Obama jmenoval carem Bílého domu pro boj s Ebolou lobbistu

Obama jmenoval carem přes Ebolu Rona Klaina. Klain nemá o zdravotní péči vůbec žádné ponětí. Spíše je to lobbista s dlouhými prsty. To on v roce 2004 pomohl zkorumpovat Fannie Mae k překonání „regulačních zábran.“

(Poznámka: Zhroucení hypotékové asociace Fannie Mae vyvolalo zhroucení US finančního systému, které vedlo k následující krizi, ze které se svět dosud nedostal.) Winkipedia k tomu uvádí:

Klain pomohl přesvědčit Kongres a regulátory Fannie Mae, že Fanie Mae nedělá nic nebezpečného, a nevystavuje daňové poplatníky riziku. Jinými slovy Ron Klain byl placen za to, aby pomohl nafukovat bublinu trhu s domy, dokud tato o pár let později nepraskla.

Klain také:

Zastupoval společnost potýkající se s žalobami kvůli poškozování zdraví azbestem, žalovaného výrobce nebezpečných léků ImClone a dvě společnosti, které chtěli získat podporu ke svolení k velké fúzi, která by byla jinak kvůli nebezpečí vzniku monopolu zakázaná.

Takže co vlastně bude dělat… že by lobboval v Kongresu, aby jej přesvědčil, že Ebola není tak velkým rizikem?

Klain je rovněž význačným operativcem Demokratů, co sloužil jako šéf štábu vicepresidentům Al Gorovi a Joe Bidenovi. A když je to tak, tak je nepravděpodobné, že by byl motivován jinak, než aby zakamuflovat jakýkoliv přešlap Obamy a předsedy Centra pro kontrolu nemocí Toma Frienda.

Matt Stoller – který toho ví o politikaření ve Washingtonu DC více než kdokoliv jiný – k tomu poznamenává:

Ron Klain je zařizovačem s dobrými konexemi a ví, jak věci zařídit ve výkonné složce moci. Má dovednosti v řešení propagandistických problémů, nikoliv logistických.

Vyšlo na Reformy.cz

Submitted by George Washington on 10/17/2014 18:36 -0400

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2014-10-17/obama-appoints-lobbyistpr-flack-ebola-czar
22 Komentářů k Obama jmenoval carem Bílého domu pro boj s Ebolou lobbistu

 1. Jan Jinsky napsal:

  A je nutné, aby ředitel automobilky byl mechanik? Nebo ředitel divadla herec?
  Nebo je spíš podstatné, jestli ten člověk dokáže organizovat a řídit?

  • Adolf Balík napsal:

   Má dovednost v řešení propagandistických problémů, nikoliv logistických. On tedy není ten, kdo zajistí, aby něco fungovalo, nýbrž ten, kdo zajistí, aby se to správně okecalo.

  • Krysar napsal:

   JJ Jinský, to co píšeš podporuje židohavlovské pojetí "demokracie", aby se dalo lépe krást a hůře kontrolovat - chemik s osvědčením na výrobu šprcek bude ministrem financí, kolabornt bude ministrem zahraničí, servírka bude kontrolovat letecký provoz, hrobník bude primářem fakultní nemocnice a Jinský bude trolem na netu.

  • JARIS napsal:

   Myslim , ze je prednosti mit zaklad v tom co clovek dela jako povolani. Napriklad automechanik ma svou dilnu a vse si organizuje sam. Treba zamestnava jine automechaniky, ale sam ma svuj byznys pod kontrolou a hlavne, rozumi tomu.
   Jako priklad, kde neni clovek na svem miste, mohu uvest - byvaleho herce Stropnickeho a soucasneho Ministra obrany. Ten zadnou Vojenskou Akademii nikdy nevidel a presto se vyhoupl na tak zodpovedne misto,kde je schopny akorat tak pocitat patrony. To uz je saskarna sama o sobe. A silne pochybuji, ze by svym 'organizacnim talentem' v budoucnu ohromil. Na misto Ministra obrany patri clovek, ktery ma rozsahle vojenske i organizacni zkusenosti a ne kdejaky kaspar.

   • Jan Jinsky napsal:

    Stropnický ministrem být neměl, protože má zkušenost s řízením divadla, což je hodně malá organizace v porovnání s ministerstvem.
    U autodílny souhlas, že je dobré, když vedoucí má znalosti o opravách aut.
    Ale u velkých společností a rozsáhlých programů je potřeba zkušenost s koordinací lidí, řízením - nikoli znalost technická.

    • Tomax napsal:

     Zkušenost s koordinací a řízením - to právě není případ Klaina. Nebo myslíš, že propagandista (postaru politruk) tu ebolu přesvědčí aby dala pokoj? Prostě "kozel zahradníkem", takže nevím co furt řešíš - Balík ti to napsal jasně.

  • atlas napsal:

   Každý tu vie ako je to v článku popísané.No vy ako človek s vysokým IQ(tykve) a člen Mensy, vy tomu nechápete a znova perlíte.
   Nech mi administrátor prepáči, som v celku slušný človek, ale musím.

   JINSKÝ TY SI PREOSTE KOKOT !!!

   • Jan Jinsky napsal:

    Admin asi prepáčí. Je vám líp, když jste si ulevil? A komentoval jsem názor, že na vrcholu organizace musí stát odborník. Podle mně nikoli, je třeba řídících schopností. Toť vše.

    • krysar napsal:

     JJ Jinský, dle tebe je zhotovitel šprcek (Kalousek) ideální adept na ministra financí, kolaborant a zloděj (Karlíček blbeček) ideální adept na ministra zahraničí atd.

     A dle tebe za vše můžou rusové, pak jsi 100% přesvědčen, že země je placatá a je středem vesmíru a v neposlední řadě považuješ Vatikán za střed vzdělanosti.

     Jestli to s tebou takto půjde dál, tak za chvilku budeš upalovat ženy za čarodějnictví, neb mluví s ďáblem přes malou krabičku (mobilní telefon).

     • Jan Jinsky napsal:

      NO, k upalování máš rozhodně se svým militatním přístupem blíže ty Krysaři. Ještě si se nevzpamatoval z nadávacího období, až tě to přejde, tak budeme diskutovat.

 2. zerling napsal:

  JJ> Samozřejmě není, ale je krajně nevhodné, aby ministra vnitra dělal taxíkář, prezidenta prodejný ožrala, nebo šéfa čnb člověk z konsolidační agentury.

  • Jan Jinsky napsal:

   Zcela souhlasím, proto jsem Zemana nevolil :o) Ani by mně nevadilo, že si přihne, ale co je děsné, je to, že se řídí příslovím "Kéž by sousedovi koza chcípla". To je to, co mně na něm vadí.

   • Adolf Balík napsal:

    Jenže alternativou k němu byl samotný Kníže temnot. Když bych měl volit v alternativní volbě mezi Hitlerem a Pol Potem, zvolil bych tu menší hrůzu obyčejného fašistu Hitlera, než toho Zelené ekologistu Pol Pota. Není to jako v pohádce mezi dobrem a zlem. Mezi dobrým princem, co zachrání princeznu před čarodějem či drakem. Je to o volbě mezi obyčejným chlípným čarodějem, co tu princezničku jen zneužije, a drakem, který ji sežere.

    • Jan Jinsky napsal:

     Jak se dalo čekat, mám opačný názor :o)

     • Krysar napsal:

      Njn Jinský - vyber si menší zlo - ožralu (kterého jsme tam už jednou měli v podobě židozmetka) a nebo kolaboranta, zloděje, nečecha Karlíčka blbečka?

      Nu Jinský "vrána k vráně sedá", proto mě neudivuje, žes volil Karlíčka blbečka.

     • Krysar napsal:

      P.S. Jinský opět lžeš když jsi napsal: "...mám opačný názor..."

      Neb tys tak bezcharakterní zmetek, že žádný názor nemáš, což jsi na těchto stránkách již mockrát názorně ukázal.

     • Jan Jinsky napsal:

      Krysaři... klid. A hezkou neděli!

     • krysar napsal:

      Jinský to nejsi ve své ubohosti a neznalosti schopen napsat něco jiného - třeba pádný argument? Neb tímto pouze potvrzuješ, že co jsem napsal je pravdou.

 3. JARIS napsal:

  Zase jedno vyhrate mistecko a zase zid.

 4. Marq Deharse napsal:

  Nevím kdo je Jinsky, ale z jeho reakcí na většinu racionálních
  příspěvků soudím že jeho předek přijel do republiky Vintonovým vlakem. Zdá se, že hodně času tráví sledováním porna(sama sebe
  a prostitutky),které si přehrává pozpátku.Zlatým hřebem celého
  záznamu je počátek/segment kdy mu dáma vrací peníze. Orgasmus
  následuje okamžitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!