Varování před hrozícími teroristickými akcemi kyjevské junty

#1 – Varování od Antona Gurjanova: Kamarádi, přátelé, bratři a sestry, Já Anton Gurjanov promlouvající za Síly odporu, které mám tu čest zastupovat, teď pronesu oficiální proslov. Text tohoto proslovu teď leží přede mnou, a abych se nedopustil žádné chyby, do něj čas od času nahlédnu.

Podle našich informací nacisté z Kyjevské junty plánují v několika následujících dnech provedení většího teroristického činu. Nebo i sérií teroristických činů. Bude to na území Ukrajiny.

Pánové Avakov a jeho asistent Škrirjak na to provedou přípravy v masových médiích. Cílem toho bude obvinit Rusko z teroristických akcí a zavést na území Ukrajiny režim totální diktatury. Konečným cílem bude vytvořit podmínky pro vojenskou intervenci NATO, a zvláště pak polsko-litevského kontingentu.

Odpovědnost za tuto operaci s kódovým názvem „Spaluchtěmreve“ připadla na majora SBU (Ukrajinské tajné služby), který se představil jako Alexej Nikonov. Ten je blízkým druhem pana Nalyjvajčenka.

Tyto informace poskytli vysoce postavení činitelé v Kyjevě, kterým dělá starosti jejich budoucnost po nevyhnutelně se blížícím pádu Kyjevské junty.

A tak se ukrajinští nacisté rozhodli jít ve šlépějích svých předchůdců – německých nacistů. Ti teď budou realizovat operaci analogickou s Požárem Reichstagu. Vše, co o nich lze říci, je, že půjdou ve stopách svých předchůdců.

Co by měli obyčejní lidé, kteří teď tento proslov poslouchají, dělat? Během několika následujících dnů nenavštěvovat veřejná místa s vysokou koncentrací lidí. Zkoušejte i buď nepoužívat veřejnou dopravu, nebo ji používat tak řídce, jak je jen možné. Zvláštní obavy budí systém metra. Bedlivou pozornost věnujte svým dětem. Prohlížejte sklepy a vchody svých domů, abyste zajistili, že tam nechodí cizí lidé, a že ve sklepech a ve vchodech se nenachází neznámé úložky.

Tuto informaci prosím rozšiřte mezi své známé, přátele a sousedy – ke každému, ke komu můžete. A snad nám Bůh pomůže.

Translated from Russian by Gleb Bazov
Original: Cold War and Novorossiya VKontakte Posting
#2 – Varování před hrozbami „Studené války a ohrožením Novorossie“

Milí krajané!

Tohle se týká zvláště obyvatel regionů Pavlograd a Dněpropetrovsk! Přečtěte si prosím toto poselství a každému jej předejte!

Ve městě Pavlograd v Dněpropetrovské oblasti se připravují strašlivé provokace. Rozsah těchto provokací, co se týče obětí, má mnohonásobně překročit počet obětí pádu malajského Boeingu!

Kolomojskij spolu s Kyjevskou juntou připravili skupiny rusky mluvících militantů, kteří maskováni za příslušníky milicí v Pavlogradu zorganizují „noc dlouhých nožů“. Zemřou stovky mírumilovných civilistů! Tohle bude zrežírováno jako že „odveta“ za ty, kdo zemřeli v Luganské a Doněcké republice.

Falešní svědkové, kteří to potvrdí, se už připravují. Může k tomu dojít třebas už tuto noc! Nacistům by se nemělo dovolit beztrestně vraždit!

Předejte prosím tohle sdělení všem svým známým a milovaným, zavolejte jim! Čím více lidí o tom ví, tím menší je pravděpodobnost, že k tomu dojde!

Absence lhostejnosti musí zastavit tahle nemorální monstra, která si tyhle děsivé provokace vymýšlí! Nenechte ten hřích na sobě, mějte soucit s lidmi, kteří by mohli být zavražděni!

#3 – Správa města Kyjeva

Poznámka: To zde není přeloženo, ale 25. července 2014 Kyjevská městská správa na své webové stránce vydala následující dokumenty týkající se „Informací o ochraně obyvatelstva města Kyjeva a Vyhlášku o šíření informací v případě technických, lidmi způsobených či přírodních nebo vojenských mimořádných stavů.“

Reminder Notice; a Original Policy Document.

Sunday, July 27, 2014

Zdroj: http://vineyardsaker.blogspot.cz/2014/07/warning-of-impending-terrorist-acts-by.html
5 Komentářů k Varování před hrozícími teroristickými akcemi kyjevské junty

  1. hel napsal:

    ví někdo, co se děje na ac24.cz ? od rána tam je k tomuto tématu jen jeden jediný komentář a ten můj je stále blokován s tím, že ho musí nejdříve schválit administrátor...to se mi tam dosud nikdy nestalo, byť tam komentuji spíše jen sporadicky...

  2. Fidel napsal:

    Moje příspěvky na AC24 se také objevují až po dlouhé době od napsání ,s tím že je musí schválit administrátor.Když jsem v jednom tuto situaci popsal a položil dotaz,zda se to děje i ostatním ,příspěvek nebyl zveřejněn.

  3. ketys napsal:

    Říká se tomu "moderovaná diskuze", čili moderátor musí váš komentář povolit. Odůvodnění jsou údajní trollové, což je ale bohužel problém, pač prakticky teď se může stát trollem každý, kdo nesouhlasí s názorem moderátora, čili cenzura.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!