Sergej Glazjev obviňuje Kyjev a USA z úmyslu genocidy a vyvolání světové války – video z 10.6.2014

220px-Sergey_Glazyev_RN_MOW_04-2011

Sergej Jurijevič Glazjev je ruský ekonom, politik, poradce prezidenta Ruské federace Vladimira Putina v otázkách regionální ekonomické integrace. Bývalý ministr zahraničních ekonomických styků Ruska, poslanec Státní dumy I, III, IV funkčního období. Kandidát na prezidenta Ruské federace v roce 2004.

Od 27.11.2008 zástupce generálního tajemníka Eurasijského ekonomického společenství. Doktor ekonomických věd, profesor, akademik Ruské akademie věd (od roku 2008), člen Národní akademie věd Ukrajiny (od 04.02.2009).
Podle slov Glazjeva je jeho otec Rus a matka Ukrajinka.
V ekonomické oblasti mezi jiným kritizoval činnost Centrální banky RF, která podle jeho mínění brzdí rozvoj Ruska odčerpáváním finančních prostředků z ekonomiky, když mezi jiným odmítá poskytovat úvěry. Kritizoval velké ruské průmyslníky a podnikatele, kteří privatizovali ruská aktiva ve prospěch zahraničních partnerů, kteří tak získali velké příjmy z těžby přírodních zdrojů Ruska a poté si zažádali o občanství Velké Británie a svůj kapitál uložili v offshorech.
17. března 2014, druhý den po provedení referenda o statusu Kryma, byly vůči Glazjevu vyhlášeny sankce USA.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Glazyev
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!