Seriál: Boj o svobodu – část V. – KLIMATERORISMUS

Alex : Boj za svobodu (Fighting for Freedom) by Novak, Alex ZdenkaZnámá to osobnost u nás i ve světě je Václav Klaus. Je velkým bojovníkem proti povídačce o globálním oteplování. I když se na první pohled zdá, že klimaterorismus z hlediska financí není zas až tak zásadní, pak vás musím vyvést z omylu, je dokonce ten nejzásadnější a nebýt něho, celá ta krabička by se zhroutila.

Celý komplot v ovládání společností, územních celků a republik je řízen tímto jevem. Ptáte se jak?

Především si nejdříve povíme něco o globálním oteplování. Je vyvíjen neustálý tlak na naší mysl, že jsme odpovědni za oteplování klimatu. Otázkou je, čeho a čím tedy, a kde se to projevuje. Je nám vtloukáno, že CO2 je ten element, co my všichni produkujeme a je potřeba tedy zřizovat povinné fondy a platit daně za tuto výrobu CO2.

Kde jsou tyto peníze? Jsou opravdu všechny použity na deklarovaný cíl? Nebo se dají použít i třeba na chemtrailsování oblohy, abychom zefektivnily kvality našeho rčení o oteplování? Přitom si stačí vybavit, nevím teď v které třídě se to učí o rostlinách, co je základním prvkem růstu rostlin. A ejhle, on je to tolik zavrhovaný CO2! Platí přirovnání, čím víc budete mít v ovzduší CO2, tím bujnějšího růstu rostlinstva dosáhnete. I zde bude určitá hranice. Avšak z průzkumů vzorků nalezených vzduchových kapes v ledu, lze rozborem potvrdit, že v uvedených historických oknech s bujarým růstem rostlinstva na této zemi, je daleko vyšší přítomnost CO2 v ovzduší, k měřítku dneška. Přitom zde nejde o drobné převýšení. Můžete si tyto údaje ostatně nalézt sami.

Máme tady již nástin nějakých financí a nejde o zanedbatelnou částku a pak zde máme pojem chemtrails. Velice polemizované téma mnohými odpírači. Přitom je nepřehlédnutelný a hlavně prokazatelný dle spádu ve vzorcích půdy a dnes již podložený mnohými svědectvími.

Ptáte se, co na to naše vláda? Která, ta malá na našem panství, nebo ta z Bruselu? Nikdo se nechce znemožnit, nebo možná i fyzicky odrovnat. Sledujme tedy cíl tohoto prostředku.

Nejenže zanáší půdu možnými látkami vedoucími k nereprodukci rostlin, zajisté i vytváří deštník pro všude přítomné radiovysílače, které vyzařují energii. Pak existují velice pokročilé technologie meteoradarů s účinnými pulzy. Pulzy s energii cíleně vyslanou do daného sektoru. A v neposlední řadě nás pěkně dokáží prohřívat energie haarpů. Prostě jsme jako v mikrovlnce a proto je půda pod nohami nejspíš teplejší.

Kdyby byla pravda o oteplování klimatu, musel by platit závěr V. Schaubergera, že teplejší déšť se vsaje do chladnějších mas podloží, a spodní vody bychom měli nadbytek. Opak je pravdou. Voda co padá, hned odteče. Země ji nevsákne a zavládne sucho. Kdo tohle řídí? Proč tedy neznáme učení V. Schaubergera – mne je to jasné.

Kácíme bezmyšlenkovitě dál naše lesy. A když nemáme osázená pole, tak je jen sekáme a půda se pořád jen prohřívá! Proč nenasadíme stromy na tyto plochy? Viktor přirovnává les k životu lidí. Malé dítě musí žít u rodičů, pro svou ochranu a zdravý růst i vědomostní. Tak proč kácíme celé lesy? Jak má potom vědět ten malý stromek, co dělat bez toho starého?

K velikánu V. Schaubergera lze ještě dodat, že v roce 1958 byl pozván i se svým synem Waltrem do USA, kde byl následně po dlouhém pobytu donucen podepsat dispoziční práva k jeho výzkumu americkým úřadům. Po tomto vnitřním šoku s vykradením jeho celoživotního díla americkými úřady se vrátil zpět do své vlasti – Rakousko, Linz, kde po pěti dnech zemřel.

Je těžké dnes uvěřit faktům? Nakousl jsem třeba zkratku HAARP, jde prý o výzkum radiových vln. Ale když se zeptáte odborníků jakými výkony disponují moderní přístroje na průzkum zemských vrstev, odpoví, že je to v řádu několika jednotek či desítek Wattů. Zkuste si nalézt deklarované výkony zařízení haarpů! Jsou to stovky, ne-li tisíce wattů.

K čemu je zapotřebí takové energie? Je nutností vzpomenout při rozboru energií i Nikolu Teslu. Tento jediný člověk v nedávné historii poznal principy vlnění a přenosu energií. A k tomuto faktu poznamenal, že může postavit takové zařízení, kterým zničí kdekoliv, kdykoliv a opakovaně vše a přitom se nepohne z jednoho místa. Navíc před touto smrtící energií nebude úkrytu.

Tesla nakonec tuto technologii zavrhl a nerozpracoval. Přijal odpovědnost za možné následky. Dokonce šel tak daleko, že neměl žádného učedníka a nedělal si ani zápisky. Byla to vláda USA, která mu nakonec vyprázdnila kancelář a zabavila jakýkoliv papír. N. Tesla byl velikán, který i tak dal světu mnohé objevy. Nutno dodat, že některé jeho teorie jsou nepochopitelné ještě dnes současné akademické vědě.

Máme zde zaručeně dvě osoby okradené o výzkumy. Lze také říci, že v zájmu „okradení“, může být také dokonalé utajení a s tím spojené vypuštění fám. Komu to opravdu slouží a jakou to má spojitost ze svobodou, si vysvětlíme po rozebrání posledního dílu skládačky, a to jsou finance.

Předchozí kapitoly:
http://www.nwoo.org/2014/07/05/serial-boj-o-svobodu-cast-i-armada/
http://www.nwoo.org/2014/07/07/serial-boj-o-svobodu-cast-ii-zemedelstvi/
http://www.nwoo.org/2014/07/23/serial-boj-o-svobodu-cast-iii-zdravotnictvi/

http://www.nwoo.org/2014/07/26/serial-boj-o-svobodu-cast-iv-skolstvi/

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!