Policie rozehnala matky vojáků v Nikolajevě

Celou noc ženy blokovaly v centru města most přes řeku Jižní Bug. Snažily se upozornit státní orgány a veřejnost na neutěšenou situaci nikolajevských výsadkářů bojujících v Donbasu. Policie použila proti matkám a manželkám vojáků násilí. Zprávu o tom podaly místní noviny „Novosti-N“.

Policisté uzavřeli ženy do kruhu, jakoby kvůli jejich bezpečnosti. Pak začali protestující vytěsňovat ze směru blokace veřejné dopravy. Ženy protestovaly, padaly na asfalt, křičely „Hanba!“, ale všechny byly stejně vytěsněny na krajnici.

V noci na 27. července byl Varvarovský most spojující břehy Jižního Bugu uzavřen stráží příbuzných vojáků 79. aeromobilní brigády. Stovky automobilů byly zablokovány. Ve dne se k ženám z Nikolajeva přidaly ženy ze Záporoží. Požadovaly, aby do „zóny takzvané ATO byli posláni parketoví krys-generálové“ a děti a manželé protestujících žen se vrátili domů živí.

26. července nikolajevští výsadkáři padli do zajetí domobrany v rajónu Zelenopolí v Doněcké oblasti. Vojákům i důstojníkům se podařilo uskutečnit pár telefonátů blízkým. Z rozhovorů vyplynulo, že vojáky fakticky opustilo velení. Nikdo neví, co dělat. Raněné neodvážejí, jídlo, voda i munice chybí.

Zdroj: http://ukraina.ru/news/20140727/1009975069.html
4 Komentářů k Policie rozehnala matky vojáků v Nikolajevě

 1. krysar napsal:

  Západoukrajinská lůza a to bychom měli pustit do EU? Makat neumí a ani nechtějí, zajímají je jen krádeže!

 2. janko pucka napsal:

  ki(k)ska, superprezident so srdcom najsamlepšieho modrého anjela s krvavými krídlami, ešte stále platí tvoje pozvanie toho jebnutého hitlerovského cukríkového zločinca Porošenka na oslavy SNP na Slovesnko? Chápeš, aký kiks si spravil? Och, ako sme ťa len takého hlupáka mohli zvoliť?

 3. janko pucka napsal:

  Východniar s vymetenou gebuľou Ander Ki(k)ska z Poprádu ta ňe cy bóha, superprezident so srdcom najsamlepšieho modrého anjela s krvavými krídlami, ešte stále platí tvoje pozvanie toho jebnutého hitlerovského cukríkového zločinca Porošenka na oslavy SNP na Slovesnko? Chápeš, aký kiks si spravil? Och, ako sme ťa len takého hlupáka mohli zvoliť?

 4. Josef Kolda napsal:

  Co chcete po primitivech a prasatech, divočácích z Ukrajiny, prasat fašistických, sekajícím i dnes lidem hlavy, ruce a nohy a je vykuchávající vnitřnosti za živa. Primitivní a divoká, rasově méněcenná prasata, untermenschenschoft. I ten nejblbější Rus jest proti nim nedostižitelná a vysoká intelligence. Zrovna tak jsou zhovadile blbá emérická a Holandská vražedná prasata. Poznal jsem emérická prasata nafoukaná ve Vienamu a na moři a Holandská prasata zlodějská a primitivní v SPT Televom, když jej Dyba. Klausův dvorní zloděj- donátor - zašmelil bandě podvodníků, organisované v USA pod jménem "TELSOURCE". Tato banda vždy přivedla všechny podniky k úplnému kracju, qaby je pak emérická ITT mohla koupit za pár dollarů a ještě se chlubit, jak jim pomohli. Inu- hovada, rasově méněcenná.....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!