Sergej Glazjev obviňuje Kyjev a USA z úmyslu genocidy a vyvolání světové války – video z 10.6.2014

220px-Sergey_Glazyev_RN_MOW_04-2011

Sergej Jurijevič Glazjev je ruský ekonom, politik, poradce prezidenta Ruské federace Vladimira Putina v otázkách regionální ekonomické integrace. Bývalý ministr zahraničních ekonomických styků Ruska, poslanec Státní dumy I, III, IV funkčního období. Kandidát na prezidenta Ruské federace v roce 2004.

Od 27.11.2008 zástupce generálního tajemníka Eurasijského ekonomického společenství. Doktor ekonomických věd, profesor, akademik Ruské akademie věd (od roku 2008), člen Národní akademie věd Ukrajiny (od 04.02.2009).
Podle slov Glazjeva je jeho otec Rus a matka Ukrajinka.
V ekonomické oblasti mezi jiným kritizoval činnost Centrální banky RF, která podle jeho mínění brzdí rozvoj Ruska odčerpáváním finančních prostředků z ekonomiky, když mezi jiným odmítá poskytovat úvěry. Kritizoval velké ruské průmyslníky a podnikatele, kteří privatizovali ruská aktiva ve prospěch zahraničních partnerů, kteří tak získali velké příjmy z těžby přírodních zdrojů Ruska a poté si zažádali o občanství Velké Británie a svůj kapitál uložili v offshorech.
17. března 2014, druhý den po provedení referenda o statusu Kryma, byly vůči Glazjevu vyhlášeny sankce USA.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Sergey_Glazyev
4 Komentářů k Sergej Glazjev obviňuje Kyjev a USA z úmyslu genocidy a vyvolání světové války – video z 10.6.2014

 1. zed napsal:

  Ten chlap má 1500% pravdu!

 2. komtesa napsal:

  Tento clovek vidi situaci strizlivyma ocima.Vykreslil budoucnost takovou, jaka se momentalne vyviji. Drzim Rusku palce a verim mu. Rusove vzdycky vyhrali hlavni valky, protoze nebojovali pro penize, ale pro svou holou existenci.Co jen to s tim pritroublym zapadnim svetem je? Stale nenazrani uz od kolonialnich casu. Ta jejich zvrhla potreba kohokoli rabovat a podrobit je nekonecne drza. Pycha vsak predchazi pad a na to se tesim.

 3. Slovan napsal:

  Potvrdzuje sa to,že do zimy bude vojna s Ruskom…

 4. Anna Janečková napsal:

  Nemůžu pochopit Merklovou všichni říkají že je dost chytrá ale že tak zobe z ruky Američanom to nepochopím. Kdyby Amerika ovládala Rusko tak celá Evropa na to doplatí včetně Německa. Amerika nežije ze svojí ekonomiky ale z celého světa a nedovolí nikomu aby se měl dobře. Potěšilo by mně kdyby si Rusko konečně udělalo svojí měnu na zlatý rubl a Amerika by byla hotová. Jejich zelené papírky nemají hodnotu ani naší 5koruny. Kdyby nevysávali celý svět a nevédli nepodložené války tak by byli na tom hůř jak Afrika. Proč nezasáhnou do Palestíny a míchají se do Ukrajiny. Vždyť už mají kolem celého Ruska vojenské základny jenom tá Ukrajina jím chybí. Věřím Rusku že ho tá egoistická Amerika nezdolá. To bychom odnésli nejvíce my v Evropě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!