Premiér DLR k zajatcům: Můžete jít domů, ale jako nepřátelé už se nevracejte

Snímek obrazovky pořízený 2014-09-02 16:31:39V 9ti minutové reportáži promlouvá Premiér DLR A.Zacharčenko k zajatcům z Ukrajinské armády: "Zavolejte svým ženám a matkám a vraťte se domů. Ale jestli sem znova přijdete jako nepřátelé, už se odsud živí nevrátíte. A jestli se chcete přijít jako přátelé, tak to není žádný problém."
18 Komentářů k Premiér DLR k zajatcům: Můžete jít domů, ale jako nepřátelé už se nevracejte

 1. eva napsal:

  Jeho velkorysost ovšem fašistická chunta neocení.....Pro Jaceňuky a spol. lidský život nic neznamená.......Kdyby aspoň ti zajatí a propuštění dostali rozum !!!

 2. Contumax napsal:

  Eva
  Ne neocení, nedokáží to ocenit, zajatci možná ale né oligarchie, jak na Ukrajině tak satanističtí uzurpátoři myslící si, že jsou bozi...

 3. Pepan napsal:

  No když se podíváte na video tak si to zajatci uvědomují vypadají že by se nejraději studem propadli. Záklaďáci již naštěstí neexistují a pro profesionály je to jejich zaměstnání a za souhlas střílet do vlastních lidí musí nést vlastní zodpovědnost. Podle mě si slitování nezaslouží!

 4. Max napsal:

  "Chudaci"SS ich doma popravia.

 5. pavelka70 napsal:

  Tohle video je síla. Takové jednání v rukavičkách si Ukrouši nezaslouží! A bylo tam něco vzpomínáno, že i kontraktoři (asi žoldáci), no tak právě ti už měli bejt zahrabáni. Tohle jednáni v rukavičkách se Novorosijcům nevyplatí! Stavím 100 k 1, že půlka ze zajatců přijdou s puškama zas...

  • Pája napsal:

   Tihle nepřijdou. Byli z 93. mechanizovaný brigády. Snažili se prorvat z kotle a ze 150 lidí zůstalo 17, a ty pouštějí domů. Na LifeNews byl rozhovor s jejich velitelem. Myslím, že už mají dost.

  • Vlad napsal:

   Jediná šanca, ako tento svet zmeniť, je byť iný ako je terajší agresor.. Nesmieme preto volať po krvy, v čom by sme potom boli lepší? Toto gesto si zaslúži obrovské uznanie... Dáva svetu nádej.

 6. hejkalka napsal:

  Nemusí se vrátit se zbraněmi. Stačí když doma budou šířit co viděli a zažili. Ta UKR propaganda musí být strašlivá. Četla jsem poslední kus blogu toho motorkáře, tentokrát z Oděsy. Ty hrůzy co se tam děly a přesto, jak popisuje ty názory běžných Ukrajinců... Oni fakt jsou přesvědčeni že na východě bojují proti Rusům nebo teroristům. Tohle na ně řve ze všech stran a jiný pohled nemají. Takže každý navrátilec je zrnko písku v tom soukolí, snad se zadrhne dřív než pomře další hromada lidí.

 7. V.Z. napsal:

  Ano,zvrácená demagogie a propaganda má hrozivou sílu a ještě hrozivější následky.Doufám,že se její vliv bude,možná pomalu,ale přece jen drolit.

 8. Stavros napsal:

  Ten chlap má gule, žádná falešná divadelní subreta, které nejde věřit ani pozdrav.

 9. petr64 napsal:

  absolutny suhlas so stavrosom. keby mne dal niekto takuto sancu uz v zivote do ruky zbran nechytim. a to podanie ruk ... rus zostane rusom.

 10. kolemjdouci napsal:

  Pěkný politický projev od A až do Z, soudruh Chruščov by byl pyšný. Propaganda zmínila:

  - zrádnou vládu v Kyjevě,
  - neschopné velitele,
  - to jak jsou dobře krmení a vůbec se mají dobře,
  - jak sami volají domů a organizují odpor proti vládě,
  - všichni se hrozně stydí a vlastně ani nebojovali....

  Režie soudruhů z Ruska v každém střihu...

  • Pavel napsal:

   Kolemjdoucí je pěkný pitomec .-))))

  • doM693 napsal:

   kolemběžící občas sa aj zastav v tej rýchlosti ti unikajú dôležité podrobnosti

  • krysar napsal:

   Tak je to jeho Havlovský komunistický postoj pěstovaný ještě z dob 69 neberme mu ho.

  • Little napsal:

   Ty by si bol asi radšej, keby ich v priamom prenose popravili, však, ty úchyle?
   Ukáž mi niekde nejaké video, kde sa ukrajinská junta správa slušne k zajatcom?
   Ukáž mi akékoľvek video, kde akýkoľvek ukrajinský predstaviteľ vyjadruje akúkoľvek pozitívnu vôľu voči juhovýchodným Ukrajincom?

 11. Jarda napsal:

  Tito zajatci udělají pro Ukrajinu víc než nějaký mírový plán. To co budou vypovídat doma se bude šířit od úst k ústům jako tichá pošta.

  Vždyť to znáte " nebude toaletní papír" a všichni běželi do obchodu a papír pak skutečně nebyl.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!