Čeho se ještě dočkáme po summitu NATO?

Co můžeme ze strany USA a EU po summitu NATO čekat nám hodně napovídá již to, jakým způsobem se včera prezident Obama choval při setkání se zástupci pobaltských zemí. Jeho slova o ruské agresi (která nebyla žádným způsobem zatím věrohodně prokázána) na jihovýchodní Ukrajině a příslib ochrany ze strany NATO při pokusu Ruska anektovat území členských zemí aliance jasně napovídá, že USA pokračují v tvrdém protiruském konfrontačním kurzu.

Ten nasadili okamžitě po vypuknutí nepokojů po kyjevském puči, když vyhlásili podporu nelegitimního převratu v zemi a lidí kteří ho za pomoci neonacistických a nacionalistických bojůvek provedli, kdežto Rusko násilný krvavý převrat odsoudilo a vyjádřilo pochopení pro ty, kteří odmítli respektovat novou nelegitimní a neústavní vládu.

Od tohoto okamžiku se Rusko stalo pro EU a USA nepřítelem číslo jedna, protože tím, že po referendu připojilo do té doby ukrajinský Krym zpět k Ruské federaci a politicky a humanitárně pomáhá a zastává se lidí vzdorujícím pokusu kyjevských banditů uchvátit moc v celé zemi, překáží plánům evropské a americké podnikatelské a vojenské lobby, které s touto zemí mají a kterých se nehodlají jen tak vzdát.

Dalším kamínkem do této konfrontační antiruské mozaiky, je zvolení největšího evropského zastánce konfrontační americké politiky, polského premiéra Donalda Tuska prezidentem EU. Tento potomek svých pro nacistické Německo sloužících a pracujících předků nezapře staré dobré přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu a jeho podpora nové pučistické kyjevské vládě, ve které sedí i neonacisté obhajující zločiny válečného zločince a vraha Štefana Bandery mluví sama za sebe. Tento válečný štváč od začátku konfliktu na Ukrajině volá po přímém zásahu vojsk aliance NATO a po výstavbě nových amerických základen v Evropě namířených proti Rusku.

Vůbec nepochybuji, že Obama i Tusk nemají v plánu nic menšího, než je vyvolání lokálního vojenského konfliktu mezi Ukrajinou a Ruskem s cílem označit Rusko za agresora a rozpoutat tak novou studenou válku, díky které by se zbavili ruské konkurence na evropském trhu a Američané by mohli začít zásobovat Evropu svou ropou a tankery převáženým drahým zkapalněným plynem.  Získáním evropského energetického trhu čistě pro sebe, by totiž Americe svitla naděje, jak se dostat ze své stále se prohlubující ekonomické krize a zadluženosti.

Pokud se jim tento jejich plán skutečně povede, čeká nás éra centralizace moci a čím dál většího odebírání národních pravomocí členských států EU pod záminkou ruské hrozby. Dočkáme se záplavy amerického zboží, drahého benzínu, zničení tradičních rodinných hodnot, nástupu multikulturismu a postupného zániku národního cítění a hrdosti na kulturu a historii naší země.

Zkrátka nic dobrého nás pod taktovkou EU a USA rozhodně nečeká! Otázkou je, co s tím můžeme a chceme dělat, když v naší vládě sedí lidé, kteří se nemají odvahu tomuto zlu postavit a vyvést nás z této dlouho připravované pasti, která nás každý den připravuje potichu a zákeřně o naši suverenitu a možnost vést tuto zemi ku prospěchu našich českých občanů.
5 Komentářů k Čeho se ještě dočkáme po summitu NATO?

 1. strelec napsal:

  Výborně napsáno, jasně srozumitelně, přesně jak to je.
  Hrozbou pro svět jsou se svou rozpínavostí a touhou po penězích USA (jak je v článku uvedeno - podnikatelská lobby s využitím armády a tajných služeb). Neváhají se spolčovat s islamisty/džihádisty, buzeranty, imigranty, poblázněnými feministkami, prostředkem je i rozklad rodiny, národního státu, oslabení církve (hl.katolické-proto ty neustálé útoky) a vyváření nadnárodních řídících orgánů, mimo dosah voleb.

  • Frantisek1 napsal:

   Strelec. Jen taková poznámka. Katolická církev je již dávno napadená a oslabená. Nejničivější útok byl Druhý vatikánský koncil. Nyní je v područí zednářských elit. Nicméně ostruvky pravé víry existuji a církev ani brány pekel nepřemohou.

 2. Libuše napsal:

  Je nejvyší čas ukázat vládě že nejsme ovce,že nemůže vláda přehlížet názor občanů.vždyt my jsme je volili a jejich poviností je lidu naslouchat.Pokud se toto neděje-pak nežijeme v demokratické zemi.Nechci ve své zemi potkávat cizí vojáky --NATO--nepřeji si.být součástí tohoto uskupení protože ho považuji za zločínné

 3. Contumax napsal:

  Od retardovanejch debilů, se už, už nic dobrýho čekat nedá, vypadá to bledě...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!