TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY… POKRAČUJE – Díl první: Moderní medicína a rakovina

Abychom pochopili přístup moderní medicíny k rakovině, musíme se vrátit zhruba o sto let zpátky a podívat se, jak jsme se sem dostali. Před sto lety se nové farmaceutické usilování soustředilo na „ropnou“ medicínu. Chemicky se z ropy dá udělat všechno možné. Rockefellerova a Carnegieova nadace se ujala úlohy eliminovat všechny „neropné“ směry v medicíně a etablovat jen jediný: petrochemický.

Flexnerova zpráva o stavu medicíny v USA v roce 1910 dospěla k závěru, že mnoho institucí neprovozuje rozumnou medicínu. Jinými slovy: nepodílejí se na zvyšování obratu petrochemické farmacie. A tento stav bylo nutno zásadně změnit.

Carnegie a Rockefeller začali okamžitě zasypávat penězi ty lékařské instituce, které se chtěly podílet na zvyšování obratu petrochemické farmacie. Ostatní školy a zařízení byly postupně ničeny. Tento „očistný“ proces se neomezil pouze na USA, ale rozpoutal se i v Evropě a všude jinde. Výsledkem bylo zničení všech ne petrochemicky orientovaných směrů – a samozřejmě i přeměna lékařského vzdělání v tom smyslu, aby se lékař stal obchodníkem s petrochemickými medikamenty.

K čemu tento vývoj vedl, znáte všichni na vlastní kůži: doktor má na vás vymezen určitý čas, pár minut, a většinou vám během této doby předepíše nějakou pilulku (nedívaje se přitom na vás, ale do počítače). Pilulku na to, pilulku na ono, a za nějakou dobu se zase krátce setkáte, nejspíše proto, abyste dostali další nebo jiné pilulky.

Na pacientech s diagnózou rakoviny se odehrává holocaust. Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu, mamografie ZPŮSOBUJE rakovinu… to jsou skutečnosti, které jsou nezvratně doložené a v lékařských publikacích zveřejněné, a přesto se rakovinu ZPŮSOBUJÍCÍ postupy nadále používají na „léčení“ rakoviny.

Poselství moderní medicíny je antitezí přírodního přístupu: jako lidská bytost jste „nedokonalí“, dokud se nenecháte naočkovat nebo neužíváte nějaké „léky“. O úloze kupříkladu výživy se studenti medicíny nedozví vlastně nic.

Co je rakovina? Běžná odpověď by asi zněla, že to je tumor. Medicína bojuje proti tumorům – ale tumor není nemoc, tumor je pouze symptom, podobně jako varovné červené světýlko na palubní desce automobilu: mechanika, který by vymontoval světýlko a tvrdil, že tím opravil váš automobil, byste asi nadále nezaměstnávali. Lékaře, kteří si tak počínají, ale živíte nadále.

Pokud tělo reaguje na cokoliv nějakým symptomem, je to moudrá a smysluplná věc. Horečka je znakem toho, že se tělo snaží očistit. Podobně i rakovina je znakem toho, že se někde něco děje. A pokud nezměníte něco ve svém životě, bude se vracet.

Dobrá tedy. Berete farmaceutické léky. A berete jich více. Čím více léků, tím blíže zdraví? Nedávné výzkumy dokládají, že pokud berete pět nebo více medikamentů, neexistuje způsob, jak předvídat, co to s vámi udělá. Nebylo to nikdy testováno a účinné látky různých medikamentů reagují vzájemně a mnohdy se vzájemně umocňují. Velmi obvyklé je, že během doby dostanete další léky, a sice na symptomy způsobené předešlými léky, a to může být spirála, kterou nelze zastavit.

V podstatě se jedná o postup, jako když máte na podlaze smradlavou skvrnu, a místo abyste ji odstranili, hodíte přes ni koberec. A v případě potřeby pak ještě další koberec.

Celý systém je vystavěn na produkci chronických onemocnění. Protože ze zdravých lidí žádný příjem nekyne.

Co se týče konvenčních přístupů k „léčení“ rakoviny – jen 2,1 % pacientů v USA přežijí chemoterapii o pět let (v jiných geografických oblastech jsou čísla obdobná). Chemoterapie ZPŮSOBUJE rakovinu – ozařování ZPŮSOBUJE rakovinu – nezaslepení a zkušení lékaři říkají, že málokterý pacient zemře na rakovinu – převážná většina umírá na následky konvenčních „terapií“.

Nové oficiální prognózy hovoří o tom, že v roce 2020 bude v USA polovina rakovinných onemocnění indukována ozařováním (rentgen, mamografie atd.) a medikamenty. Ještě jednou: POLOVINA všech rakovin bude ZPŮSOBENA zdravotnickým systémem. Další nedávné americké prognózy udávají, že jeden ze dvou mužů a jedna ze tří žen bude ve svém životě konfrontována s diagnózou rakoviny.

86 % onkologů udává, že kdyby onemocněli rakovinou, nepodrobili by se chemoterapii, ozařování a operacím – procedurám, které dopřávají svým pacientům.

Shrnutí: stávající systém ZPŮSOBUJE polovinu rakovinných onemocnění. „Léčí“ je pak RAKOVINOTVORNÝMI procedurami, které přežije (o 5 let) jen zhruba 2 % nemocných. Zhruba devět z deseti lékařů by se nepodrobilo procedurám, které aplikují na pacientech. Převážná většina pacientů neumírá na rakovinu, ale na následky „léčení“.

Zdroj: http://paprsky1.com/obchod/aktuality/aktuality.html#episode1

Upoutávka na video-dokument autora textu:
21 Komentářů k TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY… POKRAČUJE – Díl první: Moderní medicína a rakovina

 1. Svobodný napsal:

  Lékem na rakovinu je květina Anona ..Graviola. Preventivní užívání Hlívy ústřičné také pomáhá.

 2. Jan Jinsky napsal:

  Tak tohle jsou na rozdíl od jiných článků tady velmi nebezpečné kydy.
  2.1% lidí přežití delší než 5 let - to je LEŽ JAK PRASE!!!
  Kvůli takovým blbům, jako je ten, co tohle sepsal bohužel umírají lidé, kteří jim uvěří a nenechají se léčit. Místo toho pijou čaje atd a k doktorovi zajdou, až je katastrofálně pozdě.

  Admine, tohle je fakt děs. Dávat sem články o mimozemšťanech nebo léčiteli z pralesa, proč ne, ale tohle je fakt pavěda s možnými následky na zdraví lidí.

  • Janča napsal:

   Tak proč to čtete? Nikdo vám to nenutí.

  • Tomas napsal:

   Tak ty mas dost kaaaamo, dopln si zakladni vzdelani

  • Karel napsal:

   JAN JINSKI:Bohužel, musíme konstatovat že jste zcela MIMO, tedy MIMO realitu. Zde v tomto článku NEJSOU žádnékydy, a tím méně nebezpečné kydy. Necháváte se oblbnout mainstreamovými médii, která vám vymývají mozeček. Probuďte si laskavě, děkuji. Ka-Han., Léčitelství, energetické léčení

 3. Jan Jinsky napsal:

  http://www.tribune.cz/clanek/31729-studie-preziti-onkologickych-pacientu-se-vyrazne-prodlouzilo

  Tady máte tabulku s pětiletým přežitím. Zkuste sem dát odkaz na tvrzení v článku. Tohle je fakt jako z dob, kdy se mor léčil vykuřováním kadidlem...

  • Svobodný napsal:

   Mno ta studie říká že se sledovalo 10 milionu lidi z 29 zemí tzn 10milionu deleno 29 je 34482 v každé zemi tzn během 7 let každý rok 4926 lidí to je nic oproti počtu obyvatel jedné takové země. To podle mně není žádný vypovídající výsledek. A pokud je pětileté přežití nebo jen samotné přežití nikoli vyléčení důkazem efektivity zdravotnictví tak pánbůh s námi. Nic ve zlém :)

   • Svobodný napsal:

    ..a na základě 35000 lidí v ČR dostane pul milionu lidí neli více dávku záření či chemoterapie atd...to je manipulace jak vyšitá aspon já to tak vnímám.

   • Jan Jinsky napsal:

    Ze statistického hlediska jde o vzorek, který už podává výsledek s větší než 95% jistotou. Ale to je jedno. Copak sám neznáte ve svém okolí lidi,kteří se z rakoviny vyléčili?
    Bylinky atd jistě pomáhají, ale těžko zastanou léky na rokovinu a ozařování. Fakt tenhle článek je zatím ten nejhorší blud a snůška lží, kterou jsem tady četl.

    • Svobodný napsal:

     Nechci se hádat ale to je jako když podle nějakých agentur je 1000 lidí při volbách nebo jiných věcech přesvědčivý důkaz o volebních preferencích celého národa. Oni to jen dají do zpráv aby ovlivnily rozhodování voličů..mimochodem proti těmto průzkumům se staví už i někteří politici. Pokud by chtěli léčit rakovinu taky by se zajímali o všechny ale to je moc peněz. Navíc pochybuji že by počty zkoumaných byli v každém státe rovnoměrné tedy že v každém státě zkoumali stejný počet lidí jako v druhém. Přesně jak je v článku na zdravých lidech se byznys dělat nedá. Proč když evidentně jsou přípravky které dokáží i třeba jen zabránit dalším zhoršování nemoci se o nich nemluví a doktor je ani nezmíní? Znám dost lidí s rakovinou a žádný se nevyléčil po chemo se jim jen na chvíli ulevilo a pak zemřeli. Rakovina je houba candida kterou máme každý v sobě a pokud máme v pořádku imunitní systém a acidobazickou rovnováhu tak se nic neděje. Jenže dnešní životní styl i prostředí ničí imunitní systém a když chemo zničíte ještě i bílé krvinky a zdravé bunky tak co vás může chránit? Je to jen další forma depopulace. Z rostlin se navíc používají výtažky i do ropných léků tak proč neléčit rovnou přírodně? Neveřím že pro živý organismus je lepší ropa než květiny.

   • Definitiva napsal:

    Všetky výskumné štatistiky farmaceutických spoločností sú účelovo zmenené, údaje sú uvádzané tak, aby farma spoločnosť bola dobre hodnotená. Je o tom veľa dôkazov. Štátny dozor nezávislých inštitúcií neexistuje a súkromnej farma korporácii, ktorej prioritou je zisk a nie zdravie človeka, verí iba skutočná naivka.

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak s tímto argumentem můžete zazdít cokoli, co se vám nehodí do krámu.
     Ptal jsem se, ať tady někdo dá aspoň odkaz na tu míru přežití 2 procenta po pěti letech - a nic...

     Nikomu nepřeju nic zlého, ale kdybyste onemocněl rakovinou - půjdete si pro bylinky?

    • JEtovRATNE napsal:

     Definitivo, plete si slovo "státní" se slovem "celospolečenský" či "lidový" (případně "zákaznický"), navíc neexistuje tu dávno nic jako "nezávislé" insituce ani nic jiného "nezávislého" (Na kom? Na čem?)- pokud tedy nemyslíte nezávislé na vás (na nás - lidech neprivilegovaných - nepatřících k vládnoucí třídě ani jejich konfidentům).
     Stát si přivlastnili (OPĚT) jako své soukromé "léno".

  • AntiSoci napsal:

   Dovolím si zdejčí čtenáře upozornit, že na Tribune.cz se odjakživa scházela socialisticky smýšlející hovada (tehdy ještě oranžoví jako hovno po nevyvážené výživě pouze GMO kukuřicí, kteří se spolu odjakživa bavili stylem "co že by oni a svět měli udělat aby ten svět vypadal konečně jak má". Pokud někdy někdo četl záznamy o rozhovorech lidí schopných hýbat dějinami a vývojem v Evropě (který jsme nuceni trpět) má představu o čem mluvím.

   Prostě takové děti NWO, které si nebyly schopny sami uvědomit, že by byly odeslány do plynu spolu s tím zbytkem na jehož likvidaci by se možná byly i opravdu ochotny podílet. Když ne na likvidaci tak na omezování. Ne, že bych ty hovada jakkoli litoval.

   Jakýkoli názor odkazující na Tribune, doporučuji nestudovat a zavrhnout z principu.

   • AntiSoci napsal:

    Trochu jsem se nechal unést, oni to spíš byli stoupenci modrých čuráků, ale napůl s oranžovým mozkem.

    Spést se je jednoduché, protože u nás je jeden levičák a socialistické hovado vedle druhého. Díky za pochopení.

  • Lilith napsal:

   Krásné nesmysly v tom odkazu. Znám několik lidí, kteří podstoupili léčbu rakoviny ala farmaceutický průmysl a VŠEM (100%)se to do roka vrátilo a jsou na tom hůře.
   Chemo a ozářky neléčí příčinu nemoci. Kuřák prostě nemůže dál kouřit a člověk, který se stravoval špatně, tak v tom nemůže pokračovat. Farmaceutický průmysl chce léčit - NE vyléčit, potom by nic nevydělal. V debatě by se dalo pokračovat na téma očkování malých dětí, zobání nesmyslných pilulek na cholesterol atd.
   Příroda má vše, jen to využít !!!!

  • Karel napsal:

   JINSKI: Ty vaše tabulky přežití jsou fakt úžasné... Ale nevěříte jim, že ne? Takový dement skutečně nejste... Ka-Han

 4. Svobodný napsal:

  No v jednom státě když stávkovali lékaři bylo nejméně umrtí v dlouhé historii:)

 5. Radbůza napsal:

  Všeobecně známá představa onkologických nemocí popisuje ony nemoci jako zhoubné či nezhoubné nádorové bujení. V případě onemocnění po velmi důkladném vyšetření nastupuje tzv. léčba chirurgická, chemická a nebo zářením či ozařováním. Mnohdy se provede léčení ve spojení výše uvedených tzv. léčebných metod, pro zvýšení účinků tzv. léčby. Tyto metody jsou ze své podstaty další nemalou zátěží, pro už tak zkoušeného chudáka a cílí na nádor nikoli na samu podstatu nemoci, kterou nádor není. Zástupci medicíny u nás, dostávají v oblasti této problematiky opakovaně konkrétní nabídky ke spolupráci, která by mohla vést k lepšímu pochopení samotné podstaty nemoci a dosažení co nejlepších léčebných metod a výsledků. To však je se zarputilostí malého dítěte opakovaně odmítáno a bez prozkoumání a ověření hodnoceno jako nepoužitelné a neúčinné. Medicína je určitě krásný obor, ale toto chování jí (a ne jen v tomto) ani nám nic dobrého nepřinese. Nemůžu pochopit proč nepřijmout pomocnou ruku v době, kdy je každá dobrá rada vítána, na to už musí mít odpovědní opravdu zkaženou mysl. Nebo ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!