Podpora Ruské federaci v humanitárních záměrech – 18.8.2014

prateleruskaPraha, Velvyslanectví Ruské federace, Náměstí Pod kaštany 19/1, 18. srpen 2014, 15:00–16:00
My občané České republiky podporujeme Ruskou federaci v jakýchkoliv humanitárních záměrech kdekoliv po světě. O to více nyní vyjadřujeme plnou podporu v kritické situaci v jaké se nalézá Ukrajina a stavíme se na stranu Ruské federace.

Humanitární konvoj na východní Ukrajinu nám ukázal a poučil nás, že Ruští přátelé neohroženě a na vlastní riziko podpoří trpící lidi a dovezou jim léky, ošacení, vodu a jídlo.

Žádné světové sankce, ani výhrůžky otevřenějším konfliktem jim v tom nezabránily a na svůj vlastní úkor se postavili za světový mír a vzájemné lidské pochopení.

Tento akt a čin je sympatický občanům i ve státech, ve kterých vlády podporují a vytváří sankce vůči Ruské federaci.

A to přijdeme dokázat i my v pondělí 18. srpna 2014 od 15:00 před Ruskou ambasádu.

Vyjádříme podporu Ruské federaci!!!

Je nutné, aby svět viděl a slyšel, že ve státech, kterých vlády vytváří tyto nesmyslné sankce a další politická omezení je veřejnost ve skutečnosti na straně Ruské federace!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/440133529458419/
18 Komentářů k Podpora Ruské federaci v humanitárních záměrech – 18.8.2014

 1. Martin Bareš napsal:

  lidičky opravte si text! Budou Vás zase naši přátelé mít za "bolševické blby".
  Světový mír s malým "m".Dále: Sankce nezabránily (lidem v předešlé větě, ale podmět jsou ty sankce) a dále: stylisticky - občané se postavili - to "občané" do věty dejte, věta musí mít v této podobě dva různé podměty, když má dvě různá "i" a "y".

  Pokud nejde samozřejmě o provokaci. Děkuji za přečtení a za kontrolu někým, pokud mi nevěříte.

  • Divenka Prostá napsal:

   Pokud nemáte co říct k tématu, raději se zdržujte podobných "komentářů". To abyste náhodou nepůsobil jako hnidopich.

 2. Petr napsal:

  Výborně! Ať Putin vidí, že normální lidé jsou na jeho straně. A co se mi na tom prohlášení líbí, že je v jménu OBČANU! Ještě lepší by bylo říct: "ve jménu ČESKÉ REPUBLIKY" - vzít tento pojem Zaorálkovy a Zemanovy. Moc si přeji, aby velvyslanec Ruska slyšel, že je to ve jménu České REPUBLIKY! Když může blb Zaorálek posílat 50 milionů Porošenkovi na zbrojení v našem jménu, tak mi taky můžeme v jeho jménu podpořit Rusko!!!

 3. Petr napsal:

  oprava:...tak mY taky můžeme

  • Franta napsal:

   Petře, naprosto s tebou souhlasím. Ale když už se opravuješ, tak nejen my, ale také Zaorálkovi a Zemanovi. Ale to není podstatné. Hlavní je, že na rozdíl od těch, co nás a naši republiku mají reprezentovat (a přitom spíš dělají ostudu), rozumní občané jsou na té správné straně. Západ podporuje vraždění a brání pomoci obyčejným lidem. Hanba.

 4. mikro napsal:

  Bydlím bohužel na druhém konci republiky navíc mně tato zk-kapitalistická společnost natolik ožebračila,že nemám ani na cestu do Prahy.Přesto plně podporuji toto setkání před velvyslanectvím a přeji Ruskému národu jen to nejlepší a hlavně ať zvítězí nad fašisty z Kyjeva,ale i USA,EU-je to jeden bordel.

  • Franta napsal:

   Škoda, že se taková setkání konají jen v Praze. Neexistuje petice na podporu RF a humanitární pomoci? Nemyslím "humanitárního" bombardování a vraždění civilistů, které umí USA a NATO.

 5. krysar napsal:

  Nelze se nezůčastnit.

 6. Petr napsal:

  Ano, budu tam. Tady máme genocidu civilního obyvatelstva na východní Ukrajině, kterou jak jinak podporuje Anglo-Americká říše, svět mlčí, nebo tu hrůzu podporuje.Rusové vyšlou léky, jídlo a oni je tam nepustí, aby neviděli co se tam ve skutečnosti děje. Pokud by Rusko chtělo podpořit svůj záměr na Ukrajině zcela jistě má nástroje, jak to udělá jinak.

 7. Pavel napsal:

  Jde někde podepsat nějaká petice?
  Nejde někde sehnat "svatojířská stužka"?

 8. Marek napsal:

  ja jdu taky, budu tam

 9. Marek Cigánek napsal:

  Jsem z Českého Krumlova a bohužel nebudu moci do Prahy jet. Ale plně se s výzvou ztotožňuji a podporuji ji. Každý den od února se naše rodina modlí za mír na Ukrajině a Novorusku. a budeme se modlit i v pondělí. Protože to je boj nejen zbraní, ale i boj duchovní. Ale nejen duchovní ale i materiální pomoc je potřeba. Prosím, existuje možnost kam je možné zasílat peníze na trpící obyvatele Donbasu? Předpokládám, že Člověk v plísni se tím nezabývá, ale ruská ambasáda by mohla pomoci. Děkuji

 10. Kluk napsal:

  "Humanitární konvoj na východní Ukrajinu nám ukázal a poučil nás, že Ruští přátelé neohroženě a na vlastní riziko podpoří trpící lidi a dovezou jim léky, ošacení, vodu a jídlo"

  Výše citovaný text je jak agitka za bolšána, stojím při Rusku, ale chtělo by to drobet zvolnit, a ten Humanitární konvoj na východní Ukrajinu mi zatím nic moc neukázal, zatím teda (Nechval dne před večerem) :-D

 11. Contumax napsal:

  Kdo rychle dává dvakrát dává a to rusové udělali a co dělají ostatní státy ???

 12. martin bareš napsal:

  dívenko prostá: nejsem hnidopich. Sám jsem proti intelektuálským řečem o ničem.
  Tohle o ničem nebylo. Když zvu lidi na akci a nadělám tam chyby - nedám to nikomu přečíst, pokud nevím, spoustu lidí odradím.
  Tolik na vysvětlenou. Jinak zdravím. A myšleno to bylo dobře!

 13. Jirka napsal:

  Budu tam ,Dneska me prijde ,ze na Ukrajine jde o vytvoreni staronoveho CHAZARSKEHO KAGANATU ,kteri rozprasil Rusky knize Svietoslav v roce tusim 945 ad.Je to v tom hodne zaangazovana Chasidska sekta Chabad Lubavich ,a prave presunuli sve silo z New Yorku do Dnepropetrovsku ,rodisti sveho mesiase Rebbeho Schneersona ...Ta junta v Kyjeve je Chazarska= ,oni si rikaji Zide...Rusko bojuje proti NWO ,bojuje za krestanske tradice.Rad se akce zucastnim .VIVA PUTIN ,VIVA ROSSIJA ,at ziji Slovane

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!