Skutečné ztráty ukrajinské armády – okolo 10.000 mužů.

Masové hroby ukrajinských vojáků, které se nacházejí na celém území jihovýchodní Ukrajiny, potvrzují, že Kyjev skutečný rozsah svých porážek na Donbasu skrývá. Předseda Všekrymského hnutí „Russkoe věče“ a vedoucí informačního centra „Jihovýchodní fronty“ Konstantin Knyrik hovořil v interview pro „Vojenský přehled“ o skutečných ztrátách ukrajinské armády a také o tom, pro koho je výhodná provokace s Boeingem.

Otázka: Je známo, že v jedné vodní nádrži Záporožské oblasti byly objeveny masové hroby ukrajinských vojáků. Byla takováto pohřebiště nalezena i v jiných oblastech? Jak hodně kyjevská junta snižuje počet vojenských ztrát?

Konstantin Knyrik: Kyjevská junta záměrně své ztráty utajuje. Přitom v této chvíli na její straně už zahynulo okolo 10.000 lidí. Kromě Záporožské oblasti byly takovéto hromadné hroby nalezeny ve vodojemech blízko Slavjanska v  době, kdy se tam bojovalo. Také jsou informace o systematických odběrech orgánů a jejich prodeji do zahraničí. Tím pádem mrtvoly „dárců“ budou také někde schované.

Otázka: Mohou spolu s uprchlíky pronikat na teritorium Ruska také diverzní skupiny?

Konstantin Knyrik: Uskutečnění takových akcí je samozřejmě možné. Mimo jiné je to spojeno s tím, že z ruské strany není žádný jasný předpis, komu dát status běžence. Zvlášť podivné je, že do Ruska utíká velké množství zdravých silných mužů. Spolu s nimi je skutečně možné pronikání podvratných skupin.

Otázka: Je možné, že situace s boeingem byla falešnou stopou – protože domobrana byla tím nucena sem přemístit značnou část svých sil kvůli ochraně území havárie?

Konstantin Knyrik: Je jasné, že to byla provokace. Vpodstatě není důležité, kdo je viníkem. Zákazníky této provokace jsou s největší pravděpodobností lidé, kteří jsou zvyklí vytvářet všude po světě chaos a díky tomu řídit – o čemž se obvykle mluví v souvislosti s USA. A je přirozené předpokládat, že právě tato strana se podílela na zničení boeingu, protože tím získá určité výhody.

Tato provokace byla realizována právě v době, kdy se situace začala stabilizovat, protože Evropa byla nakloněna rozhovorům s domobranou v podobě telemostu, a kdy se odmítla zúčastnit sankcí USA. V této situaci byl uskutečněn typický tah – uskutečnění provokace, s kterou se ještě dlouho budou zabývat kriminalisté a zúčastněné strany.

Otázka: Jaké verze se drží domobrana vzhledem k blízkosti informací – boeing byl sestřelen PVO BUK ukrajinské armády, nebo byl sestřelen ukrajinským letadlem?

Konstantin Knyrik: V současné době existují pouze dvě verze, a diskutovat o nich, dokud probíhá vyšetřování, je obtížné. Ale právě domobrana má všechny podmínky k tomu, aby vyšetřování proběhlo co nejobjektivněji. I přes překážky kyjevské junty se malajští experti dostali na místo katastrofy a od domobrany dostali „černé skříňky“. Byly splněny všechny nutné podmínky pro provedení objektivního vyšetřování. A před jeho ukončením by byla obhajoba kterékoliv verze jen spekulací.

Otázka: Jaký je důvod odchodu domobrany z některých měst Donbasu? Existují objektivní vojenské možnosti domobrany k udržení Doněcka a Luhanska?

Konstantin Knyrik: Vojenská situace je těžká. S bolestí v srdci přijímáme smutné zprávy, ale přitom často vynecháváme informace o vojenských úspěších domobrany. Zmíněný ústup byl zapříčiněn nedostatkem těžkých zbraní. Pěchotu ukrajinská armáda prakticky nepoužívá – karatelé používají především tanky a dělostřelectvo. A když tanky, Grady a minomety provádějí masívní ostřelování civilních objektů, hynou pokojní obyvatelé. Velení domobrany se takto rozhodlo proto, aby byl maximálně chráněn civilní sektor. Kromě toho bojovat proti tankům pouze s ručními střelnými zbraněmi – a tak se vyvinula situace v některých lokalitách – je prakticky nemožné. Především z těchto příčin bylo rozhodnuto o odchodu domobrany.

Další vývoj situace bude záviset na taktice, kterou zvolí ukrajinští karatelé a způsobech vzdorování jejich působení. Pokud i nadále budou ničit města a pustošit infrastrukturu, celý Donbas se stane zónou humanitární katastrofy.

Je příznačné, že mezinárodní společenství věnuje málo pozornosti bezpráví, které karatelé způsobují. V každém případě budou opolčenci města držet tak dlouho, dokud jim síly budou stačit.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/interview/20140725/1009949242.html
25 Komentářů k Skutečné ztráty ukrajinské armády – okolo 10.000 mužů.

 1. Varovani napsal:

  AC24.cz je vládou dotovany projekt kterého úkol je odradit zájemce o nezávislé zpravodajství. Proto AC24 šíří jednu konspiraci za druhou, klidně i 10 lži k jediné události navzájem si odporujících.

  Vydržována je asi stovka diskutérů kteří diskutují jako někdo postižený mimořádnou debilitou. Tím jsou slušní lidé od alternativních „svobodných“ médií odrazování a další proto nemji potenciál ke vzniku. AC 24 se povedlo vytvořit mínění že čtenář nezávislých médií = neskutečný debil.

  Dále má vláda v záloze i jiná média s číslovkou 24 která také lžou ale ne tolik jako AC24. Pokaždé ale praskne nehorázná lež v intervalu 2 dnů. To odradí váhavě čtenáře kteří přestávají věřit i mírnějším nezávislým médiím a vracejí se na mainstream.

  Podobný osud čeká CT24. Jejich zpravodajství bude uvolňováno, redakce skoro nezávislá na CT, lidé budou rádi přijímat jejich pohled na věci. Jejich důvěra bude úmyslně zničena lhaním které se prokáže ve všech případech.

  Vše je z ověřeného zdroje, ještě budu brzy informovat kolik AC24 dostává od vlády a od BIS.

  • Marie vorková napsal:

   no už jsem o tom taky něco zaslechla … bohužel se v dnešní době už nedivím ničemu a je to v podstatě logické

  • Tomax napsal:

   Je třeba číst články na seriózních Webech jako je tento:http://www.novinky.cz/koktejl/343272-sel-na-obrizku-probudil-se-bez-prirozeni.html
   Děkujeme ti Varování za varování a na oplátku: chraň si pyj.

  • Adolf Balík napsal:

   Tady na NWOO jsou aspoň z 50% stejné články? Je tedy NWOO placený vládou a BIS?

   Jsou ti nezávislí bloggeři jako Hnízdil, Šichtařová aj., které hojně přebírají, také agenti vlády a BIS?

   Většina článků je ze zahraničních zdrojů libertariánské opozice vůči establišmentu – Info Wars, Zero Hedge, Daily Bell, dále opozice ve stylu Tea Party Braitbart, něco je od levicové opozice Global Research, něco od eurasijsky zaměřených think tanků – New Eastern Outlook, Strategic Culture, něco z od Syřanů – Free Syrian Press, nechybí ani povstalci z Novorossie – Vineyard, něco klimaskeptici ze zahraničních bloggů Whatsupwiththat, JoNova, NoTrickZone a mnohé jiné. To jsou skutečné zdroje, AC24 je jen přebírá. Ale i NWOO, Háčky a udice, Free Globe, EUpotral, Protiproud, Zvědavec…. a neskutečná spousta dalších.

   Jsou snad všechny ty zdroje mimo establišment a jejich domácí přebírači placeni vládou a BIS?

  • Charbel napsal:

   Máte nějaký zdroj informací (důkaz) pro své tvrzení?

   • varovani !!! napsal:

    Nepsal jsem NIKAM JINAM nez na AC24 a byl jsem pozvanej na vysvetleni ohledne mych „protizapadnich“ postoju. Bylo mi naznaceno odkud vane vitr a doporuceno abych sve aktivity na AC24 i jinde zanechal. Verim ze nejsem sam kdo se nenechal zastrasit a ozvou se i dalsi s podobnou zkusenosti.

    Vyuzil jsem kontaktu dobrych pratel a ti mi rekli co jsem napsal a sliili ze mi povedi vic pri osobnim setkani. Bali se o tom i mluvit do telefonu. To uz asi nebude zadna legrace

  • DAWE napsal:

   já bych chtěl vidět nějaký důkaz, jinak to jsou pro mě bezcenné kecy…stejné jako „jedna bába povídala „, spíše mi to příjde naprosto podezřelé, spíše jako vytváření dezinformace a tím zmatení lidu……uživatel Tomax je zcela pobavil :D , cituji : Je třeba číst články na seriózních Webech jako je “ Novinky.cz“ to snad nemůže myslet vážně…to si rovnou můžu přečist Blesk a výjde to nastejno

   • DAWE napsal:

    tento komentář byl směřován k dannému „Varování“ NÉ k článku :)

   • Tomax napsal:

    Dawe, to je čirá forma sarkasmu, víc sarkastický už být neumím. „Šel na obřízku a vzbudil se bez penisu“. Prosím tě, co ještě chceš dodat k serióznímu webu.

  • ivanhoe111 napsal:

   Jelikož nemém sebemenší důvod ti (Vám) nevěřit,tak jsem ono nařčení či tvůj (Váš) názor diskutujícího poslal na mail onoho AC24-že by mne zajímala jejich odpověď-pokud ONI odpoví-tak ti (Vám) to pak klidně přepošlu.Též bych se rád
   dozvěděl další podrobnosti /viz:Vše je z ověřeného zdroje, ještě budu brzy informovat kolik AC24 dostává od vlády a od BIS./

   Dej(-te) mi na sebe kontakt+sem mi pošli(-ete)ony další podrobnosti:
   I.Biel@centrum.cz
   S pozdravem Ivan

  • Jméno napsal:

   Obvinenie hodné Babráka Obamu, ten tiež len obviňuje a máva prazdnymi rukami bez dôkazov. A tu anonym obviní konkurenčný web a zakončí to tým že je to z overeného zdroja. Dôverihodnosť takéhoto varovania je pod bodom mrazu.

 2. Hansen napsal:

  No ty musis byt naprosto vymlety jedinec. Zaujimavy ukaz je, ze akosi nemenujes tie tvoje nezavisle media, alebo slobodne, ktore nezaujato informuju ludi. Dufam, ze pod ne zahrnas aj Cesku televiziu, Idnes a podobny hnoj, ktory uz roky nema na programe nic, okrem kydania sraciek a ospevovania USA, nehadiac na to, ci prave bombarduju, Irak, SYriu, Lybiu, Mali, Somalsko….. Cita tie media je fakt zazitok. Aspon si konecne ludia zacinaju uvedomovat, cim ich to krmia a na co platia dane.Blizi sa cas, ked tie novinarske predajne kurvy budu visiet

  • Radbůza napsal:

   Víš Hansene nemá cenu se rozčilovat. Myslím, že (Varování) je zároveň (Marie vorková) a bude nám předvádět divadýlko jak už se ničemu nediví a jak je to AC-24 fuj, úplně vidím ten zdvižený mravokárný prstík. Nebo se pletu? Myslím, že ne. :-) Dovolil bych si zprostředkovat pro SSA a jejich přisluhovače skromná, ale vážně míněná slova. http://www.slovanskyvyborcr.cz/Vzkaz.jpg Jaká to pravda v „pár“ větách plynoucích z jejich(našich) myšlenek.

   • Marie vorková napsal:

    Radbúzo běž si urážet někam jinam – shazuješ akorát sám sebe! Média ( podotýkám nezávislá ) sleduji už delší dobu a nepochopil jsi vůbec nic z mého příspěvku. Já už v té naší prolhané zemi nevěřím ničemu a příspěvku od Varování bych se ani nedivila…manipulace-manipulace-manipulace … všude kam se podíváš…

    • Lidé se bouří,že státní média lžou a pořádají štvanici na vše proruské,píšou se petice a já tam čtu,že ČT 24 platí vláda.Kdo to může brát vážně?Jinak v článku,jsou tisíce mrtvých,další tisíce běženců,kam až to chce Porošenko hnát.Kolik lidských životů musí být zničeno,aby byl spokojen?

     • Jirka napsal:

      Ty budes mozna jeden z tech provokateru.
      Co jsem zaregistroval tak tvrdis ze stat Florida opustil USD a zavedl Bitcoin – a tento blud byl radne oplusovanej. Reakce na tebe ze je to nesmysl byly mazane a tobe pribyvaly souhlasy.
      Smutne ze se navazis i sem rozesrat dalsi web. ZMIZ odsud jestli mas svedomi

 3. Pohled na věci okolo nás si utváří mozek každého jedince. Takže když mám zdravě fungující mozek tak si v propagantistickém bahně pospojováním souvislostí vytvořím nějaký svůj obraz. AC24 je jedním ze zdrojů informací. Jestli je někdo lenoch nebo debil a ty informace nečerpá z různých zdrojů jeho věc. Mě AC24 rozhodně k morálnímu blátu jakým je český mainstream v čele s ČT, ČRo, MF Dnes, Lidovky určitě nevrátí. Varování varuješ na špatném hřišti.

 4. Contumax napsal:

  Adolf Balik to napsal srozumitelne.

 5. novapalo napsal:

  Na základe záverov – filozofických aj psychologických – z knihy „Demokracia je principiálny omyl“ môžeme predpokladať nasledujúcu budúcnosť Ukrajiny :
  - tento rok sa bude ďalej dramaticky zvyšovať „demokratický“ chaos a „demokratické“ tržné drancovanie tohto štátu
  - demokracia skrachuje a nastúpi hierarchia – na začiatku to budú rôzne mocenské diktatúry lokálnych oligarchov
  - ukončí sa to vojenským prevratom v Kyjeve, k moci sa dostane armáda duchovne vyšších vojenských veliteľov – demokracia sa zruší na dlhú dobu – alebo asi natrvalo
  - postupne sa vojenský hierarchický systém premení na duchovne hierarchický, ktorý nakoniec ohrozí v existencii svojim ekonomickým úspechom aj západ a súčasné Rusko
  To teda podľa knihy „Demokracia je principiálny omyl“. Neveríte?

 6. veb napsal:

  Ale jakápak domobrana v Donbasu? Jsou to teroristé, nazývejte je pravými jmény. Úplně stejní teroristé jako ti albánští UCK v Kosovu, IRA v Severním Irsku nebo Čečenci v Čečně. Teroristu dělají teroristou metody, které používá, tedy teror, zákeřné ozbrojené násilí vůči nevinným lidem.
  Jinak vojáci počítají mezi ztráty jak padlé, tak zraněné. Pak se to číslo i se zraněnými může počtu 10 000 skutečně blížit.Padlých má být prý 1250.

 7. 12345 napsal:

  Co to je za idiotský výrok? „I přes překážky kyjevské junty se malajští experti dostali na místo katastrofy“ Místo pádu Boeingu bylo pod kontrolou proruských vzbouřenců, tak jaké překážky kyjevské junty? Některé části letadla dodnes chybí, protože je (pro)ruští „experti“ odvezli neznámo kam a černou skříňku dostali vyšetřovatelé OBSE až po několika dnech od pádu letadla. Nezávislý panel britských vyšetřovatelů poté potvrdil že se s černou skříňkou manipulovalo a údaje v ní jsou zcela překopané, takže se znovu ptám jaké překážky kyjevské junty máte na mysli? Prosím o smysluplnou odpověď. Nejlépe od autora tohoto naprosto stupidního článku jehož IQ je zřejmě nižší než venkovní teplota. O rekace blbštajnských kremlofilních vylízanců nestojím, tak se jim prosím vyhněte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!