NIH: „Abychom mohli zastavit epidemii eboly, je možné, že budeme muset očkovat celé státy“

Známe konečný důsledek epidemie eboly? Před dvěma dny Dr. Anthony Fauci, ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci USA (NIH), sdělil agentuře Canadian Press, že je „docela možné či dokonce pravděpodobné“, že uspěchaně vyvinuté vakcíny proti ebole budou muset být dodány celým státům aby se dostalo šíření viru eboly pod kontrolu (prostřednictvím Modern Healthcare): nelze vyloučit, že tato epidemie se nezastaví, i když do toho napumpujeme finanční prostředky.

Je možné, že se bude šířit dál a dál, a že to bude potřebovat vakcínu.

Tak, jak se epidemie stává čím dál hrozivější a v některých případech se již vymkla kontrole, je docela možné, či dokonce pravděpodobné, že aby se epidemie zastavila, bude třeba vakcínu nasadit celoplošně v celé zemi. To je zcela zřejmě možné.

Článek nespecifikoval, kterou konkrétní zemi měl Dr. Fauci – jehož ústav shodou okolností v současné době pracuje na experimentální vakcíně proti ebole (a který jako první začal klinické studie na lidech) společně s farmaceutickým gigantem GlaxoSmithKline – měl na mysli. Hovořil konkrétně o Sierra Leone? Libérii? Guinei? Kdekoliv, kde se ebola uchytila? Celý africký kontinent? Jiné země pokud se do nich epidemie rozšíří, včetně Španělska či Ameriky?

Představa „celoplošného“ očkování proti ebole s uspěchaně na trh dodanou vakcínou je naprosto hrůzostrašná.
Vzpomeňme si na 800 dětí v Evropě, které teď trpí narkolepsií v důsledku uspěchaně dodané vakcíně proti prasečí chřipce. Daisy Luther ze The Organic Prepper napsala:

Někteří lidé mohou říct „Ale to byl experimentální lék, uspěchaně dodaný na obranu před epidemií.“

Ale fakt je, že když se na to díváte z tohoto hlediska, všechny vakcíny jsou vlastně „experimentální“. Každý rok dávka obsahuje něco jiného, protože je třeba vakcínu neustále evolvovat s tím, jak virus mutuje. Navzdory tomu lidé mají strach a jsou tlačeni k tomu, aby se nechali očkovat. A pokud faktor strachu nefunguje, jsou k tomu přinuceni aby mohli pracovat, chodit do školy či směli posílat děti do jeslí.

A to nemluvím o 4250-ti procentním nárůstu prenatálních úmrtí spojovaných s očkováním těhotných žen, které vedly k tisícům samovolných potratů, vedle celé řady dalších hrůzných nežádoucích účinků.

A kvůli čemu? Kvůli tomu, co se později ukázalo být záměrnou mystifikací spojenou s finančními zájmy ve velkém měřítku, jak v roce 2010 napsal Aaron Dykes:

Podle vrcholového evropského zdravotnického činitele Wolfganga Wodarga, farmaceutické firmy společně s činiteli WHO záměrně vyvolali „kampaň paniky“ a ´falešnou pohromu´ strachu o pandemii prasečí chřipky, navzdory tomu, že o tom nexistovaly žádné důkazy.

Wolfgang Wodarg, vedoucí hygienik v Evropské radě tvrdí, že práh pro spuštění alarmu byl WHO záměrně snížen tak, aby bylo možno vyhlásit „pandemii“ navzdory mírnému průběhu ´prasečí chřipky´. To si pak vynutilo zvýšenou poptávku po vakcíně, kterou následně nakoupily vlády či zdravotnická zařízení a dělaly nátlak na veřejnost prostřednictvím kampaní strachu v médiích, aby se nechala očkovat.

S jednou věcí si můžeme být jisti, a sice že ať už přijdou s jakoukoliv vakcínou proti ebole, její nasazení bude ještě více uspěchané než té proti viru N1H1. A proč tomu tak bude?

Čtěte co podle Truthstream Media řekl Dr. Ben Neuman Bloombergu letos v létě při interview na téma proč ještě neexistuje žádná vakcína proti ebole:

To není pouze o jednom léku, které proti ebole potřebujeme. Potřebujeme celý koktail léků a možná taky dobrou vakcínu k použití ... To vše vyžaduje spoustu peněz, a do této chvíle, aspoň z toho co víme, bylo ebolou nakaženo méně než 5000 lidí. Vypadá to strašně, ale já si nejsem jist zda je tu nějaká ... no ... panika či dost lidí kteří jsou potencionálními zákazníky pro tyto léky, aby to stálo nějaké společnosti zato – tedy každopádně soukromé společnosti – vložit do toho peníze potřebné k jejich vyvinutí. 

Ale teď už nepochybně existuje dostatečná panika, nemyslíte?

Dave Hodges při The Common Sense Show (show Selský rozum) poukázal na článek, který popisuje, jak CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Centra pro kontrolu a prevenci chorob) zaujala pro sebe pozici aby mohla v případě rozšíření eboly po celých USA profitovat:

CDC má skrytý motiv v diagnostikování a posléze léčení eboly. Za prvé - akcie CDC se prodávají na Dunn and Bradstreet. To dělá ze CDC korporaci pro zisk. Za druhé a jak již jsem předeslal, CDC vlastní patent na ebolu a veškeré variance až do 70% této variance. To znamená, že protože CDC vlastní ebolu, pokaždé když bude poskytnuta léčba, CDC obdrží díky úpravě svých práv duševního vlastnictví autorský honorář.

Tyto dvě skutečnosti znamenají, že pokud CDC by udělala kroky ebolu zablokovat, připravila by se o svůj motiv zisku. Co se tohoto týče, je to mimo jakoukoliv pochybnost. Nebo snad máme věřit tomu, že by se CDC, která se vydává za humanitární organizaci, zřekla zisků na úkor služby pro veřejné blaho? Máme snad věřit CDC? Jaké to má dopady?

To by mohlo být vysvětlením, proč se CDC vehementně staví proti zákazu letecké dopravy ze západní Afriky a dokonce začíná měnit své stanovisko k tomu, jak se virus šíří.

Poslední čísla zveřejněná Světovou zdravotnickou organizací (WHO) 5. října ukazují, že již více než 8000 lidí bylo diagnostikováno s nakažením ebolou, a že téměř 4000 lidí už na ebolu zemřelo.

Ať je to tak či onak, domnívám se, že mohu s čistým svědomím prohlásit za personál The Daily Sheeple (i Activist Post – red. ) toto: rozhodně si nebudeme vyhrnovat rukávy pro žádný celoplošný očkovací program proti ebole nejenom v brzké budoucnosti, ale nikdy.

Melissa Melton je autorkou, výzkumnou pracovnicí a analytičkou The Daily Sheeple, ve kterém byl tento článek poprvé zveřejněn, a spoluzakladatelkou Truthstream Media s Aaronem Dykesem, portálu který nabízí nezávislé analýzy světa ve které žijeme, The Matrix. Melissa je spolu s Daisy Luther ze The Organic Prepper rovněž spoluzakladatelkou Nutritional Anarchy, portál, který se zaměřuje na odpor prostřednictvím potravinové soběstačnosti, Wake the flock up! (Probuďte to hejno!).

Melissa Melton
Activist Post
Zdroj: http://www.activistpost.com/2014/10/nih-we-may-have-to-vaccinate-whole.html
12 Komentářů k NIH: „Abychom mohli zastavit epidemii eboly, je možné, že budeme muset očkovat celé státy“

 1. Viktor napsal:

  Podle tohoto to vypadá, že "patent na ebolu" je trochu nepřesná a zavádějící interpretace:
  http://www.snopes.com/politics/medical/ebolapatent.asp

 2. Definitiva napsal:

  Opatrenia mocných tohto sveta proti Ebole sú také, aby sa roširovala do celého sveta. Lebo je veľmi dôležité pre ľudstvo, aby sa nakazený libérijčan mohol stretnúť so svojou rodinou v USA. Jeden toto "zdravé" myslenie nepochopí nikdy!!! Obvodný súkromný veterinár v Snine, ktorý likviduje antrax, by dokázal zamedziť šíreniu Eboly a likvidovať zdroj nákazy lepšie, ako to robia dnešní svetoví "experti".

  Po rozvlečení nákazy do celého sveta bude nutné vakcinovať celé štáty. Biznis ako sviňa pre farmaceutický priemysel. V mene boha zisku, moci a bohatstva sú budúci mŕtvy rozvlečenej nákazy len bočné straty pre farma biznis pri dosahovaní svojich zvrhlých cieľov.

  Vakcinácia obyvateľstva v celých štátoch je pri dnešných prúseroch v súvislosti s vedľajšími účinkami vakcín doslova a do písmena zbraňou hromadného ničenia ľudstva v rukách globalistov NWO, ktorí sa verejne vyjadrujú o nutnosti znížiť počet obyvateľstva na Zemi.

  Odborník znalý nákaz odmietne vakcináciu, lebo má veľké, vedľajšie, neželané účinky ohrozujúce zdravie, odmietne vakcináciu, lebo riziko nakazenia z titulu profesie a spôsobu živote je nulové a štát z pozície moci začne páchať násilie na občanoch, trestať ich a nútiť k vakcinácii. Lebo farma biznis.

  Marc Faber pri kríze 2008 v USA radil američanom opustiť USA, kým sa ešte dá. Táto rada nadobúda hrozivo pravdivé rozmery aj pre nás. Otázka je kam, keď USA sú v každej prdeli na tomto svete a smiete len to, čo Veľký brat dovolí? Rovnica má iba jedno riešenie. Treba riešiť Veľkého brata.

  Celkom na začiatku je neschopnosť, alebo zlý úmysel, Veľkého brata pri likvidácii Eboly, na konci je ohrozenie zdravia populácie v celých štátoch, depopulácia, štátne násile a teror voči neposlušným. A toto sa nazýva po americky DEMOKRACIA!!! Zdravý rozum opúšťa toto ľudstvo, tento parazitický spolok anglosaso židov a začína blúdiť Vesmírom.

 3. krysar napsal:

  Tak na to teroristická SSa může s radostí zapomenout, nenechávám se očkovat ničím, co od nich pochází, neb mám rád své zdraví a život!

  EU by měla v pvní řadě zastavit cestování a vycestování do zasažených zemí a úplně zastavit jakoukoli migraci.

  • bojovnik napsal:

   Len aby to očkovanie neprebiehalo násilne v zveracej kazajke k koncetračnom tábore. Zaujímaloby ma čo obsahuje očkovacia látka. Proti bežným jedom existujú protijedy. Obávam sa génovej manipulácie, tá je dnes nevratná.

   • Definitiva napsal:

    Ebola môže byť produktom génového inžinierstva. Vakcína hrozí rizikom, že v nej z "neznalosti", alebo "chybou" personálu budú prímesy iných antigénov, vírusov, chemických konzervantov, ktoré môžu natrvalo poškodiť zdravie jedinca, vid. autizmus, detská obrna. Príznaky poškodenia zdravia sa prejavia po nejakom roku a neskôr okrem iného aj oslabenou imunitou a nikto si to z laikov = občanov nebude spájať s vakcínou. A namiesto potlačenia nákazy sa vytvoria v oslabenom tele podmienky na šírenie rôznych ochorení, tak ako to konštatujú lekári po vakcinácii proti chrípke, keď vakcinované deti majú nedostatočnú imunitu a chrípka a iné dýchacie ochorenia šarapatia bez obmedzenia, častejšie a horšie ako u nevakcinovaných detí.

    Je to hlavne preto, že odbornosť po 1989 prestala byť prioritou. Prioritou sa stal zisk, ihneď a za každú cenu!!! Ľudia sú pre anglosaso židovskú elitu len otrokmi, sú nástrojom na výrobu zisku a moci nad svetom.

    • bojovník napsal:

     Žiadna ebola neexistuje. Chorí sú iba tí, ktorí sa dali zaočkovať. Cieľom podvodu je dostať amerických vojakov do Afriky a obsadiť ropné polia.

 4. viliam napsal:

  ...problem nie je virus...vzdy nim bola vakcina...snaha sialaenca o biodiverziu in vitro produkcie vzdy narazi na pravdu zivota...

  • bojovník napsal:

   Neviem čo je to biodiverzita in vitro, neviem po latinsky, ale máš pravdu že nechať si pichnúť do žili niečo o čom nemá človek šajnu, je hlúposť.

 5. mat4 napsal:

  V ramci eboly vzdy islo iba o vakcinaciu, ktoru prijmeme bez reptania.

  http://www.auria.sk/blog/genocida-ockovanim-pod-taktovkou-who

 6. stas napsal:

  na ebolu jako filovirus je zcela 100% velká invazní infuze ozonu

 7. Alfa napsal:

  Nejdřív odzkoušet na celé SSa vládnoucí kastě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!