Německo je kolonií, dosud neuzavřelo mírové smlouvy a proto může podporovat válku na Ukrajině

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-05 16:11:47Málokdo ví, že Německo od konce 2.světové války neuzavřelo mírové smlouvy s evropskými státy a je stále podřízeno Spojencům, defacto USA. Proto může přes Německo probíhat podpora války v Ukrajině i jinde na světě. 8 minutový proslov na demonstraci k půl-výročí masakru v Oděsse v Berlíně 2.11.2014 u Brandenburgské brány.
10 Komentářů k Německo je kolonií, dosud neuzavřelo mírové smlouvy a proto může podporovat válku na Ukrajině

 1. Calembredaine napsal:

  Výborný projev , jen je třeba přeložit některé pojmy. Řečník hovoří o „LOndon City“ – má tím na mysli to, co Henri Ford označil termínem Mezinárdní Žid a co též bývá označováno jako Nová Britská říše (NBŘ). Jinak považuji za povinné pro ty co chtějí porozumět všemu kolem Ukrajiny shlédnout po sob tyto dokumenty (druhý uvedu extra níže) -https://www.youtube.com/watch?v=owmcfrZBji4

 2. Calembredaine napsal:

  Předešlé nelze správně pochopit ve vztahu k dnešku bez tohoto dokumentu – https://www.youtube.com/watch?v=oOweoPgUr2M

 3. Arnold Nowak napsal:

  Dolarový monopol brzo skončí. Pseudodemokratické hrátky s čertem taky. Věřím ve spontánní autoreflexi člověčenstva. „Obyčejní lidé“ pravděpodobně nikdy nebudou zvládat úskalí „demokratických“ voleb a jiných politických mechanizmů, které jsou nastaveny záměrně špatně ku prospěchu někoho jiného než se inzeruje. Nejsem si jist ani referendem. Ideální průzkum veřejného mínění a jeho uplatnění se nedá zajistit jiným způsobem než vzděláváním,angažováním se, všeobecnou mobilizací lidskosti. To ostatní už příjde samo.

 4. Jaroslav Mencl napsal:

  Je třeba uvést věci na správnou míru.
  Předně polková republika Německo byla v r. 949 utvořena ze stávajících Spolkových zemí, které jsou lege artis uznanými i chartou OSN.JIUnak je to s cekým SRN- nemá vlastní ústavu a tudíž nesplňuje atribut státu. Je to jako trochu větší akciovka. Pokud jde o válečný stzav, tak je to také poněkud jinak.Když v r. 1955 vznikla NDR, byla jednostranně uznána SSSR a byla s ní uzavřena mírová smlouva touto mocností. To byl také hlavní problém, který musel Khol a jeho vláda řešit s Gorbym. Muselo dojít ke zrušení paktu Varšavská smlouva, aby toto území se vyvázalo z vojenské smlouvy.Přitom Gorby si dal podmínku, že NATO se nebude již dále rozšiřovat. Skutek utek. Takže ta část SRN která spadala do zón jednotlivých západních mocností tedy US a VB, kteří jsou jak víme signatáři Jaltské smlouvy spolu s SSSR přeneseno s RF, je fakticky a de jure ve válečném stavu. Na to také hrál ten Churchil hned po válce, když si ve své zóně udržoval asi 330 000 vojáků Wermachtu a připravoval je na novou válku se SSSR.Tak nevím za co mu Zeman vlastně dal ten řád.Plíšek

 5. Calembredaine napsal:

  Plukovník Edward Mandell House po poradě s prezidentem Wilsonem si v lednu 1918 zapsal do deníku: „Porada začala v půl desáté a do půl dvanácté jsme stihli překreslit mapu světa podle našich představ.“ Součástí těchto „představ“ se stal i nový stát „Ukrajina“ jejíž součástí se měl stát i Krym – čas 55:00 v tom prvním dokumentu – https://www.youtube.com/watch?v=owmcfrZBji4

 6. John napsal:

  Po valce podepsalo Nemecko ze se nebude ucatsnit jakykoliv akci , valecnych tazeni ,

 7. Definitiva napsal:

  Západní Slovania sa príkazom aktívne vojensky integrujú do NATO, začalo prezbrojovanie za naše dane, NATO chystá vojnu s Ruskom. Bežia aj preškoľovania a kurzy Slovanov v NATO.

  Oficiálnym jazykom NATO je angličtina a druhým voliteľným jazykom je nemčina!!! Nemci budú súčasťou veliteľských zložiek NATO vo vojne, čo potvrdzuje info z videa. Nemci budú zase použití. Národ inteligentný, pedantný, ekonomicky dobíja svet a napriek tomu sa nechá zneužiť ako tá k… zo Zemanovho vystúpenia, svetová moc s ním manipuluje ako s deckom. Prečo?

 8. Ivan napsal:

  V nasledne uvedenom zdroji sa pise:

  dnes, 06.11.2014 11:11
  EÚ: Uznanie volieb v DĽR a LĽR protirečí minskej dohode

  © Archívne foto: AP/Virginia Mayo

  Európska únia považuje voľby v DĽR a LĽR na východe Ukrajiny 2. novembra za nelegálne a nezákonné a ich uznanie je v rozpore s minským protokolom. Vyhlásila to šéfka diplomacie EÚ Federica Mogheriniová.

  EÚ znepokojuje taktiež pretrvávajúce porušovanie režimu ukončenia paľby na Ukrajine.

  Mogheriniová požiadala Moskvu zaistiť bezpečnosť na rusko-ukrajinskej hranici za neustáleho monitoringu OBSE. EÚ už predtým vyzývala odovzdať misii OBSE kontrolu na hranici oboch štátov.
  Vo svete, EÚ, voľby, Ukrajina, Situácia na Ukrajine, Politika
  Čítať úplne: http://slovak.ruvr.ru/news/2014_11_06/EU-Uznanie-volieb-v-DLR-a-LLR-protireci-minskej-dohode-9626/

  A moj komentar:

  Kde bola EU a preco neuznala kyjevske volby, ked Kyjev nedodrzal dohodu z februara 2014 medzi Janukovycom a rebelmi z Majdanu…?!!!

  Kde bola EU a preco neuznala prezidentske volby, ked Kyjev nedodrzal zenevsku dohodu o odzbrojeni fasistickej Nazzi gardy nacistu Jarosa, ktora nema nad sebou ziadne zakony a pacha zlociny…?!!!

 9. majster napsal:

  Ani sa mi to nechce komentovať, len nasrať…
  Poondiata EU.
  Skurvené USA.

 10. cfkz napsal:

  Německo ani neexistuje jako stát podle mezinárodního práva, muselo by po sjednocení navázat na Výmarskou republiku, je to okupační zóna USraele, něco jako GRD g.m.b.h., Němci jako jediní v Evropě proto nemají občanské průkazy, jen id. karty jako personál té soukromé okupační zóny. Často jsou slyšet bláboly jak Německo ovládá Evropu, nikoliv, je to nástroj USraele, která je zase jen nástroj – soukromá korporace, takový Golem židovské kabbaly.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!