Vyhlazení DONBASU. Příměří podle fašistů

Pokud ostřelování Doněcku pokračuje a ukrajinská vláda mluví o příměří, tak bezostyšně lže. Jakéhokoli příměří Ukrajinskou vládu ani nenapadlo. Včera to potvrdil premiér DNR  Alexander Zacharčenko.

Když čistě hypoteticky uvážíme, že cílem ukrajinských teroristů je dostat se co nejdál do vnitrozemí Nového Ruska a válka se zázračně  zastaví alespoň za současných hranic, skutečnost, že Ukrajinská armáda přestane střílet a zabíjet je skoro nepravděpodobná. Z toho prostého důvodu, že hlavní problém, který způsobil válku, nebyl vyřešen. A hlavní problém – to je sama Ukrajina, která na Majdanu podpořila fašismus. Jak dlouho bude existovat současná Ukrajina, tak dlouho krvavý harmonogram bude její hlavní úlohou.

Níže jsou fotografie obětí a zničeného Doněcku a dalších měst Donbasu, která zanechala po sobě horda okupačního režimu v Kyjevě v posledních dnech, kdy jejích útoky byly obzvlášť nemilosrdně. Obyvatele Nového Ruska úmyslně zabíjejí, a záměrně ničí veškerá civilní zařízení a infrastrukturu. Pochybovat o tom mohou jen velmi naivní lidé.

A mezitím, Donbas je doslova vymazáván z povrchu zemského. To je „příměří“ podle fašistů. A tak to dnes vypadá!

Pozor! Tato fotogalerie není pro čtenáře mladší 18 let, nebo osoby psychicky slabé.

Zdroj: http://antifashist.com/item/istreblenie-donbassa-peremirie-po-fashistski-18.html
12 Komentářů k Vyhlazení DONBASU. Příměří podle fašistů

 1. Milan napsal:

  Myslim,ze je charakterizuje jedno slovo – SVINE.
  Vsichni mrtvi na obrazcich jsou az po zuby ozbrojeni a velmi nebezpecni!

 2. Divenka Prostá napsal:

  Tak vypadá „práce“ fašistů, schwarzenberg je z radosti bez sebe. Fašisti se projevili už na Majdanu, když brutálně vraždili policisty beze zbraní a goebbelsovsky zákeřně stříleli na obě strany, aby vyvolali nekonečné násilí. Povedlo se jim to. Fašisti přijali antiruské zákony, fašisti se dostali násilným podvodem k moci. Fašisti provádějí na jihovýchodě Ukrajiny pogromy vůči rusky mluvícímu obyvatelstvu s cílem vyhnat anebo vybít rusky mluvící aby se mohly k přírodnímu bohatství pod jejich majetkem dostat nadnárodní korporace. Fašisti uctívají fašistické modly – Banderu a fašistickou symboliku, fašisti otevřeně mluví o vyhubení Rusů, o svržení atomové bomby na Rusy, hajlují a pod.. Fašisti se taky nadřazují nad jiné národy a nerespektují mezinárodní právo – nadřazují se nad ně, snaží se diktovat světu svá pravidla bez ohledu na individuální zájmy, suverenitu, uniformovat celý svět pod svou mocí. Fašisti zavádějí totalitu, omezují svobodu, zavádějí všeobsáhlé špiclování, absolutní nadvládu 1% „nadlidí“, jedou na válečné hospodářství, konspirují a vyvolávají války politické převraty po celém světě. Fašisti podporují fašisty, pomáhají jim dostat se k moci, režírují fašistické scénáře etc. Fašisti mají svůj „Mein Kampf“ = program jak zavést svou x-tou říši nad celým světem, neštítí se žádného podvodu ani zločinu, porušují územní suverenitu různých zemí, vraždí, unášejí, mučí, zřizují tajné mučírny v různých zemích, manipulují a do násilí a válek přivádějí podle svých potřeb celé regiony, stavějí proti sobě státy, náboženství, národy a národnosti sledujíc tím své vlastní cíle. Toto všechno jsou FAŠISTI. Fašistům nezáleží na druhých lidech, vyvolávají běsy, strach, hrůzu, frustrace, zášť a pomstu u celých lidských generací, zašlapávají vojenskou mocí a diktátem, okupací a svým protektorátem jakoukoliv individualitu, ničí, boří, plánují války, které se pro ně stávají běžným prostředkem při dosahování politických (zprostředkovaně ekonomických) cílů. Pro fašisti jsou lidé nic, kononenfutr, prostředek, materiál. Nic necítí při jejich vraždění. Fašisti záměrně překrucují příčinu a následek, zaměňují oběti a viníky a žádná lež jim není cizí.
  Jen opravdu velký hlupák dnes ještě věří oficiálnímu zpravodajství, k alternativním zdrojům se ale nedostane každý. Jak těm lidem říct, že úplně stejně by to mohlo probíhat i u nás? Nebo pochybujete o tom, že by se zdejší takzvané elity vzdaly svých astronomických příjmů bez boje? Na Ukrajině totiž vůbec nejde o nějaký separatismus. Lidi tam prostě jen chtěli žít jako lidi, ne jako otroci. Jen proto teď umírají. A stejný problém mají i Češi.

  • Jarda napsal:

   Téměř správně popsané, jen bych slovo fašizmus nahradil názvy jako narcismus, egoismus, sebestřednost, asociálnost – tyto nemoci, nebo omezení jsou většinou psychického charakteru, a řešení je nutné hledat právě u odborníků z oborů psychiatrie a psychologie. Bohužel nejsme všichni stejní. Tak, jak egoista má některé lidi za své vzory, a jiné za odpad, tak i my by jsme měli obyvatelstvo takto „třídit“. Bohužel, jak někteří říkají, že narcisistovi a jemu podobným nemocným a omezeným lidem je potřeba se vyhnout, tak často to nejde. Zvlášť, když se takto nemocný člověk dostane na vysokou pozici, kde může rozhodovat o druhých. Fašizmus, ale i liberalismus a kapitalismus sám o sobě je jen vnější projev takto postižených lidí, kteří vidí jen sami sebe, a druzí je nezajímají. Dle toho vypadají i zákony a pravidla, které nám vnucují. Žijeme ve světě narcisistů a egoistů. Ještě na závěr – pokud někdo vidí jen sám sebe, je to projev omezenosti – prostě daný jedinec není schopný vnímat víc, než jen sebe, případně ty, kteří sdílí jeho pohled na svět – černobílé vidění, kdo není s námi, je proti nám, atd.

 3. fff napsal:

  opravte si to. Obyvatel, ne obyvatelÉ. Meni to vyznam vety

 4. fff napsal:

  obyvatelE

 5. V napsal:

  Sme na konci jednej epochy ľudstva typu Turanesian II. Sme na Galaktickom rovníku a každý si sám určuje svoju cestu na ďalší osud. Ten, kto chce aby sme sa zabíjali vzájomne, príjme to, po čom túžia oni. Naši súperi-fašisti,falošní teroristi, rasisti, sionisti a podobne. Sú to ale stále len oni. Bytosti bez emočného génu, bez empatie. Nie je ťažké ich poznať. Sú veľmi rýchle tam, kde sa zabíja, kradne, podvádza, klame a podobne. Ich Bohom je mamon a pre neho sú ochotní urobiť čokoľvek. Už viackrát naše fyzické telá a celé rasy zlikvidovali. Sú to bytosti temnoty, Mordoru trebárs. Pán prsteňov o tom podáva informácie.. A my sme tie svetelné bytosti, ktoré svetelný, stvoriteľ ako svoje iskry svetla poslal do svojho stvorenia. Je to už dlhý súboj a tentoraz máme podporu od najvyššieho. Oni to vedia a urobia všetko, aby tento boj znova vyhrali. Tak ako predtým už viackrát.Za každú cenu! Nedajme sa zlákať na sladké slová. Dobre pozorujte slová pápeža, ktorý zvestuje v tejto dôležitej dobe každý ich krok. Premýšľajte a nenechjte sa zmiasť! Číslo šelmy, ktorá už je tu, nám budú za chvíľu chcieť dostať do tela a vtedy si spomeňme na vetu: mnohí budú povolaní,..ale málo bude vyvolených!

 6. flamenco napsal:

  To je ukázka toho, co čeká nás všechny dřív nebo později.
  Asi sýčkuju, ale když se toto může beztrestně dít na celém světě i za humny, tam, kde chodili lidé do práce, nakupovat, do škol a poklábosit se známými???
  Teď jen halda masa a trosek???
  Je mi šoufl z tohoto druhu a nejvíc mě štve, že to těm kravaťákům stále vychází.
  Co je špatně? Jsme opravdu tupé stádo hovad? Nechci nikoho urážet, jen mě bolí pomyšlení, jak je lidstvo laxní. Zachvíli takhle můžem vypadat my a naši blízcí.
  Ano, mně se to kecá z pohodlí domova, ale netuším jak? A vypnout myšlenky a vztek bezmoci neumím.
  Mám si vážit toho co mám
  a držet klapačku!?
  Jsem asi mimoň, ale bolí pomyšlení, jen na to,že se v civilizaci toto děje.
  A zákony přírody s timhle svinstvem nemaj, co dělat. Tam je to rozdaný.
  Buď kořist zdrhne a nebo je sežraná.
  Tady jen zohavená kvůli dementum, co to milujou.
  Ví někdo o druhu, který se takto chová?

  • Mirda napsal:

   Přemýšlel jsem o současné zbraňové amnestii… Je náhoda,že byla vyhlášena zrovna v této době? Nemáme armádu,hrozí konflikt světového rázu… Nemohlo by to být proto,že našim,,elitám´´stahuje strach z národa řitě? Černé svědomí mají určitě,o tom nemám pochyb,vždyť 25.let jen lžou a kradou,pro národ nic,tedy kromě obrovského dluhu… Co kdyby Češi vytáhli na nás vytáhli nějaký arzenál zašitý na půdách,než přijde pomoc,bude po nás´´ Je to jen myšlenka provokovaná současným děním,ale čistě teoreticky,je to jen náhoda a pravidelný cyklus těchto amnestií? Snad se mýlím…

 7. passco napsal:

  Velmi smutny pohlad.. vdaka par blbcom prišlo kopu ludí o život a všetko čo mali. Kto tým čo prežijú vráti normálny život s5? Kto si to zoberie za zodpovednosť? To aj Hitler bol väčší humanista ako táto zverba čo to roluje rad radom

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!