„Azov“ posílili instruktoři z NATO

Ukrajinští propagandisté prozradili, že zástupci zahraničních vojenských organizací poskytnou přímou vojenskou pomoc ukrajinským vojenským útvarům. Zatím prý pouze intelektuální, ale vzhledem k tomu, že pro ukrajinskou stranu se likvidace mezery vzhledem k deficitu intelektu jeví jako odděleně neřešitelný úkol, tuto pomoc už je možné chápat jako více než zásadní podporu.

Trestní dobrovolnický prapor Azov je posílen instruktory z NATO a francouzské Cizinecké legie. Informoval o tom na tiskové konferenci jakýsi šéf zdravotnického oddělení „Azova“ Stěpan Sereda, kterého citují ukrajinská media.

„Není žádným tajemstvím, že prapor byl posílen o vysoce kvalifikované instruktory ze zahrničí, kteří prošli školu NATO a Cizineckou légií,“ – řekl zdravotník. Podle něj instruktoři pomáhají dobrovolníkům ve vojenských cvičeních získat dovednosti rychlé první pomoci. „Nejhorší pro vojáka je – panika. Proto instruktoři vojáky učí ovládat své emoce a v případě nedostupnosti lékařské pomoci umět zastavit krvácení a zmírnit bolest,“ – řekl Stěpan Sereda.

Všimněte si, tak ukrajinská propaganda opět sama zmenšila trumfy v lavině obvinění obránců Novorossie za pomoc, kterou jim prokazuje RF. Je známo, že na Ukrajině byla nepřátelsky vnímána dokonce i humanitární pomoc určená pro občany postižené válkou v Donbasu. Také připomeňme, že praporu „Azov“ byla přidělena téměř hlavní role v obraně Mariupolu – pro Kyjev nejdůležitějšího strategického bodu v DNR.

Zdroj: http://antifashist.com/item/azov-usilili-instruktorami-iz-nato.html
6 Komentářů k „Azov“ posílili instruktoři z NATO

 1. Divenká Prostá napsal:

  Někdo posílá humanitární konvoje, jiný humanitárně bombarduje... Mír a sranda musí být, i kdyby Husajna věšeli. Zbývá jen doporučit výboru pro Nobelovu cenu, aby více prověřoval budoucí laureáty aby se neopakoval obama s eu :-)

 2. Franta Urban napsal:

  Kez bude Mariupol brzo osvobozen!

 3. to je jedno napsal:

  No já nepochybuji, že nejpozději na jaře, až se UA Armáda a další ozbrojené složky patřičně vyzbrojí a vycvičí, začnou válečné operace nanovo...

 4. Krysar napsal:

  Tak to je výsměch - posílit "intelekt" západních ukrajinců, to je jako cikán na střední škole.

 5. novapalo napsal:

  No, posielajú tam tých, ktorých sa chcú zbaviť. Aj na západe je veľa "duchovných rebelov", ktorých bude najlepšie odstrániť. Tak tých všetkých sa všetci západní demokrati a kresťania chcú zbavia na Ukrajine....... ha, ha.
  Len si myslím, že práve títo poslední západní rebeli majú potenciál zachrániť západ pred totálnych krachom. Tento krach bude najskôr duchovný a potom už nevyhnutne aj ekonomický a konečný koniec západu istý aj vojenský krach.
  Ako možete motivovať duchovných debilov, ako sú už skoro všetci duševne chorí na západe??!!
  Však nikto normálne uvažujúci nebude podporovať homosexuálov a dokonca "rodovú rovnosť" medzi mužom a ženou. Však už sú určite na západe všetci duševne chorí.
  Ebola bude len zákonitý jednoduchý koniec tejto degenerovanej západnej kresťanskej civilizácie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!