Společně | Вместе | Together | سوا | 在一起 | juntos – an

Snímek obrazovky pořízený 2014-08-03 14:05:23Tento krátký anti-válečný film má jeden přesný účel, říci VÁM, divákům / občanům, abyste se vzchopili, použili svou sílu a moudrost k zastavení nepřátel lidstva páchajících zvěrské zločiny vůči bezbranným lidem tohoto světa.  Od roku 1945 se US a NATO pokusilo zvrhnout přes 50 cizích vládních zřízení. Tím zavinilo smrt několika miliónů lidí, a několik dalších miliónů odsoudilo k životu plného bolesti a beznaděje.

Al-Ahmad Films na fb:
https://www.facebook.com/alahmadfilms

Režie
Joseph Al-Ahmad ( https://www.facebook.com/joseph.alahmad )

Officiální stránka:
https://josephalahmad.weebly.com
14 Komentářů k Společně | Вместе | Together | سوا | 在一起 | juntos – an

 1. gojjim naches napsal:

  zeptat se pana Kalouska na PADÁKY..třeba..https://www.youtube.com/watch?v=E9wcK6qvCqI

 2. Beda napsal:

  Treba to zastavit.

 3. František Opluštil napsal:

  Jiné cesty není než ve sjednocení národů jako rovných s rovnými. Proti übermenschům, supermanům, nadlidem, oligarchům celého světa ..

 4. Definitiva napsal:

  Samo Chalúpka, Mor ho.

  Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovänom:
  pána mat je neprávost a väcšia byt pánom.

  Poznámky S. Chalúpku:
  12) P r a v da B o h ý v y d a n á . Slovan veril o zákonoch svojích, že sú mu vydané od Bohov.
  Nemal pravdu Mickievicz, ked vo svojich parížskych Prednáškach hovoril, že u Slovanov
  nenalezáme nikde dajakého Zjavenia. Po zákonu vekožizných bogov súdi Lubuša v rukopisu
  Zelenohorskom. Slovan vážil si svobodu i svoju i cudzú; a že táto vážnost v náboženstve jeho
  svoj koren mala, o tom nemôže byt pochyby. Život národa je najlepšie ukazadlo jeho viery a
  náboženstva. Nepreskúmali sme náležite život Staroslovanstva, preto nemôžeme prave pochopit
  ducha náboženstva jeho. Staroslovania cestili svobodu zosobenú v bohyni Svobe, (Feronia),
  ktorej meno nám najstarší slovník cesský (Mater verborum) zachoval. Dla toho nadobno písat s v o b o d a od svoj. Sloboda Sleboda (lob, leb) znamená vlastne: ohrada - Einfriedung. Preto nie
  bezdôvodne povedám: Slovan mal to za pravdu od Bohov sebe vydanú, že
  Jesli ale veril Slovan, že po pravde Božej pána mat, je nepravost: verit mu prišlo i to, že
  nepravost ešte vätšia je,
  14) B y t p á n o m. Preto nezotrocoval na úrek ani nepriatelov svojích, ktorých zajal na vojne,
  ako svedcí Mauricius
  15) A c l o v e k n a d c l o v e k a u n á s n e m á p r á v a. U Staroslovanov nedelil sa lud, ako u iných národov, na pánov a podaných alebo práve otrokov; u ních panovala zásada obecnej svobody a rovnoprávnosti, ktorej stopy ešte aj v uhorskom zákonodárstve nachodíme.

  Neprehreším sa proti
  pravde, ked poviem, že u pohanských Slovanov nachodilo sa viacej ludkosti a pravomyselnosti, ako u najosvietenejších pohanských národov; a dojista nie menej, ako u tých preslávených
  vzdelancov krestanských, ktorí cloveka v cloveku posial vážit si neumejú.

  Toľko Samo Chalúpka.
  Starovekí Slovania mali svoju kultúru a kolektívne spravovanie spoločnosti, ctili si rodinu a deti. Posledných takmer tisíc rokov žijú Slovania pod anglosaso židovskou a kresťanskou okupáciou rovnajúcou sa fyzickej a kultúrnej genocíde. Židoboľševická VOSR, obe svetové vojny a socializmuis boli v réžii anglosaso židov, finančníkov z USA a Británie, Rusko je dodnes kultúrne a ekonomicky okupované USA a to čo vidíme, to sú prvé snahy Putina o vyslobodenie sa spod nadvlády neslovanskej civilizácie anglosaso židov.

  Pravdivé dejiny Slovanov poznal ešte Samo Chalúpka, Slovania mali bohov a nie Boha s elitárskym pápežom vo Vatikáne, najbohatšej s.r.o. na svete. Slovania odmietali otroctvo, doneckí povstalci zajatcov tiež púšťajú na slobodu.

  Pravdivé dejiny Slovanov sa deti v škole nedozvedia, učitelia brali vedomosti od anglosaso židovskej ideológie, lebo ani socializmus, ani Židoboľševickú VOSR, ani obe svetové vojny Slovania nevymysleli. Socializmus v Rusku bol riadený chazarmi, a dodnes sú štátne a parlamentné posty riadené ľuďmi napojenými na USA /Fjodorov, Zaznobin/, Gorbačov bol agent USA a dnes ho chcú v Rusku súdiť.

  Z našich detí v školách štát pod kontrolou cudzej moci NWO-USA-EÚ a za aktívnej účasti kresťanskej ideológie vychováva ovce pre konzumnú spoločnosť. Kresťanstvo zbaví jedinca slobodného konania a myslenia a doživotne mu zablokuje vedomie, zničí ducha jedinca, urobí z neho otroka, duch má zábrany prijať realitu sveta a sám sa vzdelávať a poznávať svet. Krst dieťaťa, ktoré nevie rozprávať, myslieť, brániť sa, rozhodovať a konať je najväčšie a najhoršie násilie páchané na človeku, lebo ako sa píše v Mor ho: voľ nebyť ako byť otrokom. Cirkev si krstom vyrába veriacich tak, ako beží rodenie detí, cirkev zotročuje ducha Slovanov takmer tisíc rokov. Slovanom bolo kresťanstvo ako súčasť Biblického projektu vnútené pod hrozbou násilia až smrti, milióny zomreli vo vojnách a hladomore.

  Slovan sa nedá zmeniť na biorobota, otroka, Slovan má slobodu a svoju kultúru v génoch, preto aj po tisíc rokoch kresťanského a anglosaso židovského otroctva sa Slovanstvo prebúdza, preto sa Putin postavil proti svetovej moci anglosaso židovskej civilizácie. Slovanov nemožno zotročiť, gény sa nedajú ovládnuť vojenskou agresiou ani kresťanstvom,

  Slovanov možno len zabiť.

  O tom je aj boj za slobodu na Ukrajine. Žiaľ im nevieme pomôcť, lebo náš štáty sú pod koloniálnou nadvládou fašistickej EÚ a USA. Kto poruší zákon, pre toho má štát pripravenú políciu s vymytými mozgami a čaká ho násile a šikana.

  Detičky Slovanské, v škole sa môžete rozhodnúť, akého pohlavia by ste chceli byť, pán doktor vás odoperuje a budete šťastné a užitočné pri rozklade Slovanskej rodiny podľa želania anglosaso žida.
  Rodičia, ježia sa vám chlpi na tele?
  Dokedy chcete znášať porobu a anglosaso židovskú šikanu a otroctvo finančné aj pracovné?
  Dokedy budete voliť politikov z politickej kandidátky, na ktorú sa sami napísali?
  Dokedy budete znášať zhoršovanie života,
  rast nákladov, daní inflácie, zadĺženosť štátu, stratu osobných slobôd,
  pokles kúpnej sily jedinca, dôchodcu zvlášť,
  vodu od Veolie, ktorá robí zisk z vašich poplatkov,
  denné lety chemtrails USA lietadiel, ktoré manipulujú počasie, fašistickú vládu nevolenej komisie EÚ, ktorej musíte do ESM fondu prispieť podľa príkazu a nesmiete nič namietať ani sa súdiť?
  Dokedy chcete živiť politickú lúzu oddanú fašistickej EÚ? Dokedy chcete byť otrokom anglosaso židov a Vatikánu, ktorý ku Slovanským bohom ani nečuchol a ktorý zničil Slovanstvo kultúrne aj morálne?

  • Patrik Varga napsal:

   No musim zdielat!! Krasa!!!! Som hrdy ze som Slovak a som aj neskutocne hrdy ze som SLOVAN! ! ! !

  • Pepé napsal:

   Z jakých informací dovozujete, že Fjodorov a Zaznobin jsou napojeni na USA či jiné struktury NWO?

   • SomTenKtorySom napsal:

    Aj mne to napadlo ale ak pozrieš na text tak tie mená su v zátvorke, teda myslené ako zdroje uvedeného údaju, nie že sami nimi sú.

  • Gojimka napsal:

   Súhlas. My ani naši rodicia, ci deti nevieme nic o genocíde Slovanov !!! Vid: http://m.leva-net.webnode.cz/products/viditelna-a-neviditelna-genocida/ autor dopadol bohužiaľ takto: "Bez nadsázky by se dalo říci, že padl v bitvě se zlem, stějně jako již dříve jeho milovaná manželka Světlana. " http://www.osud.cz/znamy-aktivista-vizionar-akademik-levasov-je-mrtev-byl-udajne-zavrazden
   Všetci vieme o zidovskom holokauste, ale o iných holokaustoch iných národov nevieme zo školy absolútne nic. Nepoznáme vlastnú históriu - Slovanov, Slovanske duchovno, kultúru atd. Preco nic nevieme zo škôl o genocíde Srbov- vyhladzovaci tábor Jasenovac (co sa týka mučenia a zverstiev predcil "známe" koncentraky ako Osviencim. Dokonca mali tam jediný koncentrak čisto pre deti.
   Nechcu, aby sme sa v tomto vzdelavali, systematicky pracovali na tom, aby nam korene odpilili navždy a informácie zatajili a prekrutili, knihy podpálili, najväčšie knižnice vyhoreli akoby náhodou v jednom časovom obdobi. Aspoň, ze sa zachovala kniha od Orbiniho a Dejiny od Zaborskeho...a veľkú prácu urobil aj uz nebohý Dr. Levasov...

 5. pan Jo napsal:

  No,dokument jistě dobrej,jen český titulky by to chtělo,každej nehutorí anglicky.

 6. pan Jo napsal:

  Mimochodem...jel by tam někdo z vás?Na východ Ukrajiny?Možná je čas.Čas interbrigád.Ozvěte se,ten kdo to myslíte vážně.

 7. Tetka Bielická Cigereje napsal:

  Milé matky a otcovia synov, ktorých chcú uväzniť, pľujte do ksichtu tým vyjebaným vojakom, plukovníkom a generálom, robte im peklo zo života, ak bývajú vo vašom činžiaku, nedajte im spať, vyrušujte ich,m obťažujte až pokým sa nespamätajú

 8. WOLF napsal:

  Moc hezké video ale řekl bych až USA začnou likvidovat celý svět tak si ani nevzpomeneme na ideály míru a svobody !!!

 9. komtesa napsal:

  Krasne video, krasni mladi lide az na toho prezvykavce americkeho zoldaka, kteremu zcela jiste rozum uletel. Je pravda pravdouci, ze za VSIM dnesnim zlem stoji ANGLO-AMERIKA. Jeste horsi vsak je, ze v zakulisi o vsem rozhoduji zido - zionisti. Dlouho ti tajnustkari nebyli videt, protoze jsou to bezpaterni kreatury a srabove. Nyni to vsechno zlo, co napachali vyplyva pomalu na povrch a lide vidi, co je to za svoloc. Jejich system padne, skoro slysim, jak jim zvoni hrana.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!