Uhořelí lidé v autobuse na zastávce v Doněcku po bombardování Ukrajinské armády

Snímek obrazovky pořízený 2014-10-04 17:14:14V posledních dnech se bojovalo o letiště v Doněcku, kde byly ještě rozmístěny jednotky Ukrajinské armády. Kdoví proč vystřelili opět na obytné čtvrtě města. Střelba z raket zasáhla autobus MHD, ve kterém lidé uhořeli a také několik lidí okolo včetně malého dítěte. Tihle lidé spolu zcela jistě v jednom státě spolu žít nebudou.
8 Komentářů k Uhořelí lidé v autobuse na zastávce v Doněcku po bombardování Ukrajinské armády

 1. simon napsal:

  Uz tu bojuje tolko narodnosti,len tych ktorych sa to tyka najviac robia jedno prehlasenie za druhym,uz sa to neda ani citat!

  • Svobodný napsal:

   Nikdo neví co se tam děje..viz Die Anstalt

   • eva hrabkova napsal:

    násilná smrť, j vždy násile. Ako zločin má byť potrestaná podľa medzinárodnch zákonov. Bude alebo nebude OSN takých fašistov trestať? No, podľa zákonov Božích to potrestané bude určite!

 2. krysar napsal:

  Západoukrajince a Kyjevskou lůzu bych nenazýval lidmi.

  • Definitiva napsal:

   Každý človek je vo svojej podstate len zviera. Rozdiel medzi človekom a zvieraťom je len v rozvoji ducha človeka, od určitého stupňa rozvoja ducha začíname hovoriť o človeku. To len autori -izmov a pozitívnej diskriminácie trvajú na označení človek pre všetko, čo má dve ruky, bez ohľadu na rozvoj ducha. Rozvoj ducha sa deje za existencie človeka, počas jeho žitia. Narodením človeka nezíska vysoko rozvinutého ducha, tak ako aj univerzitný diplom a konto v banke nie sú znakom vyvinutého ducha. Žijeme vo svete zvierat. Zvyknite si. Dnes Ukrajina, zajtra my.

  • Jan Jinsky napsal:

   Už zase házíš celý jeden národ nebo skupinu lidí do jednoho pytle Krysaři. To je od tebe opravdu ošklivé.

 3. Jaroslav Rektoris napsal:

  Toto je jen setina uhořelých.Co ostatní,Odesa,Doněck s raketami s bílým fosforem a všechny malé dedínky,které bombardovala ukr.armáda?Toto jsou válečné zločiny a váleční zločinci,co toto nařídili.Pochybuji,že toto někoho v OSN zajímá.Už měli hodně času dát svoje vyjádření.Co jim záleží na obyčejných lidech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!