Moldavsko je aktivně připravováno na válku s Ruskem

V poslední době se do Moldavska přesouvají američtí vojenští poradci, aby cvičili armádu Moldavsko ke spolupráci s armádou USA. Je to také díky tomu, že 17.7.2014 přijal americký Kongress zákon o prevenci ruské agrese, který prohlašuje Moldavsko, Gruzii a Ukrajinu a americké vojenské spojence. Je to další krok ke světové válce.
17 Komentářů k Moldavsko je aktivně připravováno na válku s Ruskem

 1. Janhonza1 napsal:

  Ta cesta k válce se začíná nějak hrozivě rýsovat. Když se najde mírová překážka, tak se obejde, jen dopředu k cíli. Na lidech nesejde. Světový mír může zachránit jen Yellowstonská kaldera a její erupce. USA by měly svůj problém a nemusely by ho pracně vyrábět v evropě. Bylo by to menší zlo pro lidstvo, než to, co nám USA připravuje a ještě s menším počtem obětí.

  • Martina napsal:

   Rusko a Ukrajina by si své věci měli vyřešit sami, bez vměšování jiných států. Tak by šlo předejít konfliktu.

  • gattolino napsal:

   Jedinou hrozbou pro světový mír je stále imperiální Rusko. Jen díky USA je stále ještě zdrženlivé a nevtrhlo do střední Evropy. Směšné názory, že krizi na Ukrajině vyvolaly EU a USA jen dokládají, jak silná a záludná je ruská propaganda.

  • gattolino napsal:

   Zachránilo by to, kdyby Rusové svrhli kliku Putina a jeho jestřábů a začali se starat sami o svou zemi, kde mají opravdu co dohánět.

 2. hartakos medved napsal:

  SUHLASIM S TEBOU,KALDERA YELLOUSTONU ALEBO ST.ANDREANSKY ZLOM,MATKA NASA ZEM A NEBESKY OTEC VEDIA AKO DALEJ...

 3. Lex DRUID napsal:

  Můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak může Kongres USA vyhlásit a přijmout zákon podle kterého je neutrální Moldavsko vojensky významný spojenec USA?
  Ať dělám co dělám, tak mi to hlava nebere.

 4. matej napsal:

  je to na nás, buď to zmeníme my tým, že sa postavíme proti ozbrojeným zložkám, čo sem budú chcieť napochodovať, ale sa podriadime a potom máme budúcnosť zaručenú v potokoch krvi

 5. hel napsal:

  pokud lidé všech dotčených zemí nepochopí, o co usa jde a že hrají jen roli užitečných idiotů pro cizí zájmy, tak se bude americe dařit rozvracet celý svět třeba i za cenu nové světové války...rusové to myslím pochopili...nedali se koupit ani srazit na kolena...jejich hrdost by češi potřebovali...ale kdo má ještě založeno ve žlabu, tak si své otroctví zřejmě uvědomovat nepotřebuje...stačí mu jeho konzum...tak se přece nikdy neměl, jak teď...bohužel problém zejména inteligence...

  • gattolino napsal:

   USA zatím zajistili Evropě mír. Rus je stále hrozbou, a bude vždy, dokud se nevzdá imperiální politiky.

 6. jedna napsal:

  Ano, je to zrada intelektuálů. Před 2.světovou válkou se všude organizovali a veřejně vystupovali vzdělanci, ale dnes tito drží hubu. Inu, poučili se, jak ti vzdělanci dopadli za nácků / koncentráky, smrt/. ted VLÁDNE prOstě dobře uleželé ticho.................lidi se o UA ani nebaví, hororové mlčení, fuj.

 7. Zed napsal:

  SSA potřebují velikou válku k oddlužení a záchraně petrodolaru, teroristi z Biderbergu k depopulaci planety a zvýšení zisků, Izrael k likvidaci Gazy a Iránu. Válečná mašinérie se dává do pohybu. Nic nejsou platné závěry pozorovatelů OSN, že nejsou žádné důkazy, že by Rusko bylo do bojů ma Ukrajině nějak angažováno. Před veřejností se to jednoduše zamlčí a dve dny na to se ještě více zpřísní sankce proti Rusku. O sestřelení dopravního letadla nad Ukrajinou se už raději moc nemluví, protože přibývá důkazů kdo to provadl a nějak by to nezapadlo do dosud realizované propagandy. Prostě je jasným faktem, že dnes jsou u moci i ti, kteří válku za každou cenu potřebují a to dříve, než nastane jejich ekonomický kolaps, který může nastat každým okamžikem, takže s tou válkou už včera bylo pozdě. Události tak logicky gradují a do válečného běsnění se budou postupně zapojovat další a další státy.

 8. krysar napsal:

  Vážení, co vytvořit sbírku na cestovní náklady pro IS, jimiž by se jim uhradila cesta na dovolenou v USA. To by bylo mnohem lepší než Yellowstonská kaldera a její erupce

 9. gattolino napsal:

  Rusko vždy bylo a bohužel stále je dobyvačná a bezohledná velmoc, kde člověk neznamená nic proti imperiálním plánům hrstky gosudarů - Brežněv, Stalin nebo Putin, stále stejná ideologie. Na to bohužel doplatila i naše země a naši sousedé, Korea, Vietnam, Kuba, Afghanistán, a další země, kde Rusko (SSSR) podvratnou činností podporuje bolševické rozpínavé režimy, vyzbrojuje v konfliktech totalitní stranu, a udržuje stále nebezpečné napětí ve světě. Jen díky USA si nemůže dovolit otevřené intervence do svobodných demokratických států. Jejich metodou je tedy propaganda, vyzbrojování bojůvek a bojkotování mírových snah západních zemí. Bylo by dobré, aby si to uvědomili ti, kteří Rusku skáčí na špek a dělají mu službu užitečných idiotů.

 10. hartakos medved napsal:

  gattolino,su dve strany sveta temno a svetlo.Rusi su na strane svetla,v tom je aj odpoved kto je na druhej strane! nemusis to prijat,ale je to tak, je to danne a nemenne..!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!