Putinův „en passant“- humanitární konvoj

V osmdesátých letech se mladý Američan Boby Fischer rozhodl prolomit hegemonii ruské nadvlády v královské hře šachu. Souboj soupeřících velmocí o světovou nadvládu, Ameriky a Sovětského svazu se přesunul na šachovnici s politickým kontextem a stal se sledovanou světovou událostí číslo 1.

Navíc se uskutečnil na neutrální půdě na Islandu. Historický zápas dvou šachových titanů Fischer vs Spasský se protáhl o pár týdnů navíc, než bylo dohodnuto. Ze sportovního klání se stala v podstatě nechutná politická fraška, ve které se angažovaly tehdejší vládnoucí špičky včetně ministra zahraničí US Kissingera. Fischer vyhrál a stal se mistrem světa. Do vlasti se již nikdy nevrátil. Pro svou kritiku americké vlády byl perzekuován a svůj titul už neobhajoval. Dokonce se pro zbytek života skrýval v Maďarsku a v Japonsku, kde byl navíc zatčen a vězněn. Je to smutný příběh. Tento šachový a v Americe tabuizovaný génius zemřel v azylu v Reykjavíku.

Šachy jsou především uměním strategie než sportem. Jako diplomacie a válečnictví. Vyžaduje vysoké IQ a kombinační schopnosti. V tom Rusové vždy vynikali. (Napoleon, Hitler). Kdo bude tím dalším magorem, kdo si na Rusku vyláme chatrné zuby či implantáty? Obama, Cameron nebo Attila z Vysočiny? Máme racionální návrh:“Než vás, jestřábi, v těch vašich chorých hlavách něco debilního napadne, podívejte se na mapu!“. Na Sibiři v mínus čtyřiceti, vám budou golfové a francouzské hole na -----.

Mezi ty fenomenální z geniálních bude vždy patřit Rus Aljechin. Nejen že porazil famózního Kubánce Capablanku a stal se novým mistrem světa (1927), ale navíc se nesmrtelně zapsal do dějin královské hry tím, že vytvořil rekord ve hře na slepo proti 28ti excelentním soupeřům. Z křesla, ve kterém seděl, na těch 28 šachovnic svých oponentů neviděl. Hrál z paměti. Nezřízeně kouřil a pil jednu smrťáckou kávu za druhou. A výsledek? 22 partií vyhrál, 3 prohrál a 3 remizoval. Nicméně, některé jeho partie jsou dodnes obdivovány. Současní exmistři při jejich studiu občas neví, jestli nad některými Aljechinovými tahy mají plakat, nebo se smát. Shodně přiznávají, že prožívají skvostný estetický zážitek hraničící s orgasmem. Ale dlouho se neradují. Na výhru rozehraná partie se obvykle po bizardním tahu mistra najednou totálně zhroutí. Nevěří vlastním očím a nechápou co se stalo.

V současné hektické době se nacházíme na pokraji třetí světové války. Tu chtějí vyvolat Američané, kteří jsou enormně zadluženi a vědí, že ty jejich narůstající dluhy nesplatí ani tři příští generace. Finanční kolaps velmoci má historicky pouze jedno řešení. Válku. Nemusí být zrovna světová. I když se posledních dvou zúčastnili, tak devastace jenž válka přináší na svém území nikdy nepoznali. Ty se odehrály v Evropě, pomineme-li Japonsko. Totálně zničené Německo, Rusko, částečně Itálie, Francie, Anglie atd. V podstatě celá Evropa. A najednou přichází pomoc, nezištný „maršálův plán“ na obnovu infrastruktur evropských států vybombardovaných letectvem USA v době kdy už to nemělo smysl. Americký dolar se stává jedinou směnitelnou měnou na finančním trhu, které se všichni včetně Japonska musí podřídit. Francie a Rusko měly sice o poválečné Evropě jiné představy než většina povolných zemí, ale na „maršálův plán“ a dominantní postavení dolaru coby rezervní měny přistoupily. Bohužel některé z nich se ani dnes z této pasti nevymanily.

Nevíme, zdali se V. V. Putin během svých studií na univerzitě, či na zpravodajské škole zabýval šachem. Přesto se nabízí, že Aljechinovým geniálním výhrám, spočívající v posunu či obětování jedné figury v kritické chvíli, kdy to sebejistý soupeř nečeká a po které následuje rozpad a demolice partie, mladý Putin jejich analýze věnoval hodně času..

Aljechinova hra na slepo proti 28mi oponentům připomíná svou historickou hodnotu a nadčasový význam pro další generace. Putin dnes bojuje za nás, za všechny normální občany Evropy, proti zkorumpované EU, osmadvacítce států bez vize, proti ližprdelkám Obamy a Ameriky. Putin sám proti 28 jako Aljechin naslepo před 90tilety. Má to v genech a je stratég par-excelence. Ukrajinu a státy v NATO alianci by s pěti tisíci tanky s podporou letectva projel za pár dní až k La Manche. To by komedianti s modrými knížkami ve funkcích ministrů obrany a hlav států EU zjistili až post mortem. Putin se rozhodl pro „en passant“. Humanitární pomoc Ukrajincům na východě. Tři sta kamiónů potravin, léků, vody, oblečení, spacích pytlů, dek atd. Namísto humanitárního bombardovaní s posvěcením věčně nalitého dramatika, kterérozvrátilo Srbsko, Putin zvolil „en passant“. Rafinovaný úhyb do strany místo čelního protiúderu šokoval nejen jestřáby v Pentagonu a rektální lízače v EU, ale především černého golfistu v Bílém domě.

ČT si onoho památného dne (22.8.), pozvala do pořadu o invazi/konvoji ruských vojenských kamiónů přelakovaných na bílo několik vybraných expertů. Ti Ruskem avizované a deklarované prohlášení, že se jedná o humanitární pomoc pro lidi z východní Ukrajiny záměrně ignorovali. Jejích cílem bylo divákovi podsunout, že jde o zakamuflovanou dodávku zbraní a munice separatistům-teroristům. Den před tím ČT svou propagandistickou a proamerickou rétoriku o ruské invazi ještě umocnila neskutečným blafem. Údajně druhý, tentokrát zelený konvoj se současně s bílou kolonou pokusil tajně a pod pláštěm noci překročit ukrajinské hranice na jiné trase. Byl ale záhy objeven vládními jednotkami a zničen. Protože byl narván municí a explozivním materiálem, tak se po zásahu hrdinů z Kyjeva doslova vypařil. Nehorázná lež o zničeném ruském konvoji byla „video-flašinetovaná“ snad každou hodinu.

A všichni žasli. V debatě o ruské invazi, o trapném a omílaném tvrzení z předešlého dne nepadlo v pořadu ani slovo. Přizvaní odborníci se většinou soustředili na porušení mezinárodního práva, svrchovanost Ukrajiny a další absurdní bláboly o démonovi z KGB, tajným dodávkách raket a munice zlým separatistům z Doněcka. Byla to neskutečná šaráda. Ale něco tam nehrálo. Chyběli tam „medvědobijci“ jako ukrajinský „CIAŽid“ Fistein, známý to bidelník, vždy ochotný vyzvracet ty své nehorázné sračky podle objednávky a honoráře. Jeho čeština podbarvená ukrajinštinou/hebrejštinou na ČT nikomu nevadí. Hlavně když říká co chtějí slyšet. Jak to, že dementní euro poslanec Štětina a šéf Top09 Schlafenberg tuto jedinečnou příležitost před kremací propásli. Báli se snad, že bez plén se pomočí, aniž debatu ukončí? A co Roman Joch, bývalý poradce Nečase? Nestačil se vrátit z psychoterapie?

V pozdním věku musí být udržení moči a myšlenek náročné, o to více v obézním, obžerstvím pochroumaném těle. Nedivme se, že právě nedokrvený mozek a zbytnělá prostata trápí většinu „vysezených“ poslanců a senátorů. Ti se svých teplých a dobře placených křesel dobrovolně nevzdají. V čase krize kdy jsou jejich posty ohroženy, změní stranu. O nějaké politické přesvědčení či vizi vůbec nejde. Žádnou nikdy neměli. Jde o prachy a prebendy a zlaté padáky. Proto tak vehementně usilují o místa ve správních radách státních podniků a akciových společností. Každá koruna je dobrá a co je doma to se počítá. Tu a tam lze některou z těch přestárlých trosek spatřit na ulici, jak se bezradně šourá do úřadu a před vchodem váhá, jestli těch pět schodů nahoru přežije. Proč dávno neodešli po vyčerpávající službě státu na odpočinek? Proč pro svou nemohoucnost nebyli uvolněni? Zřejmě si chtějí nějakou tu sumičku ještě před vstupem do spalovny odklonit.

Naštěstí české jestřáby/nýmandy nikdo nebere vážně. Na obrazovkách CNN, BBC a FOX se nikdy neobjeví. Tam bohužel dostávají prostor daleko krvelačnější dravci jako McCain, Albrightová, Dick s pěti bypassy, Rumsfeld, Viking Rasmussen, válečný zločinec Kissinger odpovědný za kobercové nálety na Kambodžu a smrt statisíců tamních domorodců. Ale dostal Nobelovu cenu míru podobně jako Soetero z Keni alias Barack Obama, současný prezident US. Ta mu byla udělena hned po zvolení na základě jeho proklamací v předvolební kampani v závěru roku 2008. V přímém tv přenosu národu sliboval, že zlikviduje americký koncentrák na Kubě (Gitmo), kde byli protiprávně vězněni a mučeni tzv. teroristé v tajnosti a bez možnosti obhajoby. Že do tří měsíců stáhne americké jednotky z Iráku a Afgnistánu. Nic z toho nesplnil. Naopak před několika týdny Barry Soetero přiznal, že mučení vězňů bylo pracovní náplní dne. Otřesné záběry toho, co se tam provádělo s tzv. teroristy obletěly svět ještě za vlády opilce Bushe mladšího, absolventa Harvardu. Prý tam studoval i Obama/Soetero, ale nikdo si na něj nepamatuje. Zřejmě to zvládl ve zkráceném režimu jako poslanec Benda v Plzni.

McCain „Kain“ je parketa sama o sobě. Problémový mutant se přihlásil do armády k letectvu. Na navigátora, nebo pilota neměl. Nevěděli co s ním, ale na přímluvu táty plukovníka se chytil. Bombardování džungle napalmem tam někde dole mu šlo. I když většinou nevěděl, kam ty pumy dopadly, tak vyplňováním formulářů o úspěšnosti mise si nelámal hlavu. Kolonky o počtu zabitých šikmookých komunistů a zničených nepřátelských objektů zatrhával jako Milo v Hellerově „Hlavě 22“. Mrtvoly zabitých žen a dětí nikdy z té výšky tam dole v pralese neviděl. Magoři jemu podobní, posádka „létající pevnosti B52“ a údajně vzdělaná neměla ponětí kde Vietnam je. O kontinentu Asie, který je několikrát větší než USA a dokonce větší než Texas, slyšeli poprvé. To prosťáčkům dodnes věřícím, že země je plochá narušovalo spánek. Měli obavy, aby v zápalu boje za demokracii nepřepadli přes okraj. O něco vzdělanějším důstojníkům, elitě US armády, to dalo zabrat. Přesvědčit ty naverbované honáky dobytka, že země není plochá, ale kulatá, kolem které obíhá slunce, se jim nakonec podařilo. Takže farmářští synci s IQ pračky přes okraj nespadli, ale šedesát pět tisíc jich tam padlo do náruče smrti zcela zbytečně. Jak se to obligátně říká? „Budiž jim země lehká“. A jak lehká je země nad milióny Vietnamců pohřbených doma, ve své vlasti, za cenu apokalyptických obětí? Přesto porazili brutálního agresora a zemi sjednotili. Těm ubohým americkým pěšákům na velké šachovnici polského Žida Brzezinského to asi nikdy nedojde. Pobožní Amíci, indoktrinování od dětství o své božské výjimečnosti páchají ty nejhorší zločiny za zájmy bank a magorů z Pentagonu. „Bože, požehnej Americe“. Touto modlitební frází vždy končí novoroční projev prezidenta USA k národu. A černoch z Keni, muslim Barry Soetoro s křesťanským požehnáním nemá problém.

Toho času Bůh modlitbu prezidenta Johnsona, člena rodiny chovatelů dobytka v Texasu s jižanským přízvukem Buffalo Billa nevyslyšel. Vietkong americký letoun B52 sestřelil. Všichni členové posádky „létající pevnosti“ až na jednoho zahynuli. Přežil jen požehnaný McCain. Vrak letadla a mrtvoly ostatních jedenácti členů posádky B52 nebyli nikdy nalezeny. Údajně byl těžce zraněn, přesto přežil sedm let vězení v mokré díře v zemi. Nakonec byl vyměněn? Syn admirála se nevyměňuje. Ten se obvykle kupuje za tvrdou měnu. „Kain“ se po sedmi letech vrátil domů jako hrdina a zahájil politickou kariéru. Otázky kam se poděl letoun a co se stalo s ostatními jedenácti členy posádky nikdy nezodpověděl. Ani před komisí kongresu. A po nominaci do senátu za stát Arizonu (1982) se už nikdo neptal. Tento psychopat, jemuž jde na osmdesátku patří k nejtvrdšímu jádru politických supů. Je až nepříčetný v prosazování a exportu americké demokracie raketami s plochou dráhou letu. Prezident Putin v debatě na RT posedlost Kaina válčit proti všem, kteří odmítají se podřídit americké dominanci pregnantně komentoval. Každého kdo přežil v zajetí sedm roků v temné, mokré díře pod zemí lze politovat. To je vše. Přežití v jámě není zrovna hrdinský čin, tak proč všechny ty pocty. Tato smutná episoda „Kaina“ evidentně traumatizuje. V politice se angažovat nikdy neměl. Raději se měl vrátit do Arizony a věnovat se kravám. To co předvádí v poslední době je na kazajku.

McCain v souboji o prezidentské křeslo v roce 2008 nominoval na post vice-prezidenta Sáru Palin z Aljašky. Do té doby nikdo o Sáře neslyšel. Ta se údajně vypracovala ze starostky malého městečka s populací několika tisíc až do úřadu guvernéra zmrzlého státu. Matka pěti až šesti dětí do čtyřicítky neměla, při této velkoprodukci potomků čas na vzdělání. Když si ji McCain vybral, Sára řešila malou domácí krizi. Jedna nedospělá dcera nečekaně otěhotněla, což nekompromisní bojovnici proti potratům zaskočilo.

Kainův“ politicko-strategický počin šokoval nejen oponenty demokraty, ale hlavně jeho stranické kolegy a obecně politické experty a prognostiky. Kdo je sakra Sára Palin? Za několik hodin vyšlo na povrch, že je to kráva non plus ultra, která nic neví. Sára přesto že neví, že nic neví, ráda o všem polemizuje. Člověk nemůže vědět všechno, ale v tomto století je asi absurdní, když zástupný prezident US (kdyby to s McCainem šlehlo) věří, že země je stará šest tisíc let a že jsme tu žili společně s dinosaury. Sára a její intenzivní sexuální aktivity v raném věku navozují asociace s pověstí o squaw „Eskimo Nell“ odněkud ze severu, opředené neskutečnými báchorkami. Na štěstí dementní stařík z Arizony nebyl zvolen. A tak naše domestikovaná a plodná Eskymo nemusela pádlovat v kánoi či kajaku do Washingtonu. Tam někde na trávníku u Bílého domu, by si pravděpodobně postavila wigwam, nebo teepee. Zdá se, že „všeobjímající matka“ je obdařena více naturálními instinkty než inteligenci. Pro své výroky a extrémní tupost se po určitou dobu stala hvězdou televizních pořadů. Moderátoři měli žně. Žádné přípravy a scénáře. Jednoduché „ad hoc“ otázky dokonaly své. Sára svými stupidními odpověďmi dostala většinu sálu na kolena. Sářiny zeměpisné vědomosti šokovaly i ty největší prosťáčky v publiku. „Afrika je ostrov u Evropy a když máme dobré počasí, tak vidím až do Ruska (Putina)“. O Beringově mořské úžině mezi Aljaškou a Kamčatkou, jako většina Američanů nikdy neslyšela.

V porovnání s ní je Kain ostřílený světo-běžník. Deficit sedmiletého pobytu v díře ve Vietnamu dohání na sklonku života jak může. Evidentně nepříčetný Kain navštěvuje země jako Sýrii, Irák, Lybii, kde se bratříčkuje s islámskými teroristy a nabízí jim peníze a zbraně za protislužbu. Změnu stávajícího režimu za nový, demokratický, loutkový proamerický režim, což by umožnilo západním korporacím, aby zemi a její naturální zdroje vykradly. Ale i tento zločinecký záměr musí být posvěcen. A kým? Hádejte? Proto Kain musí před každým svým stupidním výrokem pro média na konzultaci do Jaffy. Co mu agenti Mossadu perou do toho jeho stářím odumírajícího mozku, nevíme. Něco si z té židovské nalejvárny pamatuje, ale nakonec podělá, na co sáhne. Krátce - magor za velkou louží. Ať dělá, co dělá, psovi ocas nenarovná. Snad už brzy odejde do věčných lovišť. 

Doufejme.
21 Komentářů k Putinův „en passant“- humanitární konvoj

 1. JARIS napsal:

  Vsichni zastupci ceskych medii(TV,rozhlas a tisk), kteri umyslne pretaceji skutecne deni na Ukrajine, hazeji lzive informace o Rusku a US s EU neradum nestydate lezou 'nekam',by meli nest zodpovednost za sireni misinformaci a predvedeni pred soud.

 2. Miroslav84 napsal:

  Výborný článek !!! Už dlouho jsem se tady tak dobře nezasmál !!! Díky:-D

 3. koloděj napsal:

  Bohuzel je to k pláči, protože pravdivé. O Cahnovi / Kainovi i SuperP(r)alince

 4. hartakos medved napsal:

  super,konecne pravdive informacie!

 5. Věra napsal:

  Amíci jsou asi fakt inteligentní,stačí taková Psaki,nebo Nulandová,mají asi líheň na tyhle tupce.Jinak článek moc pěkný díky.

 6. pepan napsal:

  dobře jsem si početl,dobrý.

 7. Contumax napsal:

  Ty jo, já se po....
  To je fakt pravda, holá naturální pravda !!!

 8. martin bareš napsal:

  dobrý a dík. Alespoň jsem se dozvěděl, jak se ten dement s velkou dávkou viagry před spaním jmenuje. Furt jsem mu říkal Bein nebo Bain.

 9. Contumax napsal:

  To není o tuposti v dnešní době, to už mají delší dobu, počítám tak 19. století, pořádali debilní charity,čajový dýchánky zámožných slepic, pardon krůt.... už tehdy měli " problém s indiány " , 15. indiánských náčelníků, 15 . indiánů , kteří se nechtěli podvolit, nahánělo po horách 1500 vojáků víc jak rok...
  Stačí si přečíst zdroje, už tehdy bylo u amíků na retardaci zaděláno...

 10. luděk napsal:

  napřed se mi do toho nechtělo a pak to šlo samo, díky

 11. Konichiwa napsal:

  Paradni clanek! Dlouho jsem se tak nepobavil!

 12. krysar napsal:

  Výborný článek, jen nevím, zda se smát, či brečet.

 13. Definitiva napsal:

  Každému "bežnému", "obyčajnému" občanovi, ako nás politici nálepkujú, je jasný osud Západnej, anglosaso židovskej/chazarskej civilizácie, ktorá má v sebe zakódované informácie nezlučiteľné so životom.

  A predsa dnes idiotská hlásna trúba, slovenská TV, v hlavnom spravodajstve hlásila, že Slováci sa do Podunajskej nížiny prisťahovali za úrodnou pôdou a teplou klímou. Nuž všetci nevzdelanci slyšte: Sloveni sú pôvodným obyvateľstvom Európy a prisťahovalci sú všetci ostatní. Slovano Árijci sú pôvodným obyvateľstvom Euro-Ázie od Škandinávie, cez Nemecko, Taliansko, Grécko, Irán, až po hranice Mongolska a Číny, pôvodným a jediným bielym obyvateľstvom sveta, o čom svedčí aj genetický výskum vedcov zo Západu a archeologické nálezy, čiže nevymysleli si to Slovania, Slovanský jazyk bol materským jazykom pre latinčinu a ďalšie európske jazyky.

  Slovano Árijci mali kolektívne spravovanie spoločnosti, od ktorej asi Gréci okopírovali "demokraciu", pôda bola vlastníctvom obce, teda všetkých, neexistovalo otroctvo ani feudalizmus, zajatci z vojen sa nezabíjali, všetci si boli rovní, neexistoval titul pán, rovnosť pred súdom. Neexistovala finančná úžera, surovinové zdroje nikto nevlastnil a všetci ich využívali v prospech rozvoja spoločnosti a nie na bohatnutie a moc elity pri ovládnutí sveta.

  ČR bola vždy vzorom pre SR a vidím, že slovenská TV sa začala šprintom približovať k tej českej, spoločnosti ovládanej sionistami. RTVS je ovládaná štátom, teda korporáciami a EÚ, teda USA. A súkromné masmédiá sú vlastníctvom zahraničnej finančnej elity. Čím viac času trávite pred TV, tým ste sprostejší. Testy študentov to potvrdzujú, spoločnosť osprostieva, ale parlament to bude riešiť.

  Ak chcete vedieť pravdu, čítajte ruské zdroje. Oficiálna politika Ruska hlása: hovoríme ľuďom pravdu a je na ľuďoch, aby si vybrali spôsob života, spôsob štátu, spôsob riadenia spoločnosti. Ľudia rozhodli, Putin je neporaziteľný, piata kolóna alebo začne robiť pre štát Rusko, alebo bude vyčistená.

  Len sionistický nadčlovek, pán sveta, finančná elita a zároveň slepý sluha a otrok globálneho prediktora, ktorý plní príkaz Biblického projektu si myslí, že je nanahraditeľný, pán tvorstva na Zemi a 24 hodinové klamstvo po tisícky rokov je spôsob na ovládnutie stáda oviec. Spoločenské zmeny sa vždy udiali vojnami. Bude veľa mŕtvych, lebo nikto sa dobrovoľne nevzdá.

 14. Jan Jinsky napsal:

  Tak jsem to přelouskal. Je to plné urážek a sprostoty. Kdyby něco jen mírně podobného vyšlo v mainstreamu například o Putinovi, tak tady bude pozdvižení na NWOO obci. Tohle je jen výlev sprostostí.
  Je tam i pravda, ale dá se napsat bez toho, aby se neustále uráželo.

 15. centurion napsal:

  Strata času....bezcenná informácia

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!