Pravý sektor z Euromajdanu – část 1.

První část videodokumentu podrobně mapující kořeny, vznik a působení banderovsko-neonacistického ukrajinského hnutí Pravý sektor, jeho působení na Euromajdanu, roli při převratu na Ukrajině a rozvoji její současné fašistické vlády.
8 Komentářů k Pravý sektor z Euromajdanu – část 1.

 1. henryho napsal:

  takže sověti tyhle síly drřely na uzdě? asi je to složitější…… no Rusové prý jsou v plné bojové pohotovosti…..prý stěhují pozdravy za pacifik……skalarní technologie je v aktivní fázi……

  proroctví říká, že přijde žena z východu a zastaví „kulky“, těžko říct jak to vyložit

 2. gojjim naches napsal:

  připomínka pro juvenily..pamětníkum vypadnou třetí zuby do skleničky..že již ZASE???? https://www.youtube.com/watch?v=f_6AQA4uzD0

 3. V.Z. napsal:

  Jak je možný,že se prosadí takoví hajzlové proti slušným obyčejným lidem?Banderovci jako forma fašismu musí být jako vřed vyříznuta ze společenstva lidí.Ta operace je nutná a chirurg se zapotí.

 4. gojjim naches napsal:

  milí juvenilové,otočte si symbol,tím tomu TAKÉ pomužete…https://www.youtube.com/watch?v=pzdykAR4Bt8&feature=player

 5. krysar napsal:

  To bude legrace, až ty dutý palice z Pravého sektoru zjistí, že velmi početná skupina Banderovců, která utíkala před sovětskou armádou do německa, neb se chtěla vychnout zaslouženému trestu za zvěrstva které páchali a které byli v mnohém horší než co páchalo SS, přes českou zem, byli po právu zlikvidovány u Pardubic, neb se ta Banderovská lůza ztratila a německy psaný název Pardubic je při jejich tuposti přiměl myslet si, že jsou již v nacistickém německu.

 6. kzumrslawgrgh napsal:

  Nechci být konkrétní, ale na nákladácích se převářejí tento týden houfně top-stav, ne-demilitarizované BMP-1, viděl jsem minimálně 8ks, ve skutečnosti toho musí být řádově víc. Očekávám brzo vlakový transport na Ukrajinu. Vše je s nějvětší pravděpodobností s posvěcením VLÁDY ČR, respektivě jako všude na světě soukromé firmy slouží taktéž jako krytí pro tiché vyzbrojování cizích armád „naším“ státem….

  • henryho napsal:

   a ja si myslel, že v ČR je …..mimo jiné podpora fašismu trestná, nemělo by se podat trestné oznámení na vládu ČR….peníze i materiál tam proudí od února…..

 7. jedna napsal:

  Prosím vás, český parlament 26.3. 2014 schválil přelety letadel NATO přes naše území a v parlamentu nikdo ani nepípl. Dejte do googlu: přelety přes území čr a počtete si, pokud to tam ještě. Já to hledala proto, že celé léto nad Brnem vidím přelétat letadla novým atypickým směrem. Čáry jdou od SZ a míří na JV. Dala jsme na mapu Evropy pravítko a tomu směru odpovídá provoz Berlín a základna NATO u Prištiny. A nikde ani zmínka, provoz sem i tam je hustý a každý den, zejména v červenci. To schválili naši čačtí poslanci, za 20 minut, bez diskuse. Schválení přeletů platí pro celý rok 2014.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!