Rozštípnutí diplomacie: Ukrajinská vláda uvěznila personál ruské ambasády v Kyjevě

Podle ministerstva došlo k „dalším ohavným akcím proti bezpečnostním strážcům ruské ambasády včetně osobního strážce velvyslance“.  Rusko trvá na okamžitém propuštění členů personálu ruské ambasády v Kyjevě, zadržených 28. srpna, uvedlo v pátek ruské ministerstvo zahraničí.

„Naléhavě vyzýváme k zastavení provokací proti ruským diplomatickým institucím na Ukrajině a členům našeho diplomatického personálu,“ řeklo toto ministerstvo.

Podle ministerstva došlo k „dalším ohavným akcím proti bezpečnostním strážcům ruské ambasády včetně osobního strážce velvyslance,“ které byly zinscenovány 28. srpna v Kyjevě. Ti byli zadrženi při odchodu z restaurace pod otevřeně vyfabrikovanou záminkou, že mají granáty, i přes skutečnost, že předložili diplomatické pasy.

„Požadujeme okamžité propuštění všech členů personálu ambasády a zabránění budoucímu porušování mezinárodních konvencí o diplomatické imunitě,“ řeklo toto ministerstvo.

Rusko naléhá na ukrajinskou stranu a Západní partnery, aby projevili dobrou vůli k řešení problémů výlučně mírovými prostředky, uvedlo v pátek ruské ministerstvo zahraničí.

„To je jediný způsob, jak může Západ hájit zájmy poslušných ukrajinských politiků, ukrajinského mnohonárodnostního lidu a budoucnosti ukrajinského státu, jehož perspektiva může být a měla by být zajištěna úsilím o celonárodní shodu,“ uvedlo toto ministerstvo.

„Rusko bude neustále dělat, co může, aby vytvořilo podmínky k řešení této krize jednáním a přes opatření k budování silnější důvěry mezi stranami konfliktu a přijímáním konkrétních opatření k de-eskalaci situace a k pomoci civilistům,“ uvedlo toto ministerstvo.

By ITAR-TASS

Global Research, August 29, 2014

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/breakdown-of-diplomacy-ukraine-government-arrests-russian-embassy-staff-in-kiev/5398277
8 Komentářů k Rozštípnutí diplomacie: Ukrajinská vláda uvěznila personál ruské ambasády v Kyjevě

 1. vilo napsal:

  Politika večných ústupkov! Nie je to divné? Ako keby to Putin sám chcel. A pritom vie o zámeroch ukrofašististickej vlády niekoľko ťahov dopredu. Bude obetovať kadečo, len aby On nezačal vojnu. Tipujem, že ruský Velvyslanec môže ešte dostať na zadnicu, pokým sa reakcia rusov nejoako prejaví. Skostnatelý aparát, do pi….

  • sa napsal:

   V době propagandy, potřebuje co může potom mlátit západu o hlavu a zároveň má něco co může ukazovat v latisnké americe, v arábii či v assi se slovy, „my nejsme USA a západ, nechete raděj spolupracovat s ruskem čínou a indií a brásílií, nebo máte možnost se nechat zotročit“ :D

   Tady opět ukazuje Putin schopnost plánovat pár kroků dopředu, kdežto mamlasové na západě si hrají na zisk teď..

   • Jama50 napsal:

    Úplná pravda, která jim doposud vycházela. Zejména pro hloupost nás obyčejných lidí po celém světě, kteří se neumějí po celém světě vzájemně domluvit a zarazit to.

  • luka napsal:

   Podle mě hraje o budoucnost.Přesně jak někdo psal níž.Ví že západ bojuje o záminku Rusko zničit.Snaží se to zahrát do autu.Při válce není o co stát,většina jeho lidu by padla.Ví že to chtějí.A ví že chtějí aby to bylo na něj.Stát který pracně postavil na nohy by se propadl do hrozný bídy.Nikdo by nezískal.Je to hra o budoucnost a o dobrý jméno.Můžou na něj zaútočit ale budou to muset vyžrat u vlastních občanů.Takhle by se jim to šiklo víc.Zápaďáci chtějí obejít nepokoje ve vlastních zemích.To je můj názor.

 2. Zed napsal:

  Loutka Bílého domu Porošenko se snaží vtáhnout do konfliktu Rusko všemi prostředky. Sestřelení maajsijského Boeingu nezabralo, tak se zkouší všechny možné vyfagrikované ruské invaze a to už téměř každá druhý den. Nyní tedy přiostřili a zatkli pracovníky ruského velvyslanectví. To je pro juntu typické. Před pár dny jednání, potřásání rukou a úsměvy a pak liži, vyhlašování války a zatýkání vyslanců. Takto se ve světě protlačuje NWO. Kdo jim stojí v cestě a dokáže být nebezpečný a ohrožovat nástup NWO (nyní je to Putin), toho nevybíravými prostředky vyprovokovat, pošpinit a zlikvidovat. Dokud bude v čele Ruska Puti, nebo i někdo jiný, jemu podobný, tak si pokoj nedají. Dobře jim Putin řekl, aby si nezahrávali. Rusko není Afghánistán, Irák, nebo Libye. I z těchto, v porovnání s Ruskem trpasličích stázů, SSA odtáhly jako zpráskaní psy a jenom po sobě zanechaly spoušť. Zřejmě jim to nestačilo a dokud nedostanou na zadek u sebe doma, tak pokoj nedají. Pokud dojde k válce a SSA se o to všemožně prostřednictvím nastrčených loutek v Bruselu a Kyjevě snaží, tak jí stejně prohrají. Ukrajina na politiku SSA doplácí již nyní a Evropu to teprve díky pimprlovským politikům v Bruselu čeká.

 3. alan napsal:

  Kolomojskij chce vyhodit do povětří DněproGES,Dněperskou vodní elektrárnu.Jsou to normální pošuci,zatopí to i kus Ruska…
  http://lifenews.ru/news/139291

 4. Martin Bareš napsal:

  Přátelé, bude válka. Bohužel. Putin nemůže donekonečna couvat před „civilizovaným“ světem.
  Co mě šokuje nejvíc: Naši lidé. Pokud na to přijde, téměř nikdo otevřeně fašisty neodsoudí. Ani v diskuzi, kdy stěny jsou silné a nikdo nenaslouchá.
  Jsme holt zkažení prasečím konzumem, závětřím a ještě k tomu blbí. Škoda. Ale je fakt, že podívat se pravdě do očí je pro většinu nepředstavitelně těžký.

  Jediný co mě utěšuje, že okolní svět na tom není líp.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!