Tisková konference Vladimíra Putina k sankcím a Ukrajině ze 16.7.2014

Snímek obrazovky pořízený 2014-08-03 12:21:41Západní politici jednají neprofesionálně a na co šáhnou, to zkazí a vztahy s Ruskem ženou do slepé uličky. Sankce proti Rusku poškodí Ameriku i Evropu. Ukrajina by co nejdříve měla zastavit boje a začít jednat. Rusko podpoří ukrajinský lid, ale ne oligarchy a zloděje.
12 Komentářů k Tisková konference Vladimíra Putina k sankcím a Ukrajině ze 16.7.2014

 1. skazde napsal:

  Řeč Putina je lidská, avšak profesionální......

 2. Antitroll napsal:

  V tomto musím souhlasit s Putinem, USA není schopna ve světě zajistit pořádek, a mírový rozvoj. Místo, aby se chovala jako velmoc, která má autoritu, spíše US ukazuje svou bezmoc, faleš, marnivost, neschopnost zastupovat celou planetu!
  USA je v POP kultuře, a kultuře bohem, v POLITICE spíše nechopným níčemou, který plodí války a kupí mrtvoly, už 100 let, a navíc kvůli zisku.
  USA by měla vážně přemýšlet o odchodu ze scény, jinak se planeta a lidstvo můžou rozloučit se svou existencí!!!!

  USA doplácí na svou fascinací zbraněmi, a úlisné militaristy v džípech v kostkované košili a basetbalové čepici.To je mimo chápání filozofie 21.století.
  Chlápek s basetbalovou čapkou potřebuje protivníky, proto si je vytváří!!!
  Proto ty problémy, demokracie a práva v rukou těchto basetbalových šílenců se stávají nesmyslem, a američané směšnými hlupáky, i s těmi bankstery, kteří slouží pro ty psychopaty!
  To je USA posledních 100 let!
  Směšná to velmoc, která není , a nemůže být velmocí!
  Tato filozofie sportovně-politických bukmakerů musí skončit!!!

  • krysar napsal:

   USA nechtějí ve světě pořádek a stabilitu, jde jim pouze o teror (proto také založily své teroristické buňky jako je Al-Kajda a IS) a o okrádání ostatních národů a zemí. Chceme-li bojovat s terorismem, musíme nejprva potlačit je a to nejlépe ekonomicky, oni sami "občané" USA se pak postarají o zbytek.

  • tono napsal:

   Je to tak presne :)

 3. krysar napsal:

  PAN Putin je prostě politik bjující za svou zem a lidi, ne jako ti naši "prasata" ve vládě, kterým jde pouze o to jak ČR a občany okrást ve vlastní prospěch.

 4. František Opluštil napsal:

  Vyjádření stejně tak srozumitelné jako objektivní. Taková vyjádření však v USA jistě neradi vidí.
  Mimo jiné i proto prezidenta Putina tak nenávidí, to proto mu nasazují "psí" hlavu.
  Dívají-li se ti washingtonští supermani na tuto tiskovku, přeji jim moc příjemnou zábavu, protože se koukají vsříc k vizím takové politiky, pro kterou již na Zemi nebude zas místa pro tu jejich. Tu panovačnou, kořistnickou, zločinnou ...

  • nwoodelaostudunormalnim napsal:

   Furt vy putinovci fňukáte jak je vám mediálně ubližováno, ale to je lež. Stavíte se do role obránců čehosi na co nikdo neútočí, ptám se co je to za úlisnou taktiku.

   • pan Jo napsal:

    To přece není taktika ani strategie.Bohužel jim Putina můžeme leda závidět a někteří z nás to vidí.Neodcizil se svému národu,je s ním a pro něj což u našich Bilberbergů fakt nevidím.Běžný Rus Putina miluje a není divu.

 5. komtesa napsal:

  nwoodelaostudunormalnim, nikdo tady nefnuka nad medialnim ublizovanim. Jasna pravda je, ze Rusko je bezduvodne napadano a ocernovano zapadnimi mocnostmi. Diky brilantni sestave ruske vlady v cele s Putinem, nezacala jeste svetova valka. Ta je vsak za dvermi, jelikoz zionisticka US a Britanie slintaji po nerostnem bohatstvi Ukrajiny a Ruska. Potrebuji se opet napakovat jako za kolonialnich casu. Statni pokladny maji zeji prazdnotou, zatimco hypoteky a dluhy se mnozi jako sarancata. Navic 'slavne' Americe chteji zrusit milovany dolar, a to je od BRICKS neskutecny podraz.
  A tak bych mohla pokracovat a vysvetlovat dal.

 6. Charbel napsal:

  Putin, pan Prezident!

 7. Zed napsal:

  Putin všem našim tzv. západním politikům pěkně leží v žaludku. Když vidím to protiputinovskou kampaň posledních dnů, kdy se podepisují petice na odstranění Putina (pozadu tradičně nezůstali ani naši pravdoláskaři a tzv.umělecká fronta), bývalý šáf CIA by Putina nejradši rovnou zavraždil, jnak prý Rusko nebude zemí západního střihu (nenechá se rabovat a diktovat si a zradilo NWO), jekot mainstreamu, karikatury Putina na titulních stránkách po celé Evropě, tak je mi jasné, že Putinova protiopatření začínají fungovat a přímo ohrožují nenápadné zavádění NWO. Samotné ohrožení šíření NWO je to, oč tu běží na prvním místě. Všechny režimy a jejich představitelé, kteří v minulosti na zavádění totalitního NWO upozorňovali a varovali před ním, nebo dokonce plánovaly aktivní kroky, např. oslabení postavení dolaru, byli vždy naprosto shodným způsobem dehonestováni a démonizován. Je to jako přes kopírák. Když ani ta nejmasívnější propaganda nezabrala, přišel na řadu státní převrat a případný vojenský zásah. Nyní je problém v tom, že RF není směsicí různých náboženských, nebo etnických skupin, které by se daly snadno rozštvat proti sobě a navíc je to vyspělá velmoc. Ještě nějaký ten měsíc se to bude zkoušet mediálně a když to nebude účinné, nastoupí jiné prostředky. Např vyhození chemičky na Urajině do vzduchu, nebo použití chlorové munice v ukrajinském konfliktu a to vše se hodí na separatisty. Rozeštvání pomocí Boeingu jaksi nevyšlo, takže se nasadí silnější kalibr. Po chemickém zamoření vlastního území již bude muset RF reagovat. Prostě a jednoduše, když v samotném Rusku není dostatečné silná domácí opozice, vytvoříme jí ze sousedního národa. A jako první po propuknutí války se spustí hon na Putina přímo na území RF. Opět starý známí scénář. Hlavně, aby se hodně a dlouho střílelo a zbrojovky v SSA měly hodně práce.

  • Antitroll napsal:

   Vždycky musí být nějaké NWO, protože dnešní svět je kompaktní celek...
   Kompaktní svět, je také výsledek předchozího typu NWO(NWO1989)...

   JDE O TO, JAKÉ NWO BUDE NÁSLEDOVAT PO ROZPADU UNIPOLÁRNÍHO NWO V R.1989.
   TJ.NWO2014, 15,...,protože svět zase pokročil, a už díky ČÍNĚ A RUSKU UŽ ZASE NENÍ SHODNÝ S PŘEDCHOZÍM.
   Pořád stále hovoříme o OWO MOCI A PENĚZ, a je jedno jestli tento řád bude představovat RUSKO, nebo USA, pokud budou držet línii OWO MOCI A PENĚZ!!!
   NECHTĚJME OWO(NWO VARIACE) MOCI A PENĚZ, ALE OWO/NWO MÍRU, STABILITY, ROZVOJE, DUCHA A SPOJENECTVÍ!

   Zatím vidím, jak na straně USA, tak i Ruska, Číny touhu postavit si dominanci ve svém OWO/NWO MOCI A PENĚZ.

   To není cílem filozofie OWO/NWO MÍRU....
   Mně je jedno kdo vyhraje, jestli Rusko, nebo USA, nic se nezmění:-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!