Proč Rusko není Jugoslávie

Nepotřebujeme důkaz o tom, že je v principech evropské zahraniční politiky skryta bajka I.A.Krylova „Vlk a beránek“. EU samozřejmě znázorňuje vlka a s úsměvem cení zuby na všechny kolem sdělujíc: „Tvá vina je už to, že já mám hlad“, píše Světlana Zamlelova.

Nové sankce proti Rusku je EU připravena použít v případě, že domobrana získá letiště nebo Mariupol.To znamená, že by nyní Ruská federace měla nejen nezasahovat, ale také přispět k porážce Novoruska. To se dalo očekávat, protože ústupky banditům končí vždy požadavky ještě větších ústupků.

Ve skutečnosti Západ stanovil Rusku ultimatum jako kdysi Jugoslávii. Novou evropskou iniciativu komentoval na facebooku D. Rogozin:“ Před 20 lety konal Západ přesně tak na Balkáně. Hrozil sankcemi Bělehradu za vše, co se stalo v sousední Bosně a Hercegovině.

Ale Rusko – není Balkán. Na to by Západ neměl zapomínat.“

Jugoslávie byla také obviňována z toho, že Evropa i USA chtěly jíst. A Západ stejně jako dnes s Ruskem úzkostlivě vyřvával o své humanitární misi. Ve skutečnosti se ale Jugoslávie na konci 80.let snažila neúspěšně vytrvale bránit zásahům západních nadnárodních korporací do své ekonomiky. Kromě toho Jugoslávie příliš vyzývavě ignorovala NATO a udržovala přátelství s Moskvou. A v této době se USA se svým týmem přibližovaly k hranicím Ruska. Usilovně se snažily o vytvoření takzvané „zóny nestability“ po celé naší zemi.

Stejně tak, jako i dnes na Ukrajině, Západ neměl zájem na řešení jugoslávského konfliktu. Stejně jako Jugoslávie má také Ukrajina značné přírodní bohatství a přístup k moři (i když na Krymu to neukotvení vyšlo). Ale jestli se Jugoslávie s tváří Miloševiče sama aktivně bránila Západu, tak to Ukrajina se dávno nebrání. Můžeme říci,že osobou Janukoviče se jen trošku pokřivila..

Přesně stejně jako dnes na Ukrajině a na konci 80.let v sovětských republikách se dostali k moci i v republikách Jugoslávie nacisté s podporou ze Západu. Nacionalisté u moci, to je vždy záruka prodlužujícího se konfliktu. Co potřeboval Západ od Jugoslávie? Způsobit jí kolaps země a roztříštěnost Balkánského poloostrova do několika malých států s loutkovými vládami. Co chce Západ od Ukrajiny? Separaci od Ruska s následným kolapsem a jeho fragmentací .

Na obranné pokusy Jugoslávie odpovídal Západ ekonomickými sankcemi, útoky na Slobodana Miloševiče, hrozbami vojenské agrese a jinými demokratickými metodami.

Jako dezert bylo vybráno Kosovo. Západem ozbrojení kosovští Albánci začali válku za nezávislost. A stejně tak, jak znamená podepsání ukrajinské dohody o přidružení k EU likvidaci ruských obyvatel Donbasu, nezávislost Kosova na Srbsku znamenala likvidaci Srbů v Kosovu.

Jakmile se začal S. Miloševič snažit vnést pořádek do země, tak to na Západě vyvolalo vytí o „etnických čistkách“a Jugoslávii bylo vydáno ultimátum. Zemi bylo předloženo vpuštění ozbrojené síly NATO mimo kontrolu OSN a rozložení aliance „chránit práva Albánců“ v celé zemi. V případě odmítnutí NATO přislíbilo začátek“ letecké operace“. A začalo operovat.

Jugoslávie se nevzdala, a NATO se muselo zříci svých požadavků. Západ nejprve zpozorněl, a pak se začal mstít. Proti Jugoslávii byly zavedeny nové sankce. Uvnitř země se aktivizovala „opozice“, která prosazovala mírovou cestu, evropské volby a další bolestně známé hodnoty. Prezident S. Miloševič se skutečně ocitl v izolaci, a nakonec – v haagských bludištích, kde byl podle všeho zabit.

Jugoslávský scénář je jasný: Při pokusech odporu vzpurných hlav států se prohlašují „diktátory“. Dusí všechny sankcemi a izolací a tím vzbuzují hněv obyvatel a sympatie k opozici. V případě,že obyvatelstvo nechce sympatizovat s opozicí, je prohlášeno „dobytkem.

Pokud tedy nechcete být dobytkem, podporujte opozici. Nechcete žít v izolaci, svrhněte diktátora. Samozřejmě, že ukrajinský konflikt je složitější než ten jugoslávský. Už jen proto, že je Ukrajina formálně nezávislý stát.Ale osvědčené technologie jsou plně použitelné také v současné situaci.

Za poslední čtvrtstoletí, v době, kdy neexistoval SSSR, byl Západ pravděpodobně ohromen svou beztrestností. Tím jen rozdmýchával svou zchátralost, protože v napětí jej uměl udržovat jen SSSR. Sešlostí se jen obtížně vysvětluje podivný úpadek v metodách. Barevné revoluce se vyskytují stejně jako obsazování nezávislých států ve stejném scénáři.

Západ se opravdu snaží „vypořádat se „ s Ruskem stejně ,jako to udělal s Jugoslávií. Sankce, izolace, „pochody Míru“… Situace je však zcela odlišná. Vše, co prováděl v Jugoslávii a praktikoval ve své době v Sovětském Svazu, nefunguje v Rusku. A nesouvisí to s malou nebo velkou láskou k Putinovi. Prostě všem už je to jasné: Opoziční shromáždění, majdany a obsazování vládních budov s telecentry nebývají živelné. Bývají jen dobře organizované. Nic jiného v tom není. K tomu, aby se davy daly dobře organizovat, je potřeba nemalé množství prostředků na přípravu, vybavení a matení. Samozřejmé jsou také platy pořadatelů. Prostředky na takovéto akce pocházejí vždy ze stejného zdroje.

Jestliže se člověk několikrát spálí na ohni, tak nepochopil ,že oheň pálí. Je hloupý a jeho osud je nezáviděníhodný. Západní technologie jsou šířeny příliš dobře. Mají udržovat pochybnosti o tom, že prvořadou akcí „mítinkové opozice“ není akce lhostejných osob s hořícíma očima. No, možná ne lhostejných k penězům.

Rusku dnes nahrává situace, že ve Spojených státech začala krize žánru – staré technologie se zhoršují a nové se nevymýšlejí. Bylo by hříchem jí nevyužít.

Zdroj: http://ukraina.ru/analytics/20141006/1010713126.html
42 Komentářů k Proč Rusko není Jugoslávie

 1. Marco napsal:

  Možná díky za Ukrajinu, jelikož nám ukázala jaká je ve skutečnosti celá EU. Je to velmi agresivní uskupení západních zemí na prahu bankrotu, kteří si totálně nevidí na špičku nosu a ani nehodlají změnit způsoby svých životů. Poté se chovají stejně jako přemnožené kobylky a všude kam vlezou pod záštitou demokracie zůstane jen prach a popel.
  Ve středověku vnucovali víru a dnes demokracii ale ten pravý důvod je stále stejný...touha po moci a suroviny.

 2. Calembredaine napsal:

  Není tu někde Honzyk? Jínskej? Já ho měl za zrádce a fašouna, co čeká na svůj rohlik, aby se jím zadávil až zítra ráno vstane a on to je asi jen hňup!:))) On NIC neví - je totálně blbej! On psal že prej "Rusové napadli Afganistán" nebo daší krávovinu že "Rusové prohrál studenou válku"!. To je vůl! Afganistán rozesrali Anglosionisti pomocí sekty sikhů, který ovládali Péšavár! Afgánský emír Muhammad Chán se obrátil s žádostí o pomoc při zachování míru a celistvosti země na cara Mikuláše I. a ten vyslal do Kábulu diplomatickou misi. Vobřezancema ovládaná Východindická společnost na to konto vypravila roku 1838 proti afgánskému lidu své vojáky! Londýnský zednáři na jejich bodácích hodlali v Kábulu dosadit k moci loutkvou vládu Šudžáulmulka, kterej žil pod jejich patronací v indickým exilu. Emír musel uprchnout do Buchary, ale do čela lidu se ostavil jeho syn Akbar Chán! Britům byla vyhlášena nelítostná vyhlazovací partyzánská válka! V ní židozednáři z Londýna utrpěli drtivou porážku! V roce 1842 se z kolony 12 tisíc prchajících okupantů do Džalalabádu probil jedinej Brit - nějakej vojenskej doktor! Navíc těžce raněnenj a brzo zdechnul! To ale vobřezanci nezabalili! Ve svý agresívní politice kterou sami nazvali "Veká hra" pokračovali dál! - http://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

  • Calembredaine napsal:

   Tato "Velká hra" (doporučuju přečíst si celý odkaz výše!) přetrvala až do dneška, prakticky jen s tím rozdlem, že se mocneské centrum globálžida přesunulo mezitím z Londýna do Washingtonu. Jen ještě k té "studené válce" jak Honzyk vykládal tuhle že ji měli "Rusové prohrát". Doporučuju přečíst kapitolu - "O divadlu jménem Stdená válka" od Václava Komrsky, bývalého dnes již zemřelého politického vězně "stalinismu" - http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2166-byvaly-politicky-vezen-90-shrnuje-sve-celozivotni-poznani-jak-se-penezomenci-zmocnili-vlady-nad-svetem-dil-iii-o-divadlu-jmenem-studena-valka.aspx

  • Palko napsal:

   Honzík Jinský v sobotu nepracuje, přesčasy mu neplatí.

   • Calembredaine napsal:

    To jsem netušil. Takže je to teda nějaký provokatér doopravdy? Mě zprvu přišlo sympatický, jak je dánlivě nezávislý, jakoby "nenavedený", ale pozdějc se začal profilovat do podoby takovýho popichovače, co si na nestrannost jen hraje a adoruje mezinárodní židáky a jeich zločiny proti Slovanům a jiným národům ....

    • Calembredaine napsal:

     ... a neumí otvírat linky! Blbec ... jinak by se dočet že Studená válka po roce 1957 byl mrtvej projetk, vodpískanej ...

   • Jan Jinsky napsal:

    Kdepak v sobotu mně platí, ale po desáté večer je to 2000 dolarů nebo 200.000 rublů za řádek, tak jsem čekal, at mám nějakej vejvar.
    Jste praštěný pavlačí - oba dva :o)))

  • Jan Jinsky napsal:

   Milý Calembredaine, jsem tu. K tvým urážkám se vyjadřovat nebudu, nechci tě zbytečně dráždit.
   Argumentovat rokem 1842 je fajn, ale je to skoro 200 let po sezóně.

   A můžeš mi říct kdo teda vyhrál studenou válku? SSSR a na důkaz vítězství se samo zlikvidovalo? Zkus to líp :o))

   • Calembredaine napsal:

    Tu přeci vodpískali! Máš tam link, moh sis to přečíst. Jsi děsivej vůl! Neumíš totiž rozkliknout link:))) Kdyby jo, dočetl by ses, blbe, že Velká hra trvala 1813 - 1945! Pak hru po Londýnu převzal Washington, což souvisí s přesunem centra židozednářský moci a toto období se pak označuje jako Nová velká hra - http://cs.wikipedia.org/wiki/Velk%C3%A1_hra

    • Calembredaine napsal:

     Součást tý hry, pokud se naučíš pracovat s linky a wikipedií byla i anglosionistická okupace Tibetu a terorizování tibetského lidu! Toho lidu, jehož maj plnou dršku rlzní Khárlové a Bursíci - jinak velcí Rusobijci! V roce 1919 byl popvé bombardován Afganistán! A nebombardovali ho Rusové! Kdo? Zas Anglosinoisti - představ si ... tito vrazi národů, kteří maj jen v Číně během tzv. opiových výlek na svědomí až 80 milionů obětí a dalších 30 milionů během uměle vyvolaných hladomorů v Indii! Tam poslední hladomor vyvolal Churchill v roce 1942 v Bengálsku - 5 milionů obětí!

     • Calembredaine napsal:

      A to nezmiňuju Afriku, vraždění Egypťanů a Súdánců během tažení britských kolonialistů proti Mahdímu, vyvražďování Zulů v Natalu a holanských usedlíků - tzv. Búrů v Transvaalu a Oraňsku. Genocidu v Kongu prováděnou skrze zednářskýho krále Belgie Leopolda, genocidu Arménů v režii židozednáři vytvořených "Mladoturků" a nespočet dalších zločinů! Co koncentárky pro obyvtele Keni, v jednomž z nich zařval i Obamův dědek! Co stejný lágry pro partyzány na Filipínách a v Malajsii! Co zločiny Anglosionistů v Koreji a Indočíně! Francouzská vláda byla po svržení Bourbonů a uchvácením trůnu Ludvíkem Filipem z Orleánské větve již zcela v rukou židozednářů! Tudíž i zločiny francouzských kolonialistů v Alžrsku a Annámu lze přičíst na vrub těmto hajzlům! Zastavil to až de gaule a na to proti němu v květnu 68 poštvali trockisty a různý židozednářský bandy, vedený Danielem Cohnem Banditem!

   • Krysar napsal:

    Pane Calembredaine dlouho jsem na základě příspěvků Jinského zvažoval, zda je opravdu tak hloupej a nebo je to opravdu nastržený troll.

    Zatím to vypadá na obojí - nejenže je blbej jak "páté kolo u vozu", ale ještě tu trolí se svými lživými výpady opírající se o upravené verze historie židohavlovskými zmetky, kteří na vše měli úžasnou odpověď ve dvou podobách:

    1) rus dostal na zadek
    2) za vše může rus

    Nicméně Jinského bezcharakternost podtrhovaná faktem, že Jinský nemá vlastního názoru je patrná u komentářů, kde Jinskému nedělá problém během mžiku upravit svůj "názor" o 180° a to opomíjím fakt, že za celou dobu působnosti Jinského na tomto webu nebyl schopen doložit jediný pádný argument.

    Ač nerad, musím se také Jinského zastat, neb on není placeným trollem. Tyto účelový trolové v diskuzních fórech, jenž mají za úkol změnit postoje diskutujících, případně jim naočkovat jejich variantu pravdy, či skutečnosti a pochopitelně provokovat diskutující nebo jinak narušovat diskuzi jsou vzdělaní a inteligentní jedinci, kteří znají postupy jak manipulovat a to Jinský OPRAVDU NENÍ, respektive na to je jeho inteligenční kvocient opravdu hodně nízký.

    Ale za to mu vlastně díky - neb kdyby tu netrolil, nebyl by takový důvod k rozsáhlé informaci o skutečném historickém dění a to třeba vaši osobou, neb spousta čtenářů tohoto webu se ráda dozví nové věci, či doplní informace.

    • Krysar napsal:

     Podotknu pro Jinského není placeným trollem, ale o trollení se zde pokouší.

    • Calembredaine napsal:

     No to - je Kolemjdoucí! Inteligentí, mající relevatní znalosti skutečné historie, s nezbytnou dávkou cynismu a nadhledu! Ten může být tím placeným trollem, má na to! Honzyk sotva, to je fakt:) Ten trouba si doteď nedikázal ani otevřít ten link na "Velkou hru" a přečíst si něco o tom. Schválně jsem mu dal jen jednoduchý text z mainstreamový Wikipedie, aby nemoh tvrdit, že jde o "spiklenecký zdroj"!:)

     • Jan Jinsky napsal:

      Kluci ušatí :o) Koukám, že jsem se stal námětem diskuse místo obsahu článku :o)
      A ke studené válce - jestli byla nebo nebyla odpískaná je přece jedno. Podstatné je, že SSSR a jeho tábor v roce 89 lehl na záda a zdechnul na ekonomické úbytě.

     • Calembredaine napsal:

      Na žádném "úbytě"! nezdechnul, zechává až teď! Tehdy šlo o to, aby se zachránil zdechající Západ, poté co ho nadále nešlo ufinancovat ze zdrojů exploatovaných kolonií a polokolnií, aby prodloužil chazaroid svou ničmenou existenci na této Zemi - http://www.czechfreepress.cz/ekonomika/ilona-svihlikova-chysta-se-tajna-dohoda-ktera-nas-zotroci-video-proc-je-cr-kolonie-debata.html

     • Jan Jinsky napsal:

      A kvůli tomu se SSSR složil. Aby zachránil Západ... Tohle myslíš vážně nebo to je myšleno jako vtip?

     • krysar napsal:

      Hele Jinský, tebe nikdy nenapadli skutečné důvody, proč SSSR jen tak z ničeho nic vše ukončilo, podvolilo se a odešlo ze své zóny vlivu?

      A nedávej sem takovou píčovinu jako že to chtěl lid a nebo že se dostal do ekonomické krize, neb větší debilitu bys tu napsat nemohl, páč SSSR se za svou dobu trvání dostalo do daleko větších potíží, které překonalo. A že je vyčerpal afgánsko-ruský konflikt je tak nehorázná lež, jako bys řekl že "monkey obama" je bílej.

     • Jan Jinsky napsal:

      Tak... rasistické urážky komentovat nebudu. A o Afghanistánu jsem nřekl nic :o)
      SSSR lehlo, protože je uzbrojili USA. Krásně jim nabulíkovali, že dělají protijaderný deštník "hvězdné války". A SSSR nemělo dost prostředků a tak je to položilo.
      Nebo proč to teda vzdali a nechali SSSR padnout a jeho satelity zrovna tak?

   • Calembredaine napsal:

    Kdybys nebyl debil, tak bys nežvanil sračky! Linky sje ti dal! SSSR byl siozednáři co ho zřídili a udržovali stažen z oběhu v době, kdy Západ již nemohl realizovat svůj parazitismus na úkor 3. světa a potřeboval expandovat na východní trhy a získat kvalifikovanou a levnou pracovní sílu. Vše popisuje pan Komrska v tý knize! A taky Ilona Švihlíková v tom článku. Jak to čteš? Vole jeden připitomělej ...

    • Jan Jinsky napsal:

     Holt to nečtu, protože jsem debil a vůl připitomělej. A tak si myslím, že takovéhle praštené konspirace a vytáčky, okecávající konec SSSR jsou jen pro ty chytré, vzdělané a vždy slušné Calembredainy.

 3. martin bareš napsal:

  výborný článek. Velký dík a palec nahoru.

  "Radikálové", nebo lépe, zásadoví lidé, ještě nevymřeli.

 4. Definitiva napsal:

  Ďakujem za pripomenutie Juhoslávie, treba ju pripomínať často, lebo je excelentným dôkazom terorizmu USA voči svetu a to bez súhlasu medzinárodných organizácií na vojenské teroristické akty USA. Pričom organizácie ako OSN vznikli na podnet USA, musia plniť príkazy USA a napriek tomu sa proti aktom USA vzniesol odpor v OSN proti ich skutkom. To však USA neprekáža.

  Vrelo odporúčam knihu A.Dorin, Srebrenica, politicky korektný rasizmus... Sú tam také odporné skutky anglosaso židovskej civilizácie, že človek sa musí nútiť dočítať knihu do konca.

  Irak a Líbya boli ďaleko, akosi sme si ich uvedomovali, akosi vzdialene, akosi sa to nás až tak netýkalo, akosi sme aj verili, že Irak je jadrovou hrozbou, až kým sa pravda neprevalila.

  Ale Juhoslávia a Ukrajina je mediálne perfektne pokrytá, žiaľ nie štátnymi ani politicky "korektnými" médiami. Dorin a spol. urobili neoceniteľnú prácu. USA, EÚ, anglosaso židovskú civilizáciu máme ako na pitevnom stole, vidíme všetky orgány zvnútra i zvonka, vieme o všetkých chorobách, klamstve, podlosti, mamone, bohatstve a moci za každú cenu. Vieme, že svet mimo anglosaso židovskej civilizácie je odsúdený na otroctvo, presne podľa Biblického projektu, ktorý sa realizuje tak, ako je to popísané v Starom zákone a od neho odvodených zákonov už tisíce rokov.

  Kto sa nebráni informáciám, tomu sa zjaví mozaika tisícročí, otroctvo, náboženstvá, stredovek ovládnutý cirkvou a šľachtou, feudalizmus, kapitalizmus a socializmus, demokracia. Rôzne spoločenské usporiadanie, v ktorom vládli vždy tie isté štruktúry: Cirkev, kráľovské rody, finančná oligarchia a mafie, navzájom koordinovane spolupracovali, vybudovali vysoko sofistikovaný systém sociálneho parazitizmu, dnes v podobe finančného otroctva, dlhovej pasce pre štáty, firmy, občanov, bankovej úžery a odčerpávaní nadhodonoty vytvorenej v spoločnosti, čím sa masy ľudu udržiavajú chudobné a poslušné, otrocké. Narastá počet miliardárov a mocninou aj nárast chudobných.

  Kto sa vzoprel, ten bol bombardovaný: Irak, Líbya, Juhoslávia, alebo likvidovaný inou formou, Južná Amerika, Sýria, Egypt, Rusko.

  Kráľ je nahý, kráľ je na pitevnom stole.

  Slovanská civilizácia, dnes Rusko, háji spoločnosť na základe rodiny, rodu, kolektívne riadenie spoločnosti volenými zástupcami rodov, obcí, kolektívne vlastníctvo pôdy a surovín, odmieta akúkoľvek formu otroctva, Rusko naväzuje na dobré skutky impéria, chce žiť so susedmi v mieri, počas existencie ZSSR žiadny malý národ nezanikol, naopak bol podporovaný aj keď na ujmu samotných Rusov. Jedine ZSSR garantoval hranice Československa, dnes ani SR, ani ČR nemajú garantované hranice.

  Anglosaso židia, nás klamú a podvádzajú 24 hod. denne. Putinove Rusko hovorí ľuďom pravdu a hovorí ľuďom: máte informáciu a vy sa musíte rozhodnúť. Ľudia sa musia rozhodnúť, v akom štáte chcú žiť. V štáte otrokov konzumného kapitalizmu, alebo ako slobodný občania, ktorí si musia svoj život vybudovať vlastnými rukami, bez účasti sociálnych parazitov. Čaká nás voľba medzi otroctvom NWO-USA-EÚ, alebo slobodou. Ak sa Slovania nezjednotia a nepostavia sa na vlastné nohy, tak biela rasa vymrie, tak ako sa to deje v Británii, Francúzsku a ostatnej západnej Európe pod heslom humanita a multi kulti. Pomôž druhému, pusť ho do domu, aby si sám zdochol. Vyznávaj homosexualitu nezlučiteľnú so vznikom nového života, užívaj si sex, drogy a alkohol a zabezpeč tým zánik svojej kultúry, národa, štátu, bielej rasy. O tom je politika USA a EÚ. Nahradia ťa Afričania a moslimovia, ktorí budú medzi sebou bojovať do nemoty, tak ako USA nakážu.

  Slovan je priveľmi vzdelaný a múdry, má v génoch zdravé myslenie, zdravý sedliacky rozum, preto ho Biblický projekt odsúdil do role múdreho otroka a alebo mŕtveho Slovana. To je všetko, čo vám USA a EÚ dáva na výber. O tomto Slovanskom otroctve a genocíde sa Slovania na vlastnej koži presviedčajú posledných tisíc rokov. Putinove Rusko ponúka slobodného Slovana, vzdelaného a múdreho. Majte na pamäti, svetovládu riadia tisícky rokov stále tie isté štruktúry, na začiatku boli kňazi v Starovekom Egypte, tým zachutila moc a sociálny parazitizmus, po tom, čo nútene zanikla Sumérska civilizácia, civilizácia skutočných bohov! Musíte poznať deje tisícročí, aby ste mohli a vedeli zajtra žiť.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Jen otázka Definitivo. Když jsou SLované tak vyjímeční, proč měli v Rusku cara, v Polsku a u nás krále?
  Mně to přijde úplně stejný jako všude jinde. Měli jsme feudály a vládnoucí třídu jako v jiných zemích. V čem jsou pak SLované tak jiní?

 6. Radbůza napsal:

  Doby se mění, ale lidé se nemění. To je škoda, že trochu nezaberou a nechtějí být lepšími lidmi, skutečně lepšími, ochotnými a upřímnými. Aby byli víc nezištní než naopak. Aby mysleli na druhé jako na sebe a tak. Je tu vždy možnost volby cesty, no a pak jsou tu vždy i ty důsledky té volby. Do jisté míry je každý strůjcem svého štěstí, a každý malý i velký, bude nakonec účtovat, tuto možnost většina lidí ve své velikosti, neřkuli bohorovnosti ignoruje, bohužel pro ně, protože nakonec budou muset vše vyrovnat a uvědomit si reálně svou velikost, zatím si myslím, že si hrají na to, čím nejsou. No snad určitě není všem dnům konec a brzy to mnozí začnou chápat.

 7. Cico Ciciak napsal:

  Za započatie rozbíjania a celkového skonania Juhoslávie môže západ a jeho elitári. O tom som už dnes presvedčený. Je to stále tá istá dokolečka hraná stratégia. Už je vám snáď dnes jasné, o čo ide neokonom z ussa. Ide o zničenie silných a tradičných národov okolo Ruska - jeho spojencov ako Sýria a Irán mimo iných, možných spojencov a obchodných partnerov, popretŕhanie obchodných vzťahov EU s Ruskom, uvalenie zničujúcich sankcií na Rusko a jeho celkové zničenie. Pričom isil funguje ako záloha, lebo čakám že zase sa niečo začne diať niekde v Čečensku, v Gruzínsku (proste všade, kde sú militantní islamisti). To je čistý rukopis amerických chazarských židoboľševicko sionistických neokonov. Oni hrozne nenávidia Rusko. Samozrejme ruka v ruke ide o prebudovanie a nový rád v arabskom regióne, k čomu má pomôcť isil a nakoniec o nový rád vo svete.

  KOSOVO - Slobodný vysielač
  --------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=VickVKP-Zv4

  Západní socialisté chtějí ovládnout Ukrajinu, Putin jim v tom brání
  -------------------------------------------------------------------
  http://jansedlacekjan.blog.idnes.cz/c/399765/Zapadni-socialiste-chteji-ovladnout-Ukrajinu-Putin-jim-v-tom-brani.html

  Ukrajinský konflikt - Slobodný vysielač
  ---------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=_lens_uOswE

  Patrik Sojka o situácii na Ukrajine
  -----------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=zV4O92BMxgs

  Paul Craig Roberts o Ukraine - Slobodný vysielač
  ------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=BABXj2nNO8k

  PAUL CRAIG ROBERTS - Zostrelenie lietadla nad Ukrajinou - MH17
  --------------------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=MS2rRa8llKM

  Islamský štát - Informačná vojna - Slobodný vysielač - Vynikajúce
  -----------------------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=t5u4a__c6rc

  Spojenectvo USA - ISIS (ISIL) odhalené
  --------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=wMVcFE9Wl5c&

  Ruská FSB - Islámský stát je projektem Obamovo tajné bezpečnostní protiteroristické komise, která se prezidentovi vymkla z podkontroly!
  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  http://aeronet.cz/news/ruska-fsb-islamsky-stat-je-projektem-obamovo-tajne-bezpecnostni-protiteroristicke-komise-ktera-se-prezidentovi-vymkla-z-podkontroly/

  JACK BERNSTEIN - Život Amerického Žida v Marxisticko Rasistickém Izraeli
  ------------------------------------------------------------------------
  http://uloz.to/hledej?q=zivot+%C5%BEida

  Medzinárodný žid - Henry Ford
  -----------------------------
  http://uloz.to/hledej?q=Medzin%C3%A1rodn%C3%BD+%C5%BEid

  Nedotknuteľní - Nidal Saleh - O nebezpečnom židovskom Talmude
  -------------------------------------------------------------
  http://uloz.to/hledej?q=Nedotknute%C4%BEn%C3%AD+Nidal+Saleh

  Proč se vraždí v Izraeli - Dr. Nidal Saleh - O histórii židov
  -------------------------------------------------------------
  http://uloz.to/hledej?q=Pro%C4%8D+se+vra%C5%BEd%C3%AD+v+Izraeli+-+Dr.+Nidal+Saleh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!