Reuters: Ljaško – budoucí premiér Ukrajiny

Novináři amerického vydání Reuters tvrdí, že lídr Radikální strany Oleg Ljaško bude „šedou eminencí“, s níž bude prezident Ukrajiny Petr Porošenko nucen hledat spojení. „Program jeho strany je nepravděpodobný a absolutně populistický. Ale podle všeho se zdá, že právě on se stane šedou eminencí nového ukrajinského parlamentu,“ – napsali Richard Balmfort a Natalia Zinets.

Autoři článku se domnívají, že lídr Radikální strany je připraven na jakékoli PR-akce v průběhu předvolebního klání.

„Ljaškovi nevadí dostat pořádnou ránu do hlavy (jak se nedávno stalo v Radě), pokud mu to přinese plusové body,“ – vzpomínají novináři na rvačku poslance v Nejvyšší radě.

Podle většiny průzkumů veřejného mínění jsou nyní Ukrajinci připraveni dát hlasy ve volbách bloku Petra Porošenka. Radikální strana Ljaška má podle stranických seznamů zatím 7 – 12 %. Na základě průzkumů veřejného mínění by v parlamentě měly rovněž zasednout Timošenková a její strana. Reuters připomíná, že Timošenková a Porošenko ještě v době Viktora Juščenka byli žhavými soupeři.

„To znamená, že pokud Porošenko nedosáhne absolutní většiny, bude jeho blok sestavovat koalici se stranou Ljaška. Ten v rozhovoru řekl, že Porošenku mu už naznačil, že Radikální strana se stává tou silou, se kterou bude nutné počítat, a nabídl Ljaškovi post předsedy parlamentu,“ – píše Reuters. Politik odpověděl, že „by chtěl dostal post premiéra, aby mohl radikálně změnit ekonomickou situaci v zemi.“

Radikální nálady ukrajinské společnosti jsou svázány s napjatou situací na východě země. Nicméně jak už dříve oznámila ukrajinská politička Natálie Vitrenko, výsledky předvolebních výzkumů byly Porošenkem a Timošenkovou koupeny, zatímco výsledky Radikální strany Ljaška odrážejí skutečný stav.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20141021/1010907850.html
7 Komentářů k Reuters: Ljaško – budoucí premiér Ukrajiny

 1. ignác napsal:

  Jak může skončit národ, který nerozponá očividné psychopaty? Já tipuju, že Porošenko mu dá premiérský křeslo s nadšením, protože ví, že Evropa Ukrajinu dotovat nebude a to taky dnes řekla, že další peníze na Ukrajinu nepošle a Rusové už taky ne. Ljaško je primitiv, který neví, že hněv za ještě horší ekonomickou situaci co příjde, sklidí hlavně on. Porošenko hraje dvojí roli. Rád se ho jistě zbaví.

 2. ricimach napsal:

  Oleg Ljaško ten ubohý,Ukrajinský teplouš???Ten odporný Nacistický hmyz...Homosexualismus není normální,ti lidé jsou odporní,víte čím?Tím svým Nazibuzerantismem..

  • Calembredaine napsal:

   Buzny jsou odporná havěť, to je fakt, ale Oleh není buzík! Je "metrouš", což pravoslavní vousatí kozáci považují za odrůdu teplomilství. Je to blázen, excentrik exhibicionista, je zábavnej a sledovat videjka s ním je lepší než koukat na Mr. Beana! Má dceru Vladu a družku se kterýma bydlí v obyčejným činžáku v třípokojovým bytě - na deputáta NR velmi skromné. Ty videjka jsou skvělý, kdo se chce bavit, doporučuju - ale varuju, je toho plnej pytel, budete se chcechtat až dopůlnoci! - https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3+%D0%9B%D1%8F%D1%88%D0%BA%D0%BE&page=1

   • Calembredaine napsal:

    Tím ale nehájím skutečný buzeranty, proboha! Pokud ale chcete mít příklad skutečně odpornýho buzíka, pak doporučuju upřít pozornost na tohodle zmrda, co se kvůli svý úchylce a tomu aby se na ní nepřišlo zaprodal britský tajný službě a podílel se na zavraždění otce Rasputina krátce před svržením ruské monarchie - http://cs.wikipedia.org/wiki/Felix_Felixovi%C4%8D_Jusupov

 3. PAVEL napsal:

  on neni homosexual,tim by jsme homosexualy urazely,on je jen prodejna devka,nechal se prcat a kouril pera za prachy a za jiny vyhody.Hnusak!!!

  • Calembredaine napsal:

   To bylo za za mlada, to je pravda. Dělal i plno jinejch kravin, hrál např. automaty a prohrál majlant! Nenávsit k hazardu si nese celej život a proto klipy s jeho nočními přepady heren, kdy kldivem roztlouká automaty a staví do pozoru majitele těcht doupat patří k mým oblíbeným skečům na Youtube! Fakt to sotjí za sledování - člověk se zadara baví celý hodiny! Např. jeho rozhovor s policajtama kdes na vesnici - nevím co přesně provedlei, ale jebe je tam jak malý kluky a na jejich veliteli je vidět, že zadržuje výbuch smíchu. "Vy nikakyje aficéry - a vy padónki! Vy Janukóvyča tu achrnájetě!... kto iz vas komanir! Nu idí i vykónaj što ja gavarjú!":))))))"

   • Calembredaine napsal:

    Anebo teď nejnovější klip jak hrozí Kolomojšovi, znáš? Ve studiu je ňákej ten jejich Moravec nebo Punčochář a Oleško se rozjede směrem ke kameře - "Beňa (tak Kolomojákovi říkaj), ty súka oligarchičeskaja, kagda što to stane s majej mamoj, ja tebe ubjú ..." a modserátor asi po nepřetržitém minutovém lání a nadávání špitne csi jako "gospdadin Ljaško, ... Oležko ..." chce ho přerušit (moderovat) a Oleg se na sekundičku k němu otočí a vyhrkne "ty malčííí" - a pokračuje dál! Paráda! Takový diskuse by měly bejt u nás na ČT!:)))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!