Islámský stát a John McCain

TAK KDO ŽE TO VYJEDNÁVÁ S TERORISTY? Militanti z teroristické skupiny známí jako Islámský stát (IS, ISIL nebo ISIS) podle zpráv uřízli hlavu Jamesi Wrightu Foleymu, americkému novináři, kterého drželi v zajetí od listopadu 2012. Ibrahim al-Badri, zakladatel a tzv. „kalif Islámského státu“se setkal se senátorem John McCainem v květnu 2013 navzdory tomu, že vláda USA jej má na seznamu „Most Wanted“, s odměnou $10 millionů za informaci, která povede k jeho zajetí.

Jak to, že John McCain nebyl soudně stíhán za setkání s teroristy? Skupina Al-Badriho držela v Folyho zajetí v době, když se McCain s teroristickým lídrem v r. 2013 sešel. John McCain mám na svých rokou krev Jamesa Foleyho.

Proč podporuje senátor John McCain gang teroristů kteří uřízli hlavu nevinnému americkému novináři? Proč se lídr z amerického Kongresu setkává a podporuje skupiny šílenců a fanatiků na středním východě, přesně ty skupiny, které se s námi teď nacházejí ve válečném stavu? Proč vedou USA válku proti militantním a extrémistickým skupinám na středním východě, které samy pomáhaly vytvořit and vyzbrojit?

Senátor McCain se teď dožaduje dramatického navýšení leteckých náletů proti Islámskému státu v Iráku a říká, že útoky by měly být rovněž rozšířeny do Sýrie.

McCain řekl, že stětí novináře Jamese Foleyho militanty Islámského státu by mělo být zlomovým bodem jak USA budou zacházet s touto skupinou: „V první řadě musíme dramaticky navýšit letecké nálety. A tyto nálety musí být vedeny rovněž proti Sýrii,“, dodal.

Ale bylo to jen loni, když se senátor McCain v Sýrii sešel práve s těmito lidmi, kteří založili v Sýrii teroristickou skupinu známou pod jménem Islámský stát. A teď se dožaduje, aby ozbrojené síly USA vedly proti nim válku. Co je to probůh za nechutnou hru?

Teroristická skupina známá v amerických mediích jako Islámský stát (IS) páchá zvěrstva jako stětí amerického novináře Jamese W. Folyho, aby se ve světě zviditelnila a dostala se na titulky v médiích. Je velmi pravděpodobné, že Američané jsou zmateni tím, že senátor USA John McCain se v květnu 2013 v Sýrii sešel s lídrem této bizarní a brutální teroristické skupiny. Proč se americký senátor schází s teroristou, který je na „Most Wanted“ seznamu amerického ministerstva zahraničí – a na kterého byla vypsána odměna $10 milionů? Co se to proboha děje?

Abyste lépe porozuměli proč senátor McCain, přední přívrženec Izraele a sionistické válečné agendy v americkém Kongresu, podporoval financování a vyzbrojování teroristické armády známé jako Islámský stát, doporučuji následující čtení:

"John McCain, Conductor of the 'Arab Spring' and the Caliph"
autor Thierry Meyssan, VoltaireNet.org: www.voltairenet.org/article185085.html

John McCain v Sýrii. V popředí vpravo je Mouaz Moustafa, ředitel Syrské krizové zásahové jednotky a „expert“ ve wahingtonském Institutu pro politiku blízského východu, sionistický think-tank. Ve vchodu uprostřed je Mohammad Nour, únosce 11 poutníků a člen Al-Kaidy.

Tato fotografie nabízí lepší pohled na muže v černé košili za John McCainem, který je údajným lídrem teroristické skupiny Islámský stát.

Je toto tvář Ibrahima al-Badriho?

V době, kdy se s ním senátor John McCain podle zpáv v květnu 2013 sešel, již byla na hlavu al-Badriho (alias Abu Du'a) vypsána ministerstvem zahraničí USA odměna $10 milionů.

Ibrahim al-Badri je lídrem, tak zvaným kalifem, Islámského státu.

Pohled z profilu na muže, kterým má být Ibrahim al-Badri, při setkání s John McCainem v květnu 2012.

V květnu 2013 ilegálně odcestoval přes Turecko do místa poblíž Idlebu v Sýrii, aby se tam setkal s lídry „ozbrojené opozice“. Tato cesta nebyla až do jeho návratu do Washingtonu známa.

Cesta byla zorganizována Syrskou krizovou zásahovou jednotkou, která, navzdory svému názvu, je sionistickou organizací vedenou palestinským zaměstnancem organizace AIPAC (Americal Israeli Public Affairs Committee).

Na fotografiích které byly v té době zveřejněny, je možné si všimnout, že Mohammad Nour, mluvčí Northern Storm Brigade (součást skupiny Al-Nosra Front, jak se nazývá Al-Kaida v Sýrii), který unesl a zadržoval 11 libanoských šiitských poutníků v Azazu. Na dotaz jak má blízko k únoscům Al-Kaidy, senátor odpověděl, že Mohammada Noura, který se zřejmě na forografii vplížil, nezná.

V květnu 2013 se senátor John McCain sešel s "Free Syrian Army" (Svobodná syrská armáda). Na této fotografii je vidět McCaina, jak hovoří s údajným Ibrahimem al-Badrim, zakladetelem a lídrem (tzv. kaliphem Ibrahimem) Islámského státu, teroristické skupiny která zadržovala a později popravila Jamese Folyho. Jak poukazuje Meyssan ve svém článku o Johnu McCainovi, Ibrahim al-Badri, znám pod svým nom de guerre jako Abu Bakr al-Baghdadi, založil Islámský stát a Levant (ISIL) měsíc před setkáním. V době tohoto setkání s John McCainem byl al-Badri na seznamu americké vlády „Most Wanted“ teroristů už 19 měsíců, s odměnou $10 millonů vyplacenou tomu, kdo by pomohl s jeho dopadením. Tak co se tady proboha děje?

Pokud můžeme vidět brigádního generála Idrissa Salema, šéfa Svobodné syrské armády, můžeme rovněž vidět Ibrahima al-Badriho (vpředu vlevo), se kterým senátor hovoří. Po návratu z této překvapivé cesty John McCain tvrdil, že všichni ti, kteří jsou odpovědní za Svobodnou syrskou armádu, jsou „umírnění lidé, který lze důvěřovat“ (sic).

Nicméně Ibrahim al-Badri (alias Abu Du’a) je od 4. října 2011 na seznamu pěti nejvíce hledaných teroristů Spojených států (odměny za spravednost). Byla vypsána odměna $10 milionů tomu, kdo pomůže s jeho dopadením. A o den později, 5. října 2011, bylo jeho jméno přidáno na seznam Komise pro sankce OSN co by člena Al-Kaidy.

Navíc už měsíc před tím co přijal senátora John McCaina al-Badri, znám pod svým nom de guerre Abu Bakr al-Baghdadi, založil Islámský stát Sýrie a Levantu (ISIL) – a to vše když byl byl ještě ve štábu velmi „umírněné“ Svobodné syrské armády ...

V žádné zemi na světě, bez ohledu na její polické uspořádání, by nebylo přijatelné, aby lídr opozice byl v přímém styku a veřejně v přátelském vztahu s nebezpečným hledaným teroristou.

Zdroj: http://www.bollyn.com/#article_14849
2 Komentářů k Islámský stát a John McCain

  1. martin bareš napsal:

    kde to žijeme?!

  2. komtesa napsal:

    To si jen vyrizuji ucty Arabove s Zidy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!