Vzkaz lidí Novorossie občanům Evropské unie

Snímek obrazovky pořízený 2014-08-12 13:02:55Válka na Ukrajině je válkou civilizací, válkou mezi dobrem a zlem, kde si každý musí vybrat svoji stranu. Neberte nás jen jako statistiku. Přemýšlejte o tom, kde tohle asi skončí, abyste se sami jednou nestali nepřáteli Ukrajiny a fašistů.
68 Komentářů k Vzkaz lidí Novorossie občanům Evropské unie

 1. Thomas napsal:

  Ano, je to válka zaostalých ruských nácků proti civilizované Evropě.
  Trapné propagandě může věřit opravdu jen extrémně tupé stádo lidí co věří konspiracím.

  • eru24 napsal:

   Tu civilizaciu mozes upresnit? ))))

  • marcus napsal:

   neverte konspiracim z TV vy tupce ze stada, mate zaostale prirozeni,ale za to se stydet nemusite,my se vam smat nebudeme,budeme vas pekne litovat(:

  • Peter napsal:

   Veľmi hlúpy názor…

  • xxpp napsal:

   Náckové jsou v každé zemi. Nijak to nesouvisí s Ruskem, se kterým máš spíš nejaký osobní problém. Doufám nejsi potomek nejakého ruského nácka, tím by se to vysvetlilo.

  • com napsal:

   Je mi Tě líto, vymytá hlavo.

  • Pedrovic napsal:

   Thomas -Tvoje vyjadrenie svedčí o Tvojej cvilizovanosti a aj inteligencii.

  • Petrus123 napsal:

   Thomas = cocoooot !!!!!!!

  • mirecbig napsal:

   dakujem ti za tvoj nazor,ktory je trapny ako ty.chces povedat ze rusi su zaostali?ty idiot,ved neprehrali ani jednu vojnu.ty somar sprosty,sa preber.rusi vzdy boli popredu s inovaciami,hlavne zbrani,ty idiot.v 2 svetovej,ich tanky,katuse,lietadly a spaginy rozhodli vojnu.ty blbecek,spagin je ten samopal s diskovym zasobnikom,co je v kazdom vojnovom filme,vies?ty somar.jediny tupci su taky germanofili a ko ty,co sa tlacia germanom do rti,aj ked nas starocia likviduju azotrocuju,ty hlupak.sa preber ty hlupak,sice to by si musel mat mozog,ale ty mas menej mozgovych buniek ako zuboj,ty trapko.

  • Fingolfin napsal:

   tohle je problem zebricku hodnot. Po lidech se proste nestrili …

  • PAVEL napsal:

   Ty jsi velkej dement!!!

  • henryho napsal:

   PROJEVOVÁNÍ ŠESTI CTNOSTÍ SRDCE

   VDĚČNOST SOUCIT ODPUŠTĚNÍ

   POKORA SRDNATOST POCHOPENÍ

  • Josef napsal:

   Pane Thomas, co se týče civilizované Evropy, tak jsme to byli mi civilizovaná Evropa, která jako první ve světě po studené válce, porušila mezinárodní právo s USA (bombardování Srbska, na které OSN nedalo mandát, což je porušení mezinárodního práva). Co se týče nácků, tak je všeobecně známo, že někteří Ukrajinský představitelé jsou fašisti.Takže tohle není konspirační teorie, ale fakt, který mě jako civilizovanému člověku a je jedno jestli z Evropy,nebo Asie stačí k tomu abych nepodporoval Ukrajinskou vládu. Musím říct, že se stydím, že ČR je součástí EU a NATO, protože bohužel, nyní jsme na straně ZLA. Co se týče urážení lidí co mají jiný názor jak Vy, samo o sobě vypovídá jak jste civilizovaný a hlavně demokrat.

  • Contumax napsal:

   Nebýt Rusů dávno by všechno bylo jinak, v druhy válce vyhráli a kolik by tady zbylo Čechů kdyby nebylo Rusů ???
   Vyvraždění celých národů a zotročení o kterým se Ti nikdy ani v tom neděsivejším snů nezdálo.
   Nebýt Rusů možná by jsi se nenarodil tak drž zobák a buď hodnej a vděčné protože život je vzácnej a nepřiléjvej do ohně oleje aby Tě oheň nepohltil !!!
   Contumax

   • Jirka napsal:

    Tak se tam odstehuj a neotravuj v demokraticke zemi, vylizovaci nemytych ruskych zadnic.

    • Marco napsal:

     Kde tu demokracii vydíš???????? Ty snad můžeš něco ovlivnit????????????? Je vidět, že jsi cucák bez zkušeností a takoví jen šoupou nohama, jelikož houby zažili a tudíž nemohou za žádnou cenu porovnávat, národu jsou takové názory k prdu…

  • ascharad napsal:

   Adolf měl tvýho tatu Thomasi protáhnout komínem.

  • Drak napsal:

   Pěkně jsi to napsal. A sedí to na tebe, jako prdel na hrnec.

  • abbow napsal:

   Myslím si že takýto komentáar môže vypotiť len zdegenerované hovado.

  • luděk napsal:

   debile, ty palice vymytá, kdyby nebylo těch rusáků tak si dodnes ve fotrově pytlíku.

  • Marco napsal:

   Tou civilizací myslíš koloniální státy s vodopády krve na rukou, které leží směrem na Západ od naší zemičky??? Tak na ty i jejich životy zvysoka kašlu a nikdy k nim patřit ani nehodlám a ty se tam můžeš rychle odstěhovat, jelikož Čechy budou vždy hnutím odporu, přesně jako za Husitů:o)))) Západní styl života parazita mi je cizí!

  • Jindřich napsal:

   Thomasi, asi jste toho moc neprožil a jste zaslepený mediálními bláboly!!! Jestli chcete pravdivé informace o situaci tak se seberte a jeďte se tam podívat!!! Na místě pak zjistíte, že malaiský letoun setřelila ukrajinská armáda, ty chudáky z Majdanu, který náš armární speciál přivezl, nebyl nikdo jiný než zapalcení USA a z EU odstřelovači a určitě byli všichni tak těžce raněni, že ješte ted den všichni odcestovali do svých domovů. Před týdnem jsem se vrátil z Kyjeva a viděl by jste jak to vypadá! Jen jeďte.

  • dusan napsal:

   Thomas , ty si len taky oblbnuty demagog . horsi poturcenec od turka , ako sa vravi . myslim , ze ta obriezka ta dusevne poznacila .

  • Miroslav napsal:

   Thomas jsi mimo mísu a plkáš nesmysle!!! Rusko je demokratická a svobodná země a žádní zaostálí náckové tam nejsou,ti jsou spolu s banderovskými fašisty na Majdanu v Kyjevě,kde se dostali násilným vojenským pučem a za americké dolary protiústavně a zločinně k moci,aby si tam americké koncerny mohly rabovat lukrativní komodity za hubičku!!! V Ukrajinské televizi jeden diskutér považuje za normální vyvraždění 1,5 milionů lidí z Doněcké republiky fašistickou juntou z Kyjeva!!! Je mi tě líto ty vymytá a nenávistná hlavo!!!

 2. THOMAS kolik ti platej za dristy.Plateny trolo pravda urcite neni na strane zapadu.Ak si satanista co urcite Lucifer prohraje.

 3. ƌƃ napsal:

  Toto sú slová piesne, ktorá vznikla počas boja proti fašizmu v SNP. Dávam do pozornosti posledné dva verše:

  Tichá noc, tmavá noc krásna je.
  Partizán na horách bojuje.
  Mesiačik, ten celú noc nejde spať,
  s partizánom musí stráž držať.

  Keď vyjde partizán von z hory,
  srdce mu bojove zahorí.
  Slováci, poďte všetci do boja,
  vlasť naša slovenská nás volá!

  Národ náš slovenský, nie si sám.
  Na horách stráž drží partizán.
  Tam bojujú Česi aj Slováci,
  bratia Rusi, Srbi, Poliaci.

  • BicBozi napsal:

   pekna basen, az na to ze polaci zradili, nejdriv jim upadna zahadne letadlo s celou vladou a ted lezou amikum do prdele ;)

 4. Peter napsal:

  Je jasné, že žiaden náš TV kanál toto neodvisiela – mal by si to povinne každí pozrieť.
  Týka sa to nás všetkých !!!

 5. HARTAKOS MEDVED napsal:

  THOMAS,ISTO NEMAS TOHO VELA V HLAVE,ZE.ZABUDOL SI O CIVILIZOVANEJ AMERIKE,DODAT.NAVSTIV PSYCHIATRA A VELMI RYCHLE,NEVIEM CI V TVOJOM PRIPADE NIE JE UZ NESKORO…CHUDAK

 6. pepan napsal:

  souhlas s Peterovým názorem.Thomas je jak jsme na vojně říkali guma!

 7. flamenco napsal:

  Tady nejde o Rusáky, nacisty, Ukrajijnce,usáky, a jiná vyznání životního směru.
  Tady čachruje kdosi s územím a lidskými osudy a neskutečně se u toho baví, jak je lidstvo tupé.
  Netuším kdo a jak daleko dojde.
  Vím jen,že kraluje všeobecný chaos a zlo.
  Není to úrodná zem pro ještě pár žijících a moudrých bytostí.
  Jak bude vypadat život dalších generací?
  Netuším, zbívá doufat, že v marastu podlosti se zrodí i moudrost. Paradox, vím, ale naděje je chabá útěcha a přeji dalším bytostem sílu nezkaženosti.
  Nerozumím světu a nerozumím destrukcím.
  Jen naivně tuším, že z destrukce vzejde světlo a ne věčná tma.
  Omlouvám se za komentář jiného rázu, ale píšu, co cítím, když si lidé nerozumí.
  Je to zlé.
  Zapomněli jsme tzv. myslet duší či srdcem.

  • no_gods_no_masters_no_borders_no_nations napsal:

   Docela s vámi souhlasím, tahle válka je podivná, všude panuje dezinformace a chaos, tohle není bitva dobra a zla, jak tvrdí obě strany, myslíce si přitom, že ony jsou to dobro. Ať tohle skončí jakkoliv, pro lidi to vždycky dopadne špatně a vydělají na tom jen zbrojařské firmy a politici + pár dalších lidí v pozadí, ale obyčejný člověk vždycky jakoukoliv válku odnese nejvíc. Nemám rád USA, ale Putin mi přijde jako diktátor, a jakmile se takto někdo chová, tak to je podle mě špatné, tudíž nefandím ani rusům, jen se „modlím“, aby to už skončilo

   • Miroslav napsal:

    Putin není žádný diktátor,ale USA rozumí jen hrubé síle a válkami co za svoji existenci vedlo má na svědomí miliardy lidí!!! USA má na svých rukách krev nevinných lidí a je to největší terorista na světě-velký Satan!!! Putin je můj Slovanský bratr a jeden z nejlepších lídrú světa-BŮH ŽEHNEJ RUSKU!!!

 8. mikro napsal:

  Tomas-zřejmě nějaký cizinec-možná „majdanovec“Já vím jen jedno.Jsem Slovan,budu hájit Slovany a Germáni nám v historii nepřinesli nic dobrého.I nyní se ukazuje,že jsme opět germanizování jak ekonomicky,vojensky,politicky i kulturně.Rusové ať chcete nebo né nás osvobodili.Amíci jen rozpoutávají války všude po planetě a je to jejich smrtelná křeč.Samí tuší svůj konec a Bilderbergu je jedno jak svět dopadne.Jsou zajištění v podzemních městech v USA a vydrží tam klidně 20 let-jen se o tom nemluví.A Bilderberg to jsou bankéři světa,mocní Židé.I u Kralovic v Čechách je již vybudován podzemní úkryt a víte pro koho?Fandím Novorosii.

 9. henryho napsal:

  je nám předkládám ZNOVU stejný SCÉNÁŘ je tomu cca 100 let

  jak vás tady v ČR začnou zvát na cvičení……atd. budte si jisti, že budete potravou pro děla, a nebo se zřeknete těch fašistů

 10. Petr napsal:

  Thomas ty ubožáku, ty se jako pokládáš za civilizovaný národ? Za Hitlera se tvoji předci udávali místo,aby bojovali nikdy snad od dob Jana Žižky nebojovali, vždy stáhli ocas mezi nohy. Rusko má vlastní kosmický program, vyspělou armádu, která by Evropu vymazala za 10 minut z mapy a ty js jako myslíš, že jsi něco víc? Na jakém podkladě, Češi montují auta Němcům a Korejcům, Němci se na nás /jsem také Čech/ dívají jako na Balkán a Thomas si myslí, že je jako dobrej. A co je nejhorší, jak Češi lezou do prdele Angloamerické Říši a proč? Protože nikdy neměli vlastní hrdost.

 11. Thomas napsal:

  Koukám že je to tady samej nalcek a proruskej užitečné idiot.
  Jo, konspirativci. Tupci nevídaní.

 12. Thomas napsal:

  Líbí se mi tady. Mám rád exoty.

  • Marco napsal:

   Spíš to něco vypovídá o tvé hlavince a hlavně to ukazuje na totální nedostatek reality. Co si budeme povídat, ty prostě žiješ na netu a tudíž jsi exot sám:o))))

 13. Jirka napsal:

  Fasisto Putlere, vem si sve zabijaky a tahni. Nebyt tebe, je na Ukrajine mir.Tech par komunistickych Quislingu si muzes vzit jako suvenyr s sebou.
  Slava Ukrajine !

 14. Vlado 48 napsal:

  A co tak Jiříčku zavřít zobák, sbalit tlumok a vymajznout do Kieva. Waltzmann už na tebe čeká.

 15. BicBozi napsal:

  tak aspon ze sme jednotni a nikdo se tu nehada ;), kdo je s domobranou co brani svoje domovy je rusolezec a konspirator a kdo se nechal zblbnout propagandou a mysli si ze USA ma pravo valcit po cely planete je USAlezec a tupa ovce. Tak jako tak sme tu stejne vsichni vprdeli :D

 16. Marco napsal:

  Fascinuje mě kolik šmejdů dnes ani neuctí padlé Ruské vojáky, kteří tu prokazatelně padli za naše mizerné životy, byli to 20letí kluci,kteří si ani nic neužili,přesně jako vy!! Ani ti pražáci neuznávají, že kdyby Rusko nedodalo ihned po válce potraviny Praze, chcípli by tam hlady. Ta nevděčnost povede jen k další válce:o( Je trapné, jak se historie opět opakuje ale nyní to doufám semele ty vylízané palice na školách, kteří si myslí, že sežrali moudro světa, přitom by za komančů se svým IQ, nedosáhli ani na výučák. Udělej hlupáka svým sluhou a on ti bude věrně sloužit…

 17. Jiří Jelínek napsal:

  Snažím se dívat na problém jakoby zvenku, coby pozorovatel a všiml jsem si,že všichni účastníci sporu se chovají jako fanoušci např. Sparty a Slávie, zaslepení, až fanatičtí. Nicméně po pečlivé analýze všech faktů mě upoutala jedna naprosto zásadní věc: jak je možné, že tak průhledně prolhaná a uřvaná propaganda USA a jejich lokajů nemá stejně hlasitou oponenturu v Evropě, vždyť i malé dítě cítí rozpor mezi ami a proami bláboly a realitou. Strana druhá, ta má také občas argumentační problémy, ale v principu je v právu. USA se svými lokaji a loutkovodiči, to je jediný a nejhorší nepřítel naší civilizace.

  • Thomas napsal:

   Další morální troska, sociopat a užitečný idiot…Nejste hedinej Jiří. Zmrdů jako vy je nebezpečně mnoho. Nácci, bolševici, apod…

 18. Jirka napsal:

  Stalinisticke zberi se stejne jako nackum zivot pod sovetskou okupaci tak libil, zeby dnes chteli aby jim vladnul Putin.
  Je to pata kolona byvalych okupantu.
  Na Ukrajine se bojuje i za nasi svobodu. Putlerovy tanky na hranicich se Slovenskem muze chtit jen vlastizradne hovado.

  • Thomas napsal:

   Ano tak. Putina obdivují nalcci, bolševici, sociopati a lidi s poruchou osobnosti. Prostě kolaboranti. Z takových lidí co dnes olavují náckovské Rusko se rekrutovalo do STB. Lidi jako Vyvadil, Haas, další nuly v této diskuzi…Opakuji, Putina musí někdo zabít dokud je čas.

 19. hartakos medved napsal:

  thomas,tebe uz fakt neni pomoci,je mi ta uprimne luto…

 20. hartakos medved napsal:

  jirka a este nieco tebe,oprav si komentar ,nie na stastie ale na NESTASTIE!,sme v NATO…casom pochopis..

 21. Jox napsal:

  Že Vás to vôbec baví sadnúť na lep trollom z Axel Spingier vydavateľstva,ktorí zamorujú cielene diskusie na trocha nemainstreamových serverov. Na ac24 sú tak dvaja,každú minimálne 7-10 nickov, vždy jeden slušný,aby ich komunita „bránila“ vždy plne meno a priezvisko a potom je tam niekoľko ako petko kotov, cloudy, a podobní,tu tomáš a jirka, očividne jedna a ta istá osoba,a celá komunita skáče tomuto platenému magorovi na lep a nediskutuje o téme,čo je cieľ

 22. Zed napsal:

  Obyvatelé Novorosije již prozřeli. Na obyvatele Evropy to dojde taky až jim budou nad hlavama vybuchovat granáty. To už ale bude pozdě.

 23. komtesa napsal:

  Lidicky, ignorujte ty Thomasovy blaboly, vzdyt je to obycejny provokater.

  • Miroslav napsal:

   Přátelství z USA je cesta do pekel a rovná se sebevraždě!!!
   Thomas ty provokatére,kdyby tě Rusi v roce 1945 neosvobodili,tak by tě Hitler nechal vyhladit v plynové komoře ty chlape mizerná a nevzdělaná!!! Jsi magor a šílenec!!!

 24. alien napsal:

  Vážení, toto je klasická ukázka diskuse, kterou jeden jediný placený nebo neplacený provokatér zničí.
  Přitom stačilo mu včas ukázat dveře tak, jako je každý režimní poskok ukáže vám, když na jejich médiích budete chtít říkat odlišné než oficiální postoje.
  To je přesně slabina skutečné poctivé demokracie, které kapitalističtí zločinci neustále zneužívají.Zatímco oni totalitně vraždí lidi, vyrábějí bezdomovce, zavírají do kriminálů za názory a provádějí systematickou genocidu evropských národů skrz naše děti a ženy svými školami a médii, tak ti slušní je ani nesmáznou.

  Doporučuji smáznout prvního provokatéra v diskusi a následně se bude celá diskuse ubírat úplně jiným směrem než do flamu jako zde.
  Kupa slušných diskutérů se následně sveze s podobným bláznem typu thomas, kterému stačí jediná provokační věta, aby zcela zastínil téma diskuse, kterým je obsah videa a dění na Ukrajině.
  Nezapomínejte, že cílem prokatérů je rozeštvat slušné lidi mezi sebou, zahltit pravdivé informace šumem, aby zanikly a na principu tisíckrát opakované lži ovlivnit nerozhodnuté či nezkušené lidi.
  Jejich cílem je shodit slušné lidi na svou úroveň – když se špiníte s prasaty v žumpě, už vás od sebe slušní lidé nerozeznají.
  Ano, je naprosto správně takové blázny a provokatéry umlátit čepicemi, jak se zde stalo – ale opravdu to stačí udělat jen jednou a následně už blázna ignorovat nebo lépe vykázat z diskusního klubu tam, kam patří a věnovat se rozumné diskusi.

  Zamyslete se nad tím, jestli je na místě být vůči vlastizrádcům, kolaborantům a jejich poskokům v podobě podobných provokatérů na všech českých webech tak milosrdní a laskaví.
  Nechá snad vás někdo na novinkách, na tv nova, na čt, v blesku, v mladé frontě zveřejnit pravdu o současnosti nebo historii?
  A když to uděláte na svém webu, nechají vás jejich policie a soudy být?
  Ani omylem.

  Myslím, že není rozumné nechávat těmto provokatérům tolik volného prostoru, aby beztrestně rozeštvávali slušné české lidi mezi sebou nebo je vtahovali do špíny flamu.
  Slušně na slušné, tvrdě a nekompromisně na sprosté, kolaboranty a vlastizrádce.
  *
  Co se týče obsahu videa a dění na Ukrajině.
  Každý za sebe může dělat, co zvládne.Evropa je dnes důležitější, než se zdá a postoj jejích občanů a následně vynucená změna chování evropských politiků může zabránit třetí světové válce.
  Rusko a Putin to sami bez pomoci rozumější části Evropy proti přesile nezvládnou.
  Je důležité otevírat oči všem lidem kolem sebe, šířit pravdu a odvádět lidi od režimních médií k faktickým zdrojům informací.Je důležité na všech úrovních tvrdě tlačit na všechny politiky, média a potažmo kmotry – ne všichni jsou nutně špatní, je potřeba si uvědomit, že kdo dnes vyjádří pravdu, tak ve své profesi skončí a chce to velkou dávku odvahy a osobní cti, aby to veřejně udělal.První vlaštovky už jsou napříč evropskou společností i českou zemí, a je nutný tlak lidí zezdola, aby si dodali odvahy i další.
  To, co se zcela nepokrytě provádí v Palestině a na Ukrajině, a co se předtím provádělo a provádí v Iráku, Lybii, Sýrii a mnoha dalších devastovaných zemích, je globální genocida na povel části psychopatů, co ve skutečnosti vládnou skrz své politické loutky – dostali jsme se do stavu, když už i část politiků a kmotrů nechce nad tímto zavírat oči a je důležité podpořit je zezdola (nikdy si nemyslete, že jsou lepší cizí okupanti než vlastní kmotři a politici, ať už jsou jakýkoliv).Těmto odvážným veřejným vyjádřením pomohla právě drtivá vlna odporu občanů proti genocidám na Ukrajině a v Palestině, to dodalo odvahu i těm, kteří dodnes mlčeli a vězeli v amerických a izraelských zadnicích.
  Nechtějte dokonalé politiky ani dokonalé kmotry, musí se pracovat s tím, co máme.Poprvé po 25 letech část těchle lidí veřejně říká svůj názor a přestává se bát, protože co se poslední roky a aktuálně děje, je natolik zrůdné, že už jen skutečné zrůdy k tomu mohou mlčet nebo to dokonce schvalovat.
  A pamatujme si velice dobře, kdo dnes genocidy schvaluje nebo k nim mlčí, protože žádné stromy nerostou do nebe a tito vlastizrádci budou souzeni.
  A až se kapitalistická verbež pokusí nás postavit se zbraní v ruce proti slovanským bratrům a sestrám jako na Ukrajině, namiřme ty zbraně na „české“ vlastizrádce, kolaboranty, kmotry, politiky, soudce, kteří prokazatelně zradili český národ kolaborací s americkými okupanty.A udělejme si tady konečně zase pořádek, obnovme pro občany základní jistoty bydlení, práce, jídla a rodiny.
  Tyto krize jsou vždy testem každého z nás, ale také velkou možností udělat v zemi pořádek.
  Co se dnes děje na Ukrajině, se mohlo a může stát kdykoliv u nás.Rozpoutat dnes umělou revoluci manipulací davem skrz prolhaná prodaná média, s pomocí natisknutých papírků a s částí domácích vlastizrádců, je hračka.

  Je potřeba řvát na naše politiky a tím na naše kmotry, také na „naše“ média v rukou kmotrů a cizinců, a ve správný čas vzít klacek a vyhnat tu kapitalistickou a kolaborantskou verbež z naší země – protože je to naše země, ne jejich.

  Nutno dodat, že jakkoliv dnes Rusko nebo Čína vypadají relativně dobře, tak jejich režimy a cesty nejsou východiskem, pouze zoufalým dočasným přístavem – vypadají tak dobře jen proto, protože Evropa, USA a Izrael jsou tak špatné, zdegenerované a zločincké.
  Dívejme se spíše na některé statečné státy Jižní Ameriky a jejich cestu směrem od americkoizraelských zadků.
  Není rozumné zkoušet reformovat nesmyslný kapitalismus ani obnovovat kontroverzní komunismus či nacismus – je důležité vzít si z každého systému jen to dobré a špatné nahradit novými řešeními.
  Základní životní jistoty zajištěné ústavou i v praxi a občany plně volitelní i kdykoliv odvolatelní politici jsou základ rozumného státu.
  Musí se úplně od nuly sepsat a stanovit nová česká Ústava místo současného totalitního paskvilu kapitalistické parlamentní totality.
  Obnova Tradičních hodnot, dobrá výchova dětí na slušné, rozumné Občany a k sounáležitosti českých lidí jeden k druhému je jediná cesta do budoucna – české děti jsou naše budoucnost nebo zkáza.Absolutní reforma školství je tedy jeden z prvních kroků.
  Skuteční Občané si vždy udělají v zemi pořádek i udrží rozumnou ústavu v praxi.
  Je naprosto nutné vystoupit ze zločinných spolků EU a Nato, a navázat vojenské i ekonomické spojenectví se zeměmi, kterým budeme plnohodnotnými spojenci a oni nám, které neutečou ani nás nenechají napospas agresorům jako vždy anglosaské země.

  To, co se nám tady stalo, je největší problém a je v nás všech – byli jsme rozeštváni všichni proti všem, jeden proti druhému, to je základní princip jejich hry (a když říkám jejich, oni mají svá známá jména a svou pyramidu hierarchie, kde jsou kmotři a politici jednotlivých národů až úplně dole, ale to už je jiná kapitola).
  Češi se zase musí naučit mít rádi a spolupracovat, a musí se naučit mít rádi svou zem i svůj národ.
  Je zásadní přestat mezi sebou jako Češi bojovat o drobky spadlé ze stolu kapitalistické žranice, protože když bude většina lidí poctivě pracovat a nebude tady třída horních deseti tisíc zločinců vlastnících 90% zdrojů naší země, je tady práce, jídla, i bydlení a půdy pro všechny víc než dost.

  Je nutná změna myšlení nás všech.
  Kapitalismus nás posledních 25 let naučil, že kdo chce přežít nebo prosperovat, musí okrádat své bližní.Není tady zaměstnání, ve kterém by to neplatilo.
  Všechny prosperující české podniky byly zničeny, české zemědělce nutí vyvážet do ciziny a k nám se dováží odpad z celého světa, který by nikde jinde nežrala ani prasata a nepoužívali ani bezdomovci.
  Je naprosto elementární uvědomit si, že v normální společnosti neexistují žádní bezdomovci ani riziko, že nějaký občan bude bez základních životních jistot práce,
  bydlení, jídla, pitné a užitkové vody.
  To není žádný komunismus, jak nám denodenně opakují prolhaná kapitalistická média, to je naprosto normální povinnost každého normálního státu vůči svým občanům, jinak nemá stát vůbec smysl.
  Musí se zavést jen jedna dan z příjmu a zrušit všechny nepřímé a skryté daně – při kvalitním hospodaření není víc potřeba.
  Musí se vykopat všechny lichvářské banky, zakázat lichva nad 10% úrok a musí se změnit měnový systém, koruna se zase musí podložit zlatým standardem a poctivou prací a českými výrobky.
  Lidi se musí zase naučit, že se krást a okrádat bližní nevyplatí, že se vyplatí poctivá práce, za kterou dostanou adekvátní odměnu pokrývající s rezervou základní životní potřeby.
  Musí se zakázat mediální a školní propaganda drog, lichvy a feminismu, protože drtivě ničí české děti a mládež.

  Je také potřeba pomoci českým ženám, ze kterých kapitalisti většinově nadělali otrokyně v supermarketech, kanclech a prostitutky na privátech nebo v zahraničí pro cizince a v pornu.
  Musí se zase výchovou dívek naučit pokoře a sebeúctě, a že je lepší pracovat pro své děti a na svém, se svým mužem, než otročit pro cizí otrokáře v klecích za pár korun na podnájem.

  Máme tady práce jako na kostele a není moc času hádat se v nějakých internetových diskusích s provokatéry, kteří patří vyvěsit úplně jinam než do flamů.
  A je to především práce slušné části českých chlapů, aby si ve své zemi udělali zase pořádek.Ti ostatní se přidají, ale potřebují příklad.
  Nikdy nám nepomůže nikdo z ciziny ani nám tady neudělá skutečnou revoluci nikdo cizí – to bude vždy znamenat další otroctví pro nás pro všechny i pro naše děti na mnoho generací.
  Ten bordel si tady vykydáme sami a uděláme pořádek, nebo budeme otroci do té chvíle, dokud český národ nezanikne.
  Český národ je silný a býval hrdý, bála se ho celá Evropa a měla k němu úctu a respekt – je na nás i na výchově českých dětí, abychom tento respekt i českou suverenitu a prosperitu zase obnovili.

  Máme na výběr.
  Můžeme se nechat rozeštvat a vlákat do pasti další ničivé války, zopakovat si historii a zase skončit jako kolonie otrokářů.
  Anebo říct po několika staletích znovu jednoznačné NE, odmítnout diktát americko-izraelského zločinného paktu a stát se společnými silami hrdou, soběstačnou českou zemí.
  Češi i Moravané tady byli přes tisíc let a všechny vnucené kecy o naší malosti jsou lží – máme svrchované právo mít v tomto prostoru suverénní zemi a udělat si to tady zase po svém, JE TO NAŠE ZEMĚ.

  Ano, můžou na nás naházet bomby jako na slovanské bratry Srby – možná kdybychom se tehdy vzbouřili a nenechali je v tom a přidali se další slovanské národy, nebyli bychom dnes otroci v podnájmech.
  Možná, kdybychom v roce 1938 bojovali, vykrváceli bychom, ale po válce bychom se stali respektovanou, soběstačnou, suverénní zemí a zachovali si naši hrdost na dalších pár staletí.
  Kdo se nebrání agresorům, kdo nebrání a nectí svou zemi a národ, kdo nechá znásilnit své ženy a zničit své děti, ten si žádnou zemi a žádný národ nezaslouží.
  Kapitalisti, at už se jim říkalo, říká nebo bude říkat jakýmkoliv jménem, tyto zrůdy vždy rozumí jen pořádně velkému klacku v rukou drtivé většiny národa.

  Je jen na nás, jak bude vypadat česká země a do značné míry jsme důležitější zemí a národem, než si mylně myslíme.
  Jsme srdcem Evropy, bývali jsme elitou evropské inteligence a měli jsme sílu dělat prostředníka vojenským velmocem.
  Byly také doby, kdy jsme byli my vojenskou velmocí a kdybychom chtěli, mohla česká zem pokrývat většinu evropského kontinentu.
  Také byly doby, kdy jsme rozumně spolupracovali s německým národem, stejně jako s tím ruským – to je správná cesta.
  Jakmile naleznou společnou řeč český, německý a ruský národ, nastane v Evropě i ve světě na dlouho klid, mír a prosperita.
  Spojenců, kteří odmítají válku i otrokářský západní systém peněz je po světe víc než dost, stačí se pozorně dívat.
  Aktuálně se děje mnoho důležitých věcí, které silně ohrožují americko-izraelskou nadvládu a především dolarový měnový systém, což je hlavní důvod panické, hysterické reakce a snahy jako vždy v historii vyvolat světovou válku.
  Kapitalismus vždy neodvratně končí velkou krizí s miliony bezdomovců a světovou válkou, stačí se poučit z historie.
  Nic takového není nutné, zdrojů je pro všechny lidi dost.
  K tomu, abychom se měli dobře, stačí jen začít zase poctivě pracovat, vybudovat znovu české průmyslové i spotřební podniky a továrny, obnovit české zemědělství a českou soběstačnost – dobře vedený stát je soběstačný a nepotřebuje zahraniční pomoc, ta je jen bonusem.Takový stát také neovlivní žádné krize a jejich dominový efekt.
  Bohužel v současnosti jsme jen kolonie s levnou pracovní sílou, montovna zahraničních výrobků a bordel s nejkrásnějšíma holkama.Navíc bez armády a bez zbraní, tedy bez rozumné obrannyschopnosti proti agresorům.
  Důležitá je víra v českou zem a národ, spolupráce a dobrá výchova dětí, pak můžeme dokázat společně cokoliv.
  Pokud bude Čech bojovat proti Čechovi a Čech okrádat Čecha aby měl lepší mobil, hezčí auto a luxusnější hadry, skončíme.
  Jakmile ale Češi spolupracují, dokázali vždy v historii velké věci – proč jsme vyhráli v Naganu proti celému světu, protože jsme byli nejlepší hokejisté?Samozřejmě, že ne, protože jsme byli nejlepší TÝM.
  Proč naši hokejisté a fotbalisté na vrcholné úrovni už roky nevyhrávají pořádně nic?Protože nebojují a nehrají jako tým, ale jako parta jednotlivců.
  Stejné je to s celým českým národem – když spolupracujeme, jsme jedničky v celosvětovém měřítku, když bojujeme jeden proti druhému, jsme nuly, které ovládne a zotročí kdejaká pětka.

  S pozdravem

  všem slušným a rozumným lidem

  alien

 25. Jirka napsal:

  Cenzury se ti zachtelo? Ty uzvanena, prolhana, vlastizradna, komunisticka zrudo. Krev tech lidi v Donecku mas na rukou ty, stalinisticky uchyle a zastance agresoru.

 26. Jirka napsal:

  Tady je videt, ze komuniste i naciste jsou jedna a tataz zber.

 27. alien napsal:

  Ad „jirka“ neboli thomas

  Ano, přesně tak, rozumná regulace zločinců, flamerů a provokatérů tohoto typu je důležitá věc, aby demokracie fungovala nebo aby mohla fungovat slušná diskuse na jakémkoliv webu.
  Nikdo jim nebrání sprostě křičet – třeba doma, na vlastním webu či blogu, ve vykřičeném domě nebo v hospodě stejné nesmysly na lidi kolem a uvidíme, jak dlouho jim to vydrží.
  Naproti tomu je potřeba zrušit všechny totalitní ideo zákony, které podobní zločinci prosadili, aby mohli kriminalizovat slušné lidi za jejich názory – to je cenzura.
  Takoví jako křičící blázen jirka/thomas udávají na policii, na ose, pro antifa apod. a požadují zavření lidí do kriminálů a do lágrů každý den.
  Komunisty bych sem nepletl, je klasikou, že jim podobní a jejich rodiny mají dlouhý rejstřík udavačů u stb, gestapa atd.
  Cenzuru bych sem také nepletl, režimní média nebo weby podobných bláznů ji tvrdě používají každý den na jakýkoliv odlišný názor, který není zveřejněn a jeho autor je kriminalizován, zatímco podobným bláznům se dostává možnosti veřejně své nesmysly na protirežimních webech publikovat tak jako třeba zde.
  Blázni a provokatéři do diskusních klubů ani do veřejné diskuse o vážných věcech nepatří – to není žádná cenzura, to je rozumné, demokratické opatření, aby se dalo vůbec diskutovat bez podobné sprostoty a placených provokací.
  Demokracie není žádná anarchie, ale svobodná, občanská společnost, kde má každý Občan Ústavou daná svá práva, ale také povinnosti – a pokud své povinnosti nedodržuje, nezaslouží si ani část svých práv.
  Jednou z povinností v diskusním prostoru je chovat se slušně, vyjadřovat se k tématu a neútočit na ostatní diskutující – kdo toto porušuje, má být z diskuse vykázán a může si jít řvát třeba do lesa nebo do blázince nebo do své oblíbené KLDR, kam by rád každého slušného demokrata poslal.
  Pro úplnost, jsem zastáncem (skutečné) přímé demokracie, zatímco zde pokřikující blázen je všemi rysy jednoznačný fašista (neplést s nacistou).
  Dodám, že v případě zde hystericky povykující osoby jsou označení blázen i fašista faktickými konstatováními, nikoliv urážkou.

  Sám půjdu dále samozřejmě příkladem a na další nesmyslný výhyk tohoto blázna už nebudu reagovat. :)

  Hezký den

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!