Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001 – 11.9.2014 – 11h – Praha – Václavák

Vážení přátelé a čtenáři, letos tomu bude již 13 let od okamžiku, kdy byl spáchán nejhorší teroristický čin v novodobých dějinách lidstva - útok z 11. září 2001 na Spojené státy americké. Útok, který několik zemí se Spojenými státy americkými v první řadě použilo jako záminku k rozpoutání několika válečných konfliktů se stovkami tisíci obětí, k dramatickému omezení osobních svobod a tak zvané "demokracie" a k šíření všudypřítomné atmosféry strachu.Mnozí z nás jsme za celou tu dobu dříve nebo později dospěli k poznání, že okolnosti tohoto činu jsou zcela konkrétní částí lidstva záměrně překrucovány a zatajovány. Postupně jsme dospěli i k poznání, že takových témat, o kterých je v našem světě šířena lež, či které jsou utajovány, je mnohem více. Dospěli jsme i k poznání, kdo, proč a jak to dělá.

Dospěli jsme však především k poznání toho, že útoky z 11. září 2001 byly pouze jedním z mnoha kroků v uskutečňování dlouhodobého cíle, který je nazýván Nový světový řád a jenž ve své pravé podobě znamená konec lidskosti na této planetě.

Nyní je tedy před námi úkol uskutečňování tohoto cíle zastavit, jeho naplnění nedopustit a napomáhat vytváření světa míru, svobody, dostatku a harmonie.

11. září 2014 od 11:00 se tedy už po šesté sejdeme v Praze na Václavském náměstí, abychom především sobě připomněli, že na to nezapomínáme. Stejně jako nezapomínáme na spoustu dalších nevyřešených a nepotrestaných zločinů a na spoustu dalších mediálních lží a cenzurovaných informací. Sejdeme se kvůli tomu, abychom dali najevo, že stále odmítáme přijímat lži a stále požadujeme Pravdu!

Do těchto akcí jsme již v minulých letech investovali značné množství peněz i úsilí a vzhledem k tomu, že jsou v současné době aktuálnější témata, která je třeba řešit (i když spolu přímo souvisejí), tak bude letošní akce podobného rozměru, jako ta minulý rok, tedy: Sejdeme se, kdo bude chtít na místě na toto téma něco promluvit, bude mít možnost.

Těším se s vámi na shledanou :-)

 

 

 
31 Komentářů k Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001 – 11.9.2014 – 11h – Praha – Václavák

 1. kyselina napsal:

  Žiadia ovládajú americké ovce podľa najnižších pudov.

  • komtesa napsal:

   Ctu americke clanky a take komenty americkych lidi a obcas nejaky pridam. Vetsinou je to tom, aby se zamysleli nad tim, co US pacha na celosvetove scene. Nechci se nijak vyvysovat, ale americti obcane(reknu to kulantne)jsou dost prostodusi. To jim ovsem nebrani k tomu, aby nebyli velice agresivni a vulgarni na jakoukoliv kritiku Ameriky. Nechteji slyset pravdu. Na tu reaguji jako kdyz pichnes do vosiho hnizda.
   Ted teprve vidim s jakymi primitivy musi Rusko jednat.

   • kyselina napsal:

    Zaujímalo by ma prečo dal Hitler deportovať židov, keď ho údajne financovali Američania.

    • komtesa napsal:

     Nemam presne informace o tom, kdo financoval Hitlera. Vim vsak jiste, ze zidi byli deportovani z vice jak sta zemi. Musi to byt sakrametsky duvod, proc se tak stalo. Lichvy, podvody, podvratne cinnosti v hostitelske zemi. Naposled to bylo letos v Guatemale kvuli stejnym cinnostem.

     • jani napsal:

      Sionisté si moc přáli aby se evropští židé přesunuli na Sion do Palestiny, jim se ale do tak chudí země nechtělo.

      Proto zpočátku vítali tlak německých nacistů a spolupracovali s nimi. Němci lodí s hákovým křížem odváželi židy do Haify, a dokonce provozovali první cvičné kibucy (s modrobílou vlajkou). V jednom z nich dokonce jako dozor působil mladý A. Eichman. Píše o tom ve své knize i B. Olšer.

      Informace o spolupráci nacistů a sionistů patří k nejvíce cenzurovaným informacím. Publikují je na svém webu ultraortodoxní židé. Jewsagainstsionism.

     • jani napsal:

      Pravdpodobně se nesejde takový dav jako před 3 roky. Možná jsme neměli Pochod za pravdu o 11. září směřovat opakovaně /marně/ k ČT, ale spíš k bližšímu cíli - ČRo.

      Letos vychází datum na všední den - to je příležitost zastihnout redaktory ještě v práci.

      Plánuji dotázat se ČT a ČRo, případně dalších, zda letos pozvou k výročí události do studia docenta Ivana Němce, kterému o kolapsu WTC brzy vyjde vědecká publikace. Spolupracuje na ní s Martinou Juráňovou.

     • Jan Jinsky napsal:

      Ať žije rasismus. jediní správní jsou SLované, chudáci utlačovaní. Židi, Arabové, kapitalisté - všichni jsou zlí. Jen Slované jsou ti dobří. Ach jo

    • Ketys napsal:

     Jelikoz v tom jela i cirkev...Hitler a spol byli povazovany za 5.kolonu Jezuitu..a jak uz je znamo u nabozensky orientovanych, nemaji radi jina nabozenstvi. Take vime, ze 2sv sponzorovali i sioniste-dnes znami bankovni sektor da se rict..sionista neni judaista, dulezite k pochopeni celku.

   • gojjim naches napsal:

    to je ukrutná dřina,dát třeba ŠTETINOVI na nos brejle https://www.youtube.com/watch?v=c9rrgJXfLns

  • komtesa napsal:

   Shromazdeni by se rozhodne nemelo konat 11. zari, protoze hrozi, ze se z toho stane druhy holocaust. Zvolte jine datum se stejnym programem.

   • admin napsal:

    Dělali jsme to zatím vždy od 11h, ze symbolických důvodů. Minulé čtyři roky to vyšlo na víkendy.
    Různě jsem to probíral s lidmi, kdy někteří měli také návrh to dát na odpoledne, ale rozhodli jsme se to nechat na dopoledne.
    Jsou i akce odpoledne, viz. FB událost.

  • gojjim naches napsal:

   ŽIDOVSKÝ MUDRC Michael Laitman MÁ NÁVOD https://www.youtube.com/watch?v=y2kd9SC3OkE

   • ilusion napsal:

    Miluj blížneho ako seba samého. Treba to všetko preložiť do normálnej reči. Blížny podľa Lajtmana a jemu podobných je len žid, na čo naráža aj Ježiš v podobenstve o Samaritánovi.

    Odkaz videa je teda ten, že máme milovať židov, slúžiť im, podeliť sa o suroviny a prijať poslušne jedinú svetovú židovskú vládu, lebo budú stále horšie a horšie krízy.

 2. gojjim naches napsal:

  Jan Masaryk po příjezdu z Moskvy.Tam jsem jel jako svobodný muž,zpět jako pohunek Moskvy. Miloš Zeman..do Walesu jsem jel jako svobodný muž,po příjezdu jsem pohunek Bruselu a NWO.

 3. krysar napsal:

  11. září 2001 nebyl útok teroristických skupin, ale barbarský počin samotných SSa!!!

  • komtesa napsal:

   Rekla bych, ze ma v tom prsty Izrael, zrovna tak jako s atentatem na Kennedyho. Kdyby to prasklo, byl by to konec Izraele.

   • hel napsal:

    zajímavé, že z netu už dávno zmizela hodně zajímavá videa, např.rozhovor se dvěma izrael.novináři, kteří byli vysláni celý 911 natočit a docela se tím i bavili...

   • jirka napsal:

    nejste náhodou islamistka z palestinského hamásu ? i za to že jste se uprdla může izrael ?

 4. karel napsal:

  rád bych se zůčastnil, bohužel jsem v tento datum a tuto hodinu přivzán řetězem v kolobence, na čemž závisí blaho mé rodiny...
  jediné co chybí u turniketů je nápis ARBEIT MACHT FREI,jinak je to velice podobné pracovním táborům...

 5. jedna napsal:

  Nechápu, proč ve čtvrtek 11.9., tedy v pracovní době, se má protestovat. Proč ne třeba v 18 hodin? A protože je to pitomost zjevná, svolat shromáždění takhle kontraproduktivně, nebudíte moji důvěru, ale nedůvěru.

  • marko napsal:

   Taky se primlouvam za rozumnejsi cas kdy uz je vetsina lidi po pracovni dobe. 18 hodina by byla nejrozumnejsi.

 6. Žabák napsal:

  Měli byste tam vytáhnout projektor, vosolit repráky a ukázat kolemjdoucím jak že to v důsledku "požáru" spadne mrakodrap během několika vteřin. Nějakej komentář odborníka by nebyl od věci.

 7. Martina Franzová napsal:

  Já přijdu - holt mám kliku a nejsem uvázána za nohu ke Kolbence :), ale chápu, že pro pracující to není zrovna vhodná hodina, ikdyž symbolická.......

 8. Ivan napsal:

  Politici z Bruselu nemaju zdravy rozum…!

  V nasledujucom zdroji sa pise:

  http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/329414-dodavajte-nam-ropu-a-plyn-tlaci-eu-na-usa/

  Dodávajte nám ropu a plyn, tlačí EÚ na USA
  Európska únia #USA #TTIP
  SITA | 10.09.2014 08:45

  USA by sa mali zaviazať, že v rámci Transatlantického partnerstva v oblasti obchodu a investícii (TTIP) budú do EÚ exportovať ropu a zemný plyn. Uviedol to v utorok eurokomisár pre obchodné záležitosti Karel De Gucht, pričom narážal na geopolitickú situáciu, v ktorej sa EÚ nachádza.

  „Nedokážem si predstaviť, že by bolo TTIP bez takýchto (energetických) rezerv,“ povedal Karel De Gucht.

  Napätie medzi Ruskom a Západom v súvislosti s budúcnosťou Ukrajiny je impulzom pre EÚ, aby obnovila úsilie o ukončenie závislosti od ruského plynu trvajúcej desaťročia. Jedným z riešení by mohol byť prístup k americkým zdrojom.

  De Gucht vyhlásil, že partnerstvo pravdepodobne nezačne fungovať skôr než o vyše roka. „Myslím si, že každý bude súhlasiť, že energia je v súčasnosti o čosi naliehavejšia a taktiež veľmi geostrategická,“ dodal De Gucht. Predstavitelia USA sa obávajú, že väčší export by mohol zvýšiť ceny pohonných hmôt na domácom trhu. To by potenciálne mohlo politikov stáť hlasy voličov a poškodiť konkurencieschop­nosť odvetví, ktoré sú energeticky náročné.

  A moj komentar:

  USA spotrebuju denne 20 mil. barelov ropy z ktorej vacsina je z dovozu… To si pan naivny komisar mysli, ze USA znizia spotrebu, aby sa dostalo na diletantsku uniu v Europe…?

  Alebo tusi pan komisarik, ze USA maju problemy so zivotnym prostredim pri tazbe bridlicoveho plynu a ze moze dochadzat k obmedzeniam tazby…! A ze tazba je narocna a plyn je nutne za vysokych nakladov technologicky cistit… A ze tento plyn sa netazi na pobreziach, kde su pristavy, ale musi sa tam cez kompresorove stanice a potrubia najskor dopravit…, a ze tieto prepravne kapacity neexistuju…?!

  A napokon, tusi pan komisarik kolko vazi jeden m3 plynu pri normalizovanych podmienkach (u nas tlak 101,325 kPa a teplota 285 K, prepocitane na suchy plyn)…? Ma predstavu o tom, kolko energie je potrebne na skvapalnenie a ze nie su v podstate v USA takmer ziadne kapacity, pretoze USA plyn nepotrebuju skvapalnovat… A potom, ak si komisarik da prepocitat tu vahu plynu, kde su prepravne kapacity z USA do Europy, samozrejme, ze v specialnych, zasa energeticky narocnych lodnych tankeroch…?!

  A ze napokon sa opat v technologicky zlozitych podmienkach musi skvapalneny plyn vracat do plynovej formy…!

  A este dodatok k predchadzajucemu prispevku: Politici z Bruselu nemaju zdravy rozum…!

  A tusi pan diletantsky komisarik, ze hlavne trasy ruskeho plynu pre zapadnu Europu vedu cez Slovensku republiku a ze Slovensko nie je primorsky stat, kde by mohli lodne tankery so skvapalnenym plyno pristavat a opat splynene toto palivo vpustat do existujucej siete Eurostreem…?!

  Ak to nevie, tak mu napoviem, cela europska siet plynovodov, budovana desatrocia, by sa obrazne povedane musela geogravicky otocit, cize slovenske prepravne kapacity v Kapusanoch, by sa museli ocitnut v zapadoeuropskych pristavoch a odtial pokracovat smerom na vychod, az na uzemie Ukrajiny…?!

 9. Jan Míka napsal:

  Autora clanku tipuji na klistovou encefalitidu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!