Svatoplukovy pruty

Již nějakou dobu se mi honí hlavou myšlenka o třech Svatoplukových prutech a o tom, jak vysvětloval tento moudrý vládce svým synům, že pouze pokud budou držet vždy spolu a bojovat proti nepřátelům společně a jednotně, nebudou nikdy přemoženi stejně jako nelze zlomit tři spojené pruty, ale že pokud se budou malicherně přít a hádat mezi sebou, budou nakonec poraženi tak snadno, jako lze zlomit každý jednotlivý prut bez těch dvou ostatních. Proč to všechno vůbec říkám?

Protože si myslím, že je načase zanechat žabomyších sporů mezi třemi nejaktivnějšími skupinami PŘÁTEL RUSKA a zapomenout na staré rozpory a hádky, které v samé své podstatě vlastně vůbec nejsou důležité. Můžeme mít na některé věci a události rozdílné úhly pohledu, ale to neznamená, že společně nemůžeme tvořit koalici proti našim opravdovým nepřátelům, kterými jsou nacisté, fašisté a tajná společenství oligarchů a některých západních politiků usilujících o globální ekonomickou nadvládu a jejich NOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD (NWO).

Zapomeňme proto na rozpory, podporujme se navzájem v našich aktivitách a akcích, přestaňme se navzájem urážet a osočovat a spolupracujme na našem společném dílu. Pokud to někteří z Vás nedokáží, asi jsou jim jejich osobní zájmy milejší než konečné vítězství svobody a pokroku nad diktaturou a tmářstvím přicházejícím z Washingtonu. Já osobně se zavazuji k podpoře jakékoli akce ostatních dvou skupin a omlouvám se všem, které jsem v minulosti, byť třeba jen v reakci na něco, co bylo mířené proti mě verbálně napadl a urazil.
Doufám, že ostatní pochopí tak jako Já co je opravdu důležité a ocení mou nabídku spolupráce a míru pro dobrou a důležitou věc.

Přátelé Ruska v České republice

Česko - Slovensko - Ruské přátelství a Slovanská vzájemnost

Skuteční Přátelé Ruska - Истинные Друзья России
8 Komentářů k Svatoplukovy pruty

 1. Alfa napsal:

  Ano, každý musí začít u sebe a zapracovat si na tom, aby se stal přátelštějším a klidnějším tvorem. Protože to přináší mír a spokojenost.

 2. komtesa napsal:

  Rekla bych s jistotou, ze zapadni evropske zeme vcetne US se vzdycky divaly na slovanske staty spatra. Vzycky si o sobe myslely, ze jsou lepsi nez Rusko a centralni Evropa. Z historie je znamo, ze si staleti prilepsovaly zivotni uroven z kolonii, ktere vyuzivaly ke svemu prospechu. Nyni zapad silha po nerostnem bohatstvi Ruska a Ukrajiny. Bylo by krasne, kdyby se Slovane spojili jako jeden muz. V tom je sila tech Svatoplukovych prutu a EU s US by si rozhodne nedovolila to, co si dovoluje dnes.

 3. hartakos medved napsal:

  Super,blahozelam a plne s vami suhlasim! Len spolocne proti temnote,zlobe a neskutocnej nenavisti plnej hnusneho presvedcenia o nadradenosti nad celym svetom nieco dosiahneme! Budme jednotny a temnota nema sancu! Lasku a vdaku vsetkym mierumilovnym....

 4. Žabák napsal:

  Prosim Vás hlavně ne nějaké nastavování laskavé tváře a další sluníčkové vymyšlenosti. Jasně, člověk by se neměl chovat jako blázen, protože neutrálního člověka fanatismus spolehlivě odradí, ALE když potkáte fanatika z Iděsu apod. tak nemůžete čekat racionální debatu. Fanatismus a nenávist je dnes očkována nejen mainstreamem, ale i školou a pracovním prostředím. Úplně běžně potkávám lidi do 30-ti co nezažili vůbec nic, ale nenávidí Rusko. Proč? No protože nenávidět Rusko je normální, slyšeli to ve škole, televizi a od kamarádů. Vymývání mozků po 89, nové školní osnovy, nenávistná média. Dnes sklízíme plody. Nezbývá nám nic, než začít tyhle bludy ničit ve svých rodinách, okolí, kamarádů. Diskutovat a šířit pravdu. Jak se vymývali mozky na Ukrajině a v dalších post sovětských republikách si můžete poslechnout zde. Host: Andrej Barabanov http://www.slobodnyvysielac.sk/redata/other/play.php?file=Informacna%20vojna%2015.8..mp3

 5. Žabák napsal:

  Z nějakýho důvodu odkaz funguje jen když ho zkopírujete "manuálně" včetně ..mp3 na konci.

 6. Contumax napsal:

  Myšlenka je dobrá ***
  Znáte pane Kašuka toto přísloví ???
  Je lepší mít moudrého nepřítele, nežli hloupého přítele...
  Z toho se dá usoudit, že hloupost mír nepřijme, hloupost je sestra pýchy, jsou to rodné sestry...

  • Jekaterina Jeva napsal:

   Jeden American reagoval vo svojom prispevku na clanok v New York Times takto: Je lepsie mat Putina za nepriatela ako Obamu za priatela...

 7. Definitiva napsal:

  Pravdu o Svätoplukovi píše Záborský. Svätopluk, Sloven, politicky krátkozraký, zničil Veľkú Moravu, ríšu Slovenov, podporovanú aj Čechmi, Poliakmi, Chorvatmi a poučenie o troch prútoch prišlo neskoro a počas života toto poučenie nepresadil, lebo mocou, diktátom chcel ovládnuť susedných Slovanov. Opustili ho. Jeho synovia to otcova genetika, hašterili sa, až sa dohašterili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!