Kanada varuje své občany, aby si s sebou do USA nebrali hotovost

Kanadská vláda musela varovat své občany, aby si s sebou nebrali do USA hotovost, protože v USA pokud jde o peníze, nefunguje presumpce neviny, nýbrž viny. Od Kanaďanů cestujících do USA už bylo zkonfiskováno $2,5 miliardy, z čehož se financují ty policejní sbory, které to zabraly.
Na obrázku:
Zabírání občanských aktiv dovoluje policii podezřelým z obchodu s drogami beztrestně konfiskovat hotovost


Pokud přivážíte do země svobody hotovost, zjistíte, že tohle pořekadlo opravdu znamená, že je tam SVOBODA sebrat vám všechny peníze pod záminkou, že jste zapojeni do obchodu s drogami, aniž by k tomu existoval jakýkoliv důkaz nebo jiné obvinění.

Zkusit dostat své peníze zpět stojí další peníze na právních poplatcích, a tak je z toho boom businessu pro neetické právníky v takové míře, že pouze každý šestý člověk vůbec zkouší dostat své peníze zpět a policajti se jimi prostě jen pakují. Tak je to opravdu. K použití zkonfiskovaných peněz obvykle dostane svolení ten policejní sbor, který je zkonfiskoval.

To tímhle způsobem funguje úžasně dobře k financování policistů a jejich penzí.

Je to identické s tou samou záležitostí, která nakonec vedla k pádu Říma, když armády začaly kasírovat města, aby jim platila penze. My jsme se dostali na stejnou úroveň ohledně zabírání čehokoliv, co chtějí, s vědomím, že budete muset utratit více na právních poplatcích, abyste prosadili svá práva, která vlastně už neexistují.

Ti, kdo by zkusili utéct před tyranií jinde, si s sebou nemohou přivézt peníze, protože nakonec by jim je sebrala policie.

Ta předstíraná válka proti terorismu je ve skutečnosti jen všeobecnou válkou proti lidem. Od 11.9 to slouží jako ospravedlnění k zabírání čehokoliv, co si zamanou, jako o tom referuje Washington Post. (Poznámka: To zabírání hotovosti nefunguje jen u cizinců, co zajedou do US. Zabírají to i místním, kdy se jim zamane, a zdá se jim, že mají u sebe moc hotovosti.)

Vyšlo na Reformy.cz

Submitted by Tyler Durden on 09/24/2014 18:34 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-09-24/canada-warns-its-citizens-not-take-cash-usa
18 Komentářů k Kanada varuje své občany, aby si s sebou do USA nebrali hotovost

 1. slak napsal:

  Heuréka

 2. slak napsal:

  Přišla mi pohledávka z vymáhací agentůry kterou pověřil telefonní operátor poté co jsem odhlásil mobila zemřelé matky stálo mne to 2000 cca i placení nepoužívaného čísla přes ujištění protože blbou simku si nevezmou a korespondence, telefonáty i běhání do jejich sídel a teď nasadili třešničku.

 3. Divenká Prostá napsal:

  Český podnikatel již v polovině 90let měl dohodnutý byznys v usa, protistrana na něj čekala,že sepíší smlouvu... Nedočkala se. Milý Čech opomněl výše zmíněné, měl HOTOVOST,o kterou přišel. Nepomohlo nic,musel přes charitu naškemrat peníze na zpateční letenku. Tak v takovém koncentráku, kde nesmíte mít ani trochu "hotovosti" u sebe bych tedy chtěla žít. Až to přijde sem, třeba smlouvou TTPI, dám se k partyzánům :-)

 4. Jan Kristek napsal:

  Před dvaceti čtyřmi lety to bylo naopak. Existovala povinnost vézt si dolary v hotovosti, a to v naprosto absurdní podobě. Nepustili třeba přes hranici ani kanadského manžela Američanky, který chtěl jet několik kilometrů přes hranice za příbuznými. Neměl u sebe dolary v hotovosti, které nepotřeboval. Mladého německého turistu nepustili z Yukonu na Aljašku a musel jet pro dolary v hotovosti stopem zpátky do Whitehorsu, což mu zabralo tři dny. Marně se na celnici oháněl platební kartou, marně jim říkal, že si z ní přece může vybrat peníze u prvního bankomatu, marně se je snažil přesvědčit, aby si sami zjistili, že na ní má dostatečnou částku.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Ono, když se podíváte na ten originální článek, tak jsou tam uváděny případy, kdy u sebe lidé měli 17000, 25000 dolarů a pod.
  U nás taky nesmíte dovážet hotovost nad určitý limit, pokud to neohlásíte.
  Detaily fakt neznám, ale podle toho originálního článku to na takové drama nevypadá.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   To je fašistická perzekúcia.

  • Adolf Balík napsal:

   Mně to připadá ještě horší, protože Američanům doma zabrali úplně úděsné částky, aniž by na ně cokoliv měli - kromě jejich hotovosti.

  • Krysar napsal:

   Pane Jinský, ano tyto omezení má každá země, ale rozdíl je v zabavení částek nad tento limit.
   V jakémkoli jiném demokratickém a alespoň z části právním státu Vám bude finanční hotovost zabavena a pak vám po prokázání původu a účelu bude navrácena. Pokud bude účel nákup, bude vám z té vaší částky ČNB (v případě ČR) poměrná část zablokována jako daňová rezerva. Po nákupu a daňovém přiznání vám bude přeplatek na vaši žádost navrácen. Po právní stránce je to banalita a prakticky to nestojí žádné finance. Pokud však nebudete schopen prokázat původ, budou vám finance pochopitelně zabaveny, proti čemuž můžete podat odpor, který následně řeší soudy.
   Toto však platí i v případě, že si budete posílat větší objem financí ze zahraničí, kdy ČNB finance zablokuje do prokázání původu a účelu, kdy opět platí stejné pravidlo v souvislosti se záměrem nákupu a tudíž blokace na daň.
   Nicméně žádný jiný mě známej stát vám vaše finance neukradne se záměrem je již nevrátit tak jako totalitní SSa.

   SSa mají také další zlodějské "pravidlo" s kterým jsem se setkal, když jsem do SSa posílal svou starší motorku na cestování. Pokud vám ji celník označí za veterána (k tomu stačí rok výroby starší 10ti let) může mít podezření, že ji budete chtít v SSa prodat, nepomůže vám ani to, že jste schopen na místě prokázat účel cesty, mimo jiné i platnou objednávkou na odeslání předmětné motorky z Brazilie zpět do EU. Tento celník pak bude po vás požadovat 3násobnou finanční částku, než je hodnota - v mém případě motorky. Dalo by se říci, že pochopitelné - má podezření, dle nich je to veterán a je možné, že se ji pokusím prodat a nepodělím se s totalitní SSa o zisk z prodeje, ale když tu "motorku" neprodáte a na mexických hranicích požadujete navrácení finanční sumy, nejsou oprávněny vám ji vrátit, neb vrátit vám ji můžou pouze tam, kde jste ji vyplatil, což v případě cestování je trochu problém, ale jak jsem se dozvěděl, když se pro tu sumu opovážíte vrátit zpět na místo, dostáváte se do toho samého kolečka a to i přes to, že je již motorka na území SSa, neb s ní musíte vject do "celního prostoru", aby ji mohli zkontrolovat - ale ovej, vy z toho celního prostoru musíte také vyjet a je to vše opět nanovo. Díky informovanosti kamaráda o tomto problému jsem měl šanci se tomuto okrádání vyhnout a to tím, že jsem si nechal mašinu poslat do Mexika, kam jsem dorazil letecky a užil jsem si nádherný výlet bez nutnosti projiždět SSa, neb jak jsem psal níže - více bezpečně, než v totalitních SSa, se budu cítit na Kyjevském fašistickém majdanu s ruskou státní vlajkou v ruce.

   • Contumax napsal:

    Krysar
    Totální retardace, jinak to neumím posoudit...
    S odstupem času zjišťuju, že byli dementní už vlastně dlouhá desetiletí, už když vraždili indiány...

 6. Definitiva napsal:

  Pripravte sa. Vaše peniaze na konte v banke sú potenciálne použiteľné na podporu terorizmu. Dôkazy nie sú potrebné, úradník si myslí a to je jediná pravda a najvyšší dôkaz, vaše konto podlieha konfiškácii!

 7. Contumax napsal:

  Jeden známý "měl štěstí" utekl za komunistů do emeriky, já to štěstí neměl, díky Bohu, dnes Bohu za to děkuju...
  Ten známý onemocněl, má dluhy za zdravotní pojišťovnu, už nemá žádnou šanci se vrátit domů, je bezdomovcem a sebrali mu cestovní pas...
  Touha po emerice mě po čase přešla, po 89... protože najednou to bylo zázračně jinak, prokoukl jsem...

 8. Krysar napsal:

  SSa jsem byl donucen několikrát navštívit a popravdě bych se cítil baleko bezpečněji na Kyjevském náměstí při fašistickém majdanu se státní vlajkou Ruské federace v ruce.

  • Jan Jinsky napsal:

   No vidíte, já tam taky byl (ne pro instrukce, ale na dovolené). Mají tam moc hezkou přírodu, lidi jsou celkem v pohodě a nebezpečně jsem se tam necítil. A to samé platí i o Číně, Rusku, Indii atd. Asi je to tím, s čím do země jedete. Pokud okolo sebe chcete vidět nebezpečí, tak ho vždy najdete.

 9. kozojed napsal:

  Hele Jinskej, i když jsi PLACENEJ FÍZL, (můžu ne?,Kalousek povolil), tak vijímečně ti dneska dávam za pravdu!

  • Jan Jinsky napsal:

   Kozojede, ty jsi zase placenej ruskou ambasádou. Slyšel jsem o tom, že jim donášíš, tak to musí být pravda :o)

 10. Contumax napsal:

  Nerad o tom mluvím, ale žel už musím, někdo tady šíří smrad, začíná to pozvolna, jenže je to jed,kteréj pozvolna otravuje a nenápadně ničí, a já to cejtím na sto honů a proto jsem ani jedinkrát nesundal filtry...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!