Vakcíny: Trestání neočkovaných?

Portál Slate vždy s nadšením podporoval očkování, zejména nastavováním tématů debat a příběhů k nim, specificky zaměřených na rozbití mainstreamovým protiočkovacích postojů. V nedávném článku s názvem “Endangering the Herd,” (Ohrožování stáda). Slate argumentuje že ti, kteří se odmítají nechat očkovat, by za to měli být potrestáni, a že odmítnutí nechat se očkovat by mělo být klasifikováno jako trestný čin.

V článku se praví následující:

Rodiče, které nenechají své děti očkovat, tak činí v té nejlepší víře: strach o bezpečnost svých dětí. Ale tento strach je prostě nepodložen, a jejich rozhodnutí vystavuje přímému riziku jiné děti. Je to o tom, že snaha státu ochránit děti před nakažením se spalničkami by měla být nadřazena snaze rodičů činit sami rozhodnutí týkající se zdraví jejích dětí.

Ve snaze dát ústřednímu tématu článku věrohodnost – zejména to, že obavy před očkováním jsou neopodstatněné – v něm autor cituje fiktivní televizní show a opakovaná ujištění od vlád, že neexistuje žádné spojení mezi očkováním a jinak nevysvětlitelnými onemocněními jakým je autismus.

Jsou to právě tyto fiktivní televizní show a tvrzení šířená usvědčenými lháři z vlád Spojených států a Spojeného království, které nás uvrhly do desetiletí trvajících válek rozpoutaných na základě prokázaných lží, které tvoří základ Slatova doporučení, aby ti, kteří se nenechají očkovat vakcínami vyráběnými a distribuovány velkými farmaceutickými korporacemi jako GlaxoSmithKline (GSK), byli za to potrestáni.

Společnost GSK byla usvědčena řadou soudů po celém světě z úplatkářských skandálů v řádu miliard dolarů a shledána vinnou z účasti na jiných závažných nekalých praktikách. V jednom případě, když čínské úřady začaly vyšetřovat celostátní úplatkářské aféry v řádu miliard dolarů řízených vrcholovými manažery GSK, firma vytvořila týmy, jejichž úkolem bylo uplácet a jinak narušovat orgány činné v trestním řízení, ve snaze klást obstrukce jejich vyšetřování.

Zločiné jednání bez jakýchkoliv pochyb.

Společnost GSK byla rovněž obviněna a shledána vinnou ze stejného chování jak Evropě tak ve Spojených státech, ale navzdory tomu stále ve svém byznysu pokračuje – v byznysu, jehož součástí je výroba právě té vakcíny, o které Slate věří, že by lidé, kteří odmítají nechat se s ní očkovat, měli být potrestáni.

Proč by se jakýkoliv racionální člověk měl nechat očkovat něčím vyrobeným takovouto korporací – korporací doslova usvědčenou ze zločinného chování, podvodů a uplácení? Pokud GSK může uplácel stovky či snad dokonce tisíce lékařů a zdravotníků po celém světě, aby podporovali jejich výrobky, jak obtížné je uplatit autory jako je Slate, který doslovně píše za peníze?

Jsou to velké farma firmy, nikoliv aktivisté, které jsou odpovědné za nedůvěru k vakcínám.

Debata ve svém důsledku není o očkovací vědě, ale o nedostatku důvěry k těm, kteří jsou odpovědní za výrobu, monitorování bezpečnosti a distribuci vakcín. Média, vláda a korporace, které na ně mají vliv, šíří falešný příběh věda versus konspirační teoretici, protože příběh soustřeďující se na to, zda je moudré svěřit svoje zdraví zločincům a masovým vrahům, je jasný případ.

Takový závěr by měl za následek konec vakcín od velkých farma firem a hledání alternativních řešení imunizace, výroby a distribuce vakcín, jakož i celkové odpovědnosti za zdravotní péči. Toto by pak vedlo k decentralizaci zdravotní péče a výroby léků, rozbití neopodstatněného bohatství a vlivu velký farma firem i těch ve vládě a médiích, kteří se na ochraně tohoto monopolu obohatili. Je naprosto jasné, že proti tomu  bude mnoho lidí z médií, vlády a představenstev velkých farma firem po celém západním světě fanaticky bojovat.

Co se týká protiočkovacího hnutí – možná, že bude rozumější soustředit se na tyto aspekty debaty, než se nechat vtáhnout do falešných paradigmat, kterými se média snaží problematiku zakrýt. Možná, že bude moudřejší nepoužívat výraz „protiočkovací hnutí“ a změnit to na hnutí proti velkým farma firmám.

Slate – pokud by se jednalo o cokoliv jiného než stránky k prodeji – by se soudředil více na to, kdo je odpovědný za tu obrovskou nedůvěru veřejnosti vůči velkým farmaceutickým korporacím a vládám, které jsou jimi prokazatelně upláceny, lobovány a v některých případech dokonce přímo řízeny – než se soustředit na racionální lidi, kteří nedůvěřují této obrovské koncentraci bohatství, vlivu a kontroly nad lidským zdravím.

Tony Cartalucci
LocalOrg
15. října 2014

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/vaccines-penalizing-the-unvaccinated.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!