Náhled na Apokalypsu: Čínská řeka se změnila v krev

V Číně to začíná bít vyloženě biblické. Nejdříve to byla apokalypsa s plavajícími zvířaty: kdo by mohl zapomenout na těch 16 000 plavajících prasat, po nichž přišly tisíce mrtvých kachen, a kulminovalo to 5 mrtvými černými labutěmi. Ale nic se nevyrovná dramatickému dopadu toho, že řeka protékající Wenzhou je krvavě rudá.

Podle čínského Radio International, ale právě k tomuto došlo:

Dnes ráno se ukázalo, že vodní toky uvnitř města Wenzhou jsou zaplaveny záplavou krvavě rudé vody.

Místní obyvatelé říkají, že tato řeka ještě ve 4 h ráno tekla normálně, ale pak začala kolem 6 h ráno rudnout a během chvíle se změnila na stejně karmínovou jako krev.

Jeden vesničan, který prožil celý svůj život v povodí této řeky, řekl, že k tomu ještě nikdy před tím nedošlo. Tento vesničan si rovněž nevybavuje, že by někde na horním toku byla nějaká chemička.

Inspektoři z Úřadu pro ochranu životního prostředí ve Wenzhou řekli, že tento případ zatím neshledávají jako závadný, ač vzorky vody jeví jasně podezřelou barvou, jako v případě ilegálního odstraňování odpadu do vody.

Ale ať je skutečná příčina jakákoliv, člověk si může být jist jednou věcí, čínské ministerstvo životního prostředí ji nikdy nevyzradí.

A tak opět, my už víme, že 60% čínské vody je „příliš znečištěné, aby ji šlo pít. Takže kdo ví, třeba bude ta pitná krev protékající řekami proti tomuto stavu zlepšením? No, ale možná ne:

„Co je opravdu divná věc, je to, že jsme tu mohli chytat ryby, protože voda je normálně čistá,“ komentoval to místní vesničan na čínské stránce mikrobloggingu Weibo.

Obyvatelé v provincii Zhejiang řekli, že řeka v 5 h ráno vypadala normálně, podle pekingského času ve čtvrtek ráno. Do hodiny se celá změnila na karmínově rudou. Obyvatelé rovněž řekli, že vzduchem se line i divný zápach.

Takhle by jednoho dne mohla, nebo také nemusela vypadat Apokalypsa, jedna věc je ale jistá: ten den budou příspěvky na sociální sítě zastaveny či omezeny.

Nakonec reverz-inženýring “skutečné krve”:

Submitted by Tyler Durden on 07/27/2014 22:37 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-07-27/apocalypse-preview-chinese-river-turns-blood-red
2 Komentářů k Náhled na Apokalypsu: Čínská řeka se změnila v krev

 1. mamut napsal:

  Nic nového pod sluncem. Stačí aby na toku byla jatka nebo textilní barvírna a je vymalováno. I u nás bylo nedávno možné tohle vidět.

 2. eduard napsal:

  Je smutné že mě a má řešení nikdo nebere vážně.Stavíte přehrady a kanál
  chyba.Klimatické změny,vyschne řeka co s přehradou vyhozené miliony a při tom je řešení a veškeré komponenty k realizaci jsou dostupné v Číně.Kdo
  projeví zájem o řešení se stane dodavatelem zařízení doma i v cizině a
  s možností prodejem licencí a mega ziskem.Dejte zelenou selskému rozumu
  když to nedokáže naše hlava státu.tel +420 723731197.PS nejde mi o peníze
  ale dokázat cynikům že to jde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!