Další konspirační teorie: Skutečný let Amsterdam – Kuala Lumpur 17. července v pořádku přistál Malajsii

Všichni cestující letu Amsterdam – Kuala Lumpur zaregistrovaní na let MN-17 17. července 2014 odletěli z letiště v Amsterdamu 17 minut po letadle později sestřeleném nad teritoriem Donbasu, a letadlo pak s nevelkým zpožděním v pořádku přistálo na letišti v Kuala Lumpur.

Ochránci práv Marku Ben-Naim to řekl zdroj z Bezpečnostní služby Ukrajiny:

„17, července z letiště v Amsterdamu s rozdílem 17 minut odstartovaly dva identické boeingy 777/200. První z nich imitoval let MN-17, ale ani jeden pasažér zaregistrovaný na tento let se v něm nenacházel. Všichni cestující zaregistrovaní na let byli vyzváni k nástupu a odletu stejným letadlem.

Letoun imitující let byl naveden běžným vzdušným koridorem přes Donbas, ale pravé letadlo bylo navedeno ukrajinskými dispečery přes takzvaný „jižní vzdušný koridor“, který se nachází ve sféře chersonské dispečerské služby. Toto letadlo bylo zachyceno radiolokátory PVO Ruska umístěnými na Krymu při přeletu v rajonu Geničeska. Zde je třeba poznamenat, že dispečerská služba Chersonu nezískala v roce 2014 certifikát Ministerstva dopravy Ukrajiny. Chersonská a Zaporožská dispečerská služba mohou obsluhovat vzdušný prostor jen přes systém SNS (komunikace, navigace, dozor) a nemají možnost používat modernější ATM a ATS. Z toho důvodu se „jižní koridor“ na Rusko prakticky nepoužívá pro tranzitní lety mezinárodní dopravy.

Po přeletu nad Geničevskem bylo letadlo úspěšně předáno ruským dispečerům, kteří ho vedli dále do Kazachstánu. Po přeletu nad teritoriem Ruska ho kazašští dispečeři bezpečně převzali a letadlo pokračovalo dál. Při přijetí letadla ruskými dispečery se letadlo „představilo“ jako charterový let, ale skrýt svoji náležitost k Malaysian Airlines samozřejmě nemohlo. V harmonogramu Amsterdamského letiště však nebyly hlášeny žádné charterové lety. Žádný charter však nepřistál ani v Malajsii. 17. července je na letišti v Kulala Lumpur zapsáno pouze bezpečené přistání letu MN-17 z Amsterdamu.

Všechny tyto informace jsou k dispozici u ruských speciálních služeb a velmi dobře o tom vědí i vlády západních zemí.

Ve skutečnosti tato provokace byla plánována tak, že v březnu, těsně po krymském referendu, ukradené letadlo boeing 777 Malaysian Airlines, spadne na teritoriu Ruska a pak země Západu prohlásí, že letadlo sestřelili Rusové. Ale ukrajinská „armáda“ znovu ukázala, že pověřit ji uskutečněním jakéhokoliv úkolu nelze a letadlo spadlo na teritoriu Ukrajiny. Provokace sledovala dva cíle – obnovit silně pošramocenou reputaci Angely Merkel, která nemůže vysvětlit občanům Německa, proč podporuje Spojené státy a Ukrajinu proti Rusku, když sankcemi jsou poškozeni i němečtí výrobci ztrácející obrovské trhy v Rusku. Nutná je podpora i Baraka Obamy, který stejně tak neumí vysvětlit Američanům, proč do tohoto konfliktu vlezl. Skutečné důvody vytvoření ukrajinské krize Spojenými státy jsou totiž spojené s výstavbou Nikaraguiského kanálu, kterou plánuje Rusko spolu s Čínou, a se začátkem příprav těžby ropy u břehů Kuby a dalších latinskoamerických zemí. Ale vysvětlit toto Barak Obama svým voličům nemůže, protože průměrného Američana nezajímají problémy hrstky amerických oligarchů, jejichž zájmy Barak Obama prezentuje.

Nicméně poté, co letadlo na Ukrajině havarovalo, a po obdržení všech informací o dvou letadlech od ruských zvláštních služeb, Angela Merkel i Barak Obama se ocitli ve velmi složité situaci. Rusko se nyní dočká oficiální verze vyšetřování příčin havárie letadla a vyloží trumfové eso. Proto Merkelová i Obama jen šíří „vytí a pištění“, ale žádná dokumentující fakta potvrzující „ruskou“ stopu v případě ukrajinskou juntou sestřeleného boeingu předložit nemohou“, uvedl zdroj.

Regionální organizace Human Rights Group "Poloostrov Krym"

Zdroj: http://oko-planet.su/politik/politwar/252079-nastoyaschiy-reys-amsterdam-kuala-lumpur-17-iyulya-blagopoluchno-prizemlilsya-v-malayzii-istochnik.html
29 Komentářů k Další konspirační teorie: Skutečný let Amsterdam – Kuala Lumpur 17. července v pořádku přistál Malajsii

 1. hel napsal:

  uff,teda, je to už na palici...ale podivné je úplně všechno kolem obou boeingů -předtím ten zmizelý 370 i tento 17....ale proboha, to je takový problém vzít seznam cestujících a vyhledat je a jejich příbuzné ? nebo žijeme snad v blázinci, kdy si z nás utahují média a všichni investigativní novináři už vymřeli ?

 2. Peter napsal:

  Prečítajte si :http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/
  Benjamin Fulford tvdí že v lietadle boli mŕtvoli z márnice.

  Ale kde tada sú skutoční cestujúci ???

  • Deratizér napsal:

   Kde jsou skuteční cestující? No ti přece přistáli v Kuala Lumpur. Přečti si ten článek ještě jednou. Proč asi nejsou zprávy o pozůstalých, o identifikaci mrtvol atd., žádné fotky, žádný funus, nic. Kdo bude zjišťovat a ověřovat jména cestujících. Holanďani v tom jedou s USA. Pravdu se dozvíš tak asi za 15 let. Ten samý případ jako korejské KAL-07 v 83. Francouzský pravdivý dokument pustili v naší TV po dvaceti letech.

  • pavelka70 napsal:

   No ale Petře, uklidni se, cos neslyšel o "crisis actors" ? Lidi, kterých vyškolila CIA, jsou tam muži, ženy a deti, různě oblečené, a instruované tak, aby vědely co mají hrát! Byly nafoceni na Bostonském incidentu, při střelbách psychoše v americké škole, atd., v podstatě začalo to všechno ještě po pádu dvojiček, hráli se na příbuzné obětí, přece mít "důvěryhodné" placené svědky je 60% úspěchu celého toho divadla.A bude to pořád! Nesmíš věřit všemu so mainstream ukazuje. I pouhé zdání je tam přesvědčující. Také i na těchto stránkách se sem-tam něco zakopne (třeba převzaté správy z AC24), Víš Petře,i Fulford něco splete, a pak ho potahují za slovíčka. Já si ho poslechnu a hledám kanály na ověření, až pak to po čase to pustím níž do střev, když né, tak to ani netrávím, nebo raději hodím tyčku a vyškrtnu to z hlavy. Svět je zaplaven lžemi.

 3. Thomas napsal:

  Trotlové pro které je rozum pojmem neznámým mají o čem diskutovat:):):) Já se poseru z toho čemu všemu jsou někteří jedinci schopni uvěřit.

  • Calembredaine napsal:

   Však! Kolik pitomců uvěřilo, že je možný symetricky volným pádem sundat věžák nezasažený žádným předmětem, pouze na základě pár hodin trvajícího doutnání, nebo že teroristé s rychlokurzem létání bez startu a přistávání dokáží přesně trefit mezi dva stožáry - tedy provést manévr na který si netroufají ani zkušení piloti s tisíci nalétaných hodin a přitom ještě stihnotvymazat záznam kamer z blízké benzinové pumpy, že? A také vyhodit z okénka letadla pas, krátce před střetem s věží, aby se zachoval pro identifikaci atentátníka, když následný žár nevydržely ani žáruvzdorné černé skříňky, že ... a tka by se dalo pokračovat!

 4. Carlos IV napsal:

  Jsem prave na projektu s par Holandany. Jeden z nich byl v dobe padu MH17 v NL. Rika ze vojenske specialy s rakvemi obeti pristaly na vojenskem letisti byly vezeny rovnou na vojenskou zakladnu (jedno kterou) a verejnost byla silne emotivne naladena medii (lide lemovali mista prujezdu kolony) avsak nevi o nikom kdo by byl primo pritomen na identifikaci obeti. O "deravych pasech" ani mrtvolach jak pise Fulford neslysel nic ale nic z toho ani nevyvraci. Ani jeho kolega nedovede vysvetlit znehodnocene pasy obeti (tim ze by v nich byla "derava" platna viza). Take nutno dodat, ze prave NL ma na svem uzemi strategicke jaderne zbrane USA a tak bylo mozna nutno obyvatelstvo patricne proti Rusku "naladit" - kdo videl emotivni vylevy jejich ministra na pude UN me da za pravdu ze ucel byl celkem dobre splnen.

  • hel napsal:

   krucinál, co dělají zvídaví mladí po celém světě?? po 11/9 vznikalo spousta videodokumentů a lítalo internetem plno otázek ze všech koutů světa...ale tentokrát?? kde je ten carlos dispečer např.? když už se teda nic nedostane do totálně zkorumpovaných médií, tak ani na netu nevidím žádné velké úsilí..

   • Thomas napsal:

    HL - Ubylo blbců?

   • Deratizér napsal:

    Zdraví mladí po celém světě? Mají vygumované mozky jako např. Thomas. Přesně takovým jsou určeny zprávy z mainstreamu.

   • Peter Jarumas napsal:

    Dnešní mladí ľudia hrajú hry, okupujú sociálne siete na nete alebo fetuj či športujú. Nemajú čas niečo zmysluplné robiť, objasňovať, venovať sa spoločenským témam. Zámerne ich tak vychovali.

    • Silvie napsal:

     Ne každý mladý člověk se zajímá jen o hry apod...a nic jiného nedělají někteří se zajímají a vědí

 5. komtesa napsal:

  Moje uvaha je, ze slo o prvni malajske letadlo s puvodnimi mrtvymi cestujicimi, kterych se bylo treba zbavit, jelikoz na americke zakladne ostrova Diego Garcia je malo mista. Navic, co kdyby tam nekdo prijel na nezvanou kontrolu. Lide, kteri byli prvni na miste tragedie tvrdili, ze mrtvoly silne zapachaly. Je to moje vlastni vysvetleni ze stripku, ktere jsem si dala dohromady.

 6. Zed napsal:

  To je zajímavá teorie a celkem dobře to do sede zapadá s uneseným letadlem totožné letecké společnosti z 8.března. Bylo velice pravděpodobné, že to letadlo bylo uneseno na SSA vojenskou základnu Diego Gracia v Indickém oceánu. Jen nebylo jasné, co tím kdo sledoval a toto by bylo logické vysvětlení. Po různých teoriích o technicích z firmy Freescale (mimochodem, ta má své vývojové středisko i v Rožnově pod Radhoštěm), kterých se chtěl někdo zbavit, nebo o přepravě zvláštního nákladu. Ale kde těch mrtvol vzali na plné letadlo? Že by to byla většina těch z dříve uneseného letadla? Těch se museli nějak zbavit a toto by byla idaální příležitost. I to by bylo vysvětlení vzhledem k tvrzení svědků, že mrtvoly nebyly čerstvé, nekrvácely a silně zapáchaly hned po pádu. Ani žádné rozlůčkové tryzny se v Holandsku neděly. Alespoň naše masmédia nám nic takového neukázala a ta by si takovou příležitost k šíření protiruských nálad jistě nenechala ujít. Kroně toho Američani mají s podobnými fígli se záměnami letadel a jejich cestujícími bohaté zkušenosti z 11. září 2001. Faktem taky je, že Ukrajinci pravě tento let odklonili od běžné trasy a jejich vojenským bitevníkům hodně záleželo na tom, aby toto letadlo sundaly a ještě to sichrovaly rozstřílením pilotní kabiny doslova na hadry... Na všem mi nesedí několik věcí: nedovedu si představit tu posádku, která by usedla do kokpitu letadla naplněného mrtvolami. Tém by muselo být jasné, že něco není v pořádku a že brzy budou taky nebožtíky. Piloti procházejí psychotesty a žádný sebevrah by jimi asi neprošel. Muselo by do toho být zapojeno hodně lidí z pozemního personálu. A že by nikdo nic nevykecal? Jak by se to dalo v Amsterodamu na letišti celé zařídit? A kdyby to plánovaně dopadlo na území RF a Rusové přišli na to, že jsou tam samé mrtvoly, no to byl taky průšvih. Faktem však zůstává, že Ukrajinská armáda sestřelia dopravní letadlo. Celé se to křivě a bez ohledu na známá fakta hodilo na Rusko a na Putina jako na hlavního viníka a byl důvod, když už ne přímo k válce, tak alespoň k roztáčení sankcí a šíření protiruských nálad v celém tzv. západním demokratickém světě s jasným cílem vyvolat vojenskou konfrontaci s Ruskem a tím pomoci předluženým SSA k oddlužení a zachování hegemonie dolaru jako hlavní světové měny, na čemž ekonomika SSA dnes stojí. Nějaký průplav bych za tím asi ani neviděl i když je jasné, že bez ohledu na různé kospirační teorie, celé to byla oním demokratickým západem dopředu připravená provokace na způsob 11.9.2001. To vše se děje pro protlačovéní Nového světového řádu (NWO), které se díky Rusku a hlavně Putinovi zadrhává. Již metody, jakými se tak děje jasně říkají, jakou budoucnost protagonisti toho všeho mají pro lidstvo nachystanou. Zastevn¨me je, dokud je ještě čas. Jinak zvítězí totalita, jakou lidstvo nepamatuje. Bůh dej sílu Rusku a Putinovi aby to NWO globalistické šílení bylo zastaveno.

  • Radar napsal:

   Zbavit se těl zrovna takto? Nejjednodušší likvidace "přebytečných těl" z MH370 by se dala celkem elegantně vyřešit kremací. Pragmatik by pak popel použil jako hnojivo na záhoncích kolem ubykací na Diego Garcia. Člověk se zbytkem lidskosti by to rozprášil do moře... Ale je pravda, že když potřebujete sehnat nějaká těla jako náklad letadla určeného k sestřelení, může to být trochu komplikovanější - i když ne o tolik. Každopádně vzhledem k účelu, který by to mělo splnit (vyburcovat v EU ochotu jít do války s Ruskem) si myslím, že by se sháněním těl žádná tajná služba neobtěžovala. Proč to komplikovat? Proč napomáhat možnosti odhalení? Není přece nic jednoduššího, než sestřelit normální, opravdové linkové letadlo, plné reálných živých pasažérů. Sice věřím že dneska už je možné fakt skoro vše, ale jsem spíš zastáncem jednoduchých vysvětlení. Jednoduše - záměry a plány západy jsou popsány realisticky, leč ta složitá konspirativní konstrukce o záměně MH370 a MH17, nebo o mrtvolách z márnice se mi zdá dost mimo realitu...

  • zuzana napsal:

   kukni toto, to by potvrdzovalo tuto teoriu http://www.youtube.com/watch?v=_Q1JQFA4PQ0#t=249

 7. Definitiva napsal:

  Mozaika začína byť úplná. Stratil sa let MH 370 nad Indickým oceánom, dodnes ho Austrálčania /lokaji chunty USA/ hľadajú a masmédiá nás prestali i hľadaní informovať. Nešli ani len zápalku. Benjamin Fullford písal, že MH 370 pristálo na US základni a skončilo let v Holandsku a že bude použité na teroristické ciele. V TV sme mohli registrovať pozostalých, plakali, dožadovali sa informácií a hľadania svojich stratených príbuzných.

  MH 17 bol zostrelený, Ukrajina bojovými akciami bránila prístupu komisie medzinárodných vyšetrovateľov, tá komisia sa tiež rodila ako jež proti srsti, nie a nie sa narodiť, aj keď to Rusko požadovalo.
  Okamžite bolo obvinené Rusko, bez vyšetrovania.
  Povstalci konštatovali, že mŕtvoly "neboli čerstvé".
  Oneskorené vyšetrovanie je ideálnou kamuflážou pre nie práve čerstvé mŕtvoly.
  V TV nebol ani jeden, jediný šot s pozostalými obetí MH 17, nikto neplakal, nikto nekládol otázky.

  Ak sa tak stalo, že MH 370 zmizol v Holandsku a objavil sa ako MH 17 na Ukrajine, tak ide o fantastický až neuveriteľný podvod anglosaso židov. Ale kabala tak pracuje tisícky rokov, tisícky rokov klame a podvádza ľudstvo. Vyvolený národ, ovládnutie sveta dlhom, banková úžera, židovstvo ako najväčší podvod v dejinách ľudstva, ideológie ako kapitalizmus, komunizmus, demokracia, Biblický projekt,... vid. aj Arthur Koestler Trinásty kmeň.

  • Radar napsal:

   Vzhledem k účelu, který to sestřelení MH17 mělo splnit (nenávist vůči Rusku, podpora sankcí, vyburcovat v občanech v EU ochotu jít do války s Ruskem) si myslím, že by se nějakými komplikovanými záměnami letadel žádná tajná služba neobtěžovala. Proč to komplikovat? Proč napomáhat možnosti odhalení? Není přece nic jednoduššího, než sestřelit normální, opravdové linkové letadlo, plné reálných živých pasažérů. Sice věřím že dneska už je možné fakt skoro vše, ale jsem spíš zastáncem jednoduchých vysvětlení. Jednoduše – záměry a plány západy jsou popsány realisticky, leč ta složitá konspirativní konstrukce o záměně MH370 a MH17, nebo o mrtvolách z márnice se mi zdá dost mimo realitu…

  • Alladin napsal:

   Dobra úvaha definitivy :)

 8. Definitiva napsal:

  Vypisujem referendum: Zapichnite Thomasa! To prasa!

 9. Radbůza napsal:

  Po takové vymývárně mozků a mozečků co přináší veledemokratická západní mrdia - není divu, že občas nějakej slabší jedinec podlehne a sklouzne ke lži a neoběktivitě. A co jich je! Vždyť je to tak přesvědčivé, že. A říkají to v televizi a i v rádiu od rána do večera, tak je to pravda, že thomasové. Zlu je každý darebák dobrý, ale až vás nebude potřeba, tak vás odkopne, tím si můžete být jistí. Dobrá rada na závěr : seberte rozum a neškoďte si trolové svedení, neb cesta pro vás připravená má smutný konec. Opravdu to chcete.

 10. aliass napsal:

  Základní otázka zní: proč to dělat složitě, když to jde jednoduše?! Nejúčinnější lži jsou ty s maximálním podílem pravdy, jak určitě ví i každý lhář amatér. Proč riskovat odhalení šachováním s letadly, mrtvolami, fiktivními příbuznými, piloty - sebevrahy atd., když můžu prostě obětovat pár pěšáků? Nebo má fakt někdo dojem, že by se případní iniciátoři pádu letadla žinýrovali a namáhali pro pár mrtvých cizích lidí?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!