Barrie Trower, „Bezdrátová společnost“ (The Wireless Society), část 1.

Barrie Trower je britský fyzik a odborník na mikrovlnné (microwave) zbraně pro “Královské válečné loďstvo” (Royal Navy) a “Britskou tajnou službu” (British Secret Service). Během 1960-tých let byl vyškolen ve “Vládním mikrovlnném válečném zřízení” (Government Microwave Warfare Establishment). Barrie mluví o nebezpečí naší bezdrátové společnosti a vysvětluje ničivé dopady této technologie, na co je  používána a její možné využití pro budoucnost.
3 Komentářů k Barrie Trower, „Bezdrátová společnost“ (The Wireless Society), část 1.

 1. Definitiva napsal:

  Veľmi dôležité informácie.

  Sme pokusné ovce, bol u nás zavedený úspešne Biblický projekt, ten sa chýli ku koncu a bude nahradený, lebo ľudia prestávajú byť pobožní.

  Bolo odskúšané ovládnutie ľudstva bohatstvom „na dlh“, štáty a občania aj firmy sú zadĺžené.

  Ľudia sú lakomí, ich ducha ovláda mamon, celý život sa naháňajú za bohatstvom, aby zistili, že v starobe sú zase iba chudobní, na peniazoch aj na duši. Ukážte človeku zlaté teľa a začne šalieť, celé národy, celé generácie šialencov.

  Nikto z nich si nedá otázku: odkiaľ som prišiel, kam smerujem a aké je moje poslanie na Zemi, nikdy nezistí, že je otrok, že je ako osol, ktorý kráča za mrkvou pred papuľou na šnúrke a gazdovej palici.

  Nikto neexistuje, nefunguje, v tejto spoločnosti bez dlhu. Dlh je plánovaný akt, je to finančné zotročenie ľudstva, je to nástroj moci, vydierania a podplácania občanov aj politikov a celých vlád a štátov, je to uvalenie chudoby na národy. Úrok = úžera, islam úrok zakazuje, Tóra úrok prikazuje nežidom, požičiavať židom na úrok je /bolo/ zakázané.

  Vakcinácie sú ďalšie obrovské sprisahanie proti ľudstvu. MUDr. Eleková. Ak máte čiastočné medicínske vzdelanie, tak pochopíte. Je sama proti štátnej moci.

  Najhoršie je to, že štátna moc dnes pracuje v prospech korporácií a proti ľuďom, rast nákladov, dane, poplatky, inflácia, administratíva, strata slobôd, zdraviu škodlivé potraviny, likvidácia rodiny ako základu spoločnosti, energie a voda v rukách korporácií…

  Korporácie nie sú viazané zákonom a nikomu nič nesľúbili, že budú zlepšovať život občanov. Štát ich pustí do podnikania a korporácie zmenia štát, jeho zákony, morálku, podľa svojich potrieb. Ich jediným cieľom je zisk za každú cenu a ihneď. Ak ho nemajú, odídu do Číny, potom na Slovensko, potom do Rumunska,… blbcov je vo svete veľa.

  Po 1989 boli systematicky likvidované nezávislé odborné inštitúcie, nezávislé od štátu, od politiky, od podnikateľov, ktoré by boli schopné dať nezávislý odborný posudok, ktorý by bol záväzný pre štát aj politikov a o ktorý by sa občan mohol oprieť ako o zdroj múdrosti, napr. pri nákupe wifi, alebo potravín – otravín. Nahradili ich humanitárne a ochranárske organizácie platené štátom, tie sú ovládané korporáciami a platené Sorosom, Rockefellerom. Sú to zahraniční agenti, ktorí rozracajú spoločnosť, Fjodorov, Zaznobin a Glazjev o tom v Ruske hovoria pred celým svetom.

  Vo videu bolo spomenuté manipulovanie počasia. Osobne ho u nás registrujem asi 8 rokov, je to chemtrails, tvorba hmloviny, jej rýchle zmeny tvarov a rozpad za niekoľko minút, inokedy pretrvávanie aj celý deň. Toho roku nastal zase kvalitatívny posun, lietadiel lieta oveľa menej, za to na oblohe priplávajú rozsiahle hmloviny, zakryjú pol obzoru aj viac. Kopovitá oblačnosť je prirodzená, zložená z malých oblúčikov, sú všeobecne známe, hlavne pre starších. Hmloviny chemtrails sú pozdĺžne usporiadané, konce sú akoby rozmazané ťahom štetca, vždy boli nad prirodzenými mrakmi. Teraz som registroval aj hmloviny, ktoré boli pod kopovitou oblačnosťou. Kopovitá oblačnosť obchádza Tatry prirodzene plynúc, bez zmeny tvaru, ako keď Hopkirk prejde cez stenu. Chemtrails pásy sa na štítoch zastavia, vytvoria oblúk a obkolesia štít /Gerlach, Lomnický/, bolo vidieť aj dvojitý prstenec, hmloviny sa na štítoch zastavia ako pred prekážkou.

  Hmloviny tienia slnečný svit, ak sú husté, tak sú tmavo sivé a deň vyzerá ako pri zatmení slnka, neprší z nich, je to iné ako pri prirodzených oblakoch, tie ak sú oloveno sivé, tak iste bude silne pršať. Hmloviny tvoria skleníkový efekt, je dusno a noci sú mimoriadne teplé.

  Filmári milujú chemtrails hmloviny, naposledy nedávno na TV vo filme Útok Komančov, boli tam aj pásovité hmloviny, biele, cez deň, aj východ slnka s neskutočne farebnou hrou hmlovitej pásoviny, podľa jej hrúbky s prevahou odtieňov farieb červenej a oranžovej až oloveno tmavo sivej. Podľa mňa to bol západ slnka, ale filmári sú nevedomci.

  Mám niekoľko ročnú foto dokumentáciu o lietadlách, ale hlavne o hmlovinách, ich bizardných baránkoch usporiadaných ako rebrá, keď sa rozpadnú a zmiznú za niekoľko minút a farbách pri západe slnka. Bez filtra sa najlepšie fotia pri západe slnka.

  Lokálne suchá a lokálne silné dažde sú typické pre posledné roky. Suchá likvidujú farmárom celú úrodu, juž.Morava a juž.Slovensko, naopak Vysočina má vlahy neskutočne veľa. V Bratislave prší a 50 km ďalej farmári zasejú a nežnú nič!!!

  Politici to musia vedieť, EÚ to musí vedieť, všetci mlčia, bolo pár sekúnd v súkromnej TV o čudných mrakoch, ale len jeden deň, bez pokračovania, rýchlo skončili.

  Keď si mozaiku poskladáte, zjaví sa vám globálny prediktor, svetová moc, slobodomurári, sprisahanie proti ľudstvu, zotročovanie ľudstva, ktoré je chované a ovládané ako stádo oviec, nevzdelané, neinformované, s prídelom potravy, určené na prácu ako otrok a biorobot. Ten nikdy nesmie zbohatnúť, aby bol jedinec celý život nútený pracovať, zarábať a živiť rodinu a dosť. Nič viac. Množiť sa a pracovať. A to sa dnes prednostne množia skupiny, ktoré nevedia a nechcú sa ani vzdelávať, ani pracovať a v záujme sociálneho zmieru ich pracujúci otrok musí vyživovať daňami. Dokedy? Kým si demokraticky nezvolia svoj parlament a prezidenta a potom sa hodnoty tvoriaci človek definitívne stane fyzickým otrokom sociálnych parazitov. A sociálnych parazitov globálny prediktor zvládne či ideologicky, alebo zbraňami a my, tvorcovia hodnôt, pracujúci otroci, budeme globálnemu prediktorovi nekonečne vďační, že nás oslobodil od parazitov, za podmienky, že budeme globálneho prediktora na slovo poslúchať. Disciplína, riadenie, to je bača, pes a ovce. Našim bačom je svetová finančná oligarchia, určuje morálku, vedu, kultúru, …všetko.

  Byť bohatým je výsadou bačov, byť bohatým na duchu – na to nemáte čas, lebo musíte pracovať, vzdelávanie chce veľa času a čím ďalej aj viac peňazí. Všetko do seba zapadá.

  Putin a Rusko sa postavili proti tomuto primitívnemu otrokárskemu zriadeniu. Otrokárstvo je a bolo typické pre civilizáciu anglosaso židov tisícky rokov.

  Slovania odmietali pána a sluhu a otrokárstvo, boli si všetci rovní, slabší sa dobrovoľne podriadi silnejšiemu duchom, lebo vie, že silnejší ho podporí a pomôže mu. To je opak svetovej bankovej úžery a finančného otroctva, ako jednej z mnohých podôb otroctva pod vládou anglosaso židov NWO-USA-EÚ.

 2. Definitiva napsal:

  ako osol, ktorý kráča za mrkvou pred papuľou na šnúrke a gazdovej palici, ktorý na oslovi sedí.

 3. Daniel napsal:

  Už dlho sledujem túto spoločnosť a musím povedať. Ja vlastne ani neviem čo mám o tomto povedať.
  https://picuscapital.sk tu som o nej čítal ale tak čo ja viem.
  prečítaj si to aj ty inak…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!