TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY… POKRAČUJE – Díl druhý: Obranná linie

TyBollinger-284x300Imunitní systém je obranná linie proti veškerým onemocněním. Pokud je imunitní systém v pořádku, nemůžete trpět rakovinou. Stimulovat a posílit imunitní systém je tedy prvořadý úkol. Mnoho lékařů vidí rakovinu jako důsledek poruchy imunitního systému.

Jeden z největších omylů „léčby“ rakoviny je ten, že chtějí zabít rakovinné buňky, ale neptají se, PROČ pacient dostal rakovinu. Proč si s ní imunitní systém neporadil a proč ji nerozpoznal?

Záněty jsou jedním z hlavních prostředků, které imunitní systém používá, aby se vyrovnal s nebezpečím. Vysoká horečka je tedy dobré znamení.

Čím oslabujeme imunitní systém? Polotovary s toxickými potravinovinými příměsemi, zatížením těžkými kovy, geneticky modifikovanými (p)otravinami… a nezapomeňme na CUKR!

Rakovinné buňky milují cukr. Cukr oslabuje imunitní systém. Před 100 lety byl cukr lahůdka, a průměrná spotřeba na hlavu byla asi 2,5 kg ročně. Dnes je to přes 75 kg na hlavu ročně. Rakovina dokáže přežít jen s dostatkem cukru. Nízká hladina cukru rakovině neprospívá.

Rakovina nepotřebuje kyslík a potřebuje kyselé prostředí. V zásaditém a okysličeném prostředí se jí nedaří dobře.

Zalíbení rakoviny v cukru využívá v diagnostice tzv. PET-scan – pacientovi se vpraví do těla radioaktivní cukr (který pak lze snadno sledovat), a jelikož rakovinné buňky cukr milují a potřebují, je na nálezu vidět, kde rakovina je – podle toho, kde je vidět ten radioaktivní cukr.

Mnoho pacientů umírá na podvýživu, protože rakovinné buňky kradou veškerý cukr normálním buňkám a organismu nezbývá dostatek materiálu na obnovu energie.

Snížením cukru v dietě lze tedy oslabit rakovinné buňky.

Vysoký obsah cukru například v 3,5 dl Coca-Coly vystačí na to, aby vyřadil z provozu minimálně 50 % imunitního systému na čtyři hodiny. To si jako pacient s rakovinou nemůžete dovolit. Když vezmete tzv. dietní Colu nebo Pepsi, je, co se týče pH, velmi kyselá – asi 2,5-2,7 pH. A také kyselost je pro pacienty s rakovinou jedním z hlavních problémů. Každopádně – potřebovali byste 32 stejně velkých sklenic vody s pH 9,5 na neutralizování okyselení jednou sklenicí Coca-Coly.

Pokud tedy pacienti zesláblí chemoterapií dostávají „na posílení“ sladkosti, je to zločin proti lidskosti a (nepřímá) vražda.

Co je imunitní systém? Je to to hlavní a jediné, co stojí mezi vámi a onemocněním, infekcí, ale i rakovinou.

V jednom cm³ tumoru je asi 1 miliarda rakovinných buněk. 65 % z nich „spí“, 35 % z nich je aktivní. Zhruba 99 % všech těchto buněk jsou tzv. nerakovinné kmenové buňky, a zhruba 1 % z nich jsou tzv. rakovinné kmenové buňky. Chemoterapie a ozařování nejenže ničí imunitní systém, ale činí tyto kmenové rakovinné buňky aktivnějšími a agresivnějšími. Pokud se tedy lékaři radují, že chemoterapie redukovala velikost tumoru o 80 %, je to radost předčasná a nesmyslná, protože chemoterapie likviduje nerakovinné kmenové buňky, které tvoří základní substanci tumoru. Jejich životnost je omezená, na rozdíl od rakovinných kmenových buněk, které jsou svou podstatou vlastně „nesmrtelné“.

Toto 1 % kmenových rakovinných buněk není imunitním systémem rozpoznáno. Mají totiž na povrchu protein, který je „maskuje a činí neviditelnými“ pro imunitní systém. To není „alternativní“ teorie, ale fakt popsaný a doložený v oficiální lékařské literatuře. Proto i sebelépe udržovaný imunitní systém má problém si s nimi poradit – když je není schopen „vidět“. Nicméně je známo několik substancí, které útočí na rakovinné buňky. Patří mezi ně např. kyselina ellagová, extrakt ze zeleného čaje. O důvod více ke konzumaci čerstvých malin, jahod, ostružin a zeleného čaje.

Žádný lékař nikdy nikoho neuzdravil. Uzdravení se děje díky imunitnímu systému. Když se lékaři podaří ho podpořit a posílit, aby si s ohrožením dokázal poradit, patří lékaři naše uznání. Antibiotiky mohou v ideálním případě snížit počet „nebezpečných“ vetřelců nebo ohrožení tak, aby imunitní systém mohl převzít a o zbytek se postarat sám. Ale lék jako takový, nezávisle na imunitním systému, neexistuje.

Žijeme ve společenství, které se naučilo akceptovat zcela šílené představy jako něco normálního. Pokud ozařování léčí rakovinu, mělo by se z Fukušimy udělat středisko pro léčení rakoviny.

Chemoterapie a ozařování ničí imunitní systém, játra a ledviny, a snažit se tímto způsobem zvítězit nad rakovinou je jako hasit oheň benzínem.

Přitom lze hovořit o tzv. rakovinném průmyslu, který vydělává na každé rakovině nepředstavitelné obnosy. Například: mladá žena cítí v prsu bouličku, jde k doktorovi, pak jde na mamogram, tam se něco zjistí, pak jde na biopsii, tam se něco zjistí, pak jde na výřez, dostane chemoterapii, ozařování, a celý tenhle systém „léčby“ rakoviny představuje momentálně multibiliónové zisky. Problém je v tom, že pacienti z toho nemají prospěch v tom smyslu, že by jim to prodloužilo či zkvalitnilo život.

Existuje spojení mezi hormony a imunitním systémem a rakovinou?

Když nefungují správně hormony, nemůže fungovat správně imunitní systém. Například štítná žláza je pro tělo jakousi baterií. Je pohonem pro metabolismus každé buňky vašeho těla – čím dál tím víc lidí má poruchy funkce především díky pšenici a radioaktivnímu záření – a když nefunguje pohon, nefunguje ani vše ostatní.

Chemický rozdíl mezi hormony u mužů a žen není – ale ženy mají více estrogenu, muži zase více testosteronu, ženy mají i více estrogenových receptorů a muži více testosteronových receptorů. (Proto, kdybyste muži injektovali estrogen, nezmění ho to v ženu, protože nemá pro něj tolik receptorů a nemůže to vše přijmout.)

Hladiny estrogenu ale mají velký vliv na růst buněk – například v těhotenství se hladiny estrogenu velmi zvyšují – protože zárodek musí hodně růst a vyvíjet se. Ale i ostatní buňky rychleji a více rostou, pokud jsou vystaveny zvýšeným hladinám estrogenu – to platí i pro rakovinné buňky. Neznamená to, že by estrogen způsoboval rakovinu, ale podobně jako další rakovinu podporující hormon, insulin, přispívá k tomu, aby se „plameny šířily rychleji“.

Jedním z důležitých faktorů přibývající rakoviny v západním světě, ale postupně i v zemích třetího světa, je naše vystavení průmyslovým a farmaceutickým estrogenům – tzv. xenoestrogenům, z cizích vnějších zdrojů. Podobně jako u vystavení radioaktivnímu záření je třeba počítat s kumulací při dlouhodobé expozici. A výše hladiny „zamoření“ koresponduje s náchylností k určitým typům rakoviny.

Člověk – muž i žena – produkuje estrogen přirozeně v těle (každý v odlišném množství). Estrogeny z životního prostředí ale zvyšují tuto „celoživotní expozici“. Zvyšují ji pesticidy, fungicidy, herbicidy, antikoncepční pilulky, umělé hormony podávané po menopauze, změkčovadla plastických hmot… – vše se kumuluje… a důležitou roli hraje i obezita.

Někdy před čtyřiceti lety na počátku „boje proti obezitě“ se začalo hlásat, že se nemá jíst tučné. Vše se odtučňovalo, místo tuku se přidával cukr, a obezity přibývá více než kdy předtím.

To, že se rakovina živí cukrem, bylo publikováno již v roce 1932, ale onkologové to dodnes ignorují a pacienti dostávají cukr v infuzích, sladkostech a limonádách.

Vztah tukových buněk a rakoviny: je třeba rozlišovat mezi normálními tukovými buňkami a buňkami, které se staly tukovými buňkami v důsledku zánětlivého procesu. Zánětlivý proces – horečky, průjmy a všechno možné – je projevem boje imunitního systému s ohrožujícími vlivy nebo vetřelci – a imunitní systém přitom používá „zbraně hromadného ničení“.

Při zánětlivých procesech dochází ke zvýšení hladiny estrogenu – to pak podporuje rozrůstání buněk – a tam pak vznikají tukové buňky z důvodu zánětlivých procesů – a ty mají též vztah k rakovině.

Toxiny ovlivňují játra – játra jsou hlavní orgán pro detoxikaci před vyloučením pevného a tekutého odpadu. Když játra nezvládají svoji úlohu, musejí zaskočit ledviny, a když to nezvládají ledviny, cirkulují toxiny organismem, který se snaží najít náhradní vývod z těla ven.

Velká část práce se děje v trávicím a střevním traktu. Toxiny mají dopad na střevní mikroflóru. Mikroflóra je (společně s játry) jádrem imunitního systému; ve střevech sídlí kolem 70 % našeho imunitního systému. Trávicí trakt – od úst až po konečník – má velký vliv na naši interakci s vnějším světem. Ačkoliv se tyto „trubice“ nacházejí uvnitř nás, tvoří bariéru, která rozhoduje o tom, co musí zůstat mimo nás a musí zase ven. Ale: toxiny, konzervanty, pesticidy, fungicidy, herbicidy, barviva, ochucovadla, těžké kovy, geneticky modifikované potraviny a organismy narušují integritu epitelu a v této velmi důležité bariéře vznikají trhliny. A pak máte proděravělé vnitřnosti a v celém interiéru nastává zmatek – rozrůstají se kvasinky a houby… Je úžasné, že tak dlouho dokážeme přežít – nicméně i v tom máme své meze, když toxiny převáží tou měrou, že imunitní systém již nemá sílu a integritu. (Jakákoli narkotika nebo prostředky proti bolestem snižují nervové impulzy, působí ale i ve svalech a vnitřnostech a celou situaci zhoršují.)

Pro léčbu čehokoliv u kohokoliv tedy někteří lékaři začínají vždy u jater a střeva – a pak se věnují korektuře ostatního prostředí.

Zdravý imunitní systém je základ. Zdraví přichází zevnitř a ne zvenčí.

A to je v dnešní době důležitější více než kdy předtím: některé výzkumy udávají, že 95 % rakovin je způsobeno toxicitou životního prostředí.

Úhrnem: zdraví nepřichází z jehly nebo medikamentu. Přichází zevnitř. Jehla nebo medikament může v ideálním případě napomoci nastolit narušenou rovnováhu natolik, aby se obranný systém ujal práce a poradil si s problémy. Lékař nedokáže léčit – ale může pomoci obrannému systému. Procedury, které ničí obranný systém, nemohou být nikdy cestou k vyléčení čehokoliv.
10 Komentářů k TY BOLLINGER: HLEDÁNÍ LÉČBY… POKRAČUJE – Díl druhý: Obranná linie

 1. Svobodný napsal:

  Tak já to napíšu znova rakovina je houba a učinou látkou je Salvestrol. Žádný chemo nejsou potřeba ale to by doktoři museli mít odvahu sdělit to veřejně. Hlídejte si acidobazickou rovnováhu, papejte hlívu ustřičnou ale hlavně se udržujte psychicky v pohodě a snažte se omezit stres. Lékem je květina Anona.

 2. Radbůza napsal:

  Všeobecně známá představa onkologických nemocí popisuje ony nemoci jako zhoubné či nezhoubné nádorové bujení. V případě onemocnění po velmi důkladném vyšetření nastupuje tzv. léčba chirurgická, chemická a nebo zářením či ozařováním. Mnohdy se provede léčení ve spojení výše uvedených tzv. léčebných metod, pro zvýšení účinků tzv. léčby. Tyto metody jsou ze své podstaty další nemalou zátěží, pro už tak zkoušeného chudáka a cílí na nádor nikoli na samu podstatu nemoci, kterou nádor není. Zástupci medicíny u nás, dostávají v oblasti této problematiky opakovaně konkrétní nabídky ke spolupráci, která by mohla vést k lepšímu pochopení samotné podstaty nemoci a dosažení co nejlepších léčebných metod a výsledků. To však je se zarputilostí malého dítěte opakovaně odmítáno a bez prozkoumání a ověření hodnoceno jako nepoužitelné a neúčinné. Medicína je určitě krásný obor, ale toto chování jí (a ne jen v tomto) ani nám nic dobrého nepřinese. Nemůžu pochopit proč nepřijmout pomocnou ruku v době, kdy je každá dobrá rada vítána, na to už musí mít odpovědní opravdu zkaženou mysl. Nebo ne?

 3. Jan Jinsky napsal:

  Zajímavé... mé příspěvky k tomuto článku zmizely

 4. Jan Jinsky napsal:

  A ne - chyba na mé straně :o) Je to díl druhý

 5. Jan Jinsky napsal:

  je to fakt demagogie. Například to tvrzení s Fukušimou. Radioterapie je založena a ozařování cíleném, nikoli plošném. Ale to je asi jasné každému.
  Tyhle články o rakovine jsou admine zatím to nejhorší, co jste uveřejnil. Opravdový středověk.

 6. Definitiva napsal:

  Autor má pravdu a JJ je amatérsky klamár, alebo totálny nevzdelanec.

  • Jan Jinsky napsal:

   To samé mohu napsat o autorovi. Je to tady fakt spíš věc víry. Důkazy nulové, věříme tomu co se napíše. A věřit těmto článkům o rakovině je fakt životu nebezpečné.

 7. Svobodný napsal:

  Ano mají zkaženou mysl ale plné peněženky. Jsou to nevědomí pomocníci depopulace.

 8. Mirek napsal:

  Dobre napsany clanek. Snad prece kazdy musi vedet, ze je vzdy potreba odstranit pricinu problemu. Dusledek problemu se sice kratkodobe odsdtranit da a muze i docasne pomoci, ale dokud se neodstrani pricina, tak se dusledky recidivuji.
  To je prece jasny fakt, ktery kazdy zna z normalniho zivota.

  Doporucil bych jeste si precist knizku Cinska Studie od Campbella.

 9. Janča napsal:

  Měli bychom být vděčni za takové články, které konečně otevřeně říkají pravdu.Za mě díky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!