Obama vyhrožuje válkou proti lidstvu

Permanentní válka je oficiální politikou USA. Obama je posledním v dlouhé řadě darebáckých presidentů – válečníků. Vedl již několik přímých válek i válek přes prostředníky. Činil tak po celou dobu svého prezidentství. A na svědomí má ještě další mrtvé a destrukce. Více se dozvíte níže.

Americká kultura je násilnická. A tak tomu bylo vždycky. Glorifikuje válku ve jménu míru.

Má zdaleka nejvyšší počet vražd ze všech západních zemí.

Držení zbraní civilisty se vymklo kontrole.

A rozšiřování vede k tomu, že každý je zranitelný. Mnoho komunit v městských centrech jsou virtuální válečné zóny. Je nebezpečné být na špatném místě ve špatnou dobu.

Asi 100 000 Američanů se každý rok stává obětí násilí s použitím zbraní. Každý mrtvý za sebou zanechává dva další zraněné.

A nespočet dalších jsou nezvratně poškozeni. Militarizovaní poldové si vytvářejí svá vlastní pravidla. Operuji mimo rámec zákona.

Brutalizují a zabíjejí beztrestně. Černí, Latinci a etnické menšiny jsou jejich hlavním cílem.

Absolutně nic se nedělá jim v tom zabránit. Právo nosit zbraň zajišťuje, že bude použita neodpovědně.

To je kdekoliv v Americe něco naprosto normálního. Hlavním důvodem je tvrzení Washingtonu, že Amerika má právo od boha rozšiřovat své impérium.

Michael Parenti definuje imperialismus jako „proces, při kterém dominantní zájmy investorů v jedné zemi ospravedlňují právo uplatnit vojenskou sílu vůči jiné zemi za účelem zmocnit se její půdy, pracovní síly, přírodního bohatství, firem a trhů.“

Amerika tvrdí, že její síla jí dává právo se takto chovat. Rozporcovat celý kontinent kvůli zisku.

Zničit země aby je zachránila. Znásilnit a vyplenit je. Ukrást jejich bohatství. Vykořistit jejich lid.

Prohlašuje se za výjimečnou a morálně nadřazenou. Vnucuje své způsoby druhým.

Šíří násilí a nestabilitu. Dělá to po celém světě. Šíří bílou lež o krásce Americe.

Podporuje zájmy peněz před zájmy lidu. Vede permanentní války ve jménu míru.

Dláždí cestu k válce velkými lži“ říká Paul Craig Roberts.

Touží po světové dominanci. Vyměňuje nezávislé vlády prozápadními lokajskými režimy.

Riskuje válku s Ruskem. A při tom riskuje globální válku. Ohrožuje přežití lidstva.

5. září kancelář tiskového mluvčího Bílého domu shrnula „Poznámky presidenta Obamy při tiskové konferenci na summitu NATO.“

Nazval dnešní dění „dobou přechodu (a) testování.“ Tvrdil, že „Bojová mise NATO v Afghanistánu se chýlí ke konci“, přesto, že Amerika plánuje permanentní kontrolu své euroasijské kolonie.

Nezodpovědně obvinil Rusko z „agrese proti Ukrajině.“ Tvrdil, že je to „hrozba naší vizi Evropy jako jednotné, svobodné a žijící v míru.“

Nechal nevysvětlenou plnou odpovědnost Washingtonu za ukrajinskou krizi. Chce udělat ze všech bývalých sovětských republik a členů Varšavské smlouvy členy NATO.

Chce, aby základny USA obklíčily Rusko a Čínu. Chce nukleární rakety velkého doletu s mnohonásobnými hlavicemi namířené na jejich srdce.

Chce nezpochybnitelnou schopnost prvního úderu. Přitom riskuje zničení lidstva v globální válce.

Amerika dominuje NATO. Pokrývá 75% jeho rozpočtu. Všichni tančí, jak píská.

Šikanuje, vyvíjí nátlak a podplácí měně krvelačné členy aby podporovaly jeho imperialistickou agendu.

Chce více peněz na globální militarismus. Dominantní státy NATO odmítají mír. Misí aliance je válka.

Jeho Akční plán připravenosti a Síla rychlého nasazení jsou namířeny proti Rusku.

Ministr zahraničí Ruské federace nazval summit NATO ve Walesu „žádným překvapením“. NATO „ze své definice nemůže změnit svůj genetický kód,“ řekl.

Vměšování se do záležitostí cizích zemí není něco, co se zrodilo včera či dnes.“

Výsledky summitu „graficky demonstrovaly, že (NATO dominované USA) usiluje o dominanci v Evropě v rozporu se smlouvou o důležitosti systému nestranné a nerozdělitelné bezpečnosti v euro-atlantickém regionu …“

Washington a jeho darebáčtí partneři z NATO chtějí „expanzi na východ“. Chtějí vojenskou moc na ruské hranici.

Jeho strategie je dlouhodobá. Ukrajinská krize se stala záminkou pro ještě větší realizaci této strategie.

Naše aliance je plně jednotná ve své podpoře ukrajinské suverenity,“ řekl Obama.

Amerika ji ukradla. Ukrajina se stala nejnovější kolonií. Demokraty vystřídali fašisté s neonacisty.

Neočekávejte, že Obama to vysvětlí. Nebo že Ukrajina kontrolovaná USA ohrožuje srdce Ruska.

Nebo že NATO je aliance připravující válku. Nástroj imperialismu. Svobodu drtící monstrum.

Stroj na výrobu hromadných masakrů, destrukcí a lidského utrpení. Je největší hrozbou lidstva.

Obama chce udělat z NATO globální policejní sílu. „Dveře členství (v alianci) zůstávají otevřeny státům, které splní naše vysoká kritéria,“ prohlásil.

A ta zahrnují ochotu vést imperiální války. A nedělat si starosti s principy práva.

Drcení demokratických hodnot. Rozbíjení lidských a občanských práv. Sloužení zájmům peněz před zájmy lidu.

Být servilním prozápadním loutkovým státem. Vymýšlet si neexistující nepřátele.

Podporovat americkou imperiální agendu. A přitom riskovat nukleární válku s Ruskem.

Začít ji, by nepochybně znamenalo válku na ukončení všech válek. To znamená nukleární zimu. Je to přízrak hřibovitého mraku. Znamená konec světa na zemi.

Vesmírné vedení USA, 1998: Vize pro rok 2020 probírá velkou strategii USA

V roce 2000 Spojená vize MO pro rok 2020 volá po „celoplošné dominanci“ na zemi, na moři na povrchu i pod povrchem, ve vzduchu, ve vesmíru, v elekromagnetickém spektra a informačních systémech.

Učinilo by tak s dostatečnou převahou síly, aby bojovalo a vyhrálo globální války proti jakémukoliv nepříteli. Nukleární a jiné zbraně hromadného ničení by byly použity preventivně.

V roce 1961 generál Curtis LeMay věřil, že nukleární válka s SSSR je nevyhnutelná. Chtěl, aby byly preventivně odpáleny tisíce raket s nukleárními hlavicemi.

Nazval odvetný útok na největší americká města malou cenou nutnou zaplatit. Zároveň generál Lyman Lemnitzer prosazoval strategii překvapujícího nukleárního útoku.

Jack Kennedy vyděšeně utekl ze schůze Národní bezpečnostní rady, kde se o tom diskutovalo. Nechtěl o tom ani slyšet. „A to se nazýváme lidskou rasou,“ řekl.

Eisenhower varoval před „získáním nežádoucího vlivu vojensko-průmyslovým komplexem. Potenciál pro katastrofický nárůst nemístné moci existuje a přetrvá,“ prohlásil.

Amerika trpí závislostí na válce. Spouští jednu po druhé nebo několik najednou. Nemají nic společného s šířením demokratických hodnot.

Nebo humanitární intervencí. Nebo s odpovědností chránit. Nebo s eliminací hrozby terorismu. Nebo s vytvořením světa, který bude pro lidstvo bezpečnější.

Amerika nikdy nebyla krásná. Je to „země svobodných a domov statečných.“

Je to sériový zabiják. Válečné monstrum proti lidstvu. Darebácký stát, který se vymkl kontrole. Ideologicky od hlavy k patě zlé impérium.

Vydává víc peněz na militarismus, barbarismus a globální války než zbytek světa dohromady.

Bývalý vedoucí štábu Bílého domu a současný primátor Chicaga Rahm Emanuel to nazývá „chladnokrevným prosazováním vlastních zájmů našeho národa.“

Války bez konce definují agendu Ameriky. Dovoluje těm, kteří z válek profitují, aby si cpali břicha z veřejného koryta.

Dodává tím moc extrémistickým šílencům Ameriky namísto chladným hlavám. Riskuje tím nepředstavitelné.

Riskuje, že změní planetu Zemi do nepředstavitelné pustiny. Dokazuje to, že vyšší inteligence způsobuje víc škody než užitku.

Obama považuje velké lži o Ukrajině, neexistující hrozbu teroru a dovolení globálního běsnění NATO za „správnou věc“ pro Ameriku.

Milliony lidí světa si přejí odpovědnou vládu. Chtějí mír, rovnost a spravedlnost. Chtějí to, čemu se americké války snaží zabránit.

autor Stephen Lendman

Zdroj: http://www.veteranstoday.com/2014/09/08/obama-threatens-war-on-humanity/
33 Komentářů k Obama vyhrožuje válkou proti lidstvu

 1. rur napsal:

  to pravo mit zbran jim pomalu zavidim,tady se takz bude hodit

 2. Janhonza1 napsal:

  Opičák černej ušatej, planeta opic. Bejt mimozemšťan, tak se o bližší kontakt s lidstvem ani nepokouším. Je to hrůza, co se dnes na této modré krásné planetě děje ve jménu Nobelovy ceny za mír.

 3. Zed napsal:

  Obamovu kandidaturu přeci schvalovali na Bilderbergu, takže se nic dobrého od Husejna Obany očekávat ani nedá. Je to velice poslušná loutka. Rusko pod vedením Putina je neposlušné, ale nejen to, ono dokonce přímo ohrožuje dolar, otevřeně se vzepřelo NWO, takže NWO teroristům nezbývá nic jiného, než válka s Ruskem, což samozřejmě přeroste ve 3. světovou. Doposud každý režim, který vzdoroval, tak vojenskou silou zlikvidovali. Totéž se budou snažit udělat i s Ruskem. North Atlantic Terror Organization se na to již připravuje. Tu válko NATO projede, jako všechny dosud a to bylo s menšími soupeři, ale nám to již asi moc platné nebude. Možná v příštím životě. Kam dosud Severo atlantická teroristická organizace vlezla, tam byly nastoleny zmar, destrukce a teror. Nic jiného nikdy nedokázali. Dnes by SSA znovu chtěly zlomit Sýrii prostřednictvím náletů ve jménu boje proti IS, který se přestal rozpínat právě tak šikovně, aby to SSA poskytlo záminku k leteckým útokům. To je zajímavá náhodička. K tomu několik zinscenovaných videí vražd, aby veřejnost byla dostatečně zmasírovaná, což se v SSA daří docela dobře. Několik zemí se odmítlo k bombardování Sýrie připojit, kupodivu mezi nimi i Británie, no a už tu máme, jako na objednávku, další video, tentokrát s objetovaným Britem. Rusko před humanitárním bombardováním Sýrie silně varuje, takže se musí zpřísnit sankce a ještě zvýšit napětí na Ukrajině. SSA mír v žádném případě nepotřebují, to by jim totálně zlikvidovalo ekonomiku a položilo dolar. Čím víc válek, tím lépe. Jenom se to nesmí dostat na území samotných SSA, ale to se jim v tomto případě i přes balistické deštníky zajistit nepodaří. Rusové už ví, jak na to a pokud Amíci chtějí likvidovat lidstvo, tak i je potká stejný osud. Tentokrát zacházejí se svou destrukcí opravdu hodně daleko.

  • r.m. napsal:

   To nebyl Brit. Jen umouněnec s britským přízvukem mu uříznul hlavu.

  • KoJaK napsal:

   Kvalitní komentář! Palec hore.

  • cifra napsal:

   Svatá pravda. Škoda, že Rusové na konci 2. sv. války neovládli celou Evropu. To už by si amíci tolik netroufali, protože by neměli žádné zázemí. Však oni si bohužel včas uvědomili a proto oteřeli druhou frontovou lini.

   • Jan Jinsky napsal:

    No, to bychom tu měly socialismus a bylo by nám skvěle.

    • cifra napsal:

     Houbelec a ne socialismus. Rozhodně by se nám ale žilo klidněji a určitě lépe. Rozhodně by jsme si ve všem vystačili a amiky by jsme na „hovno“ potřebovali. Doposud dělají ve světe jen bordel. Např, napřed Usámu Bin Ládina vyzbrojili a vycvičili proti rusákům a až pochopil a chtěl začít dělat samostatnou politiku a začal se stavět proti amíkům /pochopil, že ho jen zneužívají ve svůj prospěch/, tak ho prohlásili nepřítelem demokracie a poštvali na něj celý západní svět. To je fakt velmi záslužný a hrdinský čin???????

     • Jan Jinsky napsal:

      Souhlas, že bychom tu měli houbelec.
      A Usámu a jeho Al Kaidu – potažmo Taliban opravdu vycvičili USA. To byla velká pitomost. Ale zapomněl jste dodat, že to byla reakce na sovětskou okupaci Afghanistánu. Takže to tak úplně černobílé nebylo.

  • Marek Blomský napsal:

   Každá Vaše věta je pravda a nic než pravda. Jak to ale sdělit zabedněncům ….

 4. Janhonza1 napsal:

  Vždycky mě sralo, že se odmala učím ruštinu. Dnes mi to přijde jako výhoda; vím, kam se bude v budocnu dát emigrovat před islamisty, až zaříznou evropu a ještě se slušně slovansky domluvit.

 5. Poslechněte si členy TOP 09 a ODS a máte to samé a v češtině

 6. BB5 napsal:

  Tak část z těchto důvodů psal, bez urážky, úplně vymytý zakomplexovaný tupec, něco není vůbec pravda, něco je naprostá blbost, něco je vytržené z kontextu, něco je pravda, ale autor to prezentuje jako hrůzostrašnou vlastnost, jedna věta je dokonce stará cca 20-30 let, respektive byla by pravda před 20-30 lety, no a některé věci nedávají smysl jako po logické stránce tak po vyjadřovací, nebo dokonce dělají špatnou vlastnost z toho, co dělají i všichni ostatní, ale jen USA je za to peskovaná, naprosto nemluvě o nezlomné logice věty: Má největší počet vražd ze západních zemí.
  Já nemám co mluvit, ale autor má asi IQ vypnuté mechanické pračky nebo je to zakomplexovaný rusista, což je v podstatě to samé.
  Zde je naprosto vidět, jak nádherně a naprosto „objektivně“ se autor vyjádřil.Mohl bych tu napsat doslova desítky dalších věcí, o kterých autor neví vůbec nic nebo je ví špatně, ale za víc než jeden komentář mi to nestojí.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Dnes si si svoj žold zaslúžil, môžeš sa ísť zabávať. Dokiaľ je čas.

  • espicek13 napsal:

   Vaše desítky dalších věcí raději ani nepište,poněvadž nejste schopen ani definovat výtky(něco,něco,něco,něco)na kterých stojí smysl vašeho komentáře.BARON PRÁŠIL HADRA

 7. Definitiva napsal:

  Prečítajte si definíciu rasizmu. Ak niekto kritizuje Obamu za jeho fašistickú politiku a berie ho na zodpovednosť a chce s ním urobiť krátky proces, to nie je rasizmus, to je ochrana ľudských práv.

  V medziach poriadku. USA ako štát sú ovládané politikou sionizmu s centrom v Izraeli. Bez požehnania Izraela žiadny prezident USA nie je zvolený. Súkromné finančné kruhy ovládli štát USA, jeho politiku, založili výkonné orgán, ako sú OSN, NATO, BIS, MMF, Bilderberg, CFR, Rímsky klub a ďalšie. Katastrofa sa rozbehla naplno po založení FEDu, dôkazom je inflácia USD za posledných 100 rokov.

  Keď kabalisti povedia mier, myslia tým vojnu. Ak Obama po zvolení dostal Nobelovu cenu, tak tým kabalisti jasne definovali charakter jeho politiky. Kabalisti skývajú pravý zámer, robia dymovú clonu, podvádzajú ľudstvo, plnia príkaz globálneho prediktora zo Starovekého Egypta.

  Židovstvo je mýtus, židia-sefardi-hebrejci takmer vykapali, židovský mýtus je najväčší podvod v dejinách ľudstva. Povedal žid Arthur Koestler, 13. kmeň.

  • Jan Jinsky napsal:

   Pokud někdo nazývá Obamu černou opicí, tak je to rasismus. To, že je černoch není přece podstata věci.
   vy rasista nejste, vy jste chorobný xenofob. nevím co je lepší, vyjde to asi nastejno…
   Kdo má te´d funkci globálního prediktora? :o)

 8. German napsal:

  Je mi jedno čemu tady lidi věří a nevěří,ale jedno mohu říct,že ten kdo jakýmkoliv způsobem volí nebo se zastává komunistů nemůže být duševně v pořádku.

  Poslední věc ten kdo se zastává Ruska nebo USA tak je to stejný vymaštěnec jako ten kdo podporuje a zastává komunisty.Uvědomte si že jste evropani a těma budete umírat a měli by jste bojovat za evropu i být silnou evropou meezi národy EU a né lízat PRDEL Rusku nebo USA jak dítě držící se maminčiny sukně je to fakt asexuální a nenormální.

  Normální člověk prostě nežere komunisty,Rusko,USA a jiné propagandy které pracují na propagandě který ovlivnují hloupé ovce v evropě kteří poškozují evropu tím,že jedna půlka líže prdel Rusku a ta další část USA,ale aby někdo bránil evropu nebo normální zájmy evropy bez takových zemí to né.Je mi na blití s celé ČR,ale bohužel mě hodně zklamala i evropa která by skutečně mohla být hodně silná i bez Ruska a USA,ale evropa neumí být jednotná a nechává se omezovat a vše přikazovat od takových národů jako jsou Rusko a USA tyto národy poškodily svojí propagandou celý svět a vy jako tupé hloupé ovce jim to žerete a tím vás mají v kleští neumíte mít svůj názor vy jen papouškujete co tvrdí jejich asexuální média.Lidstvo čeká totální restart možná,že pro lidstvo posledním restartem v dějinách lidstvo má v povaze sebezníčení a debilizmus bude stát za koncem lidstva hloupost doslova zabíjí.

 9. Ivan napsal:

  Téhle snůšce blábolů a ruské propagandě někdo věří? dementi :D

 10. Martin napsal:

  Lidi prijde doba, kdy nas Rusko bude muset osvobodit znovu.. To az dementi z vlady pusti k nam muslimaky. Ale je mezi lidmi u nas tolik zlych lidi, ze uz nemam chut za nekoho bojovat. Cumet na xicht od kalouska, zaoralka.. at to jebne ty atomovky priroda za par tisic let aspon trochu ozije. Stejne ten nadherny svet si ani nezaslouzime.. Dinosauri uz to projeli, ted my lidi a pak snad prijde rozumnejsi zivocich nez clovek. Niceho ale niceho si nevazime, vsichni maj rozmlsane prdele. A USA at mi polibi prdel i s jejich atomovkami, Natem-blatem, nemam z nich zadny strach. Jsem Slovan, a k Rusum a Číně mam bliz. Tak cus v jine casti vesmiru :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!