Ulička hanby pro pražské maidanisty – 5.10.2014

Snímek obrazovky pořízený 2014-10-05 22:24:23Dnes proběhla na pražském Klárově akce No Pasaran! / Neprojdou v reakci na průvod pražských maidanistů ze Staroměstského náměstí k Úřadu vlády a zpět. Rozhodli jsme se sdělit těmto sympatizantům Kyjevské vlády a proti-ruských sankcí náš postoj. Svou dávku dostal též na místě přítomný Martin Bursík. Hanba jim!

Další videa se připravují.
41 Komentářů k Ulička hanby pro pražské maidanisty – 5.10.2014

 1. M V napsal:

  Ten Bursík je opravdu dobytek.

  • Patrik Semecký napsal:

   Vážení přátelé ! Dokud budou přetrvávat jednotlivé roztroušené akce, o kterých se budeme náhodně dovídat 14 dní po jejich uskutečnění, tak nic nedokážeme ! Je naprosto nezbytné se domluvit a zřídit jednotné inzertní místo, obecně dostupné pro většinu občanů, kde se o připravovaných akcích dozví co nejvíce lidi ! Je hluboký omyl domnívat se, že to vše se zvládne prostřednictvím „sociálních sítí“ (jak já to označení nesnáším !)Spousta lidí je zakotvena na svých oblíbených portálech a ty „SS“ z bezpečnostních důvodů ignoruje kvůli osobním údajům. Vyzývám proto representanty všech aktivistických uskupení k zasednutí k jednání a vnesení do tohoto lidového folkloru trochu organizace ! Jinak všechny akce vyzní, z důvodů malé účasti, naprosto kontraproduktivně !

 2. hel napsal:

  jste super, že jste tam byli!!:-) proč tam jelo tolik policejních dodávek, to ale nevím…kdyby fungoval právní stát, naložila by do nich policie podporovatele kyjevského fašismu a obvinila je…na co máme ten trestní zákoník ?!!

 3. kočkodlak napsal:

  žlutomodrá svoloč

  stydim se za ně

  • hel napsal:

   mě se zase začaly hnusit věnečky z květů na hlavách lepých ukrajinských děv…je to součást mnoha národních krojů, ale kvůli ukrajinským fašistům to mám teď spojené s nimi..

 4. Anti-Havel napsal:

  škoda, že po nich nic neletělo

 5. viliam napsal:

  ,,lide,mel sem Vas rad,bdete…vdaka bratia Cesi,ze Ste dali svetu Fucika

 6. Lucie napsal:

  Hel – proč tam bylo tolik policejních aut? Asi, aby Bursíkovi někdo nerozbil hubu :-))

  • norbert napsal:

   Někdo šel pomáhat a někdo chránit a v tom je ta síla soudruzi.

   • hel napsal:

    jistě, auta s majáky před majdanisty, auta s majáky za nimi…to bylo samozřejmě na rozkaz..a doufám, že se ten váš soudruh hudeček bude odpovídat z naprosté neznalosti trestního zákona, která ho ale ( jak známo) neomlouvá ;-)

 7. pepan napsal:

  Já bych tam na ty majdanisty nasměroval humanitární bombardování. Jak jsem pochopil od velkého myslitele, nejde o nějaké zištné cíle ale o přesvědčení lidí. Jestli jsem dobře pochopil důvod bombardování.
  PS – ty svině zabili Milicu Rakic

 8. Andrej napsal:

  Zastavme ich bratia, ved sa oni stratia !!! -je text hymny…nie zastavme „se“ -by sa mohla naucit aspon rozmyslat, ze to so „zastavme se“ je nezmysel..potom by aj tu hymnu mala sancu lepsie zapsievat …

 9. JARIS napsal:

  Tech majdanistu je nastesti mala hrstka.Skoro to vypada, ze tech policajtu tam bylo vic. Je mi lito, ze stoji na spatne strane, a to jeste za penize danovych poplatniku. Na toho Bursika si posvitim, co je to zac!

  • EL Ňiňo napsal:

   CHlapci a dievčatá, slovenská hymna, ktorú ste spievali, sa spieva inak v jednom úseku! ZASTAVME ICH BRATIA! nie zastavme sa bratia! A TO JE VEĽKÝ ROZDIEL. Zastavme ich bratia, nech sa oni stratia, nech nás nevženú do ďaľšej vojny. PRAHA Je vás MILIÓN AKO ĽUDÍ V DONECKU a UKROŠI SA VÁM TAM PROMENÁDUJÚ! HANBA UKROŠOM, KURVA ŽE NEBÝVAM V PRAHE, HAJZLI UKROVRAHÚNI! Páni, pokiaľ ich nezastavíme, oni nás povraždia, priama demokracia je možnosť vyhnúť sa politickým rozhodnutiam k vojne, ale nie je dobrou pákou v prípade, že nás napadnú také niečo ako ISIL, …. niekto na svete rozdal karty, ktoré už dávno mali byť spálené v ohni. Ten niekto by mal byť dohľadaný a odstránený.

 10. martin bareš napsal:

  Jarisi: na Bursíka si nesviť, vybíjíš zbytečně baterky.
  Vzpomeň na Temelím, jak chtěl ještě víc poslat do kolen ČR jeho odstavením.
  Kolik by asi od podplacených rakouských ekologů dostal stovek milionů, aby mohlo Rakousko k nám dodávat svou jarní alpskou energii.
  Kdo za tím stojí a stál? Zmizelo v propadlišti dějin.
  Já jsem se se svoji příbuznou, tetou Uršulou z Alt Ausee kvůli tomu v minulosti pohádal tak, že jsme spolu pět let nemluvili, nezavolali si, neposlali si pohled.
  A to je teta zběhlá v jazycích a ve světě znalá, asi jako pražští pravdoláskaři a intelektuálové. A taky stejně zmanipulovaná.
  A vzpomeň si na aféru Westinghouse, začátek devadesátých let, ve které měl Klaus, nyní bojovník za práva Rusů, nějakou roli. Dodnes nevíme nic. Zapomněl na to chlapec.
  Spíš bude zajímavé sledovat hrátky okolo Temelína teď, viz jeden z předchozích článků zde.
  Jako bejvalýho uraňáka mě to docela zajímá.
  Bursík je nula, zero man, tak jako celá TOP 09. A stejně to bude v Praze jedna z nejsilnějších stran. A tady u nás to dopadne podobně. My jsme taková malá Praha, bohužel.

  Jinak se připojuju s poděkováním pro ty, co šli na demonstraci proti Majdanu.

  • JARIS napsal:

   Martine, Bursik je skutecne kontraverzni osoba. Ty jeho podezrele a rozsahle restituce mi napovidaji, ze bude mit zidovske koreny. Takovi v politice jdou vzdy proti zajmum obycejnych lidi.

 11. pepa napsal:

  Neodsuzujte policii ti tam ze zákona být musejí, takto doprovázejí i fanoušky Baníku nebo Sparty. Velká většina policie je proti Majdanu, věřte tomu, vím to. Hlavně si pamatujme, kdo tam kráčel z NAŠICH politiků, až se budou ucházet o naši přízeň.

  • hel napsal:

   já si to taky myslím, poté, co na berkuťáky stříleli na majdanu v kyjevě, vypíchli jednomu z nich oči v přímém přenosu, uřízli hlavu dalšímu, zapalovali je molot.koktejly a ještě je donutili klečet a prosit za odpuštění, že vůbec vykonávají svoje povolání…(asi za to, že po nich ani nevystřelili a nechali si všechno líbit!)…naprosto nevídaná situace jinde ve světě!! bylo mi jich až líto a nechápu nikoho, kdo je na straně těch zfetovaných násilníků s dlažebními kostkami a řetězy a plnou držkou bandery…naše policie se dotazovala, zda tady budeme léčit jen násilníky nebo taky zraněné policisty a zda „člověk v tísni“ uspořádá sbírku taky na ně, že by rádi přispěli…diskuse na policejních novinách pod velmi kvalitním článkem na toto téma dopadla dost jednoznačně jako podpora ukrajinskému berkutu a proti majdanistům..

  • JARIS napsal:

   Pepo, ja vsechny policajty neodsuzuji, jen mam obavy, ze kdyby dostali prikaz mlatit do vlastnich lidi, ze to proste bez vycitek svedomi vetsina udela.

 12. karel napsal:

  Bursík asi platí tu ochranku ne?
  Akorát mě matou s těma uniformama, vypadají jako PČR :D

 13. Jirka napsal:

  Havloidům (Karloidům) HANBA. Ostudné je, že tito probildebergští kolaboranti a vlastizrádci stále vykřikují, že mluví jménem občanů, nebo veřejnosti. Takto alespoň vidí, co si veřejnost za kterou tyto kůly v plotě (podporovaní stále stejnými umělci) SKUTEČNĚ MYSLÍ.

  • Věra napsal:

   Já si nepřeji,aby za mě mluvil někdo jako je Kárl von spáč I,mám svou hubu na to abych řekla s čím souhlasím a s čím ne.To za prvé a za druhé:chtělo by to aby někdo z PS,kdo s tím nesouhlasí,podal trestní oznámení,já si myslím,že podpora fašismu je trestná.Vypadá to,že náš trestní zákoník je jen trhací kalendář,co se hodí necháme a co ne vytrháme,hotovo.

 14. Drak napsal:

  PČR spáchala v tomto případu trestný čin, protože podporovala a ochraňovala lidi propagující trestné činy podle Hlavy XIII Trestního zákoníku: Trestné činy proti lidskosti, proti míru a válečné trestné činy podle § 400-genocidum, § 401- Útok proti lidskosti, §-402 Apartheid a diskriminace skupiny lidí,§-403 Založení, podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka, §-404 Projev sympatií k hnutí směřujícímu k potlačení práv a svobod člověka a § 405 Popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidia.
  PČR a její příslušníci zůčastnění na této akci musí být trestně stíháni podle těchto paragrafů TZ, pokud existuje v ČR alespoň elemntární pojetí právního státu. Pokud ne, jsme stát kde právo platí selektivně, takže vlastně právním státem nejsme, zato jsme na cestě k fašistickému státnímu zřízení..

  • kočkodlak napsal:

   Není to chyba policie. Oni ze zákona musí plnit příkazy shora. Co kdyby si příště policie usmyslela že je nějaké nařízení špatné a prostě ho odmítli vykonat. Zodpovědnost vždy nese ten komu podléhají a kdo o tom rozhoduje. Když je demonstrace předem nahlášená tak policie musí umožnit její průběh. Ale na druhou stranu srovnejme si jak byla policie zastoupená a jak plnila svou funkci na přednedělní demonstraci na Václaváku při řádění motorkářů a nasazení na včerejím průvodu hanby. Kdo ví kdo má pod palcem pražský magistrát tak má jasno.

   • kotu napsal:

    Blbost! Už v Norimberském procesu se snažili použít tuto obhajobu, že plnili jen rozkazy. Soud ale rozhodl, že odvolávání se na plnění rozkazů není omluvenkou pro porušování zákona. Policie se vždy musí chovat podle zákona a rozkazy, které jsou v rozporu musí odmítnout jinak se stává spolupachatelem trestného činu a vystavuje se stíhání.

  • pzelena napsal:

   No a tak to je!!! Nebudete ovce!!! Systém je proti nám!!!

 15. pepa napsal:

  Směřování k politickému zřízení neurčuje policie ale prostřednictvím občanů jimi volení politici. Jestli si volíme tyto „charaktery“, tak to spíše svědčí něco o nás. Příspěvek Draka sice svědčí o znalosti trestního zákoníku, ale rovněž o neznalosti nasazování policie pod jednotným velením. Policisté velení na tuto akci ,stejně jako na jiné, zde nevyjadřují svůj politický ani občanský postoj,ale jsou zde pro zajištění veřejného pořádku, jak jim právě zákon ukládá. Možná, že by se měli lidé zeptat ,popřípadě vyvinout tlak na své poslance, zda vůbec do dneška byly ,ve smyslu našeho tretního práva a judikatury, označeny symboly Pravého sektoru za symboly fašistické. To je kámen úrazu a ačkoli to všichni NORMÁLNÍ lidé vědí, náš současný stát ne . Možná že úsilí o potrestání osob propagující a s fašistickou vládou splupracující, by se mělo napřít spíše tímto směrem.

  • weissbach napsal:

   Přesně tak… I když začínám mít takový divný pocit jestli ty volby probíhají opravdu jak mají…

  • ladik1959 napsal:

   no vždyť to říkám – podat trestní oznámení na toho,kdo povoli tuto akci a to jsou Hudeček a topáci,poněvač to určitě vedení radnice schvaluje,takžs za proagaci fašismu nese taky odpovědnost…jinak si myslím,že by v Praze,kde je lidí jak sračak,mohlo přijít mnohem více lidí,než tam bylo,vždyť na hlavním městě to všechno záleží,jak se tam lidé projevují…

 16. Marian napsal:

  Tie policajne auta s tmavymi sklami boli plne tazkoodencov. Pre kazdy pripad.

 17. martin bareš napsal:

  co se týká policajtů, sdílím názor většiny. Osobně mám s nima nedobré zkušenosti, ale tahat sem v tomto případě osobní věci nemá smysl.
  Oni jsou výkonná složka a musí dělat to, co se jim poručí. Vezměte si toho chudáka, co praštil Kateřinu, toho vola manželku a matraci, co tu o něm tak hezky píšeme a, jak se šikovně dotyčná Jacques, nakroutila do kamery. Ten člověk byl vlastně od policie odejit.
  A to nemluvím o tom, co píše hel. Chudáci ukrajinský policajti na majdanu. TI MĚLI HOLÉ RUCE. Ne ten zm+d Havel a my hloupí.

 18. P. Čech napsal:

  Asi je tu plno slepých lidí nebo lidí, kteří slepí chtějí být:-( Copak si nikdo z oficiálních míst nevšiml těch fašistických praporů na Majdanu???
  Koukněte na Google, jsou tam toho mraky…

 19. Libor napsal:

  Do čeho je namočený Bursík, to vždy smrdí.

 20. Jirka napsal:

  Ostudu jste si udelaly jen vy, komunisticko-nacisticka prasata. Ukrajina i Ceska republika se ubrani. Proto jsme v NATO, aby nam Putler a vlastizradci jako vy nemohli vladnout.
  Az vychcipete, bude lepe…….
  Slava Ukrajine !

 21. karel napsal:

  Jirko, ty jsi náš cukroušek.

 22. artem napsal:

  Putin je stejný hajzl jako Švarcenberg.
  Putin musí zmizet s havloidy do propadliště dějin.
  Kdo ještě to nepochopil, toho lituji.

  • veronika napsal:

   artem – chtěla bych k tomu cosi bližšího-PROČ JE PUTIN přirovnávaný ke karlovi schw…
   co dělá tak špatně???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!