovia to tak chceli a tak to zariadili, že nositeľmi génov zdravého rozumu sú Slovania.

 2. krysar napsal:

  Dejte opičce obamovi sladký banán, aby alespoň nachvilku zavřel tu svou nevzdělanou černou hubu, neb zas papouškuje věty, kterým ani za málo nerozumí.

  • Definitiva napsal:

   To je tá genetika, používate reč, počítače, zbrane, parazitujete na tvorcoch hodnôt, denne a tisíce rokov páchate násilie a pritom nerozumiete vlastnej reči, dôsledkom používania počítača, zbraní, atď. Genetika, to sú vlastnosti ducha, ktoré sa dedia a nepomôže vám žiadne univerzita ani strýko v politike. Kde nič nie je, tam ani boh nepomôže. Dajte blbcovi moc a zničí vás.

 3. Zed napsal:

  Obama - mluvčí teroristických organizací Bildreberg group, Trilaterální komise a CFR. Díky Putinovi začíná hochům téct do bot a proto se snaží před světem ho co možná nejvíce diskreditovat. Sestřelený malajsiský letoun k tomu měl taky silnou měrou napomoci, takže od těchto světu vládnoucích teroristických elt se pravdu nikdy nedovíme. Nebyli náhodou v Malajsii jako váleční zločinci odsouzeni právě nejvyšší američtí představitelé Busch a spol?

 4. Antitroll napsal:

  Nelze než souhlasit s Paulem Watsonem, Světový řád založený na vykořisťovatelském, mafiánském a ideoologickém systému především z pozice Wall Streetu nemůže lidstvu a světu přinést žádný klid, a mír!
  Světový řád míru může vzniknout jen tehdy pokud zakoření opravdová civilizovannost, kultura ducha a vyššího vědomí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!