Bulharský publicista: Děkuji Novému Rusku za hrdinství!

Bulharsko dosáhlo svého cíle - vstoupilo do Evropské unie a stalo se "rovným" partnerem západních "lídrů". Proč je slovo "rovným" v uvozovkách, když jsme si rovni? Bulharsko se stalo členem NATO, na jeho území jsou americké vojenské základny, ale Bulhaři, přesto, čekají ve frontě na americkém velvyslanectví na víza a důstojnici americké armády se volně procházejí naší zemí.

Na tomto malém příkladu je vidět, jak jsme si rovni se Spojenými státy. 2.5.2014 v Domě odborových svazů v Oděse uhořeli nevinní lidé. Komise Evropského parlamentu s úsměvem na tváři poslouchala příběhy svědků a přeživších Oděsanů, kteří viděli opovržení a lhostejnost evropských úředníků.

Někteří představitelé Organizace spojených národů s úsměvem poslouchali zprávy o smrti nevinných lidí a vzápětí mluvili o míru. A tito evropští úředníci, beze stopy lidství v jejich duších budou přemýšlet o blahu Bulharska?
Kdysi jsem snil o západních věcech, věřil slibům o blízké budoucnosti demokratické společnosti a křičel na náměstích na jejich podporu. Radoval se, aniž bych si uvědomoval, že je to nová válka Západu pod vedením Ameriky, ve které my všechny budeme oběťmi jejich nízkého úmyslu.

Ale plán Západu se zhroutil na Donbasu a v Lugansku. Zde se setkal se sílou ruského ducha a čistotou slovanské ctnosti.

Milé, přátelé, lidé Jihovýchodu! Vaše válka - to je moje vítězství nad západními imperialisty, nad židovskou lží a jejími zájmy! Toto je vítězství pro mé děti, kterým budu vyprávět o Vašem neochvějném duchu a historii hrdinství! Řeknu jim o příkladech odvahy, zapsané Vaší krví, v pro Vás těžké době historického rozhodnutí, které zůstane v paměti generací.

S vděčností k lidem Nového Ruska,

Alexander Vikilev, publicista a veřejný činitel z Bulharska

Zdroj: http://www.segodnia.ru/content/147152
10 Komentářů k Bulharský publicista: Děkuji Novému Rusku za hrdinství!

 1. Jama50 napsal:

  Tak k takovému prohlášení se přidávám také.

  • noty napsal:

   Ti si Babišovi do řepky nesednou…a pokuď ano, bude vystaráno, Černá vráno
   http://tvzvezda.ru/news/forces/content/201409181957-tvj4.htm

  • Marco napsal:

   Ano, i já jsem hrdý na úspěchy Novorusie a každý den vám všem kluci držím moc palce, musíte vyhrát a jednou pro vždy ukázat Západu, že ducha Slovanů jen tak nezlomí. Dokonce věřím, že Slované tu byli daleko dříve než germánské kmeny. Věřím, že jsou Slovani jako národ systematicky vyhlazováni už od pravěku. My měli demokracii už před Kristem, svého stařešinu jsme si volili a neuznávali jsme parazitování na práci druhého, už jen proto nás považovali za barbary, nechápali nás a tak je tomu dodnes...

 2. novapalo napsal:

  Bežne prakticky nikto v Čechách a na Slovensku nevie, že od vstupu Bulharska do EU sa z Bulharska vysťahovalo 20 % obyvateľov. Teda, pred vstupom Bulharska do EU, malo Bulharsko cca 10 mil. obyvateľov a teraz má Bulharsko len 8 mil. obyvateľov!!
  Počítajte s tým Slováci (a o trochu neskôr aj Česi), že dopadnete rovnako.
  Naše deti nebudú mať prácu u nás doma, a preto budú donútení sa vysťahovať na západ.
  Západ lacno získa kvalifikovaných, schopných pracovníkov, naviac podstatne morálnejších, ako je ich súčasné, už duševne choré, obyvateľstvo.
  Vy rodičia, nebudete mať svoje deti pri sebe, ale budú robiť kariéru a budú sa snažiť byť šťastní niekde na západe.... Viet akí ste hlúpi tí, ktorí posielate svoje deti študovať na západ?
  Je to už len krátky krok k tomu, že definitívne stratíte svoje deti. Už sa vám zo západu - tu do strednej Európy - nevrátia. Možno sa vrátia tí neschopní, ale asi skoro určite západ nepustí tak ľahko tých schopných.
  Ale vy rodičia sa chcete tešiť zo šťastia svojich detí na západe, ktorí už nevyznávajú vaše hodnoty a slúžia našich úhlavným nepriateľom?
  Chápete vy demokrati a kresťania, že ničomu nerozumiete??!!
  Bulhari to konečne začínajú chápať.
  Ako dlho to bude trvať tým prostitútkam Čechom a slabochom Slovákom?

  • Jama50 napsal:

   Bohužel tak dlouho, dokud nezjistí, že po odložení těla se budou za své činy zodpovídat.

   A PODLE ČINŮ SKLIDÍ ODMĚNU.

   Jenže zatím většina spí, i když tyto znalosti byly dlouho mezi Slovany známé. Bohužel naši předci zpohodlněli a my se je v pohodlnosti snažíme překonat.

 3. PAVEL napsal:

  PERFEKTNE NAPSANO,TAKY DRZIM PALCE PORAD,PROTOZE JESTE NENI BOHUZEL KONEC.:-(

 4. hartakos medved napsal:

  Super! Mate moju plnu podporu pan Vikilev! pravda je taka, ze sa jedna o buducnost nasich potomkov. Som Slovak a hlavne SLOVAN! Nas boj sa zacina...Lasku a vdaku vsetkym mierumilovnym a silnym....

 5. Janhonza1 napsal:

  Co k tomu dodat. Snad jen to, že se díky Dombasu probouzí Slované z umělého spánku, ze kterého se už nikdy probudit neměli. Západ nás chtěl mít ve svém područí už na věky. Všichni jsme bratři! Ať žijí Slované!!!!!

 6. Ivan napsal:

  Na Ukrajine nevladne Americanmi dosadeny (cez zmanipulovane a sfalsovane volby) Porosenko..., ALE VLADNE JAROS...!!!

  Zdroj zakladnej informacie:

  Ukrajinskí nacionalisti sú čoraz trúfalejší
  #Ukrajina #Dmytro Jaroš #Pravý sektor #Organizácia ukrajinských nacionalistov
  ta, Pravda | 18.09.2014 17:00
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/330320-ukrajinski-nacionalisti-su-coraz-trufalejsi/

  Národnú diktatúru a revolučný tribunál v trvaní niekoľkých rokov navrhuje Organizácia ukrajinských nacionalistov (OUN). Na jednej zo sociálnych sietí o tom vo štvrtok informoval Nikolaj Kochanovsky, veliteľ práporu OUN.

  Pred par tyzdnami dal ultimatum Jacenukovi, aby zrekonstruovam ministerstvo vnutra podla predstav Jarosa, inak jeho Nazzi gardy vtrhnu do Kyjeva a ozbrojenou silou zvrhnu vladu...!

  Pokracovanie v uvedenom zdroji.

  To iste plati aj pre Porosenka...!

  Nazzi gardy uz nie je mozne zastavit, povolil ich Jacenuk s Turcynovom a teraz ked su vyzbrojene, uz niet sily, ktora by ich odzbrojila. Maju kontrolu nad armadou..., maju v rukach represivnu armadnu justiciu a rozhoduju o tom, ktoreho vojaka ci dostojnika popravia za tzv. zbabelost ci velezradu ci pokus o dezerciu...

  Nazzi gardy, odobrene a podporene zapadom, nemaju pred nikym zodpovednost, preto riesia pripadne spory silou..., vrazdia kohokolvek na koho padne Jarosov ukazovak...

  Pomohla by mozno vojenska intervencia NATO a Ruska, inej sily na uzemi Ukrajiny niet a situacia je uz pre obyvatelstvo neunosna, zial, okrem Novorossie sa uz nik ani nebrani...

  Toto je vysledok fasizacie Ukrajiny na Majdane, zosnovanom zapadnymi genozlocincami...

  • Contumax napsal:

   Ivan
   Jo lidi u nás i jiný slovanský národy ztratili PUD SEBEZÁCHOVY...
   Pozoruju to všude, už to trvá dlouhý léta...
   Dodnes ale cele nechápu, co to způsobuje, kdy nastala ta doba, že lidi přestali být lidma, přirozeně rozumnýma lidma...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!