Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001 – Praha – Vácalvské náměstí – 11.9.2014

10679548_10152683075431894_3154920106794208590_o-300x225

Minulý týden jsme se už po šesté shromáždili na výročí událostí z 11. září 2001. Upřímně řečeno jsem čekal, že se nás sejde opravdu málo. Nakonec vás tam přišlo asi 30 a za tuto podporu vám děkujeme. Toto téma je už tak rozpracované a prodiskutované, že už k němu není prakticky co dodat. Je třeba pouze připomínat a tak jsme připomínali přibližně 2 hodiny naše zkušenosti s Pravdou o 11. září 2001. Mluvili: Jan Korál, Jiří Schmied, Jana Karásková, Jan Wágner a Zdeněk Ponert

8 Komentářů k Shromáždění za Pravdu o 11. září 2001 – Praha – Vácalvské náměstí – 11.9.2014

 1. Alfa napsal:

  Ano, jsou události na které se by zapomínat nemělo. Což se i přes veškerou snahu médií o ututlání daří.

  • Petr Gabriel napsal:

   Je zajímavé, že jsem již mnohokrát upozorňoval na údaje, které zveřejňoval vědecký zpravodaj americké armády FAS, již minimálně před 10 lety na internetu. Tím splnil svou povinnost federální instituce a po vypršení doby 10 let se vytratil. Dnes to napíšu po lopatě, abyste chápali obsah! Údaje následujícího elektromagnetického pulzu, změřeného na Ground Zero 11. září 2001 jsou od žáru nukleárního výbuchu:10 na 5 V/m na vrcholu elektrického pole, ale na hrotu magnetického pole bylo 4 000 A/m.
   Tento výbuch štěpením deutheria a lithia vytvořil tritium, jehož paprsky beta postupně 3x zvýší svou aktivitu a snadně vyhodí neroztavené kusy ocelové konstrukce. V dalším článku tohoto FASU bylo popsáno lithium, které umožnilo štěpící reakce u mikronuke náloží u pat obvodových sloupů. To je základ pro celou operaci 911!

 2. Franta napsal:

  Je nejspíš chybou, že se veškeré podobné akce pořádají jen v Praze. Věřím, že v některém menším městě by se jich zůčastnilo víc lidí.

 3. pavelka70 napsal:

  Jaký smysl má dělat demonstraci v našem multi-kulti hlavním městě? Je mnohem účinnejší oslovit lidi i na venkově, v menších městech, kde lidi smýšleji víc národně. To samé platí i o jiných multi-kulti centrech - Waršavě, Bratislavě, Budapešti,i Berlině a td...

  • Radka napsal:

   Ano, to je pravda. A také to vime..., pomůžete nám v tom? Stále je nás na tu práci nějak málo...:-)

 4. jaris napsal:

  O tom jedenactem zari uz bylo napsano tolik, ze by se na to dala vybudovat cela knihovna. Je preci jasne, ze to byl 'inside job', ze si to US cele zkonstruovalo, aby mohlo valcit proti vetrnym mlynum zvanym valka proti terorismu. Tak dlouho chytaji teroristy az se z nich nakonec teroristi stali. Zadne demonstrace v tomto pripade nedavaji smysl.Co se tim docili?

 5. KohoChciTohoSiVezmu napsal:

  Pad budov byl jasne rizenou demolici, to je dobre vidit.
  Sterfit se do budoby v klesajici zatacce je nemozne, zvlaste pro zacatecnika. Signal navigace zachitili radio-amateri.
  U Pentagonu by se Goeing tezko vesel mezi lampy. Motor se asi tezko vzpari horenim benzinu, stejne tak jako doutnavym spatnym spalovanim se tezko zpusobi pad budovy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!