Putin varuje před „jadernými důsledky“, pokud pokusy o vydírání Ruska nepřestanou

Vladimir Putin odsuzuje presidenta Obamu, že přijal „záštiplný“ přístup, když v nedávném projevu k OSN Rusko jmenoval jako hrozbu světu. Bloomberg hlásí z nedávného interview se srbskými novinami Politika: To „vydírání“ Ruska od US a jejich spojenců kvůli Ukrajinské krizi je marné, řekl dnes těmto novinám president Vladimir Putin.

Ruští partneři by měli pamatovat na rizika spojená s disputacemi mezi jadernými mocnostmi, řekl Putin. Baracka Obamu obvinil, že přijal „záštiplný“ přístup, když 24. září Rusko jmenovitě uvedl mezi hrozbami světu v proslovu US presidenta k Valnému shromáždění Spojených národů.

„Doufám, že naši partneři si uvědomí marnost pokusů o vydírání Ruska a vzpomenou si na to, jaké důsledky mohou rozkoly mezi hlavními jadernými mocnostmi přinést pro strategickou stabilitu,“ řekl Putin srbským novinám Politika v předvečer své dnešní návštěvy této balkánské země.

Putin řekl, že Obama identifikoval ruskou agresi v Evropě jako jednu ze tří „největších hrozeb stojících před lidstvem,“ spolu s virem Ebola a s Islamistickým státem.

„Spolu se sankcemi proti celým sektorům naší ekonomiky nelze tento přístup nazvat jinak než nepřátelský,“ řekl Putin.

Pokusy o nátlak na Rusko pomocí „jednostranných a nelegitimních restriktivních opatření“ budou úsilí o vyřešení této krize jen překážet, řekl.

„Jak lze vůbec mluvit o nějaké de-eskalaci na Ukrajině, když jsou rozhodnutí o zavedení nových sankcí přijímána téměř současně s dohodami o mírovém procesu?“ řekl. „Je-li hlavním cílem naši zemi izolovat, pak je tento cíl absurdní a iluzorní.“

*  *  *

To je dobře načasované využití příležitosti, zrovna když trhy hrozně slábnou, tak trochu zaharašit jadernými zbraněmi…

Vyšlo na Reformy.cz

Submitted by Tyler Durden on 10/15/2014 15:23 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-10-15/putin-warns-nuclear-power-consequences-if-attempts-blackmail-russia-dont-stop
27 Komentářů k Putin varuje před „jadernými důsledky“, pokud pokusy o vydírání Ruska nepřestanou

 1. JA napsal:

  Poznam väčší vírus ako je ebola a volá sa Obama...

 2. ladik1959 napsal:

  Vladimír držím ti palce.....drž se synku,až to vyhrajeme a ty fašistické svině naučíme jak se chovat

 3. skazde napsal:

  Nelobte se na mě, ale toto napadání Ruska a jednání Woshingtonu nechápu a nerozumím tomu. Nikdo nukleární zbraně nepoužije, byla by to sebevražda, to se přece ví, tak co je doopravdy za tím vším?????? Nechtějte mě namluvit, ža je to nenávist USA proti Rusku, jaké mocenské síly o toto usilují??? Něco mi tady nehraje.......

  • rur napsal:

   my se na tebe tady zlobit nebudeme, za tim vsim je to po moci, po vladnuti, po vlatneni vseho bohatství Země...jde o suroviny, jde o NWO, jde o podrobeni celeho lidstva, jde o zniceni cele planety.....

   • ladik1959 napsal:

    ...a ještě jde o to,jak Bible píše ...vzejde ze Země šelma atd.....a o to tady jde ...jde o satana ...ale to asi lidem těžko někdo vysvětlí.

  • krysar napsal:

   Je to jen obrana - poukazování na sílu, nebo spíše v souvislosti s PANEM Putinem připomínání síly Ruska, neb přátelé nezapomeňme, že JEDINÉ SSa (USA) použily jaderné zbraně proti jiné zemi a ještě ke všemu civilistům, jen za účelem poukázání tehdejší síly, která již v jaderné oblasti není taková jako v roce 1945.

  • Deratizér napsal:

   Člověče, Ty vůbec nejsi v obraze. Zadej si do vyhledávače "NWO", "Ilumináti", "Zbigniew Brzezinski" a "Americké století očima Olivera Stonea". Pak se Ti rozsvítí a pochopíš mnohé.

 4. obycejny clovek napsal:

  Vláďo už se naser a vymaž USA z povrchu zemského:)

 5. novapalo napsal:

  Už som to písal mnohokrát na rôznych veboch. Toto, čo robí USA a EU je pre Rusko veľké šťastie. Tento západný tlak Rusko zjednotí a dokonca demonštrácie v Hongkongu donútia Čínu definitívne spolupracovať s Ruskom....
  Západ nikdy nebude riskovať atómovú vojnu s Ruskom. To, čo si všetci čítame na internete - aké má ktorá strana zbrane - je staré určite viac ako 10-20 rokov. Rusko by nemalo takéto sebavedomie, ak by si nebolo isté vojensky. Však ekonomicky je skoro nič ....... Je teda isté, že ak vypukne atómová vojna medzi NATO a Ruskom, tak určite minimálne jedna atómová hlavica pristane aj v Bratislave a Prahe ..... Sme predsa súčasť západu .....
  Vy tupci západní demokratickí, nepočítajte s ničím iným - prídete o všetky svoje "demokraticky nakradnuté" majetky ..... ha, ha. A deti máte už aj tak duševne aj telesne retardované........ Cigáni vás určite prežijú.

 6. Petr napsal:

  Obama je ošklivá a slizká černá opice, která už dávno měla měla viset za válečné zločiny, asi 80% toho co prohlásí je lež.

  • Deratizér napsal:

   Obama je jen loutka. Všechno řídí "Magnum 12". Skupina v utajení, 6 zástupců jmenuje Pentagon, dalších 6 CIA. Safra, když už se zajímáte o světové události a politiku, tak u compu vydržte déle a vyhledávejte informace. Kdo nezná jazyk, pomůže si překladači.

 7. krysar napsal:

  Totalitní teroristické SSa (USA) jsou nejhorším zlem, jaké mohlo lidstvo potkat!! Taková Ebola, Hitler, AIDS, Rakovina, ISIL je nic oproti tomu co pro lidstvo představuje SSa (USA)!! Dokud se toto zlo v podobě SSa (USA) úplně nevyhladí, nebude klidu a míru.

  • Jan Jinsky napsal:

   Čili ubráníme mír do posledního muže :o)

   Tahle zavilost je šílená. Přitom jde o přetlačování se kdo z koho. A ani jeden z těch co se přetlačují není o moc lepší.

   Jinak - jděte se podívat v Praze na festival světla Signál. Hlavně videomapping na paláci Kinských je fakt úžasný a stojí to za to :o)

   • Krysar napsal:

    Viděl jsem Jinský a nejen ten v Praze a nejsem příznivcem blikání na budovy.
    Je to taková hra pro méně chápající - jako když domorodci ukážeš zrcátko, nebo jiní lesklý předmět.

    Toto není závislost, ale krajní odpor k SSa, který si sami budují po celém světě.

    • Jan Jinsky napsal:

     Ach jo... tak i videomapping setřeš, kdzž jsem napsal, že to je pěkný. Zkus to "blikání" někdy vyrobit, uvidíš, jak to je snadný... Takhle nablít na cokoli je tak děsně snadný.

     • krysar napsal:

      Víš Jinský, někdo rád holky, jiný vdolky a mě se tato "shou" prostě nelíbí. Raději mám příjemně a decentně osvětlené budovy, kdy toto osvětlení budovy zvýrazní.

      Ale já vím, tys a ten tvůj kolaboran Karlíček blbeček prohlásíte, že je to umění a všici se z toho musí posadit na prdel.

      A tos tu psal další tvůj blábol a lež, že akceptuješ názor jiných.

      Jsi jen bezcharakterní ulhané hovádko co si nevidí do huby, tak jako komanč havlíček

     • Jan Jinsky napsal:

      Názor pana Schwarzenberga na videomapping mi znám není. Ke zbytku - jsi ve fázi nadávací, takže se měj jak chceš.

     • krysar napsal:

      OPĚT nejsi schopen doložit žádný argument!! Dám ti tolik argumentů, že je ani nebudeš schopen nastudovat, ale když musím vše po několikáté speciálně pro tvou osobu (ne osobnost) neustále opakovat - ano naseru se! Neb nejhorší je srážka s blbcem/Jinským.

      Víš Jinský, ty mi v mnohém připomínáš Homer Simpsona jak šahá na koláček pod napětím - "jé koláček - auu - jé koláček - auu - jé koláček - auu..." a tak stále dokola.

      Diskuze s tebou je ve formě, že plácneš nějakou blbost, dostaneš tu argument, proč to co plácáš je blbost a ty opět plácneš úplně to samé co na počátku, ale nejsi schopen dát jakýkoli argument, který by potvrzoval to co tu plácáš!

   • novapalo napsal:

    Pán Jinský si musí na prvom mieste vysporiadať svoj vzťah ku knihám pána Kysuckého ..... ha ,ha.
    Teda sú to knihy :
    - Demokracia je principiálny omyl
    - Kresťanská civilizácia je omyl
    Pretože tieto knihy menia všetko, čo ste doteraz vedeli a počuli........
    Určite by sa mal pán Jinský angažovať v "ženskej veci"...., teda veci proti mužom......
    Je to aj tak vedľajšie ..... pán Jinský je jednoducho len obyčajný "demokratický a západný debil". Západ Čechov oklamal už aj pri 2. svetovej vojne. Asi je potrebné, aby takí somári, ako pán Jinský doviedol Čechov k ďalšiemu omylu????
    Ale mimochodom, Česi budú platiť za Ruskú "krv" a ich obety životov.
    Nepočítajte vy kresťanskí Rímski katolíci, že sa vám to prepečie.......

 8. JARIS napsal:

  Jaderne zbrane - bubak sveta. Na Hirosimu a myslim i na Nagasaki byly pouzity jaderne bomby stedrymi Americany, kteri to s nami vzdycky mysleli dobre. Dokumentarni snimky jsou straslive a nasledky byly samozrejme take. Jake vsak bylo pro mne prekvapeni, kdyz jsem videla dnesni novou Hirosimu pulzujici zivotem. Doslova mi spadla brada udivem. Ze by informace o stalete radioaktivite byly prehnane? Ve sve podstate toho vime o jaderne energii velice malo a zname jen nicive elementy.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak trochu osvěty. Jaderná zbraň má v sobě cca 10kg jaderného materiálu. Většinou plutonia. To se při výbuchu rozštěpí a rozlétne do obrovské plochy.
   Vzhledem ke koncentracím a poločasu rozpadu je to otázka pár měsíců, kdy je místo zamořené. Pak se tam dá bez problémů žít.
   Něco jiného je Černobyl, kde toho bouchly tuny a zůstalo to víceméně na místě. tam je to zamořené daleko víc, ale i tak už tam radioaktivita klesá.
   Jen pro pořádek - neobhajuji tím jaderné zbraně :o)

   • to je fuk napsal:

    Ikdyby se to dalo takhle zlehcovat, tak realita je takova, ze by tech hlavic letelo par tisic. A krom lidstva by to odnesla vetsina zivocisnych druhu a biodiverzita planety. Mozna by zacla era hmyzu.

    • Jan Jinsky napsal:

     nezlehčuju to. Jen jsem odpověděl jarisovi. Samozřejmě, pokud by došlo na globální jadernou válku, tak je to o změně klimatu.
     Ale divit se, že 70 let po výbuchu atomové bomby je to místo obyvatelné, to netřeba.

     • krysar napsal:

      Jinský ty se bát nemusíš, neb po vzoru židohavlistů máš geny švába, který dokáže přežít jaderný výbuch a tudíž se svět takové bezcharakterní špíny jakou ty představuješ nezbaví.

 9. Jakub napsal:

  Kdy se konečně už Češi probudí a otevřou oči. Většina obyvatel nazývá ty, kteří si uvědomují skutečně problémy, rusofily. Skutečná hrozba je Amerika a její dluhy. Aktuálně mají v hrsti Evropu. Zajímavé je třeba, že se nic nedělo ohledně odposlechů Merkelové atd... Určitě na plno lidí mají pár nekalých věcí, ale jak známe politiky, každý se drží koryta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!