Oddíly fašistů a pravidelná armáda jdou na Kyjev

Vláda Ukrajiny hovoří o „ruské invazi“, aby ospravedlnila své neúspěchy na frontách. Je možné, že Ukrajina se zvedá k novým protestům na Majdaně, které zcela zastíní ty únorové. Vojáci regulerní armády a speciální fašistické trestní prapory opouštějí bojiště s velmi špatnými pocity vůči loutkové vládě dosazené Spojenými státy, v jejímž čele je prezident Petr Porošenko.

Konání ukrajinské vlády podporované Spojenými státy neprobíhá dobře. Začátkem minulého týdne prezident Porošenko sebevědomě hovořil o završení takzvané antiteroristické operace ve východní části země ke 24. srpnu – Dni nezávislosti Ukrajiny.

Namísto přehlídky vítězství – poté, co velká města na východě Ukrajiny Doněck a Luhansk byla rozbombardována – síly odporu na jihovýchodě Ukrajiny provedly svou přehlídku, která zastínila kyjevskou oslavu. Opolčenci Doněcké lidové republiky provedli zajaté vojáky ukrajinské armády po hlavní ulici města a tak svým způsobem oslavili svou nezávislost. Porošenkova oslava vítězství byla zmařena.

Koncem srpna už kyjevská vláda nemohla popřít existenci velkých vojenských ztrát na východě země. Tisíce vládních vojáků se ocitly v obklíčení kotlů. Armádní jednotky stojí před těžkou volbou: vzdát se a odevzdat zbraně a vojenskou techniku, nebo se pokusit probít z obklíčení a zahynout. Většina vojáků ze šestitisícové skupiny ukrajinské armády, kteří se nacházeli v Jižním kotli, byla zraněna, zabita nebo se vzdali. Tento proces se opakuje v průběhu několika posledních týdnů i v dalších bojích a kotlech.

Jakmile byla porážka Kyjeva zřejmá, prezident Porošenko začal mluvit o ruské invazi – alespoň to je to, o čem se nás snažila přesvědčit média. Ale bylo to buď přehnané, sovisející s chybou v překladu nebo nepochopení. Vláda Kyjeva potřebovala ruský vpád, aby bylo čím objasnit takový rychlý přechod od slíbených vojenských vítězství ke známým porážkám v Krásném Luči, Ilovajsku, Luhansku a Doněcku.

Zatímco Porošenko ze všeho obviňuje Rusy a USA s EU bezostyšně opakovali bezdůvodné obvinění z ruské invaze v předvečer summitu NATO, ukrajinští vojáci si vytvořili vlastní představy o tom, co se děje.

V následujících dokumentárních záběrech byla ukázána celá hloubka pocitů lidí, kteří pochopili, že byli zrazeni. Jsou rozezleni a chtějí se připojit k protestu, který už začal na Majdanu v Kyjevě na tomtéž místě, kde dříve proběhly nepokoje, jejichž výsledkem bylo svrhnutí prezidenta Ukrajiny a jeho útěk do Ruska.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/analytics/20140907/1010405783.html
10 Komentářů k Oddíly fašistů a pravidelná armáda jdou na Kyjev

  • Zed napsal:

   Jak mohl Porošenko na toto přistoupit? Vždyť je jasné, že to musel podepsat s tím, že nic dlouhodobě nedodrží. Jde jim jenom o získání, času, udpočinutí si a přeskupení sil. Ostatně demokratický Západ se už chystá posílat Kyjevu další mírové zbraně a poradce, takže o jakém příměří je tu řeč? Snad kromě Putina to nikdo nebere vážně.

   • RiaditelZemegule napsal:

    Noačo. Porošenko vyzbrojí povstalcov novou technikou vďaka jeho neschopnej armáde.

 1. Majkel napsal:

  Naši vlastizrádci Kalousek schwarzenberk a dalšípolitici našich vlád placených z USA a EU s NATEM o tom věděly moc dobře, věděly i to, že boj bude pokračovat, a myslely si a měly za to, že my lidé to nepoznáme, ale krutě se mílily a až se to dozví masy lidí z celého světa co jsou tyto havěti polické zač, tak jsem si jistej, že si je jednoho po druhým podáme a to tak že je obklíčíme v milionovích kotlech i s armádama a vezmeme osud do vlastních rukou a provedeme odplatu za smrt milionů neviných lidí po světě kvuly jejich spikleneckých plánech o vyvraždění lidstva těším se na ten okamžik, v mém okolí se nachází asi 5.000 proruských lidí Putine jen dál sbírej body děkuji volám po Ruském osvobození evropy a USA od fašistických prozápadních iluminátských vrahů

 2. jani napsal:

  Zjevení p. Marie z Medžugorie vyzvalo ke každodenním modlitbám za odvrácení světové války... no a mně to nevěřili, že to nebezpečí hrozí, když jsem jim to předtím říkala...

  Teď se horlivě každý den v 18.30 budou modlit několik zdrávasů...

  Protože si pamatují, jak varovala před válkou v Jugoslávii...

  • Contumax napsal:

   Jani
   Medžugorie je podvod, a lidi jsou fakt telata, věří tomu, že je to Marie ale Marie není na nebi, nic takovýho v Bibli není, ani slovo o tom, že se má člověk modlit k Marii.
   Ani k andělům ani k tzv. svatým, nikdo z lidí nemůže někoho prohlásit za svatýho, to dělá jen Bůh a jen Bůh ví, zná o člověku všechno.
   Zjevení Marie a různá pseudoproroctví to všechno odvádí od pravdy, je to satanův úskok, katolická církev je tou šelmou z knihy Zjevení Janova.
   Papeženci jdou s NWO a pracují na tom nejvíc právě oni, ta šelma...

 3. jani napsal:

  Zjevení p. Marie z Medžugorie vyzvalo ke každodenním modlitbám za odvrácení světové války... no a mně to nevěřili, že to nebezpečí hrozí, když jsem jim to předtím říkala...

  Teď se horlivě každý den v 18.30 budou modlit několik zdrávasů...

  Protože si pamatují, jak varovala před válkou v Jugoslávii...

 4. ruda bolek napsal:

  ja doufam ze obema stranam ukrajinskeho konfliktu uz doslo ze umira zbytecne hodne civilistu a ze by bylo na case se nejak dohodnout

 5. komtesa napsal:

  Mam takove tuseni, ze ti ukrajinsti vojaci-zajatci se nakonec domluvi s mistnima a potahnou zpet spolecne na Kyjev vycistit ten hnusny augiasuv, pardon, Porosenkuv chliv. Uz se na to tesim.

 6. cyglos napsal:

  Pro mne je z celého videa asi nejvýpovědnější to, jak na krátkém záběru háže UK voják, beze zbraně, v neprůstřelné vestě, přes vrata, na dvorek civilního domu, granát.
  cyglos

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!