Teorie USA o jaderném potlačení RF selhaly

Nezdarem skončilo vojenské prognózování operace „Bear Spear“ uskutečněné Strategickým velením USA. Jeho cílem bylo modelování rychlého a částečně – jaderného úderu na Rusko. Výsledkem bylo, že svět byl v troskách a USA – vymazány z povrchu zemského. O tom se na základě informací na portálu Defense News hovoří ve specializovaném shrnutí průzkumně-analytické společnosti Strategic Forecasting Inc.

Konkrétně analytici informovali o virtuálních cvičeních, jejichž legendou byl „rychlý globální úder“ provedený Spojenými státy na „euroasijskou autokracii Usira“, rozkládající se zhruba na území dnešní Ruské federace. Příčinou takového hypotetického úderu se stal komplex ekonomických a geopolitických událostí státu, včetně odmítnutí dodávek energetických zdrojů Evropské unii, blokování loďstva NATO způsobeného vojenskou pomocí „třetím zemím“ ve sporných vodách, zvýšený hrozbou použití vojenské síly Usirie k ochraně svých obyvatel nacházejících se v severním sousedním státě, kde probíhají masové antiusirijské protesty.

Podle dat vojenských expertů USA mohly vykonat masívní úder vysoce přesnými křídlatými raketami na stacionární raketové šachty protivníka, částečně po místech dislokace mobilních raketových systémů a po vojenských řídících centrech, včetně v prostoru rozptýlených utajených a hlubinných velících bodů strategických i běžných vojenských sil. Nicméně v průběhu imitace útoku s maximálně realistickými podmínkami USA utrpěly nepřijatelné škody v důsledku těchto hlavních příčin.

První z nich se ukázala být agenturní práce protivníka na teritoriu USA, díky níž se dozvěděl o možnosti provedení takové operace, avšak nebyly známé ani „červené linie“ nabádající k jejímu začátku, ani přesný počet a typ použitých zbraní. Nicméně protivník, nehledě na nedostatek informací, mohl provést přípravu prostředků PVO a PRO, mobilizačních a evakuačních zdrojů, obranných staveb a úderných sil jaderné triády.

Druhou příčinou se stala existence systému, v publicistice nazývaného „mrtvá ruka“, nedostupného pro úder rakety v nedobytném bunkru (včetně nosičů jaderných hlavic) a speciálních operací sil speciálního určení. Po vysoce přesném úderu s minimálním použitím jaderných nosičů malé hmotnosti (včetně náloží bunker buster), systém provedl vypuštění povelových raket, předávajících ostatním v řadě (okolo 30 % počáteční sestavy) strategickým silám. Použití protivníkem raket jaderné výzbroje s nynější charakteristikou podle názoru analytiků dovolilo prolomit systém PRO a zničit jak infrastrukturu i vojenské objekty, tak i 100 milionů civilistů. Hlavní destruktivní roli sehrála ponorková flotila protivníka, nehledě na zničení jeho významné části v otevřeném oceánu. Nejvíce zničujícími se staly salvy podvodních raketonosičů protivníka, včetně těch v blízkosti severního pólu a teritoria USA.

Třetím a hlavním důvodem se stalo použití speciálních skupin a prostředků protivníka, které dovolily v průběhu deseti minut po začátku operace atakovat a narušit práci veřejných, státních i speciálních počítačových systémů kontrolujících dopravní, finanční a energetickou činnost v USA.

V souhrnu se také říká, že proanalyzovaná taktika a strategie útoku v závěru přivedla k masívní raketo-jaderné výměně mezi Usírií a USA, v důsledku čehož oba státy měly nepřijatelné ztráty. Předpokládaný počet mrtvých v průběhu roku - jako výsledek operace a odvetných úderů z obou stran - převýšil 400 milionů.
Zdroj: http://interpolit.ru/blog/uchenija_ssha_po_jadernomu_podavleniju_rf_provalilis/2014-10-30-2946
22 Komentářů k Teorie USA o jaderném potlačení RF selhaly

 1. Jama50 napsal:

  Blbci si nepřestanou zahrávat, dokud je Bůh nepotrestá.

  Ale už aby to bylo.

  • Alfa napsal:

   Bůh netrestá, to každý sebe trestá tím, že se vzdaluje od tohoto jediného absolutního zdroje života. Problém ovšem je, že cílem tohoto dění na zemi je zobrazit plnost negativního stavu, a tak se to zde všemožně přeupravuje. Není to ponecháno náhodě (to by trvalo příliš dlouho).
   Rozuměj, tato pleneta je součástí vyspělého pokusu, jak by vypadal zvrácený život. Ve skutečnosti to tato planeta ani nemusí přežít.

   • pozemšťan napsal:

    V Čechách povolili húliť marihuanu, pribúda zhúlených príspevkov. :-D

   • katerina napsal:

    Alfa ma ale pravdu.Kdyz clovek zacne vnimat i to pod povrchem.........

    • pozemšťan napsal:

     žiadne pod povrchom nie je, buď má na svoje tvrdenia dôkaz, alebo nemá

     • Norman napsal:

      Prečo by musel mať dôkaz? Na 99,999 vecí vo vesmíre nemáme dôkaz - a napriek tomu jestvujú.

      Ale nesúhlasím s ním.
      Cieľom diania na Zemi nie je nič. A ak, tak sa niekto pokúša dokázať, že aj dementný, jeppnutý a roztrasený hydrocefakus je schopný obhospodarovať planétu.
      Asi to nedokáže.

 2. Contumax napsal:

  Vypadá to na sedmiletou jadernou válku, nebude to o velkým ale o malým, něco jako Hirošima a Nagasaki, do toho biologicky zbraně, skalární zbraně, i robotizovaný a konvenční války...

  • pozemšťan napsal:

   Jadrová vojna už prebieha dávno. Čerbobil, Fukušima, ochodbený urán v Srbsku, jadrové pokusy, jadrový odpad.

  • pozemšťan napsal:

   žiadne pod povrchom nie je, buď má na svoje tvrdenia dôkaz, alebo nemá

   • Michal V. napsal:

    Pěkná hovadina :-) vzhledem k pokroku naší vědy lze jen těžko mít důkaz na všechno. Je mi tě líto, jestli potřebuješ na vše důkaz, poněvadž to znamená že se nedozvíš spoustu věcí :-) osobně si myslím že pro mnoho faktů stačí tušení, neboli dostatek faktů podložených důkazy nabízejících nedokázané vysvětlení pouze svou pravděpodobností a průnikem společných aspektů.

 3. simon napsal:

  A nás s nima!

 4. JARIS napsal:

  Podle meho nazoru, valka nebude. USA se odrovna sama ekonomicky. Uz ted ma problemu nad hlavu, spoustu nezamestnanych, nekontrolovatelnou a nechtenou emigraci. Jen par neokonu si hraje na (ne)mocne. Je to jen papirovy drak. USA konci.

  • krysar napsal:

   Smrteně zraněný pes zahnaný do kouta kouše nejvíce a i ty, kteří se mu snaží pomoci - a v tomto stádiu se SSa nacházejí :(

 5. vilon napsal:

  No moment, ale potom by nemohla byť podpísaná a následne aplikovaná dohoda TIPP, transatlan.obchod s EU, ktorý by mal priniesť US ekonomike poriadne zisky a záchranu od krachu dolara.Veď preto sa to pripravuje už 5 rokov tajne. Preto nemôže ešte teraz aspoň do r.2025 k jadrovej vojne , a v Europe vôbec nie. USA chcú najprv vydrancovať EU ekonomiku a to im má zabezpečiť krásavica Merkelová. Preto bude volena stále a stále ďalšie obdobia. Ono totiž americkí generáli a kabala plánuje útok len prípade pádu dolára, kedže už by nemohli svojou bezcennou papierovou menou ciciať cudzie zdroje. Čo by sa mohlo stať skoro, keby neprišla dohoda TIPP.

 6. xbwl napsal:

  Ktovie aké majú dnes tieto veľmoci zbrane. Prečo by mala byť jadrová vojna, keď dokážu HAARPOM tvoriť hurikány, zemetrasenia, ktovie aké satelity krúžia nad nami. Podľa mna je jadrová vojna zastaralá, ved keby som chcel tažit suroviny po vojne z druhých zemí, nehádzal by som tam atomovky aby bolo všetko radioaktívne. Nikto by z toho nič nemal.

 7. .lak napsal:

  Kdy už vás napadne že spojovat emerické zubožované s hrou oligarchů v nějaké USA je jenom výchova v chápáni zmatení stavu světa vovčanů. A státy jsou dnes obecně hračkou plutokracií a platí že zloděj zloděje neokrade pokud nechcípe hlady a asi už téměř a vidíte sami jak na tom budulínci jsou.

 8. Cruton napsal:

  Systém, který se v anglosaském světě nazývá "Mrtvá ruka" (Dead Hand) je systém "Perimetr". Jedná se o komplex automatického řízení odvetného jaderného úderu, který byl vybudován v SSSR v 70. letech minulého století. V 90. letech byl tento systém deaktivován, ale v současné době je pravděpodobně opět aktivní. Po své inicializaci zajistí odvetný úder na území protivníka všemi zbraněmi jaderné triády, které zůstaly po úderu protivníka bojeschopné (odhad je kolem 30%). Tento úder se provede za všech okolností - i po likvidaci vrchního vedení země, i po zničení spojovacích sítí jaderných sil. Podstata systému spočívá v odpalu tzv. velitelských raket, které během svého letu vysílají příkazy, jimiž spouštějí odvetný úder zbylými jadernými zbraněmi. Tyto akce proběhnou zcela automaticky - vedení státu i velká část jeho občanů mohou být v té době již mrtvými (proto název "Mrtvá ruka") a přesto bude protivník zaručeně a totálně zničen.

  Podrobnosti lze nalézt v:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Dead_Hand_%28nuclear_war%29

 9. Ustach napsal:

  21.října 2014 byla oficiálně uzavřena Smlouva o spolupráci zpravodajských služeb USA a Ruska.
  Tedy zlegalizovali si, to, co praktikují tak dávno (veřejné "zlegalizování" je tím posledním krokem a kulhá až daleko za praxí).

 10. Carlos IV napsal:

  A vite z ceho maj zapadaci nejvetsi vitr? Zadny Perimetr nebo Kosmosfery....nejvetsi jejich fobie je ze by se jednou museli zacit ucit cizi jazyk. A nedej Boze, aby to byly bukvice :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!