Seriál: Boj o svobodu – část V. – KLIMATERORISMUS

Alex : Boj za svobodu (Fighting for Freedom) by Novak, Alex ZdenkaZnámá to osobnost u nás i ve světě je Václav Klaus. Je velkým bojovníkem proti povídačce o globálním oteplování. I když se na první pohled zdá, že klimaterorismus z hlediska financí není zas až tak zásadní, pak vás musím vyvést z omylu, je dokonce ten nejzásadnější a nebýt něho, celá ta krabička by se zhroutila.

Celý komplot v ovládání společností, územních celků a republik je řízen tímto jevem. Ptáte se jak?

Především si nejdříve povíme něco o globálním oteplování. Je vyvíjen neustálý tlak na naší mysl, že jsme odpovědni za oteplování klimatu. Otázkou je, čeho a čím tedy, a kde se to projevuje. Je nám vtloukáno, že CO2 je ten element, co my všichni produkujeme a je potřeba tedy zřizovat povinné fondy a platit daně za tuto výrobu CO2.

Kde jsou tyto peníze? Jsou opravdu všechny použity na deklarovaný cíl? Nebo se dají použít i třeba na chemtrailsování oblohy, abychom zefektivnily kvality našeho rčení o oteplování? Přitom si stačí vybavit, nevím teď v které třídě se to učí o rostlinách, co je základním prvkem růstu rostlin. A ejhle, on je to tolik zavrhovaný CO2! Platí přirovnání, čím víc budete mít v ovzduší CO2, tím bujnějšího růstu rostlinstva dosáhnete. I zde bude určitá hranice. Avšak z průzkumů vzorků nalezených vzduchových kapes v ledu, lze rozborem potvrdit, že v uvedených historických oknech s bujarým růstem rostlinstva na této zemi, je daleko vyšší přítomnost CO2 v ovzduší, k měřítku dneška. Přitom zde nejde o drobné převýšení. Můžete si tyto údaje ostatně nalézt sami.

Máme tady již nástin nějakých financí a nejde o zanedbatelnou částku a pak zde máme pojem chemtrails. Velice polemizované téma mnohými odpírači. Přitom je nepřehlédnutelný a hlavně prokazatelný dle spádu ve vzorcích půdy a dnes již podložený mnohými svědectvími.

Ptáte se, co na to naše vláda? Která, ta malá na našem panství, nebo ta z Bruselu? Nikdo se nechce znemožnit, nebo možná i fyzicky odrovnat. Sledujme tedy cíl tohoto prostředku.

Nejenže zanáší půdu možnými látkami vedoucími k nereprodukci rostlin, zajisté i vytváří deštník pro všude přítomné radiovysílače, které vyzařují energii. Pak existují velice pokročilé technologie meteoradarů s účinnými pulzy. Pulzy s energii cíleně vyslanou do daného sektoru. A v neposlední řadě nás pěkně dokáží prohřívat energie haarpů. Prostě jsme jako v mikrovlnce a proto je půda pod nohami nejspíš teplejší.

Kdyby byla pravda o oteplování klimatu, musel by platit závěr V. Schaubergera, že teplejší déšť se vsaje do chladnějších mas podloží, a spodní vody bychom měli nadbytek. Opak je pravdou. Voda co padá, hned odteče. Země ji nevsákne a zavládne sucho. Kdo tohle řídí? Proč tedy neznáme učení V. Schaubergera – mne je to jasné.

Kácíme bezmyšlenkovitě dál naše lesy. A když nemáme osázená pole, tak je jen sekáme a půda se pořád jen prohřívá! Proč nenasadíme stromy na tyto plochy? Viktor přirovnává les k životu lidí. Malé dítě musí žít u rodičů, pro svou ochranu a zdravý růst i vědomostní. Tak proč kácíme celé lesy? Jak má potom vědět ten malý stromek, co dělat bez toho starého?

K velikánu V. Schaubergera lze ještě dodat, že v roce 1958 byl pozván i se svým synem Waltrem do USA, kde byl následně po dlouhém pobytu donucen podepsat dispoziční práva k jeho výzkumu americkým úřadům. Po tomto vnitřním šoku s vykradením jeho celoživotního díla americkými úřady se vrátil zpět do své vlasti – Rakousko, Linz, kde po pěti dnech zemřel.

Je těžké dnes uvěřit faktům? Nakousl jsem třeba zkratku HAARP, jde prý o výzkum radiových vln. Ale když se zeptáte odborníků jakými výkony disponují moderní přístroje na průzkum zemských vrstev, odpoví, že je to v řádu několika jednotek či desítek Wattů. Zkuste si nalézt deklarované výkony zařízení haarpů! Jsou to stovky, ne-li tisíce wattů.

K čemu je zapotřebí takové energie? Je nutností vzpomenout při rozboru energií i Nikolu Teslu. Tento jediný člověk v nedávné historii poznal principy vlnění a přenosu energií. A k tomuto faktu poznamenal, že může postavit takové zařízení, kterým zničí kdekoliv, kdykoliv a opakovaně vše a přitom se nepohne z jednoho místa. Navíc před touto smrtící energií nebude úkrytu.

Tesla nakonec tuto technologii zavrhl a nerozpracoval. Přijal odpovědnost za možné následky. Dokonce šel tak daleko, že neměl žádného učedníka a nedělal si ani zápisky. Byla to vláda USA, která mu nakonec vyprázdnila kancelář a zabavila jakýkoliv papír. N. Tesla byl velikán, který i tak dal světu mnohé objevy. Nutno dodat, že některé jeho teorie jsou nepochopitelné ještě dnes současné akademické vědě.

Máme zde zaručeně dvě osoby okradené o výzkumy. Lze také říci, že v zájmu „okradení“, může být také dokonalé utajení a s tím spojené vypuštění fám. Komu to opravdu slouží a jakou to má spojitost ze svobodou, si vysvětlíme po rozebrání posledního dílu skládačky, a to jsou finance.

Předchozí kapitoly:
http://www.nwoo.org/2014/07/05/serial-boj-o-svobodu-cast-i-armada/
http://www.nwoo.org/2014/07/07/serial-boj-o-svobodu-cast-ii-zemedelstvi/
http://www.nwoo.org/2014/07/23/serial-boj-o-svobodu-cast-iii-zdravotnictvi/

http://www.nwoo.org/2014/07/26/serial-boj-o-svobodu-cast-iv-skolstvi/

 
3 Komentářů k Seriál: Boj o svobodu – část V. – KLIMATERORISMUS

 1. pavelka70 napsal:

  Vladane, proto se neosázené plochy sečou, aby nezarostli buřinou!
  (to je správa pro ovce). Ale skutečne se sečou proto, aby se půda vysušila a zvedla tak průměr teplot ke global.oteplování. A za to těm kulakům EU platí přes dotace. (správa pro silnější žaludky).

 2. Definitiva napsal:

  Niekde som registroval, že Nicola Tesla, Srb, spomínal Indické védy, tie sú asi pozostatkom Slovano-Árijských véd, lebo logika vecí hovorí, že Indovia dodnes nepochopili zmysel véd, poznanie v nich napísané pre ďalšie generácie, teda asi neboli ich autormi. Einsteinova manželka bola Srbka. V Srbsku sú pyramídy, monolitické stavby.

  Cyril Hromník tvrdí, že Sloveni majú svoje korene u Dravídov, čiernych a menej vyspelých ľudí v Indii, ktorí sú nositeľom Indických véd, lebo slovenčina má slovné korene zhodné s dravídčinov. Robí záver, že Dravídi boli primárnou kultúrou a od nich sa učili a preberali kultúru Árijci a aj Sloveni. Lenže Dravídi sú čierny, my sme biely, genetika nepustí. Naši cigáni sú tiež tmavej pleti a nie a nie obelieť, belší a šikmookí cigáni sa rodili až po tisíckach rokov pri sovietskych vojenských posádkach, genetika nepustí.

  Rovnako však môže byť, že Slovano-Árijci, ako vysoko vyspelá civilizácia, ktorá bola nositeľom Slovano-Árijských véd, kolonizovala Indiu a Indické védy sú pozostatkom po zničení Slovanských dejín. Jednoducho pri veľkých požiaroch originálov v knižniciach v stredoveku sa pozabudlo, že védy môžu byť aj inde, rovnako ako požiar prežili mapy anglosaso židov, ktoré dokladujú existenciu Veľkej Tartárie a v nej národných Tartárií, pomenovaných na počesť bohov Tarcha a Tary. A spoločné slovné základy sú dôkazom vplyvu Árijcov na Dravídov, ale nie o tom, že máme dravídsku mater.

  Podobne Zecharia Sitchin hovorí o najvyspelejšej kultúre , o Sumérskej civilizácii, ktorej znalosti my dodnes nedosahujeme a ktorá susedila s Árijskou civilizáciou, s majstrami v odlievaní kovov. Ľudstvo na Zemi zaznamenalo úpadok duchovna, morálky a poznania smerom od Sumérov cez Staroveký Egypt, Grécko, Rím, žido-kresťansko-islamské náboženstvá, Stredovek. Dnešná technokracia je len technokraciou na ovládnutie sveta, na presadenie systému sociálneho parazitizmu a možno využíva znalosti Indických a Slovano-Árijských véd, ktoré spomína aj N.Tesla.

  Chemtrails. Je zúfalé, že ľudia sa nepozrú na nebo ako je rok dlhý. Pritom nebo je u Slovanov spájané s bohmi, nebo je miesto, odkiaľ bohovia prišli, v nebi je raj -ako nás učia židia, Nebo-Nebesá, Net-besa, niet zloby, niet zla na nebi, kým USA nezačali robiť vojenský výskum počasia, celosvetovo, na všetkých kontinentoch.

  Hmlovina chemtrails je na prvý pohľad a okamžite rozlíšiteľná od prírodnej kopovitej oblačnosti. Hmlovina vzniká roširovaním chemtrailsových pásov po lietadlách, pretrváva na oblohe aj niekoľko dní, je vyššie ako prirodzená oblačnosť. Toho roku výskum počasia USA pokročil, hmloviny sú ojedinele aj vo výške prirodzených mrakov, ale sa s nimi nezmiešajú, nesplynú, vždy tvoria samostané a odlíšiteľné hmoty. Hmloviny dnes nemusia byť len po lietadlách, oni dnes častejšie priplávajú po oblohe bez zvuku lietadiel.

  Ak sú hmloviny ožiarené, tak začnú tvoriť drobnú oblačnosť, ktorá má vždy iný tvar ako prirodzené mraky, niekedy ožiarená tvorí trojuholníkový výsek s baránkovitou oblačnosťou usporiadanou do rovnobežných pásov, podobne ako rebrá a rýchle, za niekoľko minút zmiznú a vidíme modré nebo.

  Modré nebo je prírodný jav, mliečna až tmavo sivá hmlovina je jav výskumu počasia USA. Mliečna hmlovina :
  1. bráni slnečnému žiareniu preniknúť na zemský povrch, rastliny bez slnka neasimilujú, nerastú, plody nedozrievajú.
  2. vytvára skleníkový efekt, ak je na oblohe hmlovina, tak je cez deň dusno ako v skleníku, teplo nemôže preč, teploty sú 30 až 35 st.C. Ak je modrá obloha, tak slnečné žiarenie je ostré, silné, teploty sú rovnaké, ale pri modrej oblohe a vánku neregistrujeme, žeby bolo dusno, teplo uniká hore. Noci sú pri hmlovine mimoriadne teplé!

  Výskum počasia má na svedomí aj extrémne lokálne suchá a lokálne zrážky, farmári mali zničenú úrodu, či už vodou, alebo suchom. To je ďalšie využitie chemtrails. Depopulácie na Zemi, hovoria o nej otvorene politické špičky NWO-USA-EÚ. U nás sú Medardove dni, 40 dní kvapká. Dnes už neplatia, registrujeme obdobie dažďov a obdobie sucha, ktoré je ťažko spojiť s ročnými obdobiami, ktoré nemá v tisícročných dejinách Slovanov žiadny záznam, porekadlo. Ľudstvo vymrie hladom a nikto neukáže prstom na pôvodcov chemtrails, na USA. Podobné pokusy sú s vírusmi, ktoré ľudstvo nikdy neregistrovalo, len USA vyhlásili, že to zmutoval vírus. Povedali pravdu, ale nedopovedali, že vírus zmutoval v ich laboratóriu. Podobne vakcinácia, je najväčším rizikom šírenia smrti v mene zdravia našich detí. Všetko dobré sa v rukách vrahov na zlé obráti.

  Klima agenda tvrdí, že sa otepľuje, polárnych ľadovcov pribúda. Výsledkom HAARP je zničenie ozónovej ochrannej vrstvy v atmosfére. Klima panel tvoria politické prostitútky, nezávislí odborníci v masmédiách nemajú priestor, ani ich spoločné vyhlásenia proti Klima agende.

  Chemtrails je ľudskými zmyslami postihnuteľný fakt, hmloviny registrujete okamžite, bez prístrojov, bez výpočtov, len za použitia vlastných zmyslov, očí a Slovanského zdravomyslia, tzv. sedliackeho zdravého rozumu.

  Tým najvyšším dôkazom je a ostane ľudská skúsenosť, nemôže ju prekonať žiadna matematika, ekonomika, fyzika..., ak je "veda" v rozpore s ľudským poznaním, so zdravomyslím, tak nie je niečo v poriadku. Treba len jedno. Prestať vnímať konzum a začať vnímať poslanie a zmysel života človeka na Zemi. Odkiaľ som prišiel a kam smerujem!

 3. gojjim naches napsal:

  hovno hoří,i když nehoří,všichni jsou přesvědčeni,že hoří..rezoluce,petice,podpisové akce..a když zjisti,že hovno opravdu nehoří,tak za chemtrails a vše ostatní muže PUTIN.http://www.wmmagazin.cz/view.php?cisloclanku=2009100014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!