Pražský Maidan – 4. a 5.10. – Staroměstské náměstí a průvod před Úřad vlády

Snímek obrazovky pořízený 2014-10-07 16:21:13Několik dalších videí z konání pražského maidanu a anti-maidanu z uplynulého víkendu. Na této aktivitě je nejdůležitější to, že (alespoň někteří) lidé z obou stran spolu začínají mluvit a že o sobě vědí. Opět došlo k mnoha zajímavým rozhovorům a setkáním. V neděli byl přítomen opět Martin Bursík, ale také Jaromír Štětina, Daniel Herman a Karel Schwarzenberg. Podívejte se, kdo podporuje ukrajinské fašisty a válečné zločince.

Podívejte se též zde:

http://www.nwoo.org/2014/10/05/ulicka-hanby-pro-prazske-maidanisty-5-10-2014/
19 Komentářů k Pražský Maidan – 4. a 5.10. – Staroměstské náměstí a průvod před Úřad vlády

 1. AntiUS napsal:

  Ukrajínská pátá kolona společně s kolaboranty nám chce určovat zahraniční politiku.

  • hel napsal:

   ukrajinci si umí prosadit to, co od českých ovcí (omluva výjimkám)potřebují..drze opanovávají prostor..dnes drze vtrhli i na tiskovku vlády...češi se nikdy nedokázali dostat s protestem až tak daleko, byť jejich sporadické protesty byly narozdíl od těchto ukrajinsko-majdanských vylhaných oprávněné...radši skřípají zubama doma a trpí..samozřejmě, že mluvím o většině, tedy ne o horních půl milionu zazobaných "šikovných", kterým poslušná a mírná česká povaha jen vyhovuje

 2. Miroslav Kelnar napsal:

  To mají jediné štestí, že nejsem v republice, asi bych se neudržel šel tam a dal Bursíkovi facku, odporné to individuum

  • kočkodlak napsal:

   Nooo..oni možná právě na tu facku čekají...podle oblíbeného amerického hesla hesla >dejte nám nepřítele<

  • Krysar napsal:

   Buďte rád, že jste pryč - neb by Vás za tento počin Bursík obvinil z podpory fašismu a genocidy.

   • hel napsal:

    nejspíš ano, protože by byl miroslav kelnar sám..ono kdyby bursíkovi denně dávala veřejnost najevo, co si o něm a jeho charakteru myslí, tak by si nic takového nedovolil....problém je skutečně v lidech..jen samé co by kdyby, ale vládnou nám sprostí zloději a jejich zastánci...a my na to jen čumíme...

    • hel napsal:

     pravda, ukrajina je na tom ještě podstatně hůře..taky si nechali všechno ukrást a nyní se dají od zlodějů navigovat na falešného viníka...ano, za všechno přece může putin...ubožáci našli hromosvod..stačí jen vymlátit jediný schopný region v zemi- donbas...a konečně budou šťastní...tam zřejmě nepřesahuje iq nikomu 50..

 3. kočkodlak napsal:

  Zajímavé zjištění: http://www.nebruselu.cz/20141004b.htm

 4. Marian napsal:

  Prosim vas, prineste tym majdanistom stare pneumatiky. Jednoducho to tam dones a poloz. A ak si pribalis do igelitky sklenenu flasu s benzinom, tu tam tiez len poloz. Nic viac. Potom uvidime, ako sa vsetci poseru.

 5. Petr napsal:

  Je to odporné, ubohé a směšné. Ten zdegenerovaný, dementní, starý a nevzhledný škůdce naší vlasti a našeho národa Schwarzenberg nemá v České politice co dělat. On by nejraději dodal zbraně fašistům (sám fašista je) na Ukrajinu proti Rusům, ale asi si neuvědomuje vojenskou sílu Ruska. Žoldáci možná, ale Ruská armáda se nevměšuje do Ukrajiny, protože pokud by to udělala za pár hodin by byla v Kyjevě. .

 6. Contumax napsal:

  Docela sranda, musím se tomu smát, ta malost, ten úzkéj obzor, ta předpo.ranost a kam že to jdou...
  Odpovím si sám, diagnóza : počátek retardace
  P.S. A jaký asi bude jejich konec ???

  • kočkodlak napsal:

   Pražský umírněný fašizmus je jako ebola. Šíří se vzduchem a je prudce nakažlivý. Šíří ji hlavně ČT, Čro a ostatní mainstream. Lidé se snadno nakazí vzduchem který dýchají a který je obklopuje.

 7. WIKINGER Petr napsal:

  VÁLEČNÍ ŠTVÁČI Z TOP09 a VLEZDOPRDELISTÉ NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU CHTĚJÍ ZNIČIT NAŠE MILOVANÉ USA.

  splní přání a sen každého UKRAJINCE.To je padnout za vlast.

  http://www.youtube.com/watch?v=OCSVTopeHPc pokud se mi to podařilo uvidíte RUSKÉ OZBROJENÉ SÍLY

 8. WIKINGER Petr napsal:

  PROKLATÁ CENZURA ZAS NECHTĚJÍ,VIDĚT ZBRANĚ NAŠEHO CARA PUTINA

  zkusím druhý pokus http://www.youtube.com/watch?v=OC5VTopeHPc

  • Krysar napsal:

   Děkuji - krásné video, jen my tam chybí úžasný technologický počin v podobě KA-50 a KA-52 :( Útočné a bitevní koaxialní vrtulníky se také pokoušelo vyvinout SSa a UK (mají velký výčet výhod, oproti standartním s ocasním rotorem), avšak neúspěšně, kdy zkoušky dopadli katastrofálně.
   Tyto stroje pochází z 80let, jejich výroba však byla pozastavena a vyrobená technika zakonzervovaná. Až PAN Putin výrobu opět obnovil a zařadil KA-52 do výzbroje RF, neb modernizace MI 24 by už bohužel nebyla rentabilní.

   Kdysi generál SSa letectva na otázku, jak by jednoduše popsal MI-24 odpověděl: "Kdyby smrt uměla létat, jmenovala by se MI-24".

 9. Krysar napsal:

  Š. Bandera ukrajinský vlastenec, který spolupracoval s fašistickými okupanty a páchal na ukrajincích větší zvěrstva než němečtí fašisti - SS a gestapo, aby pak před osvoboditelskými vojsky SSSR zbaběle zdrahal do fašistického německa, kdy poměrně velká část jeho skupiny si mylně vyložila německý název Pardubic tím, že již jsou ve fašistickém německu. Tato skupina byla čechy poprávu pobita (úmyslně ne zabita).
  Banderovci - fašistická svolož od které pak dávali ruce pryč i SS a Gestapo, neb ač oni sami neměli čisté ruce, nechtěli mít nic společné se zvěrstvy Banderovců, které je v mnohém předčily.

 10. Věra napsal:

  No to mě podržte,ten Bursík,politický prostitut už neví jak by se dostal ke korytu a žádná špinavost mu není dost špinavá,odporný člověk,stejně jako Khárl,Štětina,Kalousek a další.Mě jen mrzí,že bydlím tak daleko od Prahy a nemůžu se zúčastnit Antimajdanu.A ta hloupá mládež,jak je zmanipulovaná,bojím se,že kdyby k něčemu došlo,tak snad by šli i proti vlastním rodičům.

 11. Divenká Prostá napsal:

  Nechápu jak se někomu může nelíbit MAJDAN, symbol demokracie!
  Evropský parlament určil 3 finalisty pro ocenění Sakharovovou cenou svobodného myšlení:
  1.Hnutí Euromajdan reprezentované novináři Mustafou Nayemem a Tatianou Chornovol, zpěvačkou Ruslanou Lyzhychko a aktivistkou Yelyzavetou Schepetylnykovou.
  2.Denise Mukwege, konžského gynekologa, který se specializuje na ošetřování znásilněných žen a který v Kongu v Bukavu založil Panzi Hospital.
  3.Leylu Yunus, ázerbajdžánskou lidskoprávní aktivistku a ochránkyni etnických minorit - toho času ve vazbě.

  O udělení ceny rozhodne 16. 10. 14 předseda evropského parlamentu Schulz (soc. dem.) a vůdci politických skupin. Cena je spojena s odměnou 50.000,- EUR z našich daní. Já tedy hlasují za MAJDAN :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!