Kolomojský najal batalion Čečenců pro třetí majdan

300 čečenských bojovníků bylo umístěno v táboře pod Dněpropetrovskem na území vesnice Čerkasskoje. „Běňa najal tu bandu hrdlořezů právě teď, protože se chystají velké vojenské operace na celé Ukrajině, zejména v Kyjevě. Existují informace, že třetí majdan organizuje právě Beňa a tenhle batalion nebude bojovat s opolčenci, ale se sebeobranou Majdanu,“ řekl našemu vydání zdroj z administrativy Dněpropetrovska.

Batalion „Džochar Dudájev“ se včera přidal k prokyjevským ozbrojencům. Čečenci mají základnu pod Dněpropetrovskem na území obce Čerkasskoje. Nedaleko jsou rozmístěni i vojáci trestního praporu „Donbas“.

Ukrajinské orgány nejednou obvinily opolčení z toho, že na straně Novorossie bojuje velké množství dobrovolníků z republik severního Kavkazu, ale přesvědčivé důkazy nebyly nikdy předloženy. Obvinění byla postavena na informacích ukrajinských médií, která se odvolávají na sdělení uživatelů sociálních sítí. Nyní ukrajinský tisk vypráví o ozbrojených formacích z Čečenska jako o zjevu užitečném, vlasteneckém a nezbytném.

Tzv. „Mezinárodní mírový prapor“, který zahrnuje 300 Čečenců vytvořil velitel praporu Isa Munájev.

„Svobodymilovní Čečenci vždycky budou na straně bratří Ukrajinců,“ – píše se v prohlášení OPD „Svobodný Kavkaz“. Jak je známo, tato organizace je považována za teroristickou a je v rozporu s mezinárodním právem.

Zdroj: http://ukraina.ru/news/20141013/1010797035.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!