Západem placené kulturní čisky: Původ ukrajinského neonacismu

Snímek-obrazovky-pořízený-2014-09-20-150953-300x187

Pro mnoho lidí je stále nepochopitelné, jak se mohla jen tak, jakoby z ničeho nic tak velká část Ukrajinsů zbláznit, nastolit fašistický režim a začít občanskou válku. Odpověď už však postupně vyplouvá na povrch. Přežívající zárodky nacismu z II.sv. války byly dobře živeny ze západu a když bylo připraveno dostatečné množství "kvalitně" zpracované mládeže, akce mohla být spuštěna. 15ti minutové video podrobně popisující devastaci ukrajinské kultury.
8 Komentářů k Západem placené kulturní čisky: Původ ukrajinského neonacismu

 1. Adolf Balík napsal:

  Pokud to není rafinovaný trik, abyste vyprovokovali Reflex, že o vás napíše hanopis a udělá vám tak reklamu, tak si doplňte do nadpisu "t" ve slově "čistky". :-)

  Až budou dělat čistky u nás, tak to budou tihle ze seznamu, který si tu sepisují:
  http://www.distancujemese.cz/

  "Geniální" petice "výkvětu" našeho národa jako třeba RNDr. Dagmar Havlová CsC, Katka AuAu, Bursík, Štětina a kandidát obamovské Nobelovy ceny míru Kocáb. :-)

 2. Jibra napsal:

  TOTO JSOU ZRÁDCI, podporující fašismus v Kyjevě, cizí armády na našem území a vyvolání války z Ruskem. Rusko není nepřítel, ale židozednáři a židobankéři v USA a jimi řízené NATO - ANO!

 3. V.Z. napsal:

  http://www.distancujemese.cz je opravdový "výkvět" národa,v tomto problému určitě.Na některé lidi mě to mrzí,nečekal bych u nich tak pokřivené myšlení.U mnoha dalšich jsem to předpokládal.
  Až ve vyhrocených situacích se poznají skutečné morální hodnoty,které vyznávají.

 4. Martin napsal:

  Za udalosti na JV Ukrajiny a v Novorusku je zodpovedná nielen západná politika zasahovania, ale aj ruská politika nezasahovania. Je málo pravdepodobné, že by ruské tajné služby nevedeli, čo od rozpadu ZSSR vyvádza na Ukrajine CIA.

  • j.h. napsal:

   A co by podle vás měli Rusové dělat, když každá maličkost slouží nacistům z USA a EU k vyprovokování válečného konfliktu proti Rusku? Já za tenhle odpovědný přístup vůči lidem na celém světě můžu prezidentu Putinovi a lidem kolem něj jen vyjádřit nejhlubší obdiv, úctu a poděkování. A taky se podle svých možností snažit pomoct, aby v tom nebyli sami. SMRT NACISMU A FAŠISMU USA A EU. VÁLKA JE VŮL!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!